Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      κάτσε γιατί θα τρελαθώ δεν δικαιούμαστε ούτε το 2 μηνο κύησης και το 3μηνο λοχείας ; ούτε το 9μηνο μετά; εξαλλη θα γίνω , δεν μπορεί !αυτα είναι με τα ένσημα οχι με το εισόδημα 

      Αααα, λάθος κατάλαβα! Ναι, ναι τις άδειες κανονικά, ο,τι προβλέπεται! Στα επιδόματα είναι το θέμα!

Cafe Ιανουάριος 2010


CoffeeMaker

Recommended Posts

ελενακο καλη ξεκουραση απο την δουλεια!!!ευτυχως την εκανες.τουλαχιστον θα περασετε πολυ ομορφα τις γιορτες σας σφου θσ εισαι συνεχεια σπιτι!!!περαστικα γρηγορα.

λωρακι μου ευτυχως που εχεις τον καλο σου αντρουλη και σε προσεχει.μπραβο!!

τζεσι ευχαριστω πολυ ειναι ηδη καλυτερα.να σου στειλω τον συνομηλικο αντρα μου να παιξουν οι μπεμπηδες?ευτυχως το xbox μας καηκε και ετσι γλιτωσαμε απο ολους αυτους τους σπαστικους ηχους.

χαρουλιτα τελευταια επισκεφτεσαι συχνα το καφε.μπραβο .φιλακια στο ομοεφουλη σας!!!!

επιπλεον ξεχασαμε να ευχηθουμε στην αγγελικουλα μας(angel 4 )που γιορταζε χτες!!!χρονια πολλα κοριτσακι!!!


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ELKARAK

    4200

  • ΣΤΕΓΙΑ

    2873

  • Lorreta

    2395

  • keli

    1839

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Ρηνουλαααα

καλα που το πες!!!

Αγγελικη χρονια σου πολλα κοριτσι μου γλυκο!Να σε χαιρονται η κορουλα σου και ο αντρας σου!Αντε....και μ΄ενα γιο!!! :) :) :)

Αχ ναι...θα ειμαι σπιτι τις γιορτες....τι ωραια...!


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

τι ωραια ελενακι που θα εισαι σπτι με τα ζουζουνια.ειδικα τον χειμωνα δεν υπαρχει καλυτερο μερος.εμεις το πρωι χουχουλιαζουμε κατω απο το παπλωμα.παω να φτιαξω τον απογευματινο καφε μου τωρα,εχω ορεξη για ελληνικο.θα ξαναμπεις αργοτερα?


OjQkp2.png?B89kEt5q
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λογικα μεχρι τις 4μιση περιπου θα ειμαι μεσα!;)

Ωραια θα ειναι τζεσικουλα μου...το ξερω!

Απλα....λιγο στριμοκ@λα! :) :) :)


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

Λογικα μεχρι τις 4μιση περιπου θα ειμαι μεσα!;)

Ωραια θα ειναι τζεσικουλα μου...το ξερω!

Απλα....λιγο στριμοκ@λα! :) :) :)

το ξερω,ειναι πολυ δυσκολο μονο με εναν μισθο.δεν πειραζει ομως,την υγεια μας να εχουμε και η δουλεια σιγα σιγα θα βρεθει.και εγω μια απο τα ιδια.αφου αν δεν βρεθει κατι μεχρι την ανοιξη σκεφτομαι να ανοιξω κατι δικο μου με χαμηλο ρισκο φυσικα.ο αντρας μου ομως προτιμα να κατσω σπιτι να μεγαλωσω την μικρη.θα δουμε:-(


OjQkp2.png?B89kEt5q
Link to comment
Share on other sites

Αν βγω ταμειο ανεργιας οπως υπολογιζω θα ειμαστε ψιλοκαλα!

Παντως μου αρεσε που καθομουν σπιτι...βεβαια ψιλοβαριομουνα...αλλα....καλα ητανε!Επισης εχω την εντυπωση πως οταν καθομαι σπιτι και δε δουλευω γκρινιαζω πιο πολυ.....ενω οταν δουλευω δεν ασχολουμαι με ασημαντα πραγματα και ειμαι πιο ηρεμη τελικα...


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γεια σου ρηνουλα!!ελενη και εγω στην τελευταια δουλεια μου αρεσε γιατι ηταν χωρις αφεντικα(δημοσιο),εκανα ομως την δουλεια των μονιμων αλλα ηταν ωραια.ημουν σε επαφη με κοσμο καθημερινα.ενω τωρα κατι γινεται στο νησι και το μαθαινω τελευταια.δεν ενοω κουτσομπολια:tongue:παλιοτερα που δουλευα ως υπευθυνη καταστηματος σε σουπερ παρκετ εκει τα ειχα δει ολα.ουτε στον χειροτερο μου εχθρο δεν το ευχομαι.καλυτερα να ημουν καθαριστρια παρα αυτο το χαλι.


OjQkp2.png?B89kEt5q
Link to comment
Share on other sites

Να'μαι κι εγω.Καλησπερα κοριτσια.Ελενη πολυ λυπαμαι που εχασες τη δουλεια σου και ταυτοχρονα χαιρομαι που θα εισαι με τα παιδακια σου:-)

Εγω πηγα οδοντιατρο επιτελους αλλα μαλλον δεν γλιτωνω την απονευρωση.Την Πεμπτη εχω κι αλλο ραντεβου γιατι ηταν 2 δοντια τελικα.Κατα τα αλλα τα ιδια.


Y0zHp2.png?OgArctsO
Link to comment
Share on other sites

Να΄μαι και γωωωωωωωωω

πρέπει να:

1. κανω μπανιο

2. συμμαζέψω

3. κανω αποτριχωση

και επειδή δεν προλαβαίνω θα κανω μονο μπανιο...μπουααααααααααα

περιμενω μια φιλη μου σε καμιά ωρα...θα τρομαξει με το σπιτι...

Ο μικρός πηγε στους παππουδες για τρελό παιχνιδι.

Εχω να πω οτι αρχισαμε να τρώμε σιγα σιγα. Ολο και καλύτερα. Ενταξει σημερα δεν εφαγε μεσημεριανο αλλά εχθες κατι καναμε.

Ελενακι σιγα σιγα θα μας πεις οτι σου λειπει η δουλεια...

Κοιταξτε, πιστευω οτι ειμαστε πιο ισορροπημενες οταν ΔΕΝ ασχολουμαστε οοοολη μερα με τα παιδιά και το σπιτι και την τηλεόραση. Εγω θα ηθελα να ειχα ενα γραφειο με σουπερ συναδελφους και κανενα ωραιο project χωρις αγχος και να δουλευω 3-4 ώρες την ημερα...γινεται;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;


jXj1p2.png?DWVm7y7O
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...