Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , Angot είπε:

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

      Είναι δύο τα μωρά καλέ ! Το λέω για να μην ανχωθουν Κ άλλες κοπέλες . Στα δίδυμα σχεδόν καμία δεν μπαίνει στο μήνα της .

Koula - mares


kale

Recommended Posts

Anitaki μου επεισοδιακο το ταξιδι σου...περαστικα για το ποδαρακι σου!!!!!!!!απο βιταμινες δεν ξερω καθολου για σου πω...δεν σου ειχε δωσει cyclacur για το ενδομητριο?

ΑΛΕΞΑΚΙ ΜΟΥ, ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΜΟΡΦΙΑ ΜΟΥ....ΝΑΙ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΣΙΚΛΑΚΟΥΡ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΑΧΥΝΕ ΚΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ....ΒΕΒΑΙΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΠΕΤΥΧΕΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ ΚΑΙ ΜΕ 7 ΕΝΔΟΜΗΤΡΙΟ, ΑΛΛΑ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 9-10...!!!!!

ΕΣΥ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ..????? ΠΟΤΕ ΞΕΚΙΝΑΣ..????


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΑΛΕΞΑΚΙ ΜΟΥ, ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΜΟΡΦΙΑ ΜΟΥ....ΝΑΙ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΣΙΚΛΑΚΟΥΡ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΑΧΥΝΕ ΚΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ....ΒΕΒΑΙΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΠΕΤΥΧΕΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ ΚΑΙ ΜΕ 7 ΕΝΔΟΜΗΤΡΙΟ, ΑΛΛΑ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 9-10...!!!!!

ΕΣΥ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ..????? ΠΟΤΕ ΞΕΚΙΝΑΣ..????

Μπουμπου μου ειμαι πολυ καλα!!!!κανεις δεν μπορει να το πιστεψει αφου ο γιατρος με ρωτουσε συνεχεια τι κανω....τον Μαιο με το καλο!!!!!!κ αυτη την φορα θα πανε καλα:D:D:D:Dεσυ ποτε θα ποτε θα πας???το ξερω αυτο με το ενδομητριο,ειδα κ εγω που παντα εχω 14....οταν θελει αυτο θα κατσει[παιδακι]αλλα οταν ερθει θα εχουμε Π Α Ρ Τ Υ:P:p:p:p:p:p


RwXQp2.png
Link to comment
Share on other sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ....ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΕΣΥ ΔΗΛΑΔΗ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΣΟΥ, ΠΟΙΕΣ ΒΙΤΑΜΙΝΕΣ ΠΕΡΙΕΧΟΥΝ..?????

κοριτσι εχουνε και οι για τους 2:φυλλικο, ε, c, d, arginine(πολυ καλη για σπερμα), b1, b2, b3, b6, b12, iron, magnisio κτλ και για τον ανδρα επιπλεον μακα, λυκοπενιο, καρνιτινη(πολυ καλη για σπερμα), q10. Νομιζω οτι ειναι πολυ καλες. Εμεις επιπλεον παιρνουμε και σπιρουλινα αυτην την παιρνω χρονια και εχω δει αποτελεσμα δεν αρρωσταινω συχνα, και επιπλεον Ε γιατι προετοιμαζομαστε Απριλη για την 2η. Τωρα με τοσα που παιρνουμε ελπιζω να γινει και κάτι... Τι να πω!!! Α και σωστή διατροφή. Πολλους χυμους και λαχανικά. Φιλάκια

Link to comment
Share on other sites

τι κανετε κοριτσια μου; ειναι τριήμερο και μαλλον οι περισσοτερες το απολαμβανουν εκτός ..!χρειαζονται κι αυτα γιατι κάπως έτσι γινονται και τα παιδακια..σε διακοπες.

Ανιτακι περαστικα.. κοιτα να δεις τι σου λαχε...δεν πειραζει δες το σαν ενα καλο λογο να ξεκουραστεις οσο δεν παει. Ο γιατρος βλέπω τα χρειαστηκε, λιγο που υψωσες αναστημα και αμεσως προσφερθηκε να επιτελεσει το καθηκον του...! Ευχομαι να ειναι ολα οκ.

Αλεξακι χαιρομαι που εισαι τοσο καλα και ακομα περισσοτερο που ηδη σκεφτεσαι και την επομενη σου προσπαθεια. Μπραβο κουκλιτσα μου με το καλο.

Δεν ειναι και το Χριστινακι αποΚυπρο να μας πει τι εγινε με τις τραπεζες, γιατι ειδα στις ειδησεις κατι μπουλντοζες.. ρε κοριτσι ηρθε και σε σας η κριση...

Αναστασια μου εσυ να περασεις καλα με τον Εκτορα και επισης και με τον αντρα σου, εκμεταλλευτειτε το τριημερο...ειναι ευκαιρια...

Σας φιλω ολες


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσι εχουνε και οι για τους 2:φυλλικο, ε, c, d, arginine(πολυ καλη για σπερμα), b1, b2, b3, b6, b12, iron, magnisio κτλ και για τον ανδρα επιπλεον μακα, λυκοπενιο, καρνιτινη(πολυ καλη για σπερμα), q10. Νομιζω οτι ειναι πολυ καλες. Εμεις επιπλεον παιρνουμε και σπιρουλινα αυτην την παιρνω χρονια και εχω δει αποτελεσμα δεν αρρωσταινω συχνα, και επιπλεον Ε γιατι προετοιμαζομαστε Απριλη για την 2η. Τωρα με τοσα που παιρνουμε ελπιζω να γινει και κάτι... Τι να πω!!! Α και σωστή διατροφή. Πολλους χυμους και λαχανικά. Φιλάκια

ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ, ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΥΧΟΜΑΙ...!!!!!!

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΞΗΓΗΣΕΙΣ (ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ "STOCK HOUSE" ΕΓΩ..!!!).....ΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΛΕΣ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΙ ΕΓΩ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΒΙΤΑΜΙΝΗ Ε..????

ΠΟΣΗ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΠΑΙΡΝΕΙΣ..?????

ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΠΑΘΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΥΠΕΡΒΙΤΑΜΙΝΩΣΗ ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ "ΚΑΨΟΥΜΕ" ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ.?????

ΦΙΛΕΝΑΔΑ.....ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΑΝΤΕΞΩ ΑΥΤΟ..!!!!!!!!


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μπουμπου μου ειμαι πολυ καλα!!!!κανεις δεν μπορει να το πιστεψει αφου ο γιατρος με ρωτουσε συνεχεια τι κανω....τον Μαιο με το καλο!!!!!!κ αυτη την φορα θα πανε καλα:D:D:D:Dεσυ ποτε θα ποτε θα πας???το ξερω αυτο με το ενδομητριο,ειδα κ εγω που παντα εχω 14....οταν θελει αυτο θα κατσει[παιδακι]αλλα οταν ερθει θα εχουμε Π Α Ρ Τ Υ:P:p:p:p:p:p

ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ.....ΠΟΣΟ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ...!!!!!!!!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΙΣ ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ... ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΤΣΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΩΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ, ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΓΛΥΚΙΑ...!!!!!!!!!


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

τι κανετε κοριτσια μου; ειναι τριήμερο και μαλλον οι περισσοτερες το απολαμβανουν εκτός ..!χρειαζονται κι αυτα γιατι κάπως έτσι γινονται και τα παιδακια..σε διακοπες.

Ανιτακι περαστικα.. κοιτα να δεις τι σου λαχε...δεν πειραζει δες το σαν ενα καλο λογο να ξεκουραστεις οσο δεν παει. Ο γιατρος βλέπω τα χρειαστηκε, λιγο που υψωσες αναστημα και αμεσως προσφερθηκε να επιτελεσει το καθηκον του...! Ευχομαι να ειναι ολα οκ.

Αλεξακι χαιρομαι που εισαι τοσο καλα και ακομα περισσοτερο που ηδη σκεφτεσαι και την επομενη σου προσπαθεια. Μπραβο κουκλιτσα μου με το καλο.

Δεν ειναι και το Χριστινακι αποΚυπρο να μας πει τι εγινε με τις τραπεζες, γιατι ειδα στις ειδησεις κατι μπουλντοζες.. ρε κοριτσι ηρθε και σε σας η κριση...

Αναστασια μου εσυ να περασεις καλα με τον Εκτορα και επισης και με τον αντρα σου, εκμεταλλευτειτε το τριημερο...ειναι ευκαιρια...

Σας φιλω ολες

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΨΥΧΗ ΜΟΥ...!!!!!!!!

ΧΑΧΑΧΑΧΑ.....ΝΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ "ΤΑ ΕΙΔΕ ΟΛΑ" ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΔΟΥΛΕΙΑ....!!!!!!!!!!

ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ..???? ΠΗΓΕΣ ΓΙΑ ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΗ..??????

ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΤΩΡΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΜΟΥ Ε..????????


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ, ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΥΧΟΜΑΙ...!!!!!!

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΞΗΓΗΣΕΙΣ (ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ "STOCK HOUSE" ΕΓΩ..!!!).....ΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΛΕΣ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΙ ΕΓΩ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΒΙΤΑΜΙΝΗ Ε..????

ΠΟΣΗ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΠΑΙΡΝΕΙΣ..?????

ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΠΑΘΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΥΠΕΡΒΙΤΑΜΙΝΩΣΗ ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ "ΚΑΨΟΥΜΕ" ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ.?????

ΦΙΛΕΝΑΔΑ.....ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΑΝΤΕΞΩ ΑΥΤΟ..!!!!!!!!

εγω καθε μερα παιρνω ένα χάπι σιδήρου γιατί μου ειχε πέσει, 2 σπιρουλίνες, 2 eviol και 1 pregnacare conc. ο συζηγος 1 wellman conc, 2 σπιρουλινες και 2 εβιολ. τωρα αμα παθουμε υπερβιταμινωση τί να πώ. Α τρωμε και καθε μερα φρουτα και 1 χυμο!!!Ακουγονται υπερβολικα αλλα αυτη την φορα θα κανω οτι παιρναει απ το χερι μου γιατι στην 1η εξωσωματικη, 2 ημερες πριν την ωοληψια ημασταν και οι 2 αρρωστοι με γαστρεντεριτιδα και στην ωοληψια πηγα με δεκατα. Νηστική και άυπνη 3 ημερες και όχι τιποτα αλλο ειμαι και 42 κιλα άνθρωπος!!!! Ρωτα και τον φαρμακοποιό σου αλλα νομιζω οτι ειναι καλες γιατι περιεχουνε μεσα πολλες βιταμινες!!!τωρα αυτος μπορει να σου προτεινει και αλλες. Φιλάκια πολλά και περαστικουλια

Οσο για το συστημα που λες εγω το εχω κάψει ήδη μαζί με το Μαλλί μου το ξανθό(ντεκαπάζ πάντα).

Α...... και κάτι ακομα κορίτσια. Διαβασα οτι η καταναλωση του ελαιολαδου και του αβοκαντου κατα την εξωσωματική βοηθάει πολύ!!!αντε να δουμε τί αλλο θα φάμε και θα κάνουμε.............................

Link to comment
Share on other sites

ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΑΡΓΗΣΑ ΝΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΙ ΜΟΥ, ΑΛΛΑ ΕΙΧΑ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ..!!!!!

ΚΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΒΡΕ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΟΥ...ΝΑ ΠΑΡΩ ΒΙΤΑΜΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΙ Ο ΤΖΟΥΤΖΟΥΚΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΛΑΙΨΟΥΜΕ ΛΙΓΟ....ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ ΟΙ ΒΙΤΑΜΙΝΕΣ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ....ΑΝ ΔΕΝ ΠΕΤΥΧΕΙ ΤΟ....ΓΟΥΤΣΟΥ-ΓΟΥΤΣΟΥ...ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ..??????????

ΤΙ ΚΑΝΕΙ Ο ΕΚΤΟΡΑΚΟΣ ΣΟΥ..??? ΦΙΛΑΚΙ ΜΕΓΑΛΟ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΕΙΣ ΑΠΟ ΜΕΝΑ...!!!!!!!!

Ανιτάκι σου ευχομαι μέσα από την καρδιά μου να πετύχει το γουτσου γουτσου και να μην αναγκαστείς πάλι να δεις τα μούτρα κανενός γιατρού πέρα από τον μαιευτήρα σου...Αν πάλι αναγκαστείς να τα δεις τα μούτρα τους θεωρώ ότι οι βιταμίνες μόνο καλό μπορούν να σου κάνουν.

Ο Εκτοράκος πάει μια χαρά, είστε και ομοιοπαθείς τώρα, έχετε και οι δύο πληγωμένο ποδαράκι...

Mimitra αν δεν μπεις και αυριο θα σου στείλω μνμ στο κινητό.Η Ανίτα είναι εδώ και εσύ ακόμα να δωσεις παρων, ελπίζω να είναι όλα καλά...


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΑΝΝΙΤΑΚΙ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ! Οι εξετασεις που σας ειπε πολυ σωστες!και γω δεν κανω παχυ ενδομητριο.,α προσπαθησετε και μονοι σας! Ποτε δεν ξερεις!;)


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΝΑΣΤΑΖΙΑ οι βιταμινες που λες τις εχω ψαξει και γω, πρεπει να ναι καλες. Εμεις ξεκινησαμε απο χθες μονο 4 εβιολ ο καθενας αλλα επειδη στον αντρα κανει καλο και η καρνιτινη και ο ψευδαργυρος λεω να παρουμε και απο αυτες τις βιταμινες. Να συνεχισουμε ομως και εξτρα εβιολ? Παρολο που με την βιταμινη ε λενε δε γινεται υπερβιταμινωση, απλα δεν κανει στην εγκυμοσυνη, γιατι παιρνετε και εξτρα εβιολ?


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

ΝΑΣΤΑΖΙΑ οι βιταμινες που λες τις εχω ψαξει και γω, πρεπει να ναι καλες. Εμεις ξεκινησαμε απο χθες μονο 4 εβιολ ο καθενας αλλα επειδη στον αντρα κανει καλο και η καρνιτινη και ο ψευδαργυρος λεω να παρουμε και απο αυτες τις βιταμινες. Να συνεχισουμε ομως και εξτρα εβιολ? Παρολο που με την βιταμινη ε λενε δε γινεται υπερβιταμινωση, απλα δεν κανει στην εγκυμοσυνη, γιατι παιρνετε και εξτρα εβιολ?

Leyta, παίρνουμε έξτρα Ε γιατί εχουμε προβλημα στο σπέρμα. ακομα δεν ειμαι εγκυος οποτε μπορουμε να παίρνουμε οση θελουμε. νομιζω να τις συνεχισετε, ενταξει δεν ειμαι γιατρος αλλα δεν παθαινουμε και τιποτα απο βιταμινες!!!ο γυναικολογος μου πριν τις σπερματεγχυσεις μου ειχε δωσει Ε Solgar οτι ητανε πιο καλες απο εβιολ αλλα δεν ειδαμε ΚΑΜΙΑ διαφορά. ΟΙ conception νομιζω οτι ειναι καλες. δεν ξερω θα διξει στο επομενο σπερ/μα. Απλα οι συγκεκριμενες εχουμε πολλες βιταμινες γιατι ειναι δυσκολο να τις παιρνουμε ολες αυτες χωριστά. Ειναι και πανακριβες!!!και το filicine λενε ειναι καλο το παιρνω και αυτο κατα καιρους. Κανε και εσυ μια ερευνα σε φαρμακειο να δουμε τί θα σου προτείνουνε. Καλο βραδυ. φιλακια

Link to comment
Share on other sites

Για να αποδειξω τι τρελη νυχτερίδα που ειμαι, η ωρα ειναι 02:54 το πρωι και εγω μπηκα για καφέ!!

Κοριτσάκια μου τι μου κανετε??

(Ποσο μου λείπει το I phone θεε μου! - αυτο το καινούργιο δε συνηθίζεται ευκολα )

Καταρχην να πω τα νεα μου:

Χαμος δυο μέρες πολύ δουλειά στο κατάστημα!

Δεν ειχα και smartphone, οπότε έζησα ενα δραμα!

Εβαλα το νεο σε λειτουργία κατα τις εννια αποψε (μόλις γύρισα απο το νοσοκομείο και μεχρι να το σεταρω, να το συνηθίσω, να κατσω λιγο με τον αντρα μου και να πέσει για νανάκια), περασε η ωρααα...

Οπότε να μαι εδω κοντα σας εστω και αργα...

Θα διαβασω οσα εχασα, μου λειψατε πολυ πολύ πολύ. ..


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημεεεεεεεεερα κοριτσια μου!!!!!!!!!!καλα να περασετε....ευχαριστω κοριτσια μου για τα φαρμακα μου λειπει μονο 1 600 pouregon...mimitra μου εσυ ποτε μπορεις να παρεις τα φαρμακα ξανα?

Απαντώ εστω και καθυστερημένα , συγνωμη αγαπούλα..

Θεωρητικά δεν εχω πρόβλημα για το ποτε θα παρω πάλι. .

Δεν ειχα περάσει επιτροπή εγω.

Υποτίθεται τα φάρμακα μου τα εγραψαν για προκληση ωορηξιας και ειχα χαρτι που ελεγε οτι ταχα δεν εκανα..

Και μου ειχαν πει να μην πω για εξωσωματική γιατι δε θα μου τα εδιναν.

Θεωρητικά, μπορώ να παρω και τώρα.


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...