Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , LeneL είπε:

      Τίποτα απολύτως.. όλα είναι με εισοδηματικά κριτήρια. Φαντάσου της γέννας, που είναι στα 40.000 έχει από τα πιο υψηλά κριτήρια, στα αλλά τα ποσά είναι ακόμα χαμηλότερα.

      Να πεις στον καπετάνιο ότι σου χρωστάει ένα ΠΟΛΥ καλό δώρο!

      κάτσε γιατί θα τρελαθώ δεν δικαιούμαστε ούτε το 2 μηνο κύησης και το 3μηνο λοχείας ; ούτε το 9μηνο μετά; εξαλλη θα γίνω , δεν μπορεί !αυτα είναι με τα ένσημα οχι με το εισόδημα 

ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΕΙΡΟ!!!!


Recommended Posts

λενακι τι κανετε? εμεις καλα!

αναλογως, πολλες φορες της φευγει η πιπιλα κ αν ξυπνησει την αποζητα!

εγω οχι αβαταρ δεν μπορω να βαλω αλλα ουτε τικερακια, δεν μου μετραει, μενει στασιμο! και ετσι τα εβγαλα κ!

Γεια σου Γιωτακι μου!καλ ειμαστε..τα μωρα μου ακομα κοιμουνται!ειπα θα ξαπλωσω αλα κολισα εδω!:tongue:

τι καλα να παιρνουν την πιπιλα εστω για λιγο!εμενα μερικες μερες την παιρνει πολυ καλα στον υπνο αλες παλι δνε την θελει καθολου οπως χθες κ σημερα..με τιποτα..νευριαζει αν του την δωσω!ενω πριν λιγες μερες μια χαρα την επαιρνε~!ο σκατουλης!:tongue:;)

ναι μωρε τι γινεται με αυτα τα αβατρ!σου κολισε κ το τικερακι ε!γιατι αραγε!ασε δεν τα πειραζω αλο ας μεινουν ετσι μην κολισουν!απλα εμεινε η κοιλιτσα στο αβατρ κ εελγα να βαλω κανενα γλυκο μωρακι αλα δεν το κοβω να τα καατφερω!:rolleyes::rolleyes:

δουλευεις σημερα?


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 18,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anastasaki_melisaki

    4043

  • ελενη-25

    2766

  • mp1979woman

    2274

  • YOTOU

    1709

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ναι ναι !βαλε ηλιελαιο δνε πειραζει!;)τωρα την φτιαχνεις?

χαχα φανταζεσαι να τον κοιμηζες στη κουζινα!:tongue:

παλια ηταν τοσο ευκολο να αλαζεις αβαταρ να βαζεις φωτογραφιες τωρα σου βγαζει ενα μυνημα καθε φορα..ουφφφφφ!:(

κριμα γιατι θα μπορουσαμε να βαζαμε εωδ ενα σωρο φωτο των μωρων!:rolleyes:

οχι λενακι μου δεν την κανω τωρα ξυπνησε ο μικρος κ τον ταιζω!!! εχω μωρε μονο το ταψι της κουζας ειναι λιγο βαθυ ττο 1 λεω να την κανω εκει! κ αργοετρα θα αγορασω κ ενα πιρεξ


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσιααααα!!!!ειχα να μπω πολυ καιρο και δεν ξερω απο που να πρωτοξεκινησω.καταρχην να πω στο αναστασακι και στην ρανια να σας ζησουν κουκλιτσες μου,παντα γερες και ευτυχισμενες.τα υπολοιπα κοριτσια ειδα με μια ματια οτι μεγαλωνετε και περνατε υπεροχα!μου εχετε λειψει και υποσχομαι να ειμαι πιο τακτικη!!!φιλακια πολλα!!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσιααααα!!!!ειχα να μπω πολυ καιρο και δεν ξερω απο που να πρωτοξεκινησω.καταρχην να πω στο αναστασακι και στην ρανια να σας ζησουν κουκλιτσες μου,παντα γερες και ευτυχισμενες.τα υπολοιπα κοριτσια ειδα με μια ματια οτι μεγαλωνετε και περνατε υπεροχα!μου εχετε λειψει και υποσχομαι να ειμαι πιο τακτικη!!!φιλακια πολλα!!!

να χαιρεσαι την κουκλα σου! πολυχρονη!!! ειδα εχει γενεθλια! να μπαινεις πιο συχνα να γνωριστουμε!!!

καληνυχτα κοριτσακια μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα κοριτσιααααα!!!!ειχα να μπω πολυ καιρο και δεν ξερω απο που να πρωτοξεκινησω.καταρχην να πω στο αναστασακι και στην ρανια να σας ζησουν κουκλιτσες μου,παντα γερες και ευτυχισμενες.τα υπολοιπα κοριτσια ειδα με μια ματια οτι μεγαλωνετε και περνατε υπεροχα!μου εχετε λειψει και υποσχομαι να ειμαι πιο τακτικη!!!φιλακια πολλα!!!

σε ευχαριστουμε πολυ ριακι!!!! και εσυ να χαίρεσαι τη μπουμπουκα σου!!!!!!

καληνυχτααα


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστουμε πολυ ριακι!!!! και εσυ να χαίρεσαι τη μπουμπουκα σου!!!!!!

καληνυχτααα

αναστασακι ταιζεις? εμας εκανε κολπα η μικρη κ κοιμηθηκε πριν 15 λεπτα!

γκρινιαζε απο τις 10,30!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Τι μου κάνετε; Εγώ σηκώθηκα νωρίς να κάνω το φαγάκι μου και να φύγω για Λάρισα!!! Πως βαριέμαι δεν περιγράφεται!:(:(:(:( Πρέπει να πάω στον ΟΑΕΕ να θεωρήσω το βιβλιάριο ασθενείας γιατί σήμερα μπήκα στον 9ο!!!! :P:p:p:p:p:p Αχ Παναγίτσα μου τι χαρά είναι αυτή; Οπότε πρέπει να πάω για να είμαι καλυμμένη! Εσείς τι κάνετε; Τα μπεμπάκια σας; Βγαίνει και το Ρανιάκι μας σήμερα; Αχ αυτά είναι!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Τι μου κάνετε; Εγώ σηκώθηκα νωρίς να κάνω το φαγάκι μου και να φύγω για Λάρισα!!! Πως βαριέμαι δεν περιγράφεται!:(:(:(:( Πρέπει να πάω στον ΟΑΕΕ να θεωρήσω το βιβλιάριο ασθενείας γιατί σήμερα μπήκα στον 9ο!!!! :P:p:p:p:p:p Αχ Παναγίτσα μου τι χαρά είναι αυτή; Οπότε πρέπει να πάω για να είμαι καλυμμένη! Εσείς τι κάνετε; Τα μπεμπάκια σας; Βγαίνει και το Ρανιάκι μας σήμερα; Αχ αυτά είναι!

ιωαννακι μου! μπηκες στον μηνα σου!!!!!!!!!! δεν το πιστευω ρε κοριτσια!!!!!!!! σαν χθες μου φαινεται!!! τι αγωνιες περασες κ εσυ κοριτσακι μου!! τωρα εφτασε ο καιρος να ανταμιφθεις!!!!!!!!!!!:P:p:p


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ιωαννακι μου! μπηκες στον μηνα σου!!!!!!!!!! δεν το πιστευω ρε κοριτσια!!!!!!!! σαν χθες μου φαινεται!!! τι αγωνιες περασες κ εσυ κοριτσακι μου!! τωρα εφτασε ο καιρος να ανταμιφθεις!!!!!!!!!!!:P:p:p

καλημερα κοριτσακια!

τι κανετε?

ιωαννακι μου με το καλο να υποδεχθητε τον παιδαρο!!!

αναστασακι μου, ξυπνια απο τις 6 ε? δεν πειραζει, χαλαλι!!!

καλε πολλες ερημιες!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακιαααααααααα!!!!!δεν πηγα σημερα δουλεια γιατι ειμαι αρρωστη κι εγω και η μπεμπα μου!!!!βασικα με κολλησε που της τραβαω τις μυξουλες της:(απο την δευτερα το βραδυ ακομα να της περασει και βηχει κιολας, φοβαμαι, θα ξαναπαρω τον γιατρο μηπως την παω σημερα γιατι ερχεται και σ/κ......ευτυχως δεν εχει πυρετο!!!!:(αλλα γελαει το καμαρακι μου ας ειναι αρρωστουλα!!!!αχ τα παιδακια μας τα ομορφα!!!!!!

φιλακια σε ολα τα κοριτσακια μου και στα μπεμπουλινια!!!!!αντε μονο το εφακη, το ιωαννακι και η πεταλουδιτσα εμειναν, καλα γεννητουρια!!!!!!!!γεμισαμε ψυχουλες ομορφες στον καφεδακο μας!!!!!!!!!:tongue:


Dpbzp2.png

H3tcp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακιαααααααααα!!!!!δεν πηγα σημερα δουλεια γιατι ειμαι αρρωστη κι εγω και η μπεμπα μου!!!!βασικα με κολλησε που της τραβαω τις μυξουλες της:(απο την δευτερα το βραδυ ακομα να της περασει και βηχει κιολας, φοβαμαι, θα ξαναπαρω τον γιατρο μηπως την παω σημερα γιατι ερχεται και σ/κ......ευτυχως δεν εχει πυρετο!!!!:(αλλα γελαει το καμαρακι μου ας ειναι αρρωστουλα!!!!αχ τα παιδακια μας τα ομορφα!!!!!!

φιλακια σε ολα τα κοριτσακια μου και στα μπεμπουλινια!!!!!αντε μονο το εφακη, το ιωαννακι και η πεταλουδιτσα εμειναν, καλα γεννητουρια!!!!!!!!γεμισαμε ψυχουλες ομορφες στον καφεδακο μας!!!!!!!!!:tongue:

Περαστικά σας γλυκό ποπάκι μας!!!Κρυώσατε ε?Καλύτερα να πας στον γιατρό να την ακούσει κι όλας γιατί έρχεται και σ/κ έχεις δίκιο..αφού δεν έκανε πυρετό μην αγχώνεσαι..κρυωματάκι θα είναι....αχ μωρέ το ζουζούνι γελάει αν και δεν νιώθει καλά..τί καλό παιδάκι..!!!:D

Καλημέρα στα υπόλοιπα κοριτσάκια!Σήμερα πάμε στον ωρυλλά εμείς...δεν ακούει τίποτα η μικρή..ειδικά από το δεξί αυτί...Από την τρίτη ψηνόμαστε στον πυρετό..ακατέβατος..σήμερα έχει μόνο λίγα δέκατα προς το παρόν...Της κάναμε ακτινογραφία να δούμε τα πνευμονάκια της αλλά είναι καθαρά μόνο λίγα φλέμματα έχει και κάναμε και εξετάσεις αίματος για να δόυμε αν έχει κάποιο μικρόβιο ή λοίμωξη αλλά βγήκανε καλές δόξα τον θεό...κάτι μου λέει ότι όλα προέρχονται από το αυτί που εδώ και 2 μήνες έχει μαζεμένο υγρό..Αναστασάκι μου μπορείς να μου πείς σε πμ στοιχεία του ομοιοπαθητικού??:rolleyes:


Όταν η ζωή σου δίνει 100 λόγους για να κλάψεις...

Δείξ'της ότι υπάρχουν 1000 λόγοι για να χαμογελάς...!

Link to comment
Share on other sites

Περαστικά σας γλυκό ποπάκι μας!!!Κρυώσατε ε?Καλύτερα να πας στον γιατρό να την ακούσει κι όλας γιατί έρχεται και σ/κ έχεις δίκιο..αφού δεν έκανε πυρετό μην αγχώνεσαι..κρυωματάκι θα είναι....αχ μωρέ το ζουζούνιγελάει αν και δεν νιώθει καλά..τί καλό παιδάκι..!!!:D

Καλημέρα στα υπόλοιπα κοριτσάκια!Σήμερα πάμε στον ωρυλλά εμείς...δεν ακούει τίποτα η μικρή..ειδικά απότο δεξί αυτί...Από την τρίτη ψηνόμαστε στον πυρετό..ακατέβατος..σήμερα έχει μόνο λίγα δέκατα προς το παρόν...Της κάναμε ακτινογραφία να δούμε τα πνευμονάκια της αλλά είναι καθαρά μόνο λίγα φλέμματα έχει και κάναμε και εξετάσεις αίματος για να δόυμε αν έχει κάποιο μικρόβιο ή λοίμωξη αλλά βγήκανε καλές δόξα τον θεό...κάτι μου λέει ότι όλα προέρχονται από το αυτί που εδώ και 2 μήνες έχει μαζεμένο υγρό..Αναστασάκι μου μπορείς να μου πείς σε πμ στοιχεία του ομοιοπαθητικού??:rolleyes:

ψυχουλες μου μωρε, τι ταλαιπωρια το γαρδενακι μας!!!!!!!!!!!αχου το παιδακι!!!!!το αυτακι του!!!!!περαστικα να ειναι παναγια μου, να του περασει!!!!!!!!!δεν το πιστευω ποσο πολυ ταλαιπωρηθηκατε και πιο πολυ η ξενουλα, και εχει πονο το αυτι, ουφ....καρδουλες μου!!!!!!μακαρι να περασει γρηγορα!!!!!!!!!και να μην ξαναρθει ποτε ποτε!!!!!:(


Dpbzp2.png

H3tcp2.png

Link to comment
Share on other sites

ψυχουλες μου μωρε, τι ταλαιπωρια το γαρδενακι μας!!!!!!!!!!!αχου το παιδακι!!!!!το αυτακι του!!!!!περαστικα να ειναι παναγια μου, να του περασει!!!!!!!!!δεν το πιστευω ποσο πολυ ταλαιπωρηθηκατε και πιο πολυ η ξενουλα, και εχει πονο το αυτι, ουφ....καρδουλες μου!!!!!!μακαρι να περασει γρηγορα!!!!!!!!!και να μην ξαναρθει ποτε ποτε!!!!!:(

Nαι ποπάκι μου όλοι λυγίσαμε αλλά πιο πολύ από την στεναχώρια και το άγχος..έρεψε το παιδάκι μου..και παρ' όλο την ταλαιπωρία συνεχίζει να χαμογελά συνέχεια..αγγελουδάκια είναι όλα τα παιδάκια του κόσμου...ευτυχώς δεν πονάει πια...ίσως να έχει ''συνηθίσει'' πλέον τον πόνο που λένε..την ρωτάω ''Ξενούλα μου σε πονάει κάτι??''μου λέει μόνο ότι ''πονάει το αυτί μαμά...το δεξί..'' αλλά δεν γκρινιάζει ούτε κλαίει..θα στραφώ και προς την ομοιοπαθητική άκουσα ότι κάνει θαύματα στο θέμα του αυτιού στα παιδιά..για να δούμε...εσείς μόνο βήχα έχετε και μυξούλες?Βάζεις πολύ ορό έ?


Όταν η ζωή σου δίνει 100 λόγους για να κλάψεις...

Δείξ'της ότι υπάρχουν 1000 λόγοι για να χαμογελάς...!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...