Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 15 λεπτά , Alex@ είπε:

      Ξερω πως γινεται τις πρωτες μερες αλλα ειπα να κανω μια απελπιδα προσπάθεια..... Θα το δεχτούν άραγε να την κάνω ταυτόχρονα με την διαδικασία ετ;

      Ευχαριστώ για την απάντηση! Από το διαγνωστικό μου ειπανε πως οι ακτινολογοι αρνούνται να κάνουν στο 2ο 15νθημερο....

      Οπότε δεν ξέρω αν έχει σημασία να τον ρωτήσω  

      Δεν έχεις πρόβλημα, άλλωστε θα γίνει πριν την ετ. Απλά κλείσε ραντεβού να προλάβεις.

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

Ειρηνούλα πολύ ωραία και τακτοποιημένη η ντουλάπα σου. Έτσι, να βάζεις φωτογραφίες και εσύ αλλά και τα άλλα κορίτσια με ότι τέτοιου είδους τακτοποίηση κάνετε να παίρνουμε ιδέες αλλά περισσότερο να παροτρυνόμαστε και εμείς οι υπόλοιπες!!!

Ευχαριστώ κορούλα. Την προσέχω, σχετικά συχνά, γιατί όταν γίνεται χαμός με πιάνουν τα νεύρα μου ρε κόρες και δεν την παλευω... :?

Εγώ στο κάτω μέρος της ντουλάπας μου έχω ότι μπορείς να φανταστείς (έλλειψη χώρου :( ). Πρέπει να βρω χρόνο να κάνω μία τακτοποίηση και εγώ (αν και έκανα λίγο καιρό πριν) μήπως κατεβάσω τις τσάντες μου στην αποθήκη και ξεμπουκώσει λίγο το πράγμα. Δεν έχω χρόνο βρε κορίτσια. Δεν μου βγαίνει. Όλο λέω τις Τετάρτες και τις Δευτέρες τα απογεύματα ότι κάτι θα κάνω αλλά νιώθω τόσο κουρασμένη που είμαι συνέχεια στο κρεβάτι ή στον καναπέ. Και τα ΣΚ, καλά το Σάββατο είναι χαμένη μέρα, μέχρι να γυρίσω από το μαγαζί, να πάμε σούπερ, να φάμε, να ξαπλώσουμε λίγο, πάει πέρασε. Ότι κάνω την Κυριακή. Να δω πότε θα ξεστολίσω.:evil::evil::evil:

Αχ......... πόσες τσάντες έχεις λέμε...;;;;;;;;;;;;;;;!!!! :shock::shock: :tongue:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Θέλεις να έρθω να του πω... 2 λογάκια...??? :twisted::twisted:

ερθεις δεν ερθεις ειρηνη μου αμα ο αλλος ειναι ξεροκεφαλος δεν περνει απο λογια....

κατεβηκα στο γραφειο του κ το μονο που καταφερα ειναι να ανεβω επανω κλαιγοντας.....:(:(:(:(:(

Link to comment
Share on other sites

ερθεις δεν ερθεις ειρηνη μου αμα ο αλλος ειναι ξεροκεφαλος δεν περνει απο λογια....

κατεβηκα στο γραφειο του κ το μονο που καταφερα ειναι να ανεβω επανω κλαιγοντας.....:(:(:(:(:(

κ ακομα κλαιω δηλαδη....

Link to comment
Share on other sites

Οι ζώνες μας, αυτές που κρεμιούνται από το θηλάκι τους και παραμένουν τακτοποιημένες:

DSC01238_zpsd71cd9a8.jpg

Οι ζώνες μας, αυτές που δεν κρεμιούνται και χρησιμοποιώ κρεμάστρα για γραβάτες και μ' έχει βολέψει πολύ. Ούτε πέφτουν αλλά είναι εύκολα προσβάσιμες και εύκολες για να επιλέξω:

DSC01237_zps8434cb02.jpg


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κ ακομα κλαιω δηλαδη....

Ελα,βρε Γιωτα ,μην αφήνεις να σε παίρνει από κάτω ,πες του όσα σε προβληματίζουν,σιγουρα δεν εχει κανενα δικαίωμα να σε κάνει ετσι!


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

ερθεις δεν ερθεις ειρηνη μου αμα ο αλλος ειναι ξεροκεφαλος δεν περνει απο λογια....

κατεβηκα στο γραφειο του κ το μονο που καταφερα ειναι να ανεβω επανω κλαιγοντας.....:(:(:(:(:(

Α, θα με πιάσουν τα νεύρα μου λέμε!

Γιωτάκι, την γνώμη μου και μόνο ε?

Μήπως χρειάζεται ένα κλύσμα...? Ακους εκει να σε κανει να κλαις!!!!!!!!!! :evil::evil::evil::evil:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Ελα,βρε Γιωτα ,μην αφήνεις να σε παίρνει από κάτω ,πες του όσα σε προβληματίζουν,σιγουρα δεν εχει κανενα δικαίωμα να σε κάνει ετσι!
Α, θα με πιάσουν τα νεύρα μου λέμε!

Γιωτάκι, την γνώμη μου και μόνο ε?

Μήπως χρειάζεται ένα κλύσμα...? Ακους εκει να σε κανει να κλαις!!!!!!!!!! :evil::evil::evil::evil:

α ρε κοριτσια.......

οσο καλος ειναι γενικα, τοσο σκυλος γινεται οταν θυμωνει κ ιδιως οταν δεν περναει το δικο του....

Link to comment
Share on other sites

α ρε κοριτσια.......

οσο καλος ειναι γενικα, τοσο σκυλος γινεται οταν θυμωνει κ ιδιως οταν δεν περναει το δικο του....

Ρε δεν πα να γίνεται και κάστορας. Ακου εκει!

Τι παει να πει όταν δεν περνάει το δικό του? Ποσο χρονών είναι? 13? :evil:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Πήγα σούπερ και γύρισα σώα :P

Βρε Γιώτα μου τόσο σοβαρό είναι πια αυτό το ζήτημα που σε κάνει να κλαίς ο σύζυγος!!! Δηλαδή και εμένα είναι πεισματάρης αλλά τον βάζω κάτω και μιλάμε!!! Μίλα του, πες το πρόβλημα σου.....όσο σε βλέπει ταραγμένη και στενοχωρημένη, πατάει πάνω σε αυτό και επιδιώκει να περάσει το δικό του!!! Αν θεωρείς ότι εσύ έχεις το δίκιο τότε μίλα του πάλι! πες του ότι σκοπός δεν είναι να τσακωθείτε αλλά να βρείτε μια λύση.....

Άντε και να δω χαμογελάκια θέλω μετά!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Επλυνα το μπάνιο,εβαλα και ενα πλυντήριο, πηρα τον μικρό από το σχολείο,

πήγα φούρνο και πήγα στη μαμά μου,γιατί δεν την ειχα δει.Το φαγητό μας σιγοψήνεται και πάω να ψησω κια τα ψαρια του γιοκα μου!

Γιωτα μου εχει δικιο η Ειρηξνη ,όλοι μας εχουμε τις κακές μας στιγμές αλλα το στροματακι μας πρεπει να κλεινουμε ,γιατί οι κουβέντες δεν γυρίζουν πίσω...


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αχχχχχ χιονίζει!!!!!!!

Σκέφτομαι τα πιτσιρίκια μου τώρα στο σχολείο. Όλα θα είναι με τα ματάκια τους στα παράθυρα. Πού όρεξη για μάθημα!!! Αν το στρώσει κιόλας θα τρελαθούν από τη χαρά τους!!!

385182_400752836673903_2043082633_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Επλυνα το μπάνιο,εβαλα και ενα πλυντήριο, πηρα τον μικρό από το σχολείο,

πήγα φούρνο και πήγα στη μαμά μου,γιατί δεν την ειχα δει.Το φαγητό μας σιγοψήνεται και πάω να ψησω κια τα ψαρια του γιοκα μου!

Γιωτα μου εχει δικιο η Ειρηξνη ,όλοι μας εχουμε τις κακές μας στιγμές αλλα το στροματακι μας πρεπει να κλεινουμε ,γιατί οι κουβέντες δεν γυρίζουν πίσω...

Μια χάρα.. πολύ μου αρέσει το φαγάκι σας σήμερα Χρύσα μου.

Εγώ έβαλα μία σουπίτσα να γίνεται και έγινε.. μούρλια.. με λίγο κρεμυδάκι {το αφαίρεσα στο τέλος}, με λίγο σεληνάκι, με λίγο καροτάκι, με λαδάκι, σαλτσούλα... έβαλα και μέτριο κριθαράκι.. μιαμ μιαμ!

Το φιογκάκι δεν τρώει σούπερ και έπαθε παράκρουση όταν το άκουσε οπότε θα του κάνω ζυμαρικά cars... :?

Υ.Γ. Βάσια, βάλε μας καμιά φωτο από τα μέρη σας!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

ερθεις δεν ερθεις ειρηνη μου αμα ο αλλος ειναι ξεροκεφαλος δεν περνει απο λογια....

κατεβηκα στο γραφειο του κ το μονο που καταφερα ειναι να ανεβω επανω κλαιγοντας.....:(:(:(:(:(

Αχχχχχ όχι κλάματα κοριτσάκι μου, όχι κλάματα!!!

Θα έρθω και εγώ. Δύο κουβέντες της Ειρήνης και δύο οι δικές μου τέσσερις. Αντε να μην τους πω τίποτα :evil::evil::evil: . Εκεί που μας έχουν στα ουράνια δίνουν μία και κάτω στα τάρταρα μας ρίχνουν. Πρέπει να βρεις το κουμπί του ή να βρεις το δικό σου και να μην σε στενοχωρούν αυτά που λέει. Μπαινάκης και βγαινάκης. Μην στενοχωριέσαι κοριτσάκι μου να χαρείς!!!

Link to comment
Share on other sites

Αχχχχχ χιονίζει!!!!!!!

Σκέφτομαι τα πιτσιρίκια μου τώρα στο σχολείο. Όλα θα είναι με τα ματάκια τους στα παράθυρα. Πού όρεξη για μάθημα!!! Αν το στρώσει κιόλας θα τρελαθούν από τη χαρά τους!!!

385182_400752836673903_2043082633_n.jpg

Αχ κοριτσάκι μου τι όμορφη φωτογραφία!!!!!!!!!!!!

Ευχαριστούμε!!!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...