Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ 2012


Ειρήνη

Recommended Posts

το χρησιμοποίησα κ γω το photo creations και είναι τέλειο!!Ευχαριστουμε πολύ που το βάλατε κορίτσια. Εμένα εκτυπώθηκαν σωστά αλλά όχι μπρος πίσω - αλλά γι αυτό φταίει ο εκυπωστής μου, θα τα πάω έξω....σκέφτομαι να εκτυπώσω κάρτες Χριστουγεννιάτικες με φωτό των παιδιών πάνω, να περάσω κορδελίτσες και να τα βάλω και αυτά μαζί με τα υπόλοιπα στολίδια στο δέντρο!

myrtoula εγω χρησιμοποιησα το ετησιο ημερολογιο. αυτο εκανες και εσυ??μια σελιδα ειναι . εβαλα φωτο, το διαμορφωσα αναλογα με τα γουστα μου αλλα μετα πηγα να το αποθηκευσω και εκει κατι κανω λαθος. αποθηκευση ως, βρηκα το στικακι και το εβαλα μεσα. εκανες κατι διαφορετικο??τι μπορει να εκανα λαθος βρε παιδια??μου το αποθηκευει πολυ μικρο και οταν παω να το εκτυπωσω σε κανονικο μεγεθος θολωνει!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα!

Εχω κάτι μέρες να μπω και πόσα έχετε γράψει...

Δεν προλαβαίνω να σας διαβασω,αλλά χαζεύω τις όμορφες φωτογραφίες που έχετε ανεβάσει...

Ποιες εχουν ήδη στολίσει;

Εγω λέω το ερχόμενο Σ/Κ

Link to comment
Share on other sites

myrtoula εγω χρησιμοποιησα το ετησιο ημερολογιο. αυτο εκανες και εσυ??μια σελιδα ειναι . εβαλα φωτο, το διαμορφωσα αναλογα με τα γουστα μου αλλα μετα πηγα να το αποθηκευσω και εκει κατι κανω λαθος. αποθηκευση ως, βρηκα το στικακι και το εβαλα μεσα. εκανες κατι διαφορετικο??τι μπορει να εκανα λαθος βρε παιδια??μου το αποθηκευει πολυ μικρο και οταν παω να το εκτυπωσω σε κανονικο μεγεθος θολωνει!!

όχι εγω χρησιμοποίησα κάρτα....και εκτύπωσα αμέσως δεν αποθήκευσα κ βγήκε οκ!Αν βγάλω άκρη με την αποθήκευση που λες θα σου πω...


Wgl2p3.png

kHoQp2.png

Link to comment
Share on other sites

:D

Αχχχ Χρύσα μου δε γίνεται...λέω να στολίσω ένα μικρό βέβαια!!

Είναι πολυ μικρός δεν καταλαβαίνει και βάζει τα πάντα στο στόμα του!! Και πολύ ζωηρός!!! ...κάθε πρωί που ξυπνάει τον αφήνω ελεύθερο μέχρι να σηκωθώ μες στο σπίτι το οποίο το έχω φέρει στα μέτρα του σε λογικά πλαίσια...δεν θα ήθελα να βρεθώ προ εκπλήξεως!!!

Θα στολιστεί το σπίτι από τη μέση και πάνω!!! :D:D:D

Ούτε κι εγώ είχα στολίσει δέντρο πρόπερσι που ήταν τα πρώτα Χριστούγεννα με τον μικρό, από φόβο - ήταν 9 μηνών τότε, μπουσούλαγε και πιανόταν από παντού.. Πέρσι το στόλισα και δεν το πείραζε, παρά μόνο ξεκρεμούσε κάποια στολίδια που του άρεσαν, αλλά κατάφερε έτσι να το ρίξει..Δεν έπαθε τίποτα βέβαια, γιατί δεν είχα βάλει τίποτα έυθραυστο..Δεν είχα σκεφτεί τη λύση καλοριφέρ! :rolleyes: Φέτος θα το δέσω για καλό και για κακό :D


g8Sbp2.png
Link to comment
Share on other sites

Δεν είπα καλημέρα...Καλημέρα!!! :D

Εχθές έψαχνα στο ίντερνετ για mix μπισκότων σε βάζα (το κόλλημά μου εγώ :tongue: ). Σήμερα θα κάνω το δοκιμαστικό κι αν πετύχει θα ποστάρω τη συνταγή!

Ερώτηση: Βρήκα γιρλάντα για γύρω-γύρω από τις πόρτες σκέτη, με 9 ευρώ τα 2,5 μέτρα..Είναι καλή τιμή;; :confused:


g8Sbp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

myrtoula εγω χρησιμοποιησα το ετησιο ημερολογιο. αυτο εκανες και εσυ??μια σελιδα ειναι . εβαλα φωτο, το διαμορφωσα αναλογα με τα γουστα μου αλλα μετα πηγα να το αποθηκευσω και εκει κατι κανω λαθος. αποθηκευση ως, βρηκα το στικακι και το εβαλα μεσα. εκανες κατι διαφορετικο??τι μπορει να εκανα λαθος βρε παιδια??μου το αποθηκευει πολυ μικρο και οταν παω να το εκτυπωσω σε κανονικο μεγεθος θολωνει!!

λοιπον έχεις δίκιο...όταν ανοίξεις το αποθηκευμένο ειναι θολό...κοίτα τι κάνεις, πρέπει να το ανοίξεις μέσα από το πρόγραμμα, δηλ ανοίγεις το Photo creation και πατάς τα έργα μου - αποθηκευμένα έργα και στο βγάζει εκει το αποθηκευμένο και το ανοίγεις. Αν το ανοίξεις από εκει είναι οκ. Τώρα βέβαια πώς το πας για εκτύπωση....χμ....τι να πω...μήπως να αποθηκεύσουμε κ το πρόγραμμα στο φλασάκι??Αν βγάλω και άλλη άκρη με την εκτύπωση εξω θα σου πω


Wgl2p3.png

kHoQp2.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν είπα καλημέρα...Καλημέρα!!! :D

Εχθές έψαχνα στο ίντερνετ για mix μπισκότων σε βάζα (το κόλλημά μου εγώ :tongue: ). Σήμερα θα κάνω το δοκιμαστικό κι αν πετύχει θα ποστάρω τη συνταγή!

Ερώτηση: Βρήκα γιρλάντα για γύρω-γύρω από τις πόρτες σκέτη, με 9 ευρώ τα 2,5 μέτρα..Είναι καλή τιμή;; :confused:

Marilou ναι αν πετύχει το Mix βάλε συνταγή


Wgl2p3.png

kHoQp2.png

Link to comment
Share on other sites

η ζαχαρόπαστα είναι πανεύκολη. Την αγοράζεις έτοιμη, την ανοίγεις με τον πλάστη σαν ζυμαράκι και την βάζεις πάνω στο τελευταίο - ελαφρώς σιροπιασμένο - παντεσπάνι. Σου κάνει τούρτες κούκλες και είναι πανεύκολο;)

Aλήθεια ε? Κι εγώ την φοβόμουν.... μάλλον θα πρέπει να την επιχειρήσω.

Την αγοράζουμε από ζαχαροπλαστεία να φανταστώ, η άσχετη?

Link to comment
Share on other sites

Είναι πάρα πολύ ωραία ιδέα, οικονομική και εύκολη. Αν πάρουμε και ωραίες κορδέλες το αποτέλεσμα θα είναι πάρα πολύ ωραίο.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακι μου τη βοηθεια σου!!!τι κανεις??

λοιπονεφτιαξα ενα πολυ ομορφο , ολα καλα αλλα το θεμα μου ειναι η εκτυπωση!!!το αποθηκευω σε στικακι αλλα οταν παω να το τυπωσω, τα βγαζει θολα. τι λαθος κανω??πρεπει να το εκτυπωσεις απευθειας στο υπολογιστη που το φτιαχνεις??σευχαριστω εκ των προτερων και σορυ αν σε ζαλιζω!!!

και το εκανα τοσο ομορφο και μετα απογοητευτηκα που δεν μπορουσα να το τυπωσω σωστα!!!

Καλημέρα. για να τυπωθεί σωστό πρεπει να τυπωθει απο το ιδιο το προγραμμα και οχι σαν φωτο απο αλλου

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Aλήθεια ε? Κι εγώ την φοβόμουν.... μάλλον θα πρέπει να την επιχειρήσω.

Την αγοράζουμε από ζαχαροπλαστεία να φανταστώ, η άσχετη?

Αζια,εχει γενεθλια ο γιος σου?(το είδα στο τικερακι σου)

Να τον χαίρεσαι!

Πολύχρονος,δυνατός και χαρούμενος!:):)


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. για να τυπωθεί σωστό πρεπει να τυπωθει απο το ιδιο το προγραμμα και οχι σαν φωτο απο αλλου

δηλαδη πρεπει να εχω τον εκτυπωτη συνδεδεμενο με τον υπολογιστη??αυτο που ειμαι η μαριλου να αποθηκευσω το προγραμμα στο στικακι λετε να γινεται???αχ θα σκασω!!!και μου αρεσε τοσο πολυ η ιδεα!!!

Link to comment
Share on other sites

ετσι δηλαδη πως θα το τυπωσουμε??σε απλο χαρτι??εγω ηθελα να το παω να μου το τυπωσουν σε ενα χαρτονακι

ειρηνακι , εσυ τα ημερολογια που εκανες τα προηγουμενα χρονια, σαυτο το προγραμμα τα εκανες??την εκτυπωση πως την εκανες??

Link to comment
Share on other sites

καλε τι οιστρος ειναι αυτος? ποσα εχετε γραψει? μια μερα δεν μπηκα μονο! φτου φτου φτου!

υπεροχες ολες οι φωτο που βαζετε, εμεις θα περιμενουμε να μπει και ο δεκεμβρης για να στολισουμε. εχω αρχισει ομως τις ετοιμασιες, σας βαζω κι εδω τις 2 φωτο μου:

phpmOfY40AM.jpg

το πομ πομ (φτιαγμενο απο εφημεριδα και βαμμενο με σπρευ, δεν εχω αποφασισει ακομα αν θα το περασω ακομα μια φορα ή αν θα το αφησω ετσι να ψιλοφαινεται η εφημεριδα)

php9Qp4lCAM.jpg

κωνος για δεντρακι, φτιγμενο οπως και το πομ πομ, θελω να το στολισω κι αλλο, ισως με μικρες μπαλιτσες και ενα αστερι ή θα φτιαξω κανα δυο μικροτερα και θα τα βαλω ολα μαζι.. ειδομεν!


bgJGm7.pngHRPJm7.png7u3pm7.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...