Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Marlina είπε:

      Έβαλα airbnb και μου βγάζει πάνω από 1000/ μήνα ενώ για ενοίκιο βρήκα και με 750€....

      Υπάρχουν Κ άλλες σελίδες για βραχυχρόνια μίσθωση Κ σε μεσητικα μπορείς να ρωτήσεις. Googlare βραχυχρόνια μίσθωση Κ θα σου βγάλει διάφορα 

Koula - mares


kale

Recommended Posts

Νατασούλα πήγες στο κέντρο???Έχεις νεότερα???

Πηγα κοριτσαρα μου, απλα του ζητησα επιπλεον εξετασεις αλλα δεν μου εδωσε αλλες... δεν χρειαζονται ειπε....

ρωτησα για την εμβρυοτοξικοτητα μου ειπε οτι δεν υπαρχει τετοια εξεταση και μου ειπε και οχι για καμπυλη....

θα κανουμε οταν το αποφασισω βραχυ και ελπιζει να παμε καλα...

αλλο σπερμοδιαγραμμα δεν θελει γιατι λεει ειναι σουπερ το σπερμα.... τί αλλο θα ακουσω....

αυτά...

ευτυχως μου ειπε απο μονος του για οικ. διευκολυνσεις και να μην με αγχωνει αυτο... ειδε και το dvd και δεν χρειαζομαι αλλη υστερο...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ανιτάκι κάτι πήρε το μάτι μου ότι στεναχωρήθηκες για τα δυο.

Κάτσε να δούμε ρε καρδιά μου τι θα γίνει.

Μην προδικάζεις το αποτέλεσμα.

Μπορεί να είναι άριστα, να πάνε βλαστοκύστες, να πάνε καλά στον έλεγχο και να πιάσουν και τα δύο!

Έτσι να σκεφτεσαι.

Θετική σε θέλω.


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Πηγα κοριτσαρα μου, απλα του ζητησα επιπλεον εξετασεις αλλα δεν μου εδωσε αλλες... δεν χρειαζονται ειπε....

ρωτησα για την εμβρυοτοξικοτητα μου ειπε οτι δεν υπαρχει τετοια εξεταση και μου ειπε και οχι για καμπυλη....

θα κανουμε οταν το αποφασισω βραχυ και ελπιζει να παμε καλα...

αλλο σπερμοδιαγραμμα δεν θελει γιατι λεει ειναι σουπερ το σπερμα.... τί αλλο θα ακουσω....

αυτά...

ευτυχως μου ειπε απο μονος του για οικ. διευκολυνσεις και να μην με αγχωνει αυτο... ειδε και το dvd και δεν χρειαζομαι αλλη υστερο...

ΩΡΑΙΑ!!!!! Μια χαρα τα βλεπω!!!!!

Οταν το αποφασισετε ειστε ετοιμοι!!! ;);)


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

Πηγα κοριτσαρα μου, απλα του ζητησα επιπλεον εξετασεις αλλα δεν μου εδωσε αλλες... δεν χρειαζονται ειπε....

ρωτησα για την εμβρυοτοξικοτητα μου ειπε οτι δεν υπαρχει τετοια εξεταση και μου ειπε και οχι για καμπυλη....

θα κανουμε οταν το αποφασισω βραχυ και ελπιζει να παμε καλα...

αλλο σπερμοδιαγραμμα δεν θελει γιατι λεει ειναι σουπερ το σπερμα.... τί αλλο θα ακουσω....

αυτά...

ευτυχως μου ειπε απο μονος του για οικ. διευκολυνσεις και να μην με αγχωνει αυτο... ειδε και το dvd και δεν χρειαζομαι αλλη υστερο...

δεν υπάρχει αυτή η εξέταση;αφου μας το είπε η μάρθα...!

Link to comment
Share on other sites

ΝΤΑΝΙΕΛΑ μου πρεπει να φυγω...στειλε μου σε πμ...ολα τα φαρμακα που θα παρεις ακριβως..να δω ποια εχω να σου στειλω ;)

Η gonal δεν ειναι η ετοιμη....


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ICSI kai vlastokistes kai ugro me pregnyl na kolisoun kalitera !!!!!!

Γιατί ICSI?Αυτή δεν γίνεται υποτίθεται όταν το σπέρμα δεν είναι πολύ καλό???Κάνω λάθος???Εσείς δεν έχετε καλό σπέρμα???Sorry που ρωτάω απλά μου έκανε εντύπωση!

Link to comment
Share on other sites

δεν υπάρχει αυτή η εξέταση;αφου μας το είπε η μάρθα...!

ετσι που του την ειπα μου ειπε δεν υπαρχει.... αλλα νομιζω οτι καταλαβε τί εννουσα.... μου ειπε να μην ασχοληθω.... η θρομβοφιλια τον ενδιαφερει περισσοτερο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ετσι που του την ειπα μου ειπε δεν υπαρχει.... αλλα νομιζω οτι καταλαβε τί εννουσα.... μου ειπε να μην ασχοληθω.... η θρομβοφιλια τον ενδιαφερει περισσοτερο

Εσύ έχεις μια μετάλλαξη, έτσι δεν είναι?


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ωραία τα δικά σου τα νεάκια μωρό μου!

Μόλις με το καλό το πάρεις απόφαση, βουυυυυυυρ!

βασικα για αλλο λογο πηγα, αλλα με την ευκαιρια εκανα και το ραντεβου μου....

ξεχασα να ρωτησω για δικη μου καλλιεργεια... αν και ειχα κανει τον Φεβρουαριο... τεσπα ως συνηθως με πιανει αγχος και ξεχναω:confused:

Link to comment
Share on other sites

Εσύ έχεις μια μετάλλαξη, έτσι δεν είναι?

3 μεταλλαξεις εχω ετερο και προβλημα και με την πηξη του αιματος.... με ρωτησε τί μου ειπε η αιματολογος... θα δουμε....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...