Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω Κ εγώ ότι δεν το δικαιουσε. Απτήν στιγμή που έχεις παντρευτεί έτσι Κ αλλιώς τα φορολογικά ειναι κοινά άσχετα αν κάνετε χωριστή δήλωση το ότι φαίνετε γάμος ειναι το ίδιο πράγμα. Απλά πληρώνει ο καθένας τα δικά του μερίδια στο τέλος στα υπόλοιπα είναι το ίδιο . 

      και γω αυτό νομίζω αλλά η κοπέλα στο 1555 μου είπε είναι ανεξάρτητο και την ρώτησα και 2 φορες ! θα με πάρουν εκείνοι είπαν! απ ότι ξέρω μόνο το κυοφορίας ,το λοχείας, και μετά αν κάνω το 9μηνο δικαιουμαι

       

       

       

       

Koula - mares


kale

Recommended Posts

Γιατί ICSI?Αυτή δεν γίνεται υποτίθεται όταν το σπέρμα δεν είναι πολύ καλό???Κάνω λάθος???Εσείς δεν έχετε καλό σπέρμα???Sorry που ρωτάω απλά μου έκανε εντύπωση!

Tin proti fora kaname apli IVF kai apo 10 gonimopoithikan ta 5.

Tin deuteri kaname ICSI na gonimopoithoun pio pola. Den thelw na riskarw.

Den kanoun ICSI mono otan einai kako to sperma. To kanoun kai an exeis liga oaria, den to riskaroun me apli.

Ti sorry, ola kala. Avrio tha doume pos einai to sperma tou. Genika lene oti einai kalo.


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

:P:p ετσι νομιζω.... και εσεις ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ....αποφασισες ιατρο??

μπα......:cool::cool:

ΝΤΑΝΙΕΛΑ ΡΩΤΑ τα φαρμακα και πες μου!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

βασικα για αλλο λογο πηγα, αλλα με την ευκαιρια εκανα και το ραντεβου μου....

ξεχασα να ρωτησω για δικη μου καλλιεργεια... αν και ειχα κανει τον Φεβρουαριο... τεσπα ως συνηθως με πιανει αγχος και ξεχναω:confused:

Να τα σημειωνεις στο κινητό σου, εγώ έτσι κάνω.

Σημειώνω "Γυναικολόγος" και από κάτω όλες τις ερωτήσεις που έχω να του κάνω.

Συνήθως είναι δυο τρεις.

Έτσι είμαι σίγουρη ότι τα είπα όλα.

Και με την αιματολόγο το κάνω αυτό.


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Tin proti fora kaname apli IVF kai apo 10 gonimopoithikan ta 5.

Tin deuteri kaname ICSI na gonimopoithoun pio pola. Den thelw na riskarw.

Den kanoun ICSI mono otan einai kako to sperma. To kanoun kai an exeis liga oaria, den to riskaroun me apli.

Ti sorry, ola kala. Avrio tha doume pos einai to sperma tou. Genika lene oti einai kalo.

Και εμάς μισά μισά τα είχαν κάνει.

Για να μη το ρισκάρουν λέει το κάνουν αυτό.


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να τα σημειωνεις στο κινητό σου, εγώ έτσι κάνω.

Σημειώνω "Γυναικολόγος" και από κάτω όλες τις ερωτήσεις που έχω να του κάνω.

Συνήθως είναι δυο τρεις.

Έτσι είμαι σίγουρη ότι τα είπα όλα.

Και με την αιματολόγο το κάνω αυτό.

ολοκληρη κολλα χαρτι κρατουσα αλλα την στιγμη που πηγα να τον ρωτησω εβαλε να ξαναδει αλλη μια το dvd(ηθελα δεν ηθελα το ειδα και εγω) και μετα το ξεχασα.... :-(

Link to comment
Share on other sites

μπα......:cool::cool:

ΝΤΑΝΙΕΛΑ ΡΩΤΑ τα φαρμακα και πες μου!

Εφάκι μου τι κάνεις?

Δεν πας και στο Μουστα....ριά?

Είναι στο κέντρο που πάει η pink.

Εκεί πήγε για ραντεβού και η Αννουλα.

Έχει πολλές επιτυχίες το κέντρο αυτό.


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Τι κανεις Νταντακι μου???

και εγω για βλαστο του ειπα και θελει 4 καλα μου ειπε.... πολλα μου ακουγονται..

Geia sou koukla !!!

Egw eixa 5 kai proxorisa. Panta tha kanw vlasto.

Giatti sou fenete pola? Posa kaneis?


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Den kserw giatti den ekanan ICSI sta ala 5 !!!

Δεν ξέρω.

Λέει θέλουν κάποια να γίνουν από μόνα τους (θεωρητικά είναι καλύτερα) και απλά για να είναι σίγουροι κάνουν και μικρογον τα υπόλοιπα.


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Geia sou koukla !!!

Egw eixa 5 kai proxorisa. Panta tha kanw vlasto.

Giatti sou fenete pola? Posa kaneis?

την πρωτη πηρανε 9 και γονιμοπ. τα 7.. αλλα μου βαλανε 3 και τα υπολ. δεν προχωρησανε για καταψυξη

την δευτερη 12 γονιμ. τα 8 και παλι μου βαλανε 3 και τα υπολ. δεν προχωρησανε....:-(

Link to comment
Share on other sites

Πηγα κοριτσαρα μου, απλα του ζητησα επιπλεον εξετασεις αλλα δεν μου εδωσε αλλες... δεν χρειαζονται ειπε....

ρωτησα για την εμβρυοτοξικοτητα μου ειπε οτι δεν υπαρχει τετοια εξεταση και μου ειπε και οχι για καμπυλη....

θα κανουμε οταν το αποφασισω βραχυ και ελπιζει να παμε καλα...

αλλο σπερμοδιαγραμμα δεν θελει γιατι λεει ειναι σουπερ το σπερμα.... τί αλλο θα ακουσω....

αυτά...

ευτυχως μου ειπε απο μονος του για οικ. διευκολυνσεις και να μην με αγχωνει αυτο... ειδε και το dvd και δεν χρειαζομαι αλλη υστερο...

Άρα Νατασούλα μου είσαι μια χαρά.Όταν πάρετε με το καλό την απόφαση είσαι έτοιμη!!!

Link to comment
Share on other sites

την πρωτη πηρανε 9 και γονιμοπ. τα 7.. αλλα μου βαλανε 3 και τα υπολ. δεν προχωρησανε για καταψυξη

την δευτερη 12 γονιμ. τα 8 και παλι μου βαλανε 3 και τα υπολ. δεν προχωρησανε....:-(

Σου είπαν γιατί δεν προχώρησαν για κατάψυξη τα άλλα?


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Tin proti fora kaname apli IVF kai apo 10 gonimopoithikan ta 5.

Tin deuteri kaname ICSI na gonimopoithoun pio pola. Den thelw na riskarw.

Den kanoun ICSI mono otan einai kako to sperma. To kanoun kai an exeis liga oaria, den to riskaroun me apli.

Ti sorry, ola kala. Avrio tha doume pos einai to sperma tou. Genika lene oti einai kalo.

Μάλιστα κατάλαβα!!!Το κάνουν λοιπόν και για ασφάλεια.Νομίζω μια χαρά θα είναι τα αποτελέσματα του σπέρματος.Πες μας όταν τα έχεις.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...