Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , LeneL είπε:

      Εμείς παίρνουμε ένα τεράστιο χειροκρότημα για την συνεισφορά μας στην αύξηση του πληθυσμού...

      Γενικά δε θέλω να σε αποθαρρύνω, εγώ είμαι εκπαιδευτικός και δεν πήρα κανένα απολύτως επίδομα, λόγω του συνολικού εισοδήματος το οποίο μη φανταστείς ότι ξεπερνά κατά πολύ τις 40.000. ααα πήρα 40 ευρώ και για τα δύο από το δήμο που ανήκω, για το πρώτο γάλα!

      ούτε λοχείας κύησης και 9 μηνο;  εμένα ο άντρας μου είναι καπετάνιος όποτε όπως καταλαβαίνεις με παρασύρει το δικό του εισόδημα ! το δικό μ θα το έπιανε το 40αρι 

Cafe Ιανουάριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

καλημέρα κορίτσια!!

εγώ σπίτι,τα ίδια,θα φτιάξω ένα ριζότο με καλαμάρια...

καλημερα!!

μιαμ μιαμ μιαμ!!!

Θα ρθω Κερκυρα και θα σε καβατζωσω να μου κανεις το τραπεζι..

Εγω ειμαι υπερ των προγεννετικων εξετασεων διοτι προλαμβανουν πολλα.. απλα οχι των υπερβολων..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 32,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • prosperous

    8175

  • miamama

    5658

  • jesgk

    4748

  • maestria77

    4508

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα...

Παλι μαγειρευεις εσυ??????Θα μας κανεις να γινουμε 200 κιλα με τις ιδεες που μας δινεις........

Παω να παρω κανα κριτσινι να ξεγελασω την πεινα μου κοριτσια!!!!

Τα λεμε μετα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

για ολη την Ελλαδα..και για το εξωτερικο επισης..

Εχω τρελά νεύρα, ψάχνω μουσείο να πάω σημερα το Θοδωρή κ τα περισσοτερα είχαν εκδηλώσει για την σημερινή μερα το σκ που μας πέρασε

Link to comment
Share on other sites

τι να κάνω βρε παιδιά,χθες που κατέβηκα πόλη φάγαμε μακαρόνια...

έχετε δώσει στα παιδιά μαλάκια?

καλαμάρια,σουπιές,χταπόδι εννοώ...

λέω να μην δώσω ακόμα...

γιατί παιδι μου να μην δώσεις χρόνισε το παιδί. Εγώ της έχω δώσει καλαμαράκι, μασούλησε ότι μασουλησε

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα!τι να πρωτοσχολιασω δεν ξερω.

ενα εχω να πω.θελω να δω την ευα με την φορμα!:tongue::tongue:

εμενα ηταν καλη η αυχενικη αλλα δεν ηταν καλο το β' επιπεδου.

εδειχνε προβλημα στην καρδια και μου συστηνε η παλια γυναικολογος σε δημσιο που πηγαινα,αμνιοπαρακεντηση.τελικα αλλαξα γιατρο σε ιδιωτικο,εκανα μονο ενα καρδιογραφημα στο παιδι,και το μονο προβλημα στο παιδι ηταν οτι η πατουσιτσα του η δεξια γυριζε προς τα μεσα.καναμε μασαζ τους πρωτους εξι μηνες κι εφτιαξε,αν και μερικες φορες νομιζω οτι το γυριζει παλι προς τα μεσα,μονη της.ο ορθοπαιδικος παντως λεει οτι ειναι μια χαρα.θα δουμε.

πρεπει να παω στην τραπεζα και βαριεμαι!


as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif"]as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif[/url]

countdown-1370581200z1394773200zp.png

Link to comment
Share on other sites

επισης και το Ιδρυμα Μειζωνος Ελληνισμου και το Πλανηταρειο εχουν ΣΟΥΠΕΡ ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ εκθεσεις για παιδια σαν τον γιο σου..

εγω περιμενω πως και πως να παει η μικρη 4-5 και να παρουμε παραμζωνα μουσεια και θεατρα

Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα λειτουργουν κανονικα..

τον εχεις παει ποτε στο Παιδικο Μουσειο στην Πλακα στην Κυδαθηναιων?? ειναι πολυ ωραια..

Οχι εκεί δεν τον έχω πάει, πήγαμε Πολεμικό, φυσικής ιστορίας, στο ναυτικό και στο νέο μουσείο της ΑΚρόπολης

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...