Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κορίτσια το επίδομα γεννάς τα 2400 πάνε με εισοδηματικά κριτήρια; πχ εγώ κάνω χωριστή δήλωση από τον άντρα μ! εχω χαμηλό εισόδημα! εκείνος αντίθετα έχει πχ πάνω από 100000 ! το δικαιούμαι; πήρα το 1555 μου είπαν είναι ανεξάρτητο εισοδήματος αλλά νομίζω κάνουν λάθος γιατί εγώ διαβάζω αλλά στο ίντερνετ και ότι είναι μέχρι οικογενειακό εισόδημα 40000! με μπέρδεψαν 

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ 2012


Ειρήνη

Recommended Posts

Ειρηνακι μου ουυυυυυυυυυυ!!!!Τελειο θεματακι...τι ωραια ιδεα μυρισε Χριστουγεννα!!!!!!!!!!!!!!!!!....τι υπεροχες ιδεες και εικονες!!!!!!!!!!!

Υποσχομαι να σε παρακολουθω απο δω τουλαχιστον...διπλα δεν προλαβαινω...μπαινω καμια φορα αλλα ειναι τοσα που πρεπι αν διαβασω που χανομαι..

Καλα Χριστουγεννα σε ολες...στολισα χθες εγω κοριτσακια...και θα ειμαι εδω κοντα...χαχαχα.

ΑΧ ΤΙ ΥΠΕΡΟΧΟ ΘΕΜΑ....XXX

Καλώς ήρθες, κουκλί μου γλυκό!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Στολισες ε? Αχ σε ζηλευω!!!;)


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

βρε θηρίο :D πότε πρόλαβες και έκανες τζάκι?:D:D:D

Α καλά... με τα λεφτά που διαθέτω το τζάκι το έβαλα σε ένα πρωϊνό βρε Χαρούλα μου!!! :tongue::tongue::tongue:

Πολλά λεφτά λέμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε χαχαχαχα!!! :tongue:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΑΖΙΑ να ζήσει ο γιος σου,να τον καμαρώσετε όπως επιθυμείτε!!!:D

κι εγώ θέλω να στολίσω αλλά δεν έχω προλάβει ακόμα.τελικά δεν θα στολίσουμε δέντρο :( γιατί η μικρή θα το ρίξει σίγουρα, αλλά θα στολίσω όποιο σημείο δεν μπορεί να φτάσει.:rolleyes:

εφοδιάστηκα με αυτοκόλλητα για τα παράθυρα, με γυάλες για να βάλω μέσα τα στολίδια,αφού δεν θα τα βάλω στο δέντρο και με πιατέλες.

το σκ θα διαβάσω πάλι το θεματάκι από την αρχή για να πάρω ιδέες:D


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

βαλτε συνταγες και θα τις περασω καποια στιγμη με τις αλλες....

εχω κειμενο - καλικαντζαρου..... να το περασω να μην το περασω.... :rolleyes::rolleyes:

Καλέ να το περάσεις! ;)


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Aλήθεια ε? Κι εγώ την φοβόμουν.... μάλλον θα πρέπει να την επιχειρήσω.

Την αγοράζουμε από ζαχαροπλαστεία να φανταστώ, η άσχετη?

να το επιχειρήσεις ναι, θα σε δικαιώσει το αποτέλεσμα..αν είσαι Θεσ/νίκη έχει στα Εν καρπώ. Α και.....να χαίρεσαι το παιδάκι σου!!


Wgl2p3.png

kHoQp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...