Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω Κ εγώ ότι δεν το δικαιουσε. Απτήν στιγμή που έχεις παντρευτεί έτσι Κ αλλιώς τα φορολογικά ειναι κοινά άσχετα αν κάνετε χωριστή δήλωση το ότι φαίνετε γάμος ειναι το ίδιο πράγμα. Απλά πληρώνει ο καθένας τα δικά του μερίδια στο τέλος στα υπόλοιπα είναι το ίδιο . 

      και γω αυτό νομίζω αλλά η κοπέλα στο 1555 μου είπε είναι ανεξάρτητο και την ρώτησα και 2 φορες ! θα με πάρουν εκείνοι είπαν! απ ότι ξέρω μόνο το κυοφορίας ,το λοχείας, και μετά αν κάνω το 9μηνο δικαιουμαι

       

       

       

       

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

αν κ καλος μου ειναι γεννηθα θρεμα καλαμαριωτης τωρα μενουμε Ν.ΚΡΗΝΗ κοντα στο μυστραλ.εσυ Καλαμαρια που κοντα?

Το πατρικό μου είναι στον άγιο Παντελήμονα, κι εγώ από τότε που αρραβωνιαστηκα έμενα στον Αϊ Γιάννη στο Φένα στοκ!!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Γεια σου κουφετάκι, ναι σήμερα μπαίνω πρώτη φορά στο θέμα και τώρα θα διαβάσω την 35η σελίδα απ' όσα έχετε γράψει.

Λοιπόν, εγώ για αύριο αν δε βαρεθώ να πάω να πάρω χόρτα, θα φτιάξω γίγαντες με χόρτα ή σπανάκι ή σέσκουλα. Αν δε θες πες μου να σου βρω άλλη ιδέα. Αλλά να με προσανατολίσεις σε ομάδα τροφίμων για να σου δώσω γνώμη. (κρεατικό, λαχανικό, ψαρικό, όσπριο; )

σε ευχαριστω πολυ πολυ.τελικα εκανα γλωσσες τηγανιτες εχω κ λιγη παελια απο χτες...την ετοιμη απο το lidil και τωρα τηγανιζω πατατουλες


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

Το πατρικό μου είναι στον άγιο Παντελήμονα, κι εγώ από τότε που αρραβωνιαστηκα έμενα στον Αϊ Γιάννη στο Φένα στοκ!!

κριμα εμενες κοντα μου....τι να σου κανω μας παρατησες για το τριαδι,χαχαχαχαχαχαχα!!!:tongue:


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

κριμα εμενες κοντα μου....τι να σου κανω μας παρατησες για το τριαδι,χαχαχαχαχαχαχα!!!:tongue:

Α, μη με ξεσηκώνεις τώρα!]

Κι εγώ εκεί ήθελα να μείνω για να είμαι κοντά στη μανούλα αλλά για να πάρεις σπίτι εκεί πρεπει να δώσεις ΤΑ λεφτά οπότε συμβιβάστηκα κι έφυγα.... μπου χου χου!!!!:(:(:(


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Α, μη με ξεσηκώνεις τώρα!]

Κι εγώ εκεί ήθελα να μείνω για να είμαι κοντά στη μανούλα αλλά για να πάρεις σπίτι εκεί πρεπει να δώσεις ΤΑ λεφτά οπότε συμβιβάστηκα κι έφυγα.... μπου χου χου!!!!:(:(:(

αστα να πανε....κ εγω οταν εψαχνα προς τα εκει κοιτουσα αλλα ο καλος μου μονο μεχρι Κρηνη συμφωνουσε!!!!!!!!λοιπον κ για να μην ειμαι τελειως οφ τοπικ τελικα φακες,κλεισαμε!!!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μόνο το κουφετάκι με παρακολουθεί.

στο ίδιο θρανίο λοιπόν με κουφέτο.

"θα μου δώσεις λίγο από το φαγάκι σου;"

εδώ δεν σταμάτησε να ψιχαλίζει.

μετράω τις ώρες να φύγω, να πάω σπίτι μου. 3 ώρες και 15 λεπτά.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες... μου λείψατε καλά...

Σήμερα είναι μία πολύ δύσκολη μέρα, θα φύγω αργάμιση από το γραφείο κ θα δουλέψω κι αύριο... ΕΥΤΥΧΩΣ ήρθε γυναίκα να καθαρίσει..

Μαγείρεψα χθες σουφλέ με μπεσαμέλ για τους κουμπάρους, κι έμεινε και για σήμερα!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες... μου λείψατε καλά...

Σήμερα είναι μία πολύ δύσκολη μέρα, θα φύγω αργάμιση από το γραφείο κ θα δουλέψω κι αύριο... ΕΥΤΥΧΩΣ ήρθε γυναίκα να καθαρίσει..

Μαγείρεψα χθες σουφλέ με μπεσαμέλ για τους κουμπάρους, κι έμεινε και για σήμερα!!!

και σε μας φάνηκε η απουσία σου!

καλά κουράγια για τη δουλειά.

εγώ θέλω αλλες 2 ώρες και κάτι λεπτά.:(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κι εγώ μαζί σας, δεν θα πάει 4...θα πάει! :?

Να μου πείς και τι θα κάνεις? Εεεε δουλειές τι άλλο και θα πάω να φάω και στη μάνα μου, χόρτα με μπριζολίτσα. Μεταξύ μας θα προτιμούσα πατατούλες τηγανιτές :mrgreen: :mrgreen:, αλλά άσε καλύτερα.

Κορίτσια ρίχνει πολύ βροχή λέμε...


n8m8p2.png

X9drp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...