Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

κοριτσια απο τα παλια.!που ειστε?


elina1978

Recommended Posts

Γεια σας, κοριτσάκια, τι κάνετε?

Καλά, σήμερα μπήκα πολύ λίγο στο φόρουμ και δεν έριξα εδώ ούτε μια ματιά και μπήκα τώρα να μάθω κανένα νέο και τι βλέπω? Τη malme, georgia.g, emmalene και nadimor! Όλο το πακέτο μαζί! Μόνο εγώ και η ερμίνα λείπαμε! Τόσες ξεγκάστρωτες μαζί ένα πράγμα μπορεί να σημαίνει: ότι κάποια απ' όλες μας θα μείνει έγκυος όπου να 'ναι, πολύ πολύ σύντομα!:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ποιά να είναι άραγε?

Χμ, θα μάθουμε εντός του Ιουλίου.

Πάντως αποκλείεται να είμαι εγώ, γιατί από χθες βράδυ έχω καφετιά!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 21,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • αθηνά76

    3031

  • happiness

    2651

  • Elpidaz

    2248

  • elina1978

    2114

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κοριτσακια καλησπερα,τι κανετε ομορφες,δεν εχω διαβασει τα νεα σας...εγω ετρεχα αυτες τις μερες εκανα και το doppler ...ετοιμασα και τα χαρτια της αδειας...αντε πλησιαζουν οι μερες...γιουπι!!!


76IGp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια καλησπερα,τι κανετε ομορφες,δεν εχω διαβασει τα νεα σας...εγω ετρεχα αυτες τις μερες εκανα και το doppler ...ετοιμασα και τα χαρτια της αδειας...αντε πλησιαζουν οι μερες...γιουπι!!!

Καλησπερα Χαπακι μου τι κανετε???για πες τι εδειξε η εξεταση σε τι σταδιο ειναι ο πλακουντας??


nQeqp3.png

hX2Ap3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, κοριτσάκια, τι κάνετε?

Καλά, σήμερα μπήκα πολύ λίγο στο φόρουμ και δεν έριξα εδώ ούτε μια ματιά και μπήκα τώρα να μάθω κανένα νέο και τι βλέπω? Τη malme, georgia.g, emmalene και nadimor! Όλο το πακέτο μαζί! Μόνο εγώ και η ερμίνα λείπαμε! Τόσες ξεγκάστρωτες μαζί ένα πράγμα μπορεί να σημαίνει: ότι κάποια απ' όλες μας θα μείνει έγκυος όπου να 'ναι, πολύ πολύ σύντομα!:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ποιά να είναι άραγε?

Χμ, θα μάθουμε εντός του Ιουλίου.

Πάντως αποκλείεται να είμαι εγώ, γιατί από χθες βράδυ έχω καφετιά!

:D:D:D:D:D:D:D μακαρι να εισαστε ολες!!!

τι κανεις Μπιμπιτσα??


nQeqp3.png

hX2Ap3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα Χαπακι μου τι κανετε???για πες τι εδειξε η εξεταση σε τι σταδιο ειναι ο πλακουντας??

καλα ειμαστε ο μπεμπουλης ειναι 1428 γρ...ο πλακουντας ειναι απο 2 προς 3...οπως το ειπε και ο γιατρος μου...εχωπαλι ολιγαμνιο...κι εχω αγχωθει λιγο με αυτο μηπως δεν εχει χωρο το μωρακι μου...θα ξαναπαω σε 15 μερες να δουμε ποσο βαρος εχει παρει ο μπεμπης και θα ξεκινησω μαλλον απο την επομενη φορα να μπαινω καθε φορα καρδιοτοκογραφο για να δουμε αν ζοριζεται ο μικρουλης....απ'οτι ειπε ο γιατρος μου θα προλαβουμε να κλεισουμε και τον 8ο...


76IGp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

πινω στο ουισκι τα δικα σου τα σημαααααδιαααααααααααααααααα οπαααα ειπα λεωωωω κα8ε 4 ωρες μιλαμε ειναι αβασταχτο το θεμα της..τροφοδοσιας... κατα τα άλλα καλά.. αντεχουμε ακομη..ΟΛΕ!

Κάθε 4 ώρες και παραπονιέσαι; Εμένα ο Λευτεράκης κάθε 30 λεπτά ήθελε βυζί!!!! Μέχρι που τελικά τον έστρωσα στο 3ωρο και πλέον κοιμάμαι και ένα 8ωρο σερί. Κουράγιο λίγες μέρες είναι έτσι, εσένα θα σου κάνει και 8ωρο πριν σαραντίσει αν άρχισε τα 4ωρα!


mU4Ep3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, κοριτσάκια, τι κάνετε?

Καλά, σήμερα μπήκα πολύ λίγο στο φόρουμ και δεν έριξα εδώ ούτε μια ματιά και μπήκα τώρα να μάθω κανένα νέο και τι βλέπω? Τη malme, georgia.g, emmalene και nadimor! Όλο το πακέτο μαζί! Μόνο εγώ και η ερμίνα λείπαμε! Τόσες ξεγκάστρωτες μαζί ένα πράγμα μπορεί να σημαίνει: ότι κάποια απ' όλες μας θα μείνει έγκυος όπου να 'ναι, πολύ πολύ σύντομα!:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ποιά να είναι άραγε?

Χμ, θα μάθουμε εντός του Ιουλίου.

Πάντως αποκλείεται να είμαι εγώ, γιατί από χθες βράδυ έχω καφετιά!

Γεια σου μπιμπιτσα μου καλη τι κανεις???μια χαρα εισαι ασε απανταω εγω ετοιμαζεσαι και για διακοπουλες ε???που σα πατε???:roll::roll:

οσο για τα καφε που εχεις και καποια αλλη ετσι ελεγε εχω καφε και δεν ειμαι αλλα μια χαρα ητανε και τον εκανε τον μπεμπαρο(βλεπε Αθηνα)

τυχαιο????δεν νομιζωωωωωωωωω:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

φτου φτου σκορδα!!!

:D:D:D:D:D:D:D μακαρι να εισαστε ολες!!!

τι κανεις Μπιμπιτσα??

Πες τα ρε συμπεθερα μου χρειαζομαστε ενα καλο γκαστρωκιμα καιρο εχει να εμφανιστει...οποτε δεν μπορει...:roll::mrgreen:

καλα ειμαστε ο μπεμπουλης ειναι 1428 γρ...ο πλακουντας ειναι απο 2 προς 3...οπως το ειπε και ο γιατρος μου...εχωπαλι ολιγαμνιο...κι εχω αγχωθει λιγο με αυτο μηπως δεν εχει χωρο το μωρακι μου...θα ξαναπαω σε 15 μερες να δουμε ποσο βαρος εχει παρει ο μπεμπης και θα ξεκινησω μαλλον απο την επομενη φορα να μπαινω καθε φορα καρδιοτοκογραφο για να δουμε αν ζοριζεται ο μικρουλης....απ'οτι ειπε ο γιατρος μου θα προλαβουμε να κλεισουμε και τον 8ο...

αμαν βρε Ευτυχω μου τι παιδι εισαι εσυ!!!!εχεις αγχωθει λιγο???

μαρη με ολα αυτα εγω θα ειχα γινει τουρμπο απο το αγχος και εσυ στεναχωριεσαι που εχεις λιγο αγχος????τελοσπαντων σημασια εχει οτι εχεις απο διπλα σου καλους γιατρους και ολα θα πανε καλα!!!απλος μας βγηκε λιγο βιαστικος ο δικος σου...θελει να δει την μανουλα πιο γρηγορα τι να καμουμε τωρα να τον μαλωσουμε???κριμας ειναι:mrgreen:

Καλημερα ειπα ????δεν ειπα!!!

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!:D:D

Ευχομαι να εχουμε μια υπεροχη και τυχερη μερα:mrgreen:


οτι ονειρευόμουν στην ζωή μου,το έχω βρει σε εσενανε ψυχη μου και έχω τα πάντα πια!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας, κοριτσάκια, τι κάνετε?

Καλά, σήμερα μπήκα πολύ λίγο στο φόρουμ και δεν έριξα εδώ ούτε μια ματιά και μπήκα τώρα να μάθω κανένα νέο και τι βλέπω? Τη malme, georgia.g, emmalene και nadimor! Όλο το πακέτο μαζί! Μόνο εγώ και η ερμίνα λείπαμε! Τόσες ξεγκάστρωτες μαζί ένα πράγμα μπορεί να σημαίνει: ότι κάποια απ' όλες μας θα μείνει έγκυος όπου να 'ναι, πολύ πολύ σύντομα!:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ποιά να είναι άραγε?

Χμ, θα μάθουμε εντός του Ιουλίου.

Πάντως αποκλείεται να είμαι εγώ, γιατί από χθες βράδυ έχω καφετιά!

εγω λεω η ΝΑντια...και εσυ δεν ξερω τι ζωδιο εισαι αλλιως θα προεβλεπα και για σενα!!!!:mrgreen::mrgreen:


2011.png
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ..ΕΧΩ ΧΑΘΕΙ ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΥ.ΤΡΕΧΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΦΤΑΝΩ.


[URL="http://www.ticker.7910.org/eng"][IMG]http://www.ticker.7910.org/as1cEZA0g410010MDAwNDk5MWR8ODc1NjU0ZHxteSBiYWJ5.gif[/IMG][/URL]


[url=http://lilypie.com][IMG]http://lb1f.lilypie.com/W9Frp2.png[/IMG][/url
Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσακια μου...

κρισακι το παιδακι μου δεν ειναι βιαστικο,απλα η εγκυμοσυνη μου κανει διαφορα γι'αυτο και το παιδακι μου μπορει να γεννηθει νωριτερα...

λεω οτι ειμαι λιγο αγχωμενη για να μην αρχισετε να με κραζετε....ειμαι παρα πολυ αγχωμενη ειναι η αληθεια και το μονο που ευχομαι ειναι να πανε ολα καλα


76IGp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσακια μου...

κρισακι το παιδακι μου δεν ειναι βιαστικο,απλα η εγκυμοσυνη μου κανει διαφορα γι'αυτο και το παιδακι μου μπορει να γεννηθει νωριτερα...

λεω οτι ειμαι λιγο αγχωμενη για να μην αρχισετε να με κραζετε....ειμαι παρα πολυ αγχωμενη ειναι η αληθεια και το μονο που ευχομαι ειναι να πανε ολα καλα

Με τετοια μαμα εμ θελει να βγει ο μπουλης!!μην σκας αγαπη ολα τελεια θα πανε!!εγω σου λεω μεχρι τελους θα φτασει και θα γεννηθει κανονικα!!απλα ειναι ζορικος μηνας αυτος..:D:Dπαω να κανω δουλειες!!!:twisted:


2011.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...