Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κορίτσια το επίδομα γεννάς τα 2400 πάνε με εισοδηματικά κριτήρια; πχ εγώ κάνω χωριστή δήλωση από τον άντρα μ! εχω χαμηλό εισόδημα! εκείνος αντίθετα έχει πχ πάνω από 100000 ! το δικαιούμαι; πήρα το 1555 μου είπαν είναι ανεξάρτητο εισοδήματος αλλά νομίζω κάνουν λάθος γιατί εγώ διαβάζω αλλά στο ίντερνετ και ότι είναι μέχρι οικογενειακό εισόδημα 40000! με μπέρδεψαν 

Koula - mares


kale

Recommended Posts

την πρωτη πηρανε 9 και γονιμοπ. τα 7.. αλλα μου βαλανε 3 και τα υπολ. δεν προχωρησανε για καταψυξη

την δευτερη 12 γονιμ. τα 8 και παλι μου βαλανε 3 και τα υπολ. δεν προχωρησανε....:-(

Periergo mou fenete ... Tosa pola den proxorisan ???

Auti ti fora tha kaneis vlastokistes na deis posa telika tha proxorisoun kai auta tha einai theoritika kala.


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

την πρωτη πηρανε 9 και γονιμοπ. τα 7.. αλλα μου βαλανε 3 και τα υπολ. δεν προχωρησανε για καταψυξη

την δευτερη 12 γονιμ. τα 8 και παλι μου βαλανε 3 και τα υπολ. δεν προχωρησανε....:-(

Όμως γενικά κάνεις ωάρια και αυτό είναι πολύ θετικό.

Link to comment
Share on other sites

Periergo mou fenete ... Tosa pola den proxorisan ???

Auti ti fora tha kaneis vlastokistes na deis posa telika tha proxorisoun kai auta tha einai theoritika kala.

και εμένα περίεργο μου φαίνεται...και τις δυο φορές να μην προχώρησε κανένα;

Link to comment
Share on other sites

Periergo mou fenete ... Tosa pola den proxorisan ???

Auti ti fora tha kaneis vlastokistes na deis posa telika tha proxorisoun kai auta tha einai theoritika kala.

Συμφωνώ μαζί σου, παράξενο να μην προχωρήσουν τόσα πολλά.

Σε αυτή την περίπτωση δεν πρέπει να πουν τι έφταιξε?


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Άρα Νατασούλα μου είσαι μια χαρά.Όταν πάρετε με το καλό την απόφαση είσαι έτοιμη!!!

Ναντιακι μου μια χαρα και 2 τρομαρες μου λεω εγω.... αλλα εχω κανει 2 αποτυχημενες.... για ποιο λογο κανεις δεν ξερει... ας ελπισουμε οτι ειναι η θρομβο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Periergo mou fenete ... Tosa pola den proxorisan ???

Auti ti fora tha kaneis vlastokistes na deis posa telika tha proxorisoun kai auta tha einai theoritika kala.

και εμένα περίεργο μου φαίνεται...και τις δυο φορές να μην προχώρησε κανένα;
Συμφωνώ μαζί σου, παράξενο να μην προχωρήσουν τόσα πολλά.

Σε αυτή την περίπτωση δεν πρέπει να πουν τι έφταιξε?

Koritsia ki egw sto idio kentro 22 mou vgalane 6 proxwrhsane!! Den xerw poly elaxista einai!!!!

Afou kai se allous giatrous pou to xw pei tous exei kanei tromeri edypwsi!

Link to comment
Share on other sites

Periergo mou fenete ... Tosa pola den proxorisan ???

Auti ti fora tha kaneis vlastokistes na deis posa telika tha proxorisoun kai auta tha einai theoritika kala.

νομιζω οτι η ποιοτητα των ωαριων δεν πρεπει να ειναι και τέλεια....

και αυτος για βλαστο με θελει... θα δουμε

Link to comment
Share on other sites

Koritsia ki egw sto idio kentro 22 mou vgalane 6 proxwrhsane!! Den xerw poly elaxista einai!!!!

Afou kai se allous giatrous pou to xw pei tous exei kanei tromeri edypwsi!

τι παραγωγή ωαρίων είναι αυτή ρε αμαζόνα;τελικά η καβάλα στο άλογο κάνει καλή δουλειά...:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Koritsia ki egw sto idio kentro 22 mou vgalane 6 proxwrhsane!! Den xerw poly elaxista einai!!!!

Afou kai se allous giatrous pou to xw pei tous exei kanei tromeri edypwsi!

:confused::confused:

Πραγματικά κι εμένα μου κάνει εντύπωση!

Με τόσο μεγάλη παραγωγή θα περίμενες σίγουρα περισσότερα.

Εγώ έκανα 24 προχώρησαν τα 22, χρησιμοποιησαμε τα 6 και όλα τα άλλα κατάψυξη.

Δεν ξέρω τι γίνεται.


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Koritsia ki egw sto idio kentro 22 mou vgalane 6 proxwrhsane!! Den xerw poly elaxista einai!!!!

Afou kai se allous giatrous pou to xw pei tous exei kanei tromeri edypwsi!

Πράγματι είναι παράξενο γιατί έκανες και σχεδόν τα διπλάσια από της Νατάσας.Γιατί γίνεται αυτό άραγε???

Link to comment
Share on other sites

Dada έχω ένα κουτι utrogestan στο ψυγείο.

Θα το τσεκάρω αν δεν έχει λήξει-δεν νομίζω-και στο φέρνω όταν βρεθούμε. Και κάτι cyclacur αλλά δεν είμαι σίγουρη ποσα έχω.

Αθανασία μου καλησπέρα, νομίζω τα ουτροτζεσταν δε χρειάζονται ψυγείο κοπέλα μου.

Εγώ ακόμα και τα κατακαλόκαιρο έξω τα είχα.


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Koritsia ki egw sto idio kentro 22 mou vgalane 6 proxwrhsane!! Den xerw poly elaxista einai!!!!

Afou kai se allous giatrous pou to xw pei tous exei kanei tromeri edypwsi!

γεια σου Αννουλα... κοιτα για το συγκεκριμενο κεντρο εγω δεν εχω προσωπικα ενδιασμους... συμβαινει πολλες φορες να μην προχωρανε... δεν ειναι θεμα κεντρου ολα....

εσυ νομιζω εχεις πολυκυστικες(παιζει ρολο) και εγω εχω fsh 11 που ειναι λιγο οριακα....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...