Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

Οι τελευταίες απο τι παλιές (ήρθε η ωρα!!)


georgia.g

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Venus75

    2255

  • georgia.g

    1766

  • malme

    1577

  • εφακη

    694

Περισσότερες δημοσιεύσεις

δεν εχεις και αδικο...αν συμπαθησει τον παπα μπορει να της αρεσει κιολας.

Ολα να γινουν αψογα και να περασετε τελεια βρε αγαπουλα....

Αυριο παω στην γιατρο παλι.

Εχω ενα πονοκεφαλο σημερα που με τσακιζει!!!Απο το πρωι!!!

Link to comment
Share on other sites

μπα η κορη μου ειναισαν τη μαμα της...δεν γουστερει καθολου παπαδες.ευτυχως δενθα εχω κοσμο.ειναι σε κλειστο κυκλο.καμια 50 ατομα.μετα οι γονεις και τα αδελφια για φαγητο και μετα σπιτι μας.η μπεμπα κοιματε καθε βραδυ στις 8.οο.η βαφτιση ειναι στις 6.00 το απογευμα.φαντασου κλαμα που θα πιασουν οι νυστες.


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μπα η κορη μου ειναισαν τη μαμα της...δεν γουστερει καθολου παπαδες.ευτυχως δενθα εχω κοσμο.ειναι σε κλειστο κυκλο.καμια 50 ατομα.μετα οι γονεις και τα αδελφια για φαγητο και μετα σπιτι μας.η μπεμπα κοιματε καθε βραδυ στις 8.οο.η βαφτιση ειναι στις 6.00 το απογευμα.φαντασου κλαμα που θα πιασουν οι νυστες.

Θα περασετε πολυ καλυτερα ετσι που εισαστε λιγοι και καλοι...και δεν θα κουραστειτε κιολας πολυ ετσι.

Το κοριτσακι σου θα λιωσει απο την κουραση...πωπω ετσι οπως θα ειναι λαδωμενο θα ριξει κατι υπνους!!!

Link to comment
Share on other sites

ο πονοκεφαλος μηπως ειναι το αβγουλακι σου?που ειναι ο βενουσακος?τι κανεις εδω?

πιο μετα αγαπη...για να μην σηκωθω κιολας...να το παω σερι!!!!

οτι θελει ας γινει!!!

Link to comment
Share on other sites

πιο μετα καλε σου ειπα θα επιδωθω στο ντοην ντοην...

εχω και τον πονοκεφαλο την τρελλα μου μεσα... τι τραβαω η ξεγκαστρωτη :D:D:D

Θα κλεισω αγαπη τωρα.Πολλα πολλα φιλακια και θα τα πουμε και τηλεφωνικως.

Link to comment
Share on other sites

πιο μετα αγαπη...για να μην σηκωθω κιολας...να το παω σερι!!!!

οτι θελει ας γινει!!!

οτι θελουμε θα γινει...ΜΩΡΟ.αντε να δεις τη μαγεια που εχει η λερωμενη πανα.πως ξεκωλαει το σκατο απο τον κωλο του μωρου πως μαζευεις τον εμετο απο το πατωμα και πως βγαινει το γαλα απο τα ρουχα!!!!!!!ειναι ομως κι εκεινα τα χαμογελα τα σαλιωμενα που ξερει το κωλοπαιδο οτι πιανουν τοπο και τα δινει μονο στη μαμα και λαμπει ολοκληρο που σε βλεπει και πεφτεις η μανα στα μωσαικα και ζητιανευεις αυτο το χαμογελο καιν μετα καμαρωνεις που ειναι για σενα.αχχχχχχχχχχχχχχ ολες οι γυναικες πρεπει να το ζησουν αυτο.εισαι η επομενη!!!!!

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πιο μετα καλε σου ειπα θα επιδωθω στο ντοην ντοην...

εχω και τον πονοκεφαλο την τρελλα μου μεσα... τι τραβαω η ξεγκαστρωτη :D:D:D

Θα κλεισω αγαπη τωρα.Πολλα πολλα φιλακια και θα τα πουμε και τηλεφωνικως.

καλο βολι!!!!!!

 

Link to comment
Share on other sites

Είμαι τόσο μα τόσο συγκινημένη...

Δεν έχω λόγια ειλικρινά...

Μετά από τόσα χρόνια αναμονής, μετά από τόσες άτυχες εγκυμοσύνες

ΑΚΟΥΣΑΜΕ ΚΑΡΔΟΥΛΑ

ο πιο γλυκός χτύπος της ζωής μου...

Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου ΟΛΕΣ μα ΟΛΕΣ σας αγάπες μου να νιώσετε αυτό που νιώθω τώρα και όσο πιο σύντομα γίνεται...

Δεν έχω άλλα λόγια..τρέμω..το όνειρο γίνεται πραγματικότητα...


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites

Βανιλλακι μου πιστεψε το...ειναι πραγματικοτητα πλεον...το ζεις!!!!

Με το καλο να το κρατησετε στην αγκαλιτσα σας!!!!

Να εχεις κουκλα μια υπεροχη εγκυμοσυνη!!! Και το καλοκαιρακι που ρχεται θα ειναι το πιο ωραιο σας!!!!

Με το καλο αγαπιτσα μου!!!:D

Link to comment
Share on other sites

Βανιλλακι μου πιστεψε το...ειναι πραγματικοτητα πλεον...το ζεις!!!!

Με το καλο να το κρατησετε στην αγκαλιτσα σας!!!!

Να εχεις κουκλα μια υπεροχη εγκυμοσυνη!!! Και το καλοκαιρακι που ρχεται θα ειναι το πιο ωραιο σας!!!!

Με το καλο αγαπιτσα μου!!!:D

Ευχαριστώ κουνελάκι μου....θέλω παρέα σε αυτό το ταξίδι...άντε βιάσου σε παρακαλώ...


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites

Είμαι τόσο μα τόσο συγκινημένη...

Δεν έχω λόγια ειλικρινά...

Μετά από τόσα χρόνια αναμονής, μετά από τόσες άτυχες εγκυμοσύνες

ΑΚΟΥΣΑΜΕ ΚΑΡΔΟΥΛΑ

ο πιο γλυκός χτύπος της ζωής μου...

Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου ΟΛΕΣ μα ΟΛΕΣ σας αγάπες μου να νιώσετε αυτό που νιώθω τώρα και όσο πιο σύντομα γίνεται...

Δεν έχω άλλα λόγια..τρέμω..το όνειρο γίνεται πραγματικότητα...

:D:D:D:D:D:DΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ειμαι πολυ χαρουμενη και πολυ συγκινημενη για σενα κοριτσακιμου!!!

Σου ευχομαι ολη η εγκυμοσυνη να ειναι τοσο γλυκια οσο ο χτυπος της καρδουλας που ακουσες σημερα!!!

Να εχεις μια τελεια και ολοκληρωμενη εγκυμοσυνη κοριτσακι μου!!

Αααααααααααααααααχχχχχχχχχχχχχχ τι ωραια που ειναι ολα αυτα που να δεις στη συνεχεια τι γινεται!!θα χασεις το μυαλο σου να περνεις πολλα χαρντομαντηλα μαζι σου θα τρελλαθεις!!!

Δεν μας ειπες περισσοτερα ποσο εισαι???ΠΗΤ σου ειπε???

Φιλακια!!


nQeqp3.png

hX2Ap3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...