Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

εγω μαρλεν θα σε μπερδεψω χειροτερα,κατεβασα προγραμματακι απο microsoft που παω σε οποια φωτο θελω κασι την κανω οτι μεγεθος θελω,αν θες να σου πω που να πας να το κατεβασεις να το κανεις setup μπαινει αυτοματα,αλλα θελει ΧΡ WINDOWS

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

εγω μαρλεν θα σε μπερδεψω χειροτερα,κατεβασα προγραμματακι απο microsoft που παω σε οποια φωτο θελω κασι την κανω οτι μεγεθος θελω,αν θες να σου πω που να πας να το κατεβασεις να το κανεις setup μπαινει αυτοματα,αλλα θελει ΧΡ WINDOWS

πρέπει δηλαδή να τις αλλάξω μέγεθος σώνει κ ντε;;;:confused:

αα πολύ δύσκολα είναι αυτα που μου λες!!! :confused:άσε θα περιμένω μπας κ μου πει η δαλιδα κανα ποιο εύκολο τρόπο!!!:rolleyes: αλλιώς θα κάνω αυτό που λες! :wink:

στο μεταξύ σε είχα φίλη ή τώρα σε έκανα;;


170301c7zifsub1b.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

σιλικονη αλλα να σου πω εγω εβλα της κικο δεν την χρησιμοποιησα τη δικια τους,ειναι πλαστικο,εγω για νερο το πηρα..για γαλα δεν το εμπιστευομαι

α μαλιστα,μπαινει τις κικο η απλη ε?καταλαβα

πανε λιγο στο φεις.


fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ε ρε κόλλημα κακό είστε !!!!! Αμαν πάω έρχομαι όταν έχω χρόνο μπαίνω σας διαβάζω και μιας και είχε λίγο homework ας πω και εγώ κάτι για να γεμίζουν οι σελίδες.:tongue::tongue::tongue:

λοιπόν του ικα φαντάζομαι ξέρεις ότι ξεκίνησαν. τα άλλα βγάινουν την ανοιξη! οι τριτεκνοι παίρνουν κάθε χρόνο!!!;)

κ τώρα ψάχνω κ κάτι παίρνουν κ απο ογα!! θα σου πω!!!

έχω αποφασισει πως θα πάρω οτι ακριβώς δικαιούμαι!

να σε πω marlen για τον ογα μιας και δουλεύω stage στο Δήμο μας σε ανταποκριτή του Ογα και τα ξέρω. Λεπόν παίρνεις πρώτα ενα πιστοποιητικό οικογενειακής κατάστασης ΤΥΠΟΥ ΟΓΑ από το δήμο που ΑΝΗΚΕΙΣ.Αν ανήκετε σε διαφορετικό Δήμο εσύ και ο άντρας σου και από τους δύο Δήμους για να μην τρέχεις. Αλλά πρόσεξε ΤΥΠΟΥ ΟΓΑ όχι απλό πιστοποιητικό. Μετά πας στο Δήμο κατοικίας σου με το πιστοποιητικό και τις δυο ταυτότητες την δικιά σου και του άντρα σου βρίσκεις τον ανταποκριτή του ΟΓΑ και εκεί κάνεις απογραφικό δελτίο βασικά κάπως αλλιώς το λένε αλλά έχω να παω στη δουλειά 3 μηνες (ξεκινάω πάλι τη Δευτέρα γμτ μου :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: ) και δεν θυμάμαι πως το λέγαμε. Έχε μαζί σου καλού κακού και κάποιο λογαριασμό ΔΕΗ ΟΤΕ για να μην σου ζητήσουν να αποδείξεις και την κατοικία σου.Αφού τα καταθέσεις μετά από κανένα 4μηνο παίρνεις εφάπαξ 2000 ευρώπουλα για το τρίτο τέκνο και περίπου 540 ευρώπουλα τη διμηνία για τα τρια τέκνα μέχρι να συμπληρώσουν τα 23 χρόνια του. Τα 540 τα παίρνεις την πρώτη φορά αναδρομικά δηλ. την πρώτη φορά παιρνεις περίπου 3000 και μετά καθε δύο μηνες 540. Αυτό είναι ανεξαρτήτου επαγγέλματος και εισοδήματος!!! Εγώ τα έκανα τα χαρτιά μου και μάλλον θα πληρωθώ όπου να ναι θα σας ενημερώσω. Κάρτα πολιτισμού δεν έβγαλα ακόμη και αυριο παω για εισιτήρια!!!!

το μπακαλόγατο με το ζήκο που λέει:" να σε δώσω πελτέ λαγκαδά" μου θυμήσατε!!!!:lol::lol::lol:

Αχ ο Ζήκος τέλειος αλλλλλλλλλλλλά ο Λαγκαδάς μας από τότε ξακουστός!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...