Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , LeneL είπε:

      Τίποτα απολύτως.. όλα είναι με εισοδηματικά κριτήρια. Φαντάσου της γέννας, που είναι στα 40.000 έχει από τα πιο υψηλά κριτήρια, στα αλλά τα ποσά είναι ακόμα χαμηλότερα.

      Να πεις στον καπετάνιο ότι σου χρωστάει ένα ΠΟΛΥ καλό δώρο!

      κάτσε γιατί θα τρελαθώ δεν δικαιούμαστε ούτε το 2 μηνο κύησης και το 3μηνο λοχείας ; ούτε το 9μηνο μετά; εξαλλη θα γίνω , δεν μπορεί !αυτα είναι με τα ένσημα οχι με το εισόδημα 

Εγκυμοσύνη μετά τα 35


Recommended Posts

Τα νέα μου: Νιώθω πιο αισιόδοξη σήμερα...Εγώ θα κάνω το καθήκον και αυτόν το μήνα και αν το κυστικό έχει απορροφηθεί (και παίξει και το σενάριο επιστημονικής φαντασίας ότι θα έχω ωορρηξία) ίσως έχω μία πιθανότητα στο εκατομμύριο :D:D:D γι αυτόν τον κύκλο..Αλλιώς πάμε για τον άλλο και βλέπουμε..

Σοφία μου τα νέα σου είναι πολύ πολύ καλά...Καλή επιτυχία....και γρήγορα.

Παρασκευή μου χαλαρά..απόλαυσε την τεμπελιά τώρα όσο μπορείς...να ξεκουράζεσαι όσο γίνεται περισσότερο για να αιματώνεται καλά ο πλακούντας. Σίγουρα η ευτυχία σας θα ολοκληρωθεί τώρα που θα αποκτήσετε τον μπεμπάκο.

Κορίτσια όσον αφορά την ημέρα ωορρηξίας αν ο κύκλος δεν είναι "ρολόι", μπορεί να συμβεί οποιαδήποτε στιγμή...Έχω ξαναπεί πολλές φορές και το λέω άλλη μία για τις καινούργιες...Εγώ έμεινα έγκυος την πρώτη φορά 29η ημέρα του κύκλου μου και την δεύτερη την 22η.

Σας φιλώ όλες πολύ πολύ...

Σας εύχομαι να έχετε ένα όμορφο χαλαρό Σαββατοκύριακο...

Θα τα πούμε τη Δευτέρα.


1484168ifaey5elah.gif

lQeqp2.png?FAE7bvRd

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ντολη, Ιγνατια ευχαριστω για τις ευχες και σας τις επιστρεφω τριπλες !!!!!!

Ντολη 29 μερα εμεινες εγκυος????Σε τι κυκλο?Οντως τελικα ποτε δε ξερεις ποτε θα γινει το θαυμα....

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου γλυκά πολύ καλημέρα σας..

Παρασκεούλα μου χάρηκα που εμφανίστηκες επιτέλους. Για μια ακόμη φορά θέλω να σου πω ότι χάρηκα πολύ που σε γνώρισα και ότι έχω κατασυμπαθήσει και εσένα και το γιόκα σου. Μια χαρά βάρος έχει το μαναράκι σου και το 3κιλο το έχετε σίγουρο. Ξεκουράσου τώρα που μπορείς διότι μετά με πατίνια θα κυκλοφορείς στο σπίτι. Σ' ευχαριστώ για την ανιδιοτελή προσφορά σου και εσένα και τον άνδρα σου.. Είστε "άνθρωποι" και αυτό δυστυχώς σπανίζουν τη σήμερον ημέρα..

Χθες ξεκίνησε χημειοθεραπεία και σήμερα της κάνανε και μαγνητική εγκεφάλου για να δούμε εάν έχει κάνει μεταστάσεις κι εκεί.. Ας ελπίσουμε πως όχι..

Ντόλη μου ίσως ήρθε ο καιρός να πιάσεις το τζόκερ για φέτος... Πιστή στο καθήκον λοιπόν και ότι βρέξει ας κατεβάσει..

Πολλά φιλάκια σε όλα τα υπόλοιπα κοριτσάκια!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Λιονταρίνα μου τα νέα σου ειλικρινά πιστεύω πως δεν θα μπορούσαν να είναι καλύτερα.. Είσαι σε πολύ καλό δρόμο και έχοντας αρωγό σου την πίστη και την αισιοδοξία θα τα καταφέρεις... Πάντα ψηλά το κεφάλι και χαμόγελο!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κορίτσια

Σας γραφω τα νεα μου απο τον γιατρο εχθες.

Καταρχην οι ορμονολογικες μου που τις ειδα και γω χθες ηταν ολες πολυ καλες.Ουτε ο γιατρος δε το περιμενε μου ειπε με τοσο αγχος που εχω..

Με τα clomiphene o οργανισμος μου αντεδρασε πολυ καλα.3 στη μια 3 στην αλλη ωοθηκη

Βλεπει να προχωρανε τα 3 της δεξιας και γιαυτο μου πε να παρω και σημερα clomiphaine για αλλη μια μερα και θα ξαναπαω τη Τρίτη να με δει.

Ειπαμε οτι αν οχι αυτο το μηνα θα παω τον επομενο να κανουμε μια σπερματεγχυση

Δε θελει να παω ετσι μπαμ εξωσωματικη

Θελει να το παμε συντηρητικα

Αυτα

Καλα δεν ειναι τα νεα τι λετε?

πολυ καλα Σοφουλα μου ειναι τα νεα σου!!!!

Μπραβο:P:p


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ντολη, Ιγνατια ευχαριστω για τις ευχες και σας τις επιστρεφω τριπλες !!!!!!

Ντολη 29 μερα εμεινες εγκυος????Σε τι κυκλο?Οντως τελικα ποτε δε ξερεις ποτε θα γινει το θαυμα....

Σε κύκλο τρεις λαλούν και δυό χορεύουν..χαχα 30-40-50, μέχρι και 90 ημέρες μια φορά, ανάλογα τα κέφια...τώρα τελευταία (στα γεράματα:tongue::tongue:) έστρωσε στις 32 περίπου ημέρες.


1484168ifaey5elah.gif

lQeqp2.png?FAE7bvRd

Link to comment
Share on other sites

Ντόλη μου ίσως ήρθε ο καιρός να πιάσεις το τζόκερ για φέτος... Πιστή στο καθήκον λοιπόν και ότι βρέξει ας κατεβάσει..

Μακάρι Δομνινάκι μου...μακάρι γιατί φέτος το τζόκερ το πιάσαμε και οι δυο μας..από την ανάποδη όμως....ίσως να κλείσει αυτή η χρονιά καλύτερα απ'ότι άρχισε..έτσι βέβαια έλεγα και για την προηγούμενη αλλά διαψεύτηκα..ελπίζω τώρα να δικαιωθούμε.


1484168ifaey5elah.gif

lQeqp2.png?FAE7bvRd

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια,γεια σας κι απο μενα.Σε λιγο καιρο θα γινω 34 και αυριο ξεκιναω τις ενεσεις για την πρωτη μου εξωσωματικη με μακρυ πρωτοκολο.Σας διαβαζω αρκετο καιρο και αποφασισα να γραψω μιας και πολλες αποψεις και προβληματισμοι μου ταυτιζονται με οσα γραφετε εδω μεσα.

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια,γεια σας κι απο μενα.Σε λιγο καιρο θα γινω 34 και αυριο ξεκιναω τις ενεσεις για την πρωτη μου εξωσωματικη με μακρυ πρωτοκολο.Σας διαβαζω αρκετο καιρο και αποφασισα να γραψω μιας και πολλες αποψεις και προβληματισμοι μου ταυτιζονται με οσα γραφετε εδω μεσα.

Καλως ηρθες κικη μου και ευχομαι πολυ καλη επιτυχια στην προσπαθεια σου!!!!:-P:razz:

Πως καταφυγατε στν εξωσωματικη?

Προσπαθουσατε καιρο?

(Μην ξεχναω και την ανακριτικη μου ιδιοτητα!! χι,χι)

Φιλακια:tongue::tongue:


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια,εχετε καθολου εμπειρια απο clomiohene?Ειναι συνηθες να κανεις περισσοτερα αυγα οταν το παρεις η οχι και τοσο?Εχετε ακουσει για περισσοτερα απο 2?Σκεφτομαι μηπως το δοκιμασω και αυτο1 η 2 φορες,αν και ειχα πει ''φαρμακα τελος''!Ο γιατρος μου ειπε οτι ειναι οκ εως 6 κυκλους..Εσεις ειχατε καμια παρενεργεια?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια,εχετε καθολου εμπειρια απο clomiohene?Ειναι συνηθες να κανεις περισσοτερα αυγα οταν το παρεις η οχι και τοσο?Εχετε ακουσει για περισσοτερα απο 2?Σκεφτομαι μηπως το δοκιμασω και αυτο1 η 2 φορες,αν και ειχα πει ''φαρμακα τελος''!Ο γιατρος μου ειπε οτι ειναι οκ εως 6 κυκλους..Εσεις ειχατε καμια παρενεργεια?

Γεια σου κοριτσαρα μου!!!

Εγω ειχα παρει σερπαφαρ που ειναι το ιδιο και εκανα μονο ενα, αλλα ο γιατρος περιμενε περισσοτερα..Μου ειχε πει τουλαχιστον δυο και ακομα καλυτερα τρια....

Τωρα τα ξανα ξεκιναω οπως θα διαβασες με καινουριο γιατρο και περιμενω να δω τι θα γινει...Και αυτος μου ειπε οτι βοηθα στο να σχηματιστουν περισσοτερα ωοθηλακια...

Εσυ για εξωσωματικη σκεφτεσαι?

Ή κατι αλλο?

Φιλακια:tongue::tongue:


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites

:(
Κοριτσια,γεια σας κι απο μενα.Σε λιγο καιρο θα γινω 34 και αυριο ξεκιναω τις ενεσεις για την πρωτη μου εξωσωματικη με μακρυ πρωτοκολο.Σας διαβαζω αρκετο καιρο και αποφασισα να γραψω μιας και πολλες αποψεις και προβληματισμοι μου ταυτιζονται με οσα γραφετε εδω μεσα.
:oops::oops:γεια σου κικη μου και απο εμενα και ολα να σου πανε κατα ευχη !!!!καλα αποτελεσματα κοπελα μου!!!και πες μας μας γιατι εδω μεσα αγωνιουμε η μια για την αλλη!!!!:-P:-P
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια!!! Στις καινούργιες καλως ορίσατε!

Δομνίνα, η Παναγιά μαζί σας... Εχω περάσει τα ίδια με καρκίνους στο μαστό σε 2 πρώτου βαθμού συγγενείς και ξέρω πολύ καλά πόσο δύσκολα περνάς.. Εύχομαι κοριτσάκι μου όλα να πάνε καλά, να μην έχουν γίνει μεταστάσεις, να γίνει η θεραπεία και μετά όλα αυτά να ακούγονται σαν ένα κακό όνειρο... Να μας λες τα νέα σου...

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια,εχετε καθολου εμπειρια απο clomiohene?Ειναι συνηθες να κανεις περισσοτερα αυγα οταν το παρεις η οχι και τοσο?Εχετε ακουσει για περισσοτερα απο 2?Σκεφτομαι μηπως το δοκιμασω και αυτο1 η 2 φορες,αν και ειχα πει ''φαρμακα τελος''!Ο γιατρος μου ειπε οτι ειναι οκ εως 6 κυκλους..Εσεις ειχατε καμια παρενεργεια?

εγώ πάντα έκανα 2 ωάρια (ωοθηλάκια δεκάδες) και μία φορά από τις 5 έκανα 3 ωάρια, τελικά όμως πήρα τα τρία ...:oops:

Οι παρενέργειες εμένα μου άλλαξαν τα φώτα, η χειρότερη ήταν οι εξάψεις και να νεύρα... Αν είχα βέβαια πετύχει το στόχο δεν θα συζητούσα καν τις παρενέργειες...

Εγώ έχω ραντεβού την ερχόμενη Παρασκευή στο γένεσις, μπας και τελειώσει η ταλαιπωρία μου και εχω λίγο άγχος... Θα δείξει...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...