Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , LeneL είπε:

      Κορίτσια μου θα σας στενοχωρήσω.. αν μιλάμε για το ίδιο επίδομα, γιατί έχω αρρωστουλια τα δίδυμα και είμαι άυπνη 3 μέρες, η αίτηση φεύγει αυτόματα μόλις γεννηθούν και δηλωθούν στο ληξιαρχείο. Όταν το οικογενειακό εισόδημα είναι πάνω από 40.000, η αίτηση απορρίπτεται αυτόματα. Όπως είπε και μια άλλη κοπέλα παραπάνω, η Λίνα νομίζω, τα επίδομα είναι βοηθητικά για μεσαια- χαμηλά εισοδήματα. Με 75.000 ετήσιο εισόδημα, δε νομίζω ότι βγαίνει επίδομα. Εγώ με λίγο πάνω από 40.000 και δύο παιδιά, δεν δικαιούμαι όχι επίδομα, ούτε καν τα όρια του ΕΣΠΑ για βρεφικούς...

      περαστικά τους μωρέ τα ψυχακια 

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

ας πω και τα δικα μου, μιας και εχει ησυχια!!!

Εμεις περασαμε πολυ ωραια, χαλαρωσαμε, ψωνισαμε με τη κουμπαρα τα βαφτιστικα, η μπεμπα μεσ τη τρελη χαρα να γελαει συνεχεια!!!

Βγαιναμε καθε βραδυ, με αποκορυφωμα το βραδυ του Σαββατου, που βγηκαμε οι 2 μας χαλαρα, και τελικα μαζευτηκαμε πολλοι, ηπια 3,5 ποτακια και με το που γυρναω σπιτι να ειμαι χαλια!! Αλλη μια φορα το εχω παθει αυτο!! ολη τη κυριακη να ειναι χαλια το στομαχι και το κεφαλι, γι αυτο και γυρισαμε τη Δευτερα!! Βρε, μπας και με ματιαξαν;;χιχιχι!!!

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑ........

ηρθα, διαβασα, κ εφυγα...

θα τα πουμε το βραδυ...θα σας διαβαζω, να μαθω τα τζουμπρο-νεα, κ οτι η κιμι εφτασε σπιτι της...

τρελλη δουλεια σημερα!!!

το μονο που θελω να σχολιασω...ειναι...

ας πω και τα δικα μου, μιας και εχει ησυχια!!!

Εμεις περασαμε πολυ ωραια, χαλαρωσαμε, ψωνισαμε με τη κουμπαρα τα βαφτιστικα, η μπεμπα μεσ τη τρελη χαρα να γελαει συνεχεια!!!

Βγαιναμε καθε βραδυ, με αποκορυφωμα το βραδυ του Σαββατου, που βγηκαμε οι 2 μας χαλαρα, και τελικα μαζευτηκαμε πολλοι, ηπια 3,5 ποτακια και με το που γυρναω σπιτι να ειμαι χαλια!! Αλλη μια φορα το εχω παθει αυτο!! ολη τη κυριακη να ειναι χαλια το στομαχι και το κεφαλι, γι αυτο και γυρισαμε τη Δευτερα!! Βρε, μπας και με ματιαξαν;;χιχιχι!!!

σιγουρα μαρη! μη το συζητας. πρωτη φορα ειδαν μεθυσμενο κοτοπουλο!!:lol:


Νικηφόρος, 15/11/2005

Χριστιάνα, 1/12/2007

Αναστάσης, 2/11/2009

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα εχω χασει πολλααααα επεισοδια...

Αρχιζω σιγα σιγα να τελειωνω τις δουλειες μου για να επανελθω δριμυτερη...

Δεν εχω να σας πω πολλα νεα εκτος του οτι το βουδακι ειναι ακομα αρρωστο παρ'ολη την αντιβιωση που του εχω φορτωσει ... :(

Ειδα πιο πανω οτι συναντηθηκαν οι βορειες...μπραβο τα κοριτσακια μου, οποτε και αν ανεβουμε θελω να σας δω ολες!!!Ειρηνη πρωτη εσενα που εισαι και πολυ κοντα....

Τι εγινε με την μπουμπου της Ζηνας?!?!?!?! Σημερα περιμενουμε και την κιμι να βγει εε??Πολυ χαρηκα που πηγα και την ειδα ,η μπουμπου ειναι παρα πολυ γλυκια ο αντρας της μια χαρα (ηξερε και διαλεγε η παλιογρια και τεκνατζου χαχαχα) η κιμι εχει αδυνατισει και το γυμναστηριο εχει κανει πολλη δουλεια...


waWmp3.png

9LyAp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑ........

ηρθα, διαβασα, κ εφυγα...

θα τα πουμε το βραδυ...θα σας διαβαζω, να μαθω τα τζουμπρο-νεα, κ οτι η κιμι εφτασε σπιτι της...

τρελλη δουλεια σημερα!!!

το μονο που θελω να σχολιασω...ειναι...

σιγουρα μαρη! μη το συζητας. πρωτη φορα ειδαν μεθυσμενο κοτοπουλο!!:lol:

καν το εικονα!!!χιχιχι!!!

μαριανθη περαστικα σας!

με της δαλιδας τι εγινε;;ολα καλα;;;

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστουμε κοτοπουλακι μου...

Αρμεχτηκα (εχουμε εναν μλκ στο γραφειο που λεει τα μυρια οσα πισω απο την πλατη μου που κλεινομαι λεει με τις ωρες μεσα στην κουζινα ενω η γυναικα του ηταν στον ιδιωτικο τομεα και το στηθος της γινοταν τουμπανο και κατι αλλες αηδιες...ετσι και τον πιασω στα χερια μου δεν γλιτωνει...μα τι κακος κοσμος κυκλοφορει ρε παιδια...) παω να στειλω κατι φωτο της πεθερας (ετσι για να μην λεει) και να περασω μηπως παρω και τπτ να φοραω γιατι η ντουλαπα μου ειναι αδεια... :(

Επανερχομαι... ;)


waWmp3.png

9LyAp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κορες...μαριναθουλα τι εχει ακομη ο μικρος?? Μεθυσμενο κοτοπουλο θα κατεβεις το σεπτεμβρη??


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα και από εμένα. Διάβασα και είμαι έτοιμη.

Κίμι με το καλό να πάτε σπιτάκι σας και γρήγορα όλα θα είναι απλώς μία ανάμνηση.

Μαρκελλάκι, συγχαρητήρια για τον γιο. Άντε και ολυμπιονίκης.

Αλέκα να ζήσετε. Πάντα ευτυχισμένοι και να χαίρεστε την οικογένειά σας.

Τζια χρόνια πολλά για τον νυσταλέων. Περαστικά και στο μωράκι.

Μαριάνθη περαστικά για τον μικρό. Ακόμα ταλειπωρείται ο μικρούλης ?

Ομορφάκια ωραίο το φόρεμα. Καλοφόρετο.

Αυτά θυμάμαι και σόρρυ αν ξέχασα κάτι.


3qg3p2.png qfe4p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερουδια!!!!!!!!

σημερα ηρθε η μαμα μου το πρωι για να κανουμε κατι διορθωσεις στα ρουχα των μωρων και τα ταισαμε μαζι φρουτα,στο τελος μου ειπε αχ σε λυπαμε και ποσο ταλαιπωρησε και ειναι δυσκολα κλπ......

την πηρα τηλ.και τις λεω να ερθει αυριο να τα κρατησει 1 ωρα να παω να παρω τα λουλουδια και στο τζαμπο και να γυρισω μεχρι να ερθει η ωρα να φανε,η μαμα μου¨"αχ και αυριο θελεις?" ο μπαμπας μου α αυριο δεν μπορω εχω πολυ δουλεια.....δεν μπορει να την φερει....μενουν σταθμο...

αχ μαρακι...τουλαχιστον εσυ την εχεις καποιες φορες!!...εγω για να αφησω τα μωρα πρεπει να κυρηξω εκτακτη αναγκη!!!η σε γιατρο...η να ειναι παρων ο λουκας και η μαμα του για βοηθεια.....:(η αδερφη μου δε....αστο καλυτερα...
τωρα μου λεει ο αρης να παμε μαζι αυριο το απογευμα και τα μωρα φυσικα αλλα λεω ποτε θα προλαβουμε να παμε κεντρο και μετα στα αλλα που ειπα???και τι να κανω να παω το πρωι μονη με τα μωρα?με φανταζεσαι με το καροτσι μονη και να σερνω και ενα ακομα για τα πραγματα στο τζαμπο??
πωπω...πραγματικα θα ειχε πολυ γεςλιο και κλαμα μαζι..:rolleyes:
Καλημερα εχω χασει πολλααααα επεισοδια...

Αρχιζω σιγα σιγα να τελειωνω τις δουλειες μου για να επανελθω δριμυτερη...

Δεν εχω να σας πω πολλα νεα εκτος του οτι το βουδακι ειναι ακομα αρρωστο παρ'ολη την αντιβιωση που του εχω φορτωσει ... :(

Ειδα πιο πανω οτι συναντηθηκαν οι βορειες...μπραβο τα κοριτσακια μου, οποτε και αν ανεβουμε θελω να σας δω ολες!!!Ειρηνη πρωτη εσενα που εισαι και πολυ κοντα....

Τι εγινε με την μπουμπου της Ζηνας?!?!?!?! Σημερα περιμενουμε και την κιμι να βγει εε??Πολυ χαρηκα που πηγα και την ειδα ,η μπουμπου ειναι παρα πολυ γλυκια ο αντρας της μια χαρα (ηξερε και διαλεγε η παλιογρια και τεκνατζου χαχαχα) η κιμι εχει αδυνατισει και το γυμναστηριο εχει κανει πολλη δουλεια...

μαριανθη πολυ σας τραβηξε ε??αντε γρηγορα να γινει καλα το βουδακι!!!

η κιμι σημερα επιστρεφει...με το καλο και σιδεροκεφαλη η περδικα μας!!!

τζια να χαιρεσαι το νυσταλεων!!!

οσο για μενα κοτοπουλο εχω να σου πω οτι ειμαι πατημενα 30..προς 31...και οντως μικροδειχνω..μαγουλο βερυκκοκο βλεπεις...οχι για κανεναν αλλο λογο...και τις ρυτιδουλες μου εχω και τις ασπρες τριχουλες μου!!!


ο στρατος μου ηρθε στις 24.12.2007

η δομνα και ο κωστας μου ηρθαν στις 2.11.2009

Ο ΟΥΡΑΝΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΜΟΥ!!!!

Link to comment
Share on other sites

ευη..καλημερα...και εγω μαρη δεν θα σε εκανα πανω απο 27-28...μπραβο....Απο ρυτιδες ουτε εγω εχω....και ουτε μια ασπρη τριχα ....και παλι ομως δεν μικροδειχνα ποτε...καποιο αλλο θα ειναι το μυστικο σας.....


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

εχω να πω οτιο τα παιδια μου εχουν και παλι μυξουλες...αλλα το παλευουν...το στρατο τον δινω ζιρτεκ..τα μικρα μπολικο ορο..μεχρι τη βαφτιση δεν δινω τιποτα αλλο ουτε φρουτα...μετα θα το ξανρχισω..η πατατα χτες τους καλοαρεσες...συνεχιζω με αυτην και βλεπουμε..


ο στρατος μου ηρθε στις 24.12.2007

η δομνα και ο κωστας μου ηρθαν στις 2.11.2009

Ο ΟΥΡΑΝΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΜΟΥ!!!!

Link to comment
Share on other sites

ευη..καλημερα...και εγω μαρη δεν θα σε εκανα πανω απο 27-28...μπραβο....Απο ρυτιδες ουτε εγω εχω....και ουτε μια ασπρη τριχα ....και παλι ομως δεν μικροδειχνα ποτε...καποιο αλλο θα ειναι το μυστικο σας.....

μαλλον επειδη εχεις εντονα χαρακτηριστικα...ζυγωματικα,ματια,στομα...καταλαβες..ασχημοπαπο!!!:rolleyes:;)


ο στρατος μου ηρθε στις 24.12.2007

η δομνα και ο κωστας μου ηρθαν στις 2.11.2009

Ο ΟΥΡΑΝΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΜΟΥ!!!!

Link to comment
Share on other sites

εγω με το μαγουλο παντα μικροεδειχνα..και παντα βαφομαι εντονα-μαλλον βαφομουν-για να μεγαλοδειχνω ..


ο στρατος μου ηρθε στις 24.12.2007

η δομνα και ο κωστας μου ηρθαν στις 2.11.2009

Ο ΟΥΡΑΝΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΜΟΥ!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...