Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , Angot είπε:

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

      Είναι δύο τα μωρά καλέ ! Το λέω για να μην ανχωθουν Κ άλλες κοπέλες . Στα δίδυμα σχεδόν καμία δεν μπαίνει στο μήνα της .

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Εννοω πως σας συμπεριφερεται...δλδ ο δικος μου εδω και 3 περιπου βδομαδες θελει να τον εχω συνεχεια αγκαλια αλλιως κλαιει γοερα,στο ριλαξ ή στο καρεκλακι καθεται ελαχιστα ενω στη μαμα μου εχει τελειως αλλη συμπεριφορα..καθεται πιο πολυ η μαμα μου κανει δουλειες ενω εμενα δεν με αφηνει σε χλωρο κλαρι...μολις κοιμηθει στισ 9 τοτε βαζω μπρος να μαγειρεψω σιδερωσω κανω το σπιτι κτλ...επισης παω να τον αλλαξω και κλαιει, με μαλωνει, χτυπαει (προφανως δεν το κανει επιτηδες) γενικα εχω δει τεραστια αλλαγη...σαν να μεγαλωσε αποτομα ενα πραγμα...διεκδικει εντονα την προσοχη και την αγκαλια συνεχεια...σκεφτηκα το αγχος της εγκαταλειψης και ηθελα να μου πειτε τι κανουν και τα δικα σας μηπως μεγαλωνω τον επομενο Οσαμα...μην μου πειτε να τον αφησω να κλαιει δεν θελω...ειναι κατι φυσιολογικο...???Δευτερομανουλες???Χτες ξυπνησε στις 2 ,τον θηλαζα και μου εδινε το χερι του στο στομα μου για να το φιλησω...με κοιτουσε,χαμογελουσε και συγχρονως χασμουριοταν...


waWmp3.png

9LyAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

ρε συ Μαριάνθη η παιδογαστρεντερολογος λέμε οτι ζήτησε αυτη την εξέταση....το θεμα ειναι τη χρειάζεται ή οχι??

ακριβως αυτο που λεει η ελενη1...δε θελω να κάνω το παιδί πειραματόζωο...

ποιος ειναι πιο ειδικος???Η παιδιατρος ή η παιδογαστρεντερολογος???το θεμα ειναι να βρεις τι ακριβως εχει...:roll::roll: αν χρειαζεται περαιτερω εξετασεις να τις κανεις...


waWmp3.png

9LyAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Σε λιγο θα παω τον μικρο στον γιατρο...ρε κοριτσια οποτε μπορειτε να γραψετε λιγα λογια για τα μωρακια σας πως πανε απο συμπεριφορα γενικοτερα ...:roll::roll:

Λοιπον....ξεκιναω με το βασικότερο ολων

Καθε μερα ειναι μια καινουργια μερα !!!

Μπορει να ειναι χαρουμενος να τρωει τα δαχτυλα του τις σαλιαρες και τα παιχνιδια του....

Να τσιριζει να τραβαει το αυτι του μαζι με το κοκκορακι του και να κλωτσαει σαν παλιαλογο φωναζοντας ΑΑαααα...ΑΑααααα...

Να πιπιλαει το δαχτυλο και να μουγκριζει οταν κοιματε και μετα να κανει πους απς κοιμησμενος και να χτυπαει το κεφαλι του στην παντα της κουνιας.

Μπορει να κοιμηθηκε σαν αγγελουδι και σε 1 ωρα να κλαψει και να εχει αναφιλιτα για κανα τεταρτο μεχρι να συνελθει...

Μπορει να μην θελει να φαει-θηλασει και να σφιγγει το στωμα του σαν στρειδι.

Μπορει να μπουσουλαει και να προσπαθει να κατσει στον κ@λο του χωρις να τα καταφερνει.

Αυτα....σε κάλυψα?

αλεκουκο να τα κατοστησετε βρε...

kimi καλη αναρωση στη περδικα περαστικα κι αγυριστα...

ιωαννα κανονισε να βρεθουμε τωρα που θα ερθετε κατω!

το σκεφτηκα βρε λεμε να μην μπω δεν το εκανα..ισα-ισα απλα δεν προλαβαινω αφου το λαπ τοπ στο σπιτι εχει 1 κιλο σκονη πανω..κ το ειχα ο βλακας κ στην πριζα για να φορτισει κ παραλιγο θα καιγοτανε..κ απο το γραφειο λιγακι δυσκολο τωρα που μπηκα εχω βρει καποια λαθη στα σχεδια που μας εστειλαν οι τοπογραφοι κ περιμενω την υπεθυνη μηχανικο για να τα συζητησουμε γι αυτο μπηκα λιγακι!! κ δεν εχω τπτ με καμια σας απλα στεναχωρηθηκα τοτε που τα ακουσα υποτιθετε αλλα στην ουσια δεν τα ακουσα απλα ο καθενας μας εχει το δικο του τροπο γραφει κ ισως μερικες φορες αυτο παρεξηγειται...ολα καλα δεν εχω κανενα προβλημα ελπιζω ουτε κ σεις..

Ελα ρε Ζωη .............ανησυχισαμε..........και πως θα κάνουμε χωρις εσενα πανω που σε μαθαμε και ξερουμε πια πως δεμν εισαι ο αμώμαλος...:mrgreen:


Γιαννης 1/7/2006 - Νικόλας 20/10/2009

 

Link to comment
Share on other sites

Εννοω πως σας συμπεριφερεται...δλδ ο δικος μου εδω και 3 περιπου βδομαδες θελει να τον εχω συνεχεια αγκαλια αλλιως κλαιει γοερα,στο ριλαξ ή στο καρεκλακι καθεται ελαχιστα ενω στη μαμα μου εχει τελειως αλλη συμπεριφορα..καθεται πιο πολυ η μαμα μου κανει δουλειες ενω εμενα δεν με αφηνει σε χλωρο κλαρι...μολις κοιμηθει στισ 9 τοτε βαζω μπρος να μαγειρεψω σιδερωσω κανω το σπιτι κτλ...επισης παω να τον αλλαξω και κλαιει, με μαλωνει, χτυπαει (προφανως δεν το κανει επιτηδες) γενικα εχω δει τεραστια αλλαγη...σαν να μεγαλωσε αποτομα ενα πραγμα...διεκδικει εντονα την προσοχη και την αγκαλια συνεχεια...σκεφτηκα το αγχος της εγκαταλειψης και ηθελα να μου πειτε τι κανουν και τα δικα σας μηπως μεγαλωνω τον επομενο Οσαμα...μην μου πειτε να τον αφησω να κλαιει δεν θελω...ειναι κατι φυσιολογικο...???Δευτερομανουλες???Χτες ξυπνησε στις 2 ,τον θηλαζα και μου εδινε το χερι του στο στομα μου για να το φιλησω...με κοιτουσε,χαμογελουσε και συγχρονως χασμουριοταν...

Άντε καλέ μια χαρά είναι το παιδάκι, κι εμένα από μπουχέσας ξαφνικά έγινε καπετάν φασαρίας! Νομίζω πως γενικά το ότι στα κάνει εσένα τα κόλπα δείχνει πως αισθάνεται ασφάλεια, πως έχει καταλάβει πως τον αγαπάς άνευ όρων (κάπου το χα διαβάσει αυτό αλλά πού΄;;;;)


Link to comment
Share on other sites

Εννοω πως σας συμπεριφερεται...δλδ ο δικος μου εδω και 3 περιπου βδομαδες θελει να τον εχω συνεχεια αγκαλια αλλιως κλαιει γοερα,στο ριλαξ ή στο καρεκλακι καθεται ελαχιστα ενω στη μαμα μου εχει τελειως αλλη συμπεριφορα..καθεται πιο πολυ η μαμα μου κανει δουλειες ενω εμενα δεν με αφηνει σε χλωρο κλαρι...μολις κοιμηθει στισ 9 τοτε βαζω μπρος να μαγειρεψω σιδερωσω κανω το σπιτι κτλ...επισης παω να τον αλλαξω και κλαιει, με μαλωνει, χτυπαει (προφανως δεν το κανει επιτηδες) γενικα εχω δει τεραστια αλλαγη...σαν να μεγαλωσε αποτομα ενα πραγμα...διεκδικει εντονα την προσοχη και την αγκαλια συνεχεια...σκεφτηκα το αγχος της εγκαταλειψης και ηθελα να μου πειτε τι κανουν και τα δικα σας μηπως μεγαλωνω τον επομενο Οσαμα...μην μου πειτε να τον αφησω να κλαιει δεν θελω...ειναι κατι φυσιολογικο...???Δευτερομανουλες???Χτες ξυπνησε στις 2 ,τον θηλαζα και μου εδινε το χερι του στο στομα μου για να το φιλησω...με κοιτουσε,χαμογελουσε και συγχρονως χασμουριοταν...
αυτα τα κανει σε σενα πρωτον γιατι ξερει οτι εισαι εσυ κ δευτερον γιατι εχει δεθει πολυ λογω θηλασμου..οσο μεγαλωνουν διεκδικουν πιο πολυ...
Λοιπον....ξεκιναω με το βασικότερο ολων

Καθε μερα ειναι μια καινουργια μερα !!!

Μπορει να ειναι χαρουμενος να τρωει τα δαχτυλα του τις σαλιαρες και τα παιχνιδια του....

Να τσιριζει να τραβαει το αυτι του μαζι με το κοκκορακι του και να κλωτσαει σαν παλιαλογο φωναζοντας ΑΑαααα...ΑΑααααα...

Να πιπιλαει το δαχτυλο και να μουγκριζει οταν κοιματε και μετα να κανει πους απς κοιμησμενος και να χτυπαει το κεφαλι του στην παντα της κουνιας.

Μπορει να κοιμηθηκε σαν αγγελουδι και σε 1 ωρα να κλαψει και να εχει αναφιλιτα για κανα τεταρτο μεχρι να συνελθει...

Μπορει να μην θελει να φαει-θηλασει και να σφιγγει το στωμα του σαν στρειδι.

Μπορει να μπουσουλαει και να προσπαθει να κατσει στον κ@λο του χωρις να τα καταφερνει.

Αυτα....σε κάλυψα?

πανω κατω κι εμεις τα εχουμε αυτα....εδω και καμια βδπμαδα η μικρη οταν τρωει τραβαει τα μαλλια της!:lol::roll:ο μικρος οταν τον κραταω να ρευτει ψαχνει να δαγκωσει το πηγουνι μου κ να τραβηξει μαλλι.....γενικα εχουν γκρινια οταν τα αφησω για πολυ χωρις να τους δωσω σημασια...


ο στρατος μου ηρθε στις 24.12.2007

η δομνα και ο κωστας μου ηρθαν στις 2.11.2009

Ο ΟΥΡΑΝΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΜΟΥ!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

η πιπινα μαριανθη θελει μουσικη συνεχεια κ την τηλεοραση στο MAD δε πολυβλεπει (μη με κραξετε ειναι μια μικρη στην κρεβατοκαμαρα που τη βαζω ισα-ισα για τη μουσικη) αλλα θελει να την ακουει...της αρεσει οποιοδηποτε παιχνιδι κανει θορυβο...κ φωναζει ρυθμικα οταν κουναει τις κουδουνιστρες τις (α-α-α..ε-ε-ε..οοοοοοοοοο κλπ) θελει να τριβει τη μυτη της στη δικια μου επισης με ξεμαλιαζει κ δε τολμαω να την μαλωσω με μπινελικωνει κατ ευθειαν (αυτο μονο σε μενα στο πατερα της κατεβαζει το κεφαλι κ τον ακουει σα θεο), στο μπαμπα μας θελουμε αγκαλιες κ φιλια να χαιδευουμε τα γενια του για να κοιμηθουμε κ να εχουμε αγκαλια το μαξιλαρι του οταν λειπει αλλιως υπνος δε μας παιρνει...κοιμαται στο διπλο κ μετα τη βαζω στο δικο της αν ξυπνησει ενδιαμεσα τη νυχτα κ ειναι ακομη στο διπλο τσαντιζετε κ θελει το κρεβατι της κ την ησυχια της...στο καρεκλακι για το φαγητο δε καθετε καθολου μολις φαει θελει να βγει...της αρεσει να καθετε ανασκελα να παιζει με τα ποδια της κ να τρωει τις καλτσες της...δε θελει ρουχα κ τρελενετε για μπανακι!! επισης τρελενετε να της κοβω τα νυχια τεντωνει κ τα δαχτυλα κ μετα τα κοιταει να δει τα εκοψα καλα? τον ποδιων ομως τα νυχια με τπτ δε καθετε...τα κουναει γενικα τα ποδια συνεχεια αφου λεω το καλοκαιρι αν της βαλω βατραχοπεδιλα κ την αμολυσω θα φτασει ευβοια!! τρωει ολη τη φρουτοκρεμα κ την φαριν λακτε (αρχισαμε κ αυτην) αλλα τη βανιλια οχι τοσο...πινει νερο αρκετο..φωναζει ολη μερα κ κανει κ μπρμπρμπρμπρ!! αυτα!!


hq542ekr5zay08qe.png9j0i668o8xjsckws.png

ΕΔΩ ΚΑΙΛΑΝΤΕΡ ΟΒΕΡ!!!

Link to comment
Share on other sites

Άκου τα από την κουκουβάγια αφού τα θες... Όλη την ώρα μιλάμε, τα τα τα, πατάτα, μπαμπαμπα και γενικά τρελή πολυλογία. Παίζει αρκετή ώρα με παιχνίδια στο καρεκλάκι και με βιβλία έχει συγκέντρωση κανένα 10λεπτό μαξ. Το αγαπημένο της παιχνίδι είναι να καθόμαστε πάνω στο κρεβάτι που έχει άπλα και να κάνει "βαρελάκια" μπρούμυτα - ανάσκελα και να μιλάει. Επίσης δοκιμάζει τη φωνή της και ουρλιάζει συχνά-πυκνά. Της αρέσει το μπάνιο πολύ και νομίζω πως το θυμάται και χαίρεται όταν τη βάλω να τη γδύσω για να κάνει μπάνιο. Με τους ξένους δεν τα πάμε καλά, είμαστε μούγκα μόλις δούμε ξένο άνθρωπο, λέξη δε μας βγάζεις και πάμε ΄τοίχο-τοίχο με βλέμμα "θα μου τη φέρεις εσύ, το ξέρω". Σκορπιός παιδί μου... Έχουμε αδυναμία στον μπαμπά που του κάνουμε νάζια και γλύκες διαρκώς. Δίνουμε φιλιά, κοινώς αγκαλιάζουμε και γλύφουμε μούρη μαμάς. Επίσης μαδάμε μαλλιά μαμάς που τα τραβάμε μαζί με σκουλαρίκια (της μύτης το έχω βγάλει από καιρό γιατί με είχε λιανίσει...) ΔΕΝ τρώμε πολύ. Κοιμόμαστε πιο αργά και ξυπνάμε πιο νωρίς. Τη νύχτα γκρινιαρίζουμε αρκετά ενώ μέχρι τώρα είμασταν ξερές μέχρι το πρωί. Μας αρέσει η μουσική και όταν θέλουμε κάτι γκρινιάζουμε μέχρι να το αποκτήσουμε και΄είμαστε και κακομαθημένες. Στο πάρκο βαριέται και δεν κάθεται. Καθιστή μόνη της (όχι στο καρεκλάκι) κάθεται κανένα 5λεπτο μετά πέφτει. Στο μπάνιο κάθεται όμως :rolleyes: Αυτά

1)Δεν παιζει πανω απο μισαωρο σε μενα μια φορα μεσα στην μερα..

2)Και εμενα ουρλιαζει αυτο ειναι λογικο και αναμενομενο

3)το μπανιο ειναι η καλυτερη του

4)με καποιους ξενους τα σουρωνει σε αλλους χαμογελαει

5)Ειμαστε αγαρμποι στα φιλια μας...περισσοτερο σε μουνταρισμα παμε παρα σε αγαπες...

6)Τραβαμε μαλλια μπλουζες, τεντωνομαστε να τα φτασουμε ολα και αρπαζουμε ο,τι βρουμε...

Αυτο που με προβληματιζει ειναι οτι την μανα μου την "ακουει"¨ενω απο εμενα απαιτει...με τον τροπο του βεβαια..η εξηγηση της μανας μου ειναι "ολα τα παιδια την μανα τους την εκμεταλλευονται" δεν νομιζω οτι ειναι κατι τοσο απλο...:rolleyes::rolleyes:


waWmp3.png

9LyAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ελα ρε Ζωη .............ανησυχισαμε..........και πως θα κάνουμε χωρις εσενα πανω που σε μαθαμε και ξερουμε πια πως δεμν εισαι ο αμώμαλος...:mrgreen:

:twisted::twisted::twisted: δε γλιτωνετε ετσι ευκολα απο μενα....μπουαχαχαχαχα (που λεει κ η αλεκα):mrgreen:


hq542ekr5zay08qe.png9j0i668o8xjsckws.png

ΕΔΩ ΚΑΙΛΑΝΤΕΡ ΟΒΕΡ!!!

Link to comment
Share on other sites

ποιος ειναι πιο ειδικος???Η παιδιατρος ή η παιδογαστρεντερολογος???το θεμα ειναι να βρεις τι ακριβως εχει...:roll::roll: αν χρειαζεται περαιτερω εξετασεις να τις κανεις...

δεν ξερω αν ο πιο ειδικος ειναι ο παιδογαστρεντερολογος ή ο παιδωρλ..το θεμα ειναι οτι δεν μπορω να κάνω ελαφριά την καρδία μια εξέταση κατα την οποια το παιδί θα εχει ενα σωληνάκι στο στομάχι του για 24 ωρες...

και τελικά το θεμα μου ειναι οτι δεν εχω βρει παιδίατρο να τον εμπιστέυομαι ωστε να μου ζητησει την εξέταση και να μην το σκεφτώ καν..με αυτην εχω δευτερες σκέψεις...


byXKp2.png

Link to comment
Share on other sites

Χμμμ απο ο,τι βλεπω ολα σε ταλιμπανακια εξελισσονται...οποτε φυσιολογικο ειναι...

Μερικες φορες μου καρφωνεται η ιδεα οτι επειδη ολο το πρωι ειναι με την μανα μου και τον αγαπαει παρα πολυ και καθεται σουζα οτι την αγαπαει πιο πολυ απο μενα... :(


waWmp3.png

9LyAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1)Δ

Αυτο που με προβληματιζει ειναι οτι την μανα μου την "ακουει"¨ενω απο εμενα απαιτει...με τον τροπο του βεβαια..η εξηγηση της μανας μου ειναι "ολα τα παιδια την μανα τους την εκμεταλλευονται" δεν νομιζω οτι ειναι κατι τοσο απλο...:rolleyes::rolleyes:

ολους τους υπολοιπους η πιπινα τους ακουει εμενα ολο παραπονα ειναι κ αμα αλλαζω τονο στη φωνη μου κ τη μαλωσω κ καλα...σιγα το μαλωμα δλδ...νευριαζει κ χτυπαει με τα χερακια της το στηθος της σαν μαιμουδακι (πιπινα κινγ κονκγ) κ μετα δε με κοιταει γυρναει αλλου το κεφαλακι της κ αμα ειμαι εκει κ την αφηνω κατω φωναζει κ ειναι ολο παραπονα..νομιζω ειναι λογικο κ γω με τη μανα μου τα ιδια κανω ακομη κ τωρα σκοτωνομαι ενω στο μπαμπα σουζα (τις περισοτερες φορες):mrgreen::roll:


hq542ekr5zay08qe.png9j0i668o8xjsckws.png

ΕΔΩ ΚΑΙΛΑΝΤΕΡ ΟΒΕΡ!!!

Link to comment
Share on other sites

Χμμμ απο ο,τι βλεπω ολα σε ταλιμπανακια εξελισσονται...οποτε φυσιολογικο ειναι...

Μερικες φορες μου καρφωνεται η ιδεα οτι επειδη ολο το πρωι ειναι με την μανα μου και τον αγαπαει παρα πολυ και καθεται σουζα οτι την αγαπαει πιο πολυ απο μενα... :(

εισαι χαζουλα????????????? δε ξερεις το ρητο που λεει: "με ταιζεις με φροντιζεις αλλα η μανα μου ξερω πια ειναι"?


hq542ekr5zay08qe.png9j0i668o8xjsckws.png

ΕΔΩ ΚΑΙΛΑΝΤΕΡ ΟΒΕΡ!!!

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω αν ο πιο ειδικος ειναι ο παιδογαστρεντερολογος ή ο παιδωρλ..το θεμα ειναι οτι δεν μπορω να κάνω ελαφριά την καρδία μια εξέταση κατα την οποια το παιδί θα εχει ενα σωληνάκι στο στομάχι του για 24 ωρες...

και τελικά το θεμα μου ειναι οτι δεν εχω βρει παιδίατρο να τον εμπιστέυομαι ωστε να μου ζητησει την εξέταση και να μην το σκεφτώ καν..με αυτην εχω δευτερες σκέψεις...

αρα προφανως δεν σε επεισε ουτε η γαστρεντερολογος...θεωρω (χωρις να ειμαι και σιγουρη) οτι πιο ειδικος ειναι ο γαστρεντερολογος απο τον ωρλ αφου απο εκει ξεκιναει η παλλινδρομηση...δλδ απο το στομαχι...προτεινω οποια κοπελα εμπιστευεται με κλειστα ματια τον παιδιατρο της να στον προτεινει...εγω προσφατα αλλαξα και ο καινουργιος καλος φαινεται αλλα οχι δοκιμασμενος...παρε και αλλη γνωμη και οποιος σε πεισει...


waWmp3.png

9LyAp3.png

Link to comment
Share on other sites

αρα προφανως δεν σε επεισε ουτε η γαστρεντερολογος...θεωρω (χωρις να ειμαι και σιγουρη) οτι πιο ειδικος ειναι ο γαστρεντερολογος απο τον ωρλ αφου απο εκει ξεκιναει η παλλινδρομηση...δλδ απο το στομαχι...προτεινω οποια κοπελα εμπιστευεται με κλειστα ματια τον παιδιατρο της να στον προτεινει...εγω προσφατα αλλαξα και ο καινουργιος καλος φαινεται αλλα οχι δοκιμασμενος...παρε και αλλη γνωμη και οποιος σε πεισει...

συμφωνω απολυτως!!!


hq542ekr5zay08qe.png9j0i668o8xjsckws.png

ΕΔΩ ΚΑΙΛΑΝΤΕΡ ΟΒΕΡ!!!

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω αν ο πιο ειδικος ειναι ο παιδογαστρεντερολογος ή ο παιδωρλ..το θεμα ειναι οτι δεν μπορω να κάνω ελαφριά την καρδία μια εξέταση κατα την οποια το παιδί θα εχει ενα σωληνάκι στο στομάχι του για 24 ωρες...

και τελικά το θεμα μου ειναι οτι δεν εχω βρει παιδίατρο να τον εμπιστέυομαι ωστε να μου ζητησει την εξέταση και να μην το σκεφτώ καν..με αυτην εχω δευτερες σκέψεις...

να πας κι αλλου βρε κοριτσι...δεν λεει να κραταμε γιατρους που δεν εχουμε εμπιστσυνη..στην αναγκη οπως τωρα πηγαινουμε κι αλλου...στο λεω εκ πειρας...
Χμμμ απο ο,τι βλεπω ολα σε ταλιμπανακια εξελισσονται...οποτε φυσιολογικο ειναι...

Μερικες φορες μου καρφωνεται η ιδεα οτι επειδη ολο το πρωι ειναι με την μανα μου και τον αγαπαει παρα πολυ και καθεται σουζα οτι την αγαπαει πιο πολυ απο μενα... :(

χαζομρες λες κοριτσακι...τι αγαπη καλε να καταλαβουν μισο χρονων μωρα???????????????????????

καμια φορα για το στρατο αισθανομαι ετσι γιατι μενει το πρωι με τους παππουδες κι οταν ειμαστε μαζι εγω ασχολουμαι πιο πολυ με τα μωρα..δεν του δινω το 100%...αλλα ειναι δυομισι χρονων...τωρα καταλαβαινει...


ο στρατος μου ηρθε στις 24.12.2007

η δομνα και ο κωστας μου ηρθαν στις 2.11.2009

Ο ΟΥΡΑΝΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΜΟΥ!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...