Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , Angot είπε:

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

      Είναι δύο τα μωρά καλέ ! Το λέω για να μην ανχωθουν Κ άλλες κοπέλες . Στα δίδυμα σχεδόν καμία δεν μπαίνει στο μήνα της .

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

ΠΡΟΣ ΤΗ ΜΑΝΑ ΜΑΣ

ερχομαι επισκεψη κακουργα μολις τελειωσα τη γυμναστικη και μπηκα να δω τι κανετε λυπησουμε το καημενο που εχω τα υλικα και ολο το αποφευγω γιατι μου το κανεις δε με λυπασαι καθομουυυυυυυυυυ!!!!

ετοιμο το φαγακι μας παω να φαω και να φτιαξω και γω τα πραγματα απο το σουπερ που εφερε ο συζυξ αν δε ξαναμπω καλο βραδυ σε ολες

Βάλε φορμούλα και έλα! Σε περιμένω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;););)


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

σαν καρχαρίας!!! χαχαχαχαχαχ, μα που τα βρίσκεις βρε κοπελιά !!!

... αφου σαν καρχαρίας το τριγυρίζει τι να πω???!!! :tongue:

Που να μείνει 2ωρο το γλυκό μέσα??? χαχαχαχα


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο που ξεκινας Ειρηνη..θα ειναι πολυ ωραια..και μια φορα την βδομαδα να πηγαινεις θα ειναι πολυ καλα...καλη αρχη!!

Δεν φτανει που το λετε βαζετε και φωτο..μου τρεχουν τα σαλια λεμε με το μωσαικο..

Εφτιαξα και εγω το ψωμακι Βασια τωρα ψηνεται εμφανισιακα ειναι πολυ ωραιο και μυριζει τελεια..


vSYvp3.png

6HIKp3.png

Link to comment
Share on other sites

μαμα κωνσταντινου και μενα μου αρεσε πολυ η κουζινα που εβαλες

εγω σκεφτομαι να κανω το σαλονι σε μαυρο χρυσο και ετσι σκεφτηκα να κανω τη κουζινα στα χρωματα τις πρωτης που εβαλα

πολυ ωραιος συνδυασμος ακουγεται Χαρα μου!;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Α μίλησα και με τη δασκάλα για το αυριανό, πρώτο μου μάθημα!

Θα είναι 2 φορές τελικά την εβδομάδα (!!!!), Τετάρτη 5 παρά 10 και Σάββατο στις 13.30! Οπότε τουλάχιστον θα πηγαίνω το λιγότερο 1 φορά, αν και θα προσπαθώ να πηγαίνω και τις 2 και στις φάσεις που δεν θα μπορώ θα κάνω ακόμα 1 μέρα γυμναστική στο σπίτι, σε ώρες που με βολεύουν!

Το χω πολύ κέφι!!!!:P:p

Αντε καλη αρχη Ειρηνακη μου!

Υ.Σ. πολυ χαιρομαι που σου αρεσει η κουζινα!;)

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο που ξεκινας Ειρηνη..θα ειναι πολυ ωραια..και μια φορα την βδομαδα να πηγαινεις θα ειναι πολυ καλα...καλη αρχη!!

Δεν φτανει που το λετε βαζετε και φωτο..μου τρεχουν τα σαλια λεμε με το μωσαικο..

Εφτιαξα και εγω το ψωμακι Βασια τωρα ψηνεται εμφανισιακα ειναι πολυ ωραιο και μυριζει τελεια..

Μακάρι Αρετη μου.. μακάρι να πάνε όλα καλά και να ξεκινήσω!

Αν ξεκινήσω, ξέρω πως θα "πορωθώ" και θα κάνω και στο σπίτι λίγο γυμναστική.. θέλω πολυ να επανέλθει λιγάκι το σώμα μου... αλλά όχι μονο.. θέλω να νιώσω και καλύτερα γιατί τώρα μία η μέση μου, μία η πλάτη μου.. όλο κάτι με πονάει.. :|


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

δώστους απο ένα κομμάτι και ξαναβάλτο κατάψυξη για να σταθεί

Βάσια ΕΓΡΑΨΕΣ!!!!

Μόλις έφαγα και γω και ο άντρας μου και πάθαμε πλάκα! Καμία σχέση με την μαύρη ζάχαρη η γεύση, σε σχέση με το ζαχαρούχο!!!! :shock:

ΤΕΛΕΙΟ!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ειρήνη περαστικά σας.Μα ούφο είναι η δασκάλα σας???:shock:

δεν θυμάμαι άλλα να σχολιάσωωω

Ελα ντε! Πες τα Ρηνάκι γιατί θα τρελαθώ!

Περιττό να σας πω, πως το παιδί μου μιλάει ίδιο με τον Ζαμπέτα! Τι ακούς τον Ζαμπέτα, τι ακούς το φιογκάκι, το ίδιο!!!! :?

Εκανε ζεστό μπανάκι, του έφτιαξα ζεστό γαλατάκι, και τον πήρα πάλι στο κρεβάτι μου. Θα βάλουμε βικς και θα ρίξουμε και πάλι σταγόνες στη μύτη.Ευτυχως φυσάει πολύ την μυτούλα του και δεν μένουν μέσα να δημιουργηθούν και άλλα προβλήματα... ελπίζω να ξημερώσουμε καλά! :cry:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Αχ κοριτσάκια μου καλησπέρα,

Μου λείψατε τόσες ημέρες αλλά έχω να μπω πάνω από μία εβδομάδα. Αυτές οι ημέρες ήταν τόσο γεμάτες που δεν έπαιρνε περισσότερο. Κάναμε την Κυριακή και τη μετακόμιση της αδερφούλας μου, είχαμε και το Παρασκευόσάββατο τον ετήσιο δειγματισμό μας και ήμασταν συνέχεια στην έκθεση (παρεμπιπτόντως είχε τόσο ωραία πραγματάκια που ήθελα να τα πάρουμε όλα για το μαγαζί αλλά δυστυχώς οι αγορές μας, τουλάχιστον για αρχή ήταν πολύ προσεκτικές). Δεν έχω διαβάσει τίποτα από ότι έχετε γράψει, ίσως να προλάβω αύριο να διαβάσω κάτι, γιατί αρχίζει σιγά-σιγά η δουλειά στο μαγαζί και πρέπει να οργανωθούμε με καινούρια δείγματα, νέες παραλαβές, να αναδιοργανώσω το site με τα νέα πράγματα που υπάρχουν και τόοοοσα άλλα (δουλειά να υπάρχει και όλα τα άλλα

γίνονται....).

Πολλά πολλά φιλιά σε όλες σας, δουλειά να έχουμε όλες και οι άντρες μας και όσοι δεν δουλεύουν να βρουν ΑΜΕΣΟΤΑΤΑ.

Ειρηνάκι μου μια ξεχωριστή καλησπέρα σε εσένα [το σπίτι μου είναι ...... λιγάκι...... μπάχαλο αλλά εσύ μην ακούς..... (πάλι καλά που ήρθε η μανούλα μου για να κρατήσει τα παιδάκια το ΣΚ που τρέχαμε και έβαλε μία σκούπα και σφουγγάρισε γιατί αλλιώς)..... αλλά δεν γινόταν διαφορετικά, γυρνούσα στο σπίτι μετά τις 11 και δεν είχα κουράγιο ούτε να κάνω μπάνιο].

Φιλιά πολλά και καληνύχτα σε όλες σας!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Βάσια ΕΓΡΑΨΕΣ!!!!

Μόλις έφαγα και γω και ο άντρας μου και πάθαμε πλάκα! Καμία σχέση με την μαύρη ζάχαρη η γεύση, σε σχέση με το ζαχαρούχο!!!! :shock:

ΤΕΛΕΙΟ!

αφού σας λέω έκανα 2 μωσαικά σε 10 μέρες και έχουν εξαφανιστεί.....με το ζόρι κρατιέμαι μην κάνω και τρίτο και οι κόρες ήδη το ζητάνε!

Link to comment
Share on other sites

Μόλις έφτιαξα και σαντουϊτσάκι του άντρου μου για τη δουλειά αύριο:

Ψωμάκι, με κέτσαπ, τυράκι και σουτζουκάκι!!!!! :tongue::tongue:

DSC01353_zps0d54c6b4.jpg

αν του κάνεις και το εύκολο ψωμί που έβαλα συνταγή, εκεί να δεις σπέσιαλ σάντουιτς ο άντρας σου που θα πάρει! θα γουρλώσει το μάτι!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...