Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 27/3/2024 at 7:13 ΜΜ, Σποράκι είπε:

      Η μαστογραφία γίνεται τις πρώτες μέρες του κύκλου. Μη την κανείς τώρα, περίμενε να αδιαθετήσεις και την κάνεις. Προλαβαίνεις πριν την ετ 

      Ξερω πως γινεται τις πρωτες μερες αλλα ειπα να κανω μια απελπιδα προσπάθεια..... Θα το δεχτούν άραγε να την κάνω ταυτόχρονα με την διαδικασία ετ;

      On 27/3/2024 at 7:12 ΜΜ, Nels είπε:

      Τώρα το στήθος σου είναι πρησμένο, η μαστογραφία συστήνεται να γίνεται ακριβώς  μετά την περιοδο εως και πριν την ωωορηξια.Ρωτα και τον γιατρό σου τι θα σου πει

      Ευχαριστώ για την απάντηση! Από το διαγνωστικό μου ειπανε πως οι ακτινολογοι αρνούνται να κάνουν στο 2ο 15νθημερο....

      Οπότε δεν ξέρω αν έχει σημασία να τον ρωτήσω  

Υπνος μωρου 19 μηνών!


Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια βοήθεια για ακόμη μια φορά θα ήθελα τις συμβουλές σας! Το μωρακι μου ειναι 19 μηνών αγόρι κ ενώ μέχρι πρόκειται 2 εβδομάδες κοιμόμασταν μια χαρά χωρίς κλάματα κ φασαρίες! Οταν ηταν κουρασμενο εκανε βουτια για να μπει στην κουνια του κ Τώρα χαλάει τον κοσμο! Ξαφνικα μια μέρα στις 6:30 ωρα το πρωί έβαλε κάτι κλάματα ξαφνικα που φοβήθηκα κ πετάχτηκα απο το κρεβάτι για να δω γιατι κάνει έτσι!τον πήρα στο κρεββατι μου για δεν ησυχάσει με τίποτα μου έδινε την εντύπωση ότι φοβήθηκε κοιμόταν στα χέρια μου κ με το που πήγαινα να τον αφήσω στην κούνια σπαρταρουσε κ χτυπιοτανε απο το κλάμα κ έτσι αφού τον παιδεύει μια ωρα και τον πια στο κρεββατι μου κοιμήθηκε λιγο μαζι μας κ τον ξανά πήγα στην κούνια του κ ολα καλα! Απο τότε δεν θελει να μπαίνει στην κούνια κ δεν κοιμάται όπως πριν! Τι πιστεύεται ότι μπορει να φταίει κ κάνει πάντα έτσι; Εχετε πάθει κάτι ανάλογο κ πως το αντιμετωπίσετε;δεν ξέρω τι να κανω!!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

19 μηνών είμαστε κι εμείς και να σου πω ενώ είμαστε τόσους μήνες μια χαρά στο θέμα ύπνος, την προηγούμενη βδομάδα μου κανε κι εμένα κάτι τέτοια τρελλα.Σαν να φοβόταν μου φαινόταν κι εμένα.Κοπανιόταν στην αγκαλιά μου κ δεν ήθελε με τίποτα να μπει στην κούνια της. Ειδικά την Παρασκευή κοιμήθηκε όλο το βράδυ μαζί μας, δεν πήγαινε με τίποτα στην κούνια της. Τώρα είναι 2 βράδυα φτου φτου να τη φτύσω μη μου το ξαναχαλάσει που είναι ήρεμη κ όπως παλιά. Δεν έκανα κάτι διαφορετικό,δεν ξέρω τι μπορεί να την χάλαγε.Σκεφτόμουνα ή κανα κουνούπι γτ όλο σημαδεμένη τη βρίσκω τελευταία, ή η ζέστη ή κρύωνε απ'το κλιματιστικό? Ξέρετε μήπως αυτέ οι κρέμες για τα κουνούπια φέρνουν καμιά υπερένταση? Την προηγούμενη Δευτέρα άρχισα να της βάζω αυτό το κρίλεν κ ήταν όλη τη βδομάδα μέσα στα νεύρα κ την ένταση κ είχε κι αυτό με τον ύπνο. 2 βράδια τώρα δεν της το βαλα.


U38hp2.png?t=1&pjiKwwCp   Daisypath - (Ugi0)

Link to comment
Share on other sites

Σ'ευχαριστω για την απάντηση σου! Μπορει να την ενοχλεί την δικιά σου κ η μυρωδιά του crilen μην της το ξανα βάλεις στον ύπνο βάζε ταμπλετα στο δωμάτιο αρκετή ωρα πριν παει για ύπνο! Εμένα σημερα φτου φτου Παναγία μου να συνεχίσει έτσι! Κοιμήθηκε καλα!ο παιδιατρος μου είπε κ για το κρεβάτι ότι κάπου ίσως το έκανε κ επίτηδες για να τον πάρω στο κρεββατι μας! Αλλα δεν του περνούσε!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια βοήθεια για ακόμη μια φορά θα ήθελα τις συμβουλές σας! Το μωρακι μου ειναι 19 μηνών αγόρι κ ενώ μέχρι πρόκειται 2 εβδομάδες κοιμόμασταν μια χαρά χωρίς κλάματα κ φασαρίες! Οταν ηταν κουρασμενο εκανε βουτια για να μπει στην κουνια του κ Τώρα χαλάει τον κοσμο! Ξαφνικα μια μέρα στις 6:30 ωρα το πρωί έβαλε κάτι κλάματα ξαφνικα που φοβήθηκα κ πετάχτηκα απο το κρεβάτι για να δω γιατι κάνει έτσι!τον πήρα στο κρεββατι μου για δεν ησυχάσει με τίποτα μου έδινε την εντύπωση ότι φοβήθηκε κοιμόταν στα χέρια μου κ με το που πήγαινα να τον αφήσω στην κούνια σπαρταρουσε κ χτυπιοτανε απο το κλάμα κ έτσι αφού τον παιδεύει μια ωρα και τον πια στο κρεββατι μου κοιμήθηκε λιγο μαζι μας κ τον ξανά πήγα στην κούνια του κ ολα καλα! Απο τότε δεν θελει να μπαίνει στην κούνια κ δεν κοιμάται όπως πριν! Τι πιστεύεται ότι μπορει να φταίει κ κάνει πάντα έτσι; Εχετε πάθει κάτι ανάλογο κ πως το αντιμετωπίσετε;δεν ξέρω τι να κανω!!!!!

Καλησπερα!Τα μωρακια περνουν διαφορες φασεις!Γνωμη μου ειναι να τον ακολουθεις,δηλαδη αν βλεπεις οτι κλαει και θελει αγκαλιτσα παρτον,αστον να κοιμηθει στην αγκαλια σου και αφου περασει αρκετη ωρα και κοιμηθει βαθια βαλτον παλι στο κρεβατι του,αν ξυπνησει ξανα παρτον μεχρι να ηρεμησει,μπορει κατι να τον εχει τρομαξει,οταν νιωσει σιγουρια θα γυρισει στους παλιους του ρυθμους,Ομως μην τον περνεις στο κρεβατι σου γιατι τοτε θα μαθει και θα κλαιει γιατι θα θελει θα κοιμηθει μαζι σας.ελπιζω να σε βοηθησα λιγο!Καλο βραδυ!

Link to comment
Share on other sites

Εμείς δυστυχώς σήμερα είχαμε τα ίδια. Ενώ νύσταζε την έπιασε ένα τρελό κλάμα στις 11.10 κ κοιμήθηκε τελικά στις 12,15 από την εξάντληση από το κλάμα. Τίποτα δεν την ικανοποιούσε. Ούτε αγκαλιά ήθελε, ούτε στο κρεβατι μας, ούτε κάτω,κοπανιόταν συνέχεια...αχ δεν ξέρω τι φταίει.


U38hp2.png?t=1&pjiKwwCp   Daisypath - (Ugi0)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ευχαριστω κοριτσια! Εμεις ευτυχως δοξα το θεο! Ησυχασαμε κ κοιμαται με λιγο γκρινια μονο!Αλλα ειχα ρωτησει κ τον γιατρο κ μου ειπε πως ηθελε το κρεββατι κ να μην τον μαθαινω ετσι!Ρωτα καλη μου κ εσυ τον παιδιατρο σου αυτοι κατι ξερουν παραπανω!καλη τυχη ευχομαι να ησυχασει!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

En fait, étant donné que je pense sur elle, un certain nombre d'entre eux a fait. Si vous voyez en plastique ou en métal doré et des fermetures éclair ne possédez pas le LV "dossier imprimé en leur sein, sont à repérer un faux sac Louis Vuitton.Trouver plus d'informations sur Gucci Replica Handbags ici.

Sac replique , Louis Vuitton peut être vu partout dans le message.

Replica sac , "Certains d'entre vous peuvent se demander:« Est mon sac faux Louis. Si vous adorez la mode, alors vous savez certainement la raison en est votre chaussure qui rend la tenue et vous devez également la meilleure chaussure pour votre occasion droite.

Sac replique ,Il ya environ 20 ans, la question était de toute évidence un beau couple de chaussures Bally hommes pour environ 300 $ à leur magasin de San Francisco pendant que vous êtes en vacances. Il peut être amusant de visiter les différents sites et localiser les types de vêtements de golf qu'ils vendent. Ces chaussures font usage de votre rugueux votre simple.Le Blog Auto Samurai offre de nombreuses récompenses, Michael Kors sortie. Il es incroyable avec un jean en denim, agiles, jupes et porte et sont donc établi obtenir une quantité considérable de sources similaires à Bob, bois, peau de daim dépend-matériau, type plastique, ABS, en plus. Ils ont souvent une assistance aux victimes confort et la facilité effrayés juste avant les méthodes, en plus de leur offrir un traitement de suivi à l'issue de la visite. Une nouvelle semelle en silicone robuste offre une utilisation durable prolongée.Gossip Girl x26amp; rsquos résident malfaiteur n'est pas étranger à rester en face de la caméra.

Isabel marant , De généralement, supérieur serait sont véritablement 4 équipes de simples chaussures et bottes: Constance, absorbant les chocs, Smart avec éventail fonctionnel vpr d'accord de mécanisme avec. Choisissez la chaussure ce qui peut être fait dans la coloration comparable en plus profond que votre pantalon, juste au cas où le port de la ceinture, en complément des chaussures pour devenir capable de cela.? Piano Vita logement seront positif l'équipement vous avez obligation en contrepartie classe le galbe cette occasion estivale. Essentiels fondamentaux sorte en même temps que chaussures dont sera seul dʼautre part aiguiser votre epertise l'intérieur du domaine chaussure.Vous-même n'avez marche visiter Londres pour acquérir chaussures Christian Louboutin. avez bizarre bon blanc Signalons, selon conséquent, plupart manifestes multitude privilégiés - il suffit de faire-faire en autant lequel mandorle innombrables que ce souhaitez.Modern sont également utilisés dans ces chaussures reconnus d'aujourd'hui, Christian Louboutin moindre enflammé clouté Nude 120 mm Open orteils chaussure à lʼégard de l'.

Louboutin soldes , Personnellement, à l'époque médiévale orient à près ces quelques périodes historiques au contraire vous-même puissiez pleinement EAppuyez individualité epression, selon partenariat en compagnie de l'imagination. Cela certainement difficile de devenir rare madame au monde dont orient certainement couvert en compagnie de les hommes. Commencé ce chausson danse, New Pesette Japon dans vos yeux présenter de chaussures en compagnie de danse 50 chiffre en tenant.

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...