Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , Angot είπε:

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

      Είναι δύο τα μωρά καλέ ! Το λέω για να μην ανχωθουν Κ άλλες κοπέλες . Στα δίδυμα σχεδόν καμία δεν μπαίνει στο μήνα της .

Εγκυμοσύνη μετά τα 35


Recommended Posts

Κοριτσάκια μου γλυκά πολύ καλημέρα σας...

Βλέπω ότι όλες μας με τον έναν τρόπο ή με τον άλλον τα βγάζουμε πέρα και είμαστε καλά..

Η βρογχοσκόπηση τελικά δεν έγινε χθες.. Αφενός κάναμε μια επέμβαση στον λάρυγγα για να καθαρίσουμε τους όγκους από εκεί για να μπορέσει να περάσει το βρογχοσκόπιο και αφετέρου η μητέρα μου παρουσίασε ένα ισχαιμικό επεισόδιο που τρομοκράτησε τους γιατρούς και αρνήθηκαν να προχωρήσουν στην βρογχοσκόπηση αν δεν ρυθμίσουμε την καρδιά της..

Ελπίζουμε στα φλέγματα που έβγαλε με το οξυγόνο να βρούμε δείγματα του όγκου για να μπορέσουμε να προχωρήσουμε σε θεραπεία χωρίς να χρειαστεί να υποβληθεί σε βρογχοσκόπηση..

Πάμε βήμα βήμα και ελπίζουμε για το καλύτερο..

Βίλλυ μου γλυκιά εύχομαι τα καλύτερα αποτελέσματα και σε σένα..

Ντόλη μου πάντα ευτυχισμένοι και ερωτευμένοι όπως τον πρώτο χρόνο! Να ζήσετε!

Οπως το ειπες γλυκιά μου...

Βημα βημα και ελπιζουμε για το καλυτερο...

Εισαι στη σκεψη μου κοριτσακι μου, ολη την ωρα....

Φιλακια;);)


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ΤΗΝ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΑΝ ΘΕΩΡΕΙΤΕ ΣΩΣΤΟ ΝΑ ΠΗΓΕΝΕΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΝΑ ΔΕΙΝΕΙ ΣΠΕΡΜΑ ΓΙΑ ΚΑΤΑΨΗΞΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΚΑΙ Η ΣΥΖΗΓΟΣ ΤΟΥ.

Μαμμυ μου δεν καταλαβα τι εννοεις ακριβως.....

Εσυ θελεις να πας μαζι του και δε θελει ο συζυγος?

Ή δε σε αφηνουν απο το κεντρο να πας μαζι?

Μπορεις να μας το εξηγησεις λιγο?

Φιλακια:P:p


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κουκλιτσες!!!!

ΝΤΟΛΗ μου να ζησετε να ευτηχησετε να χερεστε το παιδακι σας και με το καλο συντομα να ολοκληρωσετε την ευτηχια σας με ενα ακομα μωρακι.

Δομνινα μου περαστικα στην μανουλα σου σε νιωθο απολυτα περασα κι'εγω μια δυσκολη κατασταση με την μαμα μου και δοξα το θεο ολα πηγανε καλα το ιδιο ευχομαι και για την μαμα σου η παναγιτσα να ειναι διπλα της.

βιλλακι να πανε ολα καλα σημερα στον γιατρο σου θα μπω το βραδυ να μαθω νεα σου.

φιλακια και σε ολα τα αλλα κοριτσακια....εγω δεν εχω να σας πω κανενα νεο μετραω της μερες σαν φυλακισμενος μεχρι να φτασει το τελος Νοεμβριου.


z4cb4220a63fd7.gif

187564hv7srq238i.gif

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον φιλεναδες...

Μολις γυρισα απο Κοφινακο...

Σας τα λεω οσο πιο περιληπτικα για να μη σας ζαλισω....

Επειδη σημερα ειμαι ηδη στην 10η μερα αφηνουμε αυτον τον κυκλο ως εχει...

Απο τον επομενο κυκλο και για 6 κυκλους σερπαφαρ 3η με 7η μερα....

Απο τις ορμονολογικες μου εξετασεις εκρινε πως κανω καλη ωορηξια. Ηταν πολυ ευχαριστημενος απο την FSH και την οιστραδιολη.... Μου ειπε πως το λεπτο ενδομητριο που ειχα την μια φορα που πηρα σερπαφαρ οφειλοταν μαλλον στους προηγουμενους ανωορηκτικους κυκλους γιατι το σερπαφαρ σε αντιθεση με την κλομιφαινη συνηθως δεν λεπταινει το ενδομητριο...

Δεν ειναι υποχρεωτικη η παρακολουθηση του κυκλου γιατι δεν θελει αυτους τους 6 μηνες να κανω πρεγκνυλ...Ομως αν εγω νοιωθω καλυτερα και δεν με πειραζει το πηγαινε-ελα μπορω να πηγαινω την 12 για να βλεπουμε τι γινεται...Του ειπα οτι το προτιμω αυτο...

Θελει επαφες απο 11η μεχρι 15η καθημερινα...Εδω, τα χαλαμε του λεω και γελαει!!!!

Λεω μεσα μου "καηκαμε"...

Καθε μερα μου λεει ειναι το τελειο..Ομως αν παρακολουθεις την ωορρηξια σου με τεστ και ερχεσαι την12η εδω θα εχουμε μια καλυτερη ιδεα του τι γινεται και θα περιορισει τις απαραιτητες επαφες!!!

Αν μεσα σε αυτους τους 6 μηνες δεν καταφερουμε κατι συνεχιζουμε με σερπαφαρ σε μειωμενη δοση και ταυτοχρονα με αυτο μειωμενη δοση απο ενεσιμα και πρεγκνυλ....

Αν δεν πετυχει και αυτο παμε με ενεσιμα και σπερματεγχυση....

Εκει τον σταματαω και του λεω, κοιτα την ημ/νια γενησης μου γιατρε!!! 1970 γραφει στο βιβλιαριο...

Και μου λεει το εξης..

Το θεμα της ηλικιας για μενα εχει ως εξης...Απο τη στιγμη που σημερα μια γυναικα μπορει να κανει ανετα εξωσωματικη χωρις προβλημα μεχρι και τα 45 της που ειναι και η τελευταια λυση της ιατρικης ως σημερα το οτι εγω ειμαι 40 χρονων για αυτον σημαινει μονο ενα πραγμα....Οτι εχει μπροστα του 5 χρονια να με βοηθησει να μεινω εγκυος πριν φτασουμε στο τελικο σταδιο της εξωσωματικης....

Οσο για την αρθριτιδα μου ειπε οτι αν δω τα σκουρα μπορω να κανω τις ανοσοκατασταλτικες μου ενεσεις μεχρι να επιβεβαιωσουμε συλληψη..Μετα βλεπουμε....

Αυτο που δε θελει ειναι τα αντιφλεγμονωδη...

Εγω εχω σταματησει τις ενεσεις εδω και 2 μηνες και παω σχετικα καλα αλλα μου αρεσει που εχω την επιλογη να κανω κατι σε περιπτωση που αρχισουν οι χοντροι πόνοι!!!

Τι λετε κοριτσια?


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

βιλλακι μου ολα μια χαρα και πολυ ωραια σου τα ειπε ο γιατρος σιγουρα αυτος ξερει παραπανω πραγματα απο εμας και θα σε βαλει σε μια σειρα....

Ομως γιαι μενα γιατι να πρεπει να κανεις 6 μηνες serpafar εσυ στο κατω κατω κανεις ωορρηξια δεν εισαι σαν εμενα που δεν κανω καθολου.....για μενα και σου λεω απλα την γνωμη μου κανε 2-3 κυκλους serpafar και αν δεν εχεις αποτελεσμα προχωρα στην σπερματεγχυση.


z4cb4220a63fd7.gif

187564hv7srq238i.gif

Link to comment
Share on other sites

βιλλακι μου ολα μια χαρα και πολυ ωραια σου τα ειπε ο γιατρος σιγουρα αυτος ξερει παραπανω πραγματα απο εμας και θα σε βαλει σε μια σειρα....

Ομως γιαι μενα γιατι να πρεπει να κανεις 6 μηνες serpafar εσυ στο κατω κατω κανεις ωορρηξια δεν εισαι σαν εμενα που δεν κανω καθολου.....για μενα και σου λεω απλα την γνωμη μου κανε 2-3 κυκλους serpafar και αν δεν εχεις αποτελεσμα προχωρα στην σπερματεγχυση.

Γεια σου Αντζυ μου:P:p

Αυτο που λες το σκεφτηκα και εγω..Ειπα ομως να μην αρχισω τις αντιρρησεις απο την αρχη (τους ξερεις τωρα τους γιατρους) μιας και μου φερθηκε πολυ καλα ο ανθρωπος..

Οποτε λεω, να δωσω οσο ειπες, 3 μηνες με το σερπαφαρ, και μετα αν δε τα εχω καταφερει να του πω να το επισπευσουμε....

Να σου πω την αληθεια μου αρεσε που δεν αρχισε να με σπρωχνει στην σπερματεγχυση σε αντιθεση με τον αλλο γιατρο που ηταν η πρωτη του σκεψη!!!

Το θεμα με μενα ειναι οτι μπορει να προσπαθω 8 χρονια αλλα ωορρηξια δεν εκανα ολο αυτον τον καιρο οποτε στην ουσια εκανα μια τρυπα στο νερο...

Ουτε που ξερω τωρα που αρχισα να κανω ωορρηξια τι θα συνεβαινε αλλά οπως καταλαβαινεις λογω ηλικιας δεν εχω την πολυτελεια να το ανακαλυψω...

Με αυτο το σκεπτικο μου εδωσε τους 6 μηνες, σαν να ξεκιναω τωρα τις προσπαθεις μου..

Ομως και εγω δε νομιζω να αντεξω 6 μηνες ετσι..Αν περασουν οι 3 και δεν, θα του πω να παμε στα ενεσιμα αλλους 2 μηνες και μετα σπερματεγχυση!!!!

Εσυ σε τι φαση βρισκεσαι κοριτσακι?


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites

Σου ευχομαι μεσα σ'αυτες της προσπαθειες να ερθει με το καλο εγκυμοσυνη και να μη χριαστει να κανεις τηποτα απο τα υπολοιπα.

Εγω αυτο το μηνα και τον αλλο ειμαι στο τηποτα μου ειπε να αφεισουμε αυτους τους 2 μηνες να ηρεμησει ο οργανισμος απο τα χαπια και τελος Νοεμβριου να παω να μου γραψει της ενεσεις για να παμε για σπερματεγχυση....Βλεπεις εγω εξαντλησα ολους τους μηνες με τα serpafar χωρις αποτελεσμα βεβαια....αλλα και στην σπερματεγχυση οταν θα παω δεν θα κανω πολλες βιλλακι μου το πολυ 2 και αν δεν εχω αποτελσμα παω εξωσωματικη μετα.


z4cb4220a63fd7.gif

187564hv7srq238i.gif

Link to comment
Share on other sites

Kορίτσια καλησπέρα!!! Αποφάσισα αν θέλετε και σεις να μπω στην παρέα σας γιατί έτυχε να διαβάσω αυτό το θέμα και μάλιστα τόσες ώρες διαβάζω τα προηγούμενα μηνυματάκια σας με πολύ ενδιαφέρον...έχετε γίνει μια πολύ όμορφη παρέα που η κάθε μια σας καταλαβαίνει την άλλη....και διάβασα πως έχετε συναντηθεία και κάποιες μεταξύ σας. Είναι πολύ όμορφο αυτό!! Λίγα λόγια για μένα .......είμαι 36 χρονων και επιθυμώ πάρα πολύ να κάνω παιδιά ...αλλά πρώτα πρέπει να ξεκινήσω από το πρώτο. Έμεινα μια φορά έγκυος αλλά δυστηχώς ήταν εξωμήτριο.....με μεθοτρεξάτη αντιμετωπίστηκε και έτσι γλίτωσα το χειρουργείο. Μου είπαν να αφήσω ένα εξάμηνο και μετά να κάνω μια σαλπιγγογραφία. Την έκανα και ήταν καλή....δεν είχα κάποιο πρόβλημα. Επειδή κάποιες κοπέλες ρωτούνα γιαυτή την εξέταση αυτό που προσωπικά έχω να πω είναι πως δεν πόνεσα. Από εκεί και πέρα ξαναρχίσαμε προσπάθειες με τον άντρα μου ..... το 2ο μήνα πήγε η χοριακή ως 12 αλλά αδιαθέτησα μετά κανονικά. Γενικά μετά τη σαλπιγγογραφία οι μήνες που ήρθαμε σε επαφή στις γόνιμες μέρες είναι περίπου 5 αλλά χωρίς αποτέλεσμα. Ξέρω δεν ειναι και πολλοί αλλά μετά την ηλικία των 35 αν περάσει το 6μηνο χωρίς αποτέλεσμα καλό είναι να αρχίζεις να διερευνάς το θέμα. Εγώ είμαι και άνθρωπος που ότι μπορώ να κάνω νωρίτερα το κάνω για να μη χάνω άδικα χρονο. Αυτό το μήνα πχ παρακολούθησα υπερηχογραφικά την ωορρηξία και είδα πως έγινε. ..έχω πολύ σταθερό κύκλο και μου είναι εύκολο να γνωρίζω τις γόνιμες μέρες μου...κάποιες φορές έχω χρησιμοποιήσει και τεστακια ωορρηξίας. Έχω αρκετές γνώσεις πάνω στη μαιευτική γυναικολογία γιαυτό παράλληλα με τις προσπάθειες ελέγχω και αν λειτουργούν όλα καλά σε μένα....ίσως αγχώνομαι και αρκετά. Ο άντρας μου είχε κάνει πριν αρχίσουμε να προσπαθούμε εξέταση σπέρματος γιατί εκείνος το ήθελε και ήταν άριστο. Προς το παρόν αναμένουμε και διερευνούμε. Αυτά για μένα....για την ώρα...πραγματικά όμως σας εύχομαι σε όλες ό,τι επιθυμείτε να συμβεί γρήγορα...σας καταλαβαίνω γιατί και γω έχω πολύ έντονη την επιθυμία να γίνω μητέρα....κοιμάμαι και ξυπνάω μ αυτό και ξέρω πως σίγουρα με καταλαβαίνεται. Εδώ θα είμαι και θα τα λέμε και ότι γνωρίζω και ξέρω να σας πω πολύ ευχαρίστως, και γενικότερα να ανταλλάζουμε εμπειρίες.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κορίτσια

Βιλλυ και γω συμφωνω με την Αντζυ 6 μηνες είναι πολυ και για τη ψυχολογια αλλα και για τον οργανισμο σε σχεση με τις ορμονες που παιρνουμε

Και γω εχω αποφασισει 3 μηνες και μετα το επομενο σταδιο

Εγω σημερα επιτελους τελειωσα τα clomiphene και παω να με δει.Βγηκαν και οι ορμονολογικες μου δεν τις εχω δει ακομα αλλα ο γιατρος μου που τις ειδε ειπε οτι ειναι super

Domnina μου περασα και γω τρελη αγωνια με τη μαμα μου πριν 5 χρονια παρομοια με της μαμας σου και σε νοιωθω

Ευχομαι και παλι περαστικα γρηγορα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


:-P:-P
Kορίτσια καλησπέρα!!! Αποφάσισα αν θέλετε και σεις να μπω στην παρέα σας γιατί έτυχε να διαβάσω αυτό το θέμα και μάλιστα τόσες ώρες διαβάζω τα προηγούμενα μηνυματάκια σας με πολύ ενδιαφέρον...έχετε γίνει μια πολύ όμορφη παρέα που η κάθε μια σας καταλαβαίνει την άλλη....και διάβασα πως έχετε συναντηθεία και κάποιες μεταξύ σας. Είναι πολύ όμορφο αυτό!! Λίγα λόγια για μένα .......είμαι 36 χρονων και επιθυμώ πάρα πολύ να κάνω παιδιά ...αλλά πρώτα πρέπει να ξεκινήσω από το πρώτο. Έμεινα μια φορά έγκυος αλλά δυστηχώς ήταν εξωμήτριο.....με μεθοτρεξάτη αντιμετωπίστηκε και έτσι γλίτωσα το χειρουργείο. Μου είπαν να αφήσω ένα εξάμηνο και μετά να κάνω μια σαλπιγγογραφία. Την έκανα και ήταν καλή....δεν είχα κάποιο πρόβλημα. Επειδή κάποιες κοπέλες ρωτούνα γιαυτή την εξέταση αυτό που προσωπικά έχω να πω είναι πως δεν πόνεσα. Από εκεί και πέρα ξαναρχίσαμε προσπάθειες με τον άντρα μου ..... το 2ο μήνα πήγε η χοριακή ως 12 αλλά αδιαθέτησα μετά κανονικά. Γενικά μετά τη σαλπιγγογραφία οι μήνες που ήρθαμε σε επαφή στις γόνιμες μέρες είναι περίπου 5 αλλά χωρίς αποτέλεσμα. Ξέρω δεν ειναι και πολλοί αλλά μετά την ηλικία των 35 αν περάσει το 6μηνο χωρίς αποτέλεσμα καλό είναι να αρχίζεις να διερευνάς το θέμα. Εγώ είμαι και άνθρωπος που ότι μπορώ να κάνω νωρίτερα το κάνω για να μη χάνω άδικα χρονο. Αυτό το μήνα πχ παρακολούθησα υπερηχογραφικά την ωορρηξία και είδα πως έγινε. ..έχω πολύ σταθερό κύκλο και μου είναι εύκολο να γνωρίζω τις γόνιμες μέρες μου...κάποιες φορές έχω χρησιμοποιήσει και τεστακια ωορρηξίας. Έχω αρκετές γνώσεις πάνω στη μαιευτική γυναικολογία γιαυτό παράλληλα με τις προσπάθειες ελέγχω και αν λειτουργούν όλα καλά σε μένα....ίσως αγχώνομαι και αρκετά. Ο άντρας μου είχε κάνει πριν αρχίσουμε να προσπαθούμε εξέταση σπέρματος γιατί εκείνος το ήθελε και ήταν άριστο. Προς το παρόν αναμένουμε και διερευνούμε. Αυτά για μένα....για την ώρα...πραγματικά όμως σας εύχομαι σε όλες ό,τι επιθυμείτε να συμβεί γρήγορα...σας καταλαβαίνω γιατί και γω έχω πολύ έντονη την επιθυμία να γίνω μητέρα....κοιμάμαι και ξυπνάω μ αυτό και ξέρω πως σίγουρα με καταλαβαίνεται. Εδώ θα είμαι και θα τα λέμε και ότι γνωρίζω και ξέρω να σας πω πολύ ευχαρίστως, και γενικότερα να ανταλλάζουμε εμπειρίες.
καλος ηρθες στην παρεα μας!!!με λενε ιγνατια και ειμαι στα 38,εγω δεν εχω κανει τιποτα περρισοτερο απο ενα απλο προγενετικο ελενχο και αυτο πριν 2 χρονια περιπου,βλεπεις εχω μονο 3 χρονια παντρεμενη,τους τελευταιους 5 μηνες αρχισε να με απασχολει το θεμα της εγκυμοσυνης μου,,,σκεπτομαι να δωσω αλλους 5 μηνες στο να προσπαθω να μαντευω την ωορρηξια μου και ισως γινει το ΘΑΥΜΑ!!!! διαφορετικα θα παω για σαλπιγγογραφια και βλεπουμε μετα,,ισως να πρεπει να αρχιζω και εγω φαρμακευτικη αγωγη,,θα δουμε τι θα γινει.ευτυχως εχω ενα πολυ καλο αντρα και δεν με ανχονει καθολου με το θεμα,,στα ματακια του ομως βλεπω την επυθιμια οταν κοιτα τα πιτσιρικια των γνωστων μας και απο αυτο και μονο θα βρω την δυναμη να το παλευω οσο μπορω...εσενα σου ευχομαι να μεινεις γρηγορα εγκυος και σε ολα τα κοριτσια που εχουν την ιδια αγωνια.χαρηκα που θα τα λεμε !!!:-(:-(:-(:-(:-(
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια καλημέρα...

Βιλλάκι μου, τα νέα σου είναι εξαιρετικά..Νομίζω ότι θα το πετύχεις αργά ή γρήγορα το νινάκι..Πριν σου πω ότι συμφωνώ κι εγώ με τις προλαλήσαντες για το τρίμηνο με τα σερπαφάρ, θέλω να σε ρωτήσω πόσους μήνες έχεις πάρει σερπαφάρ ως τώρα; Αυτοί οι μήνες δεν υπολογίζονται αθροιστικά; Γιατί κι εμένα ο γιατρός μου, παρόλο που έχω πάρει ήδη 6 μήνες, μου είπε μετά από το δίμηνο αποχής να πάρω για άλλους δύο. Θα μου πεις γιατροί είναι, κάτι ξέρουν παραπάνω....

Antzi μου, κοριτσάκι μου οι ενέσεις είναι αποτελεσματικότερες και μπορεί να μην χρειαστεί καν να κάνεις εξωσωματική...Σου εύχομαι καλή επιτυχία στις νέες σου προσπάθειες.

Meletina καλώς ήρθες κι εσύ στην παρέα μας...Εδώ μέσα μοιραζόμαστε τις αγωνίες, τις χαρές αλλά και τις λύπες μας. Η συμπαράσταση είναι αμοιβαία, ειλικρινής και αβίαστη κι εγώ προσωπικά νιώθω πολύ τυχερή που έχω στη ζωή μου αυτά τα κορίτσια...Καλή επιτυχία και στις δικές σου προσπάθειες...

Φαντάζεστε σε λίγο καιρό τι θα γίνεται όταν βγαίνουμε;

Δομνινάκι μου, πως είναι η μαμά σου; Θα αργήσουν να κάνουν την ανάλυση;


1484168ifaey5elah.gif

lQeqp2.png?FAE7bvRd

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια καλημέρα...

Βιλλάκι μου, τα νέα σου είναι εξαιρετικά..Νομίζω ότι θα το πετύχεις αργά ή γρήγορα το νινάκι..Πριν σου πω ότι συμφωνώ κι εγώ με τις προλαλήσαντες για το τρίμηνο με τα σερπαφάρ, θέλω να σε ρωτήσω πόσους μήνες έχεις πάρει σερπαφάρ ως τώρα; Αυτοί οι μήνες δεν υπολογίζονται αθροιστικά; Γιατί κι εμένα ο γιατρός μου, παρόλο που έχω πάρει ήδη 6 μήνες, μου είπε μετά από το δίμηνο αποχής να πάρω για άλλους δύο. Θα μου πεις γιατροί είναι, κάτι ξέρουν παραπάνω....

Antzi μου, κοριτσάκι μου οι ενέσεις είναι αποτελεσματικότερες και μπορεί να μην χρειαστεί καν να κάνεις εξωσωματική...Σου εύχομαι καλή επιτυχία στις νέες σου προσπάθειες.

Meletina καλώς ήρθες κι εσύ στην παρέα μας...Εδώ μέσα μοιραζόμαστε τις αγωνίες, τις χαρές αλλά και τις λύπες μας. Η συμπαράσταση είναι αμοιβαία, ειλικρινής και αβίαστη κι εγώ προσωπικά νιώθω πολύ τυχερή που έχω στη ζωή μου αυτά τα κορίτσια...Καλή επιτυχία και στις δικές σου προσπάθειες...

Φαντάζεστε σε λίγο καιρό τι θα γίνεται όταν βγαίνουμε;

Δομνινάκι μου, πως είναι η μαμά σου; Θα αργήσουν να κάνουν την ανάλυση;

Ντολακι μου καλημερα...:P:p

Μια φορα μονο εχω παρει σερπαφαρ τον προηγουμενο Μαιο....


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites

:-P:-Pκαλος ηρθες στην παρεα μας!!!με λενε ιγνατια και ειμαι στα 38,εγω δεν εχω κανει τιποτα περρισοτερο απο ενα απλο προγενετικο ελενχο και αυτο πριν 2 χρονια περιπου,βλεπεις εχω μονο 3 χρονια παντρεμενη,τους τελευταιους 5 μηνες αρχισε να με απασχολει το θεμα της εγκυμοσυνης μου,,,σκεπτομαι να δωσω αλλους 5 μηνες στο να προσπαθω να μαντευω την ωορρηξια μου και ισως γινει το ΘΑΥΜΑ!!!! διαφορετικα θα παω για σαλπιγγογραφια και βλεπουμε μετα,,ισως να πρεπει να αρχιζω και εγω φαρμακευτικη αγωγη,,θα δουμε τι θα γινει.ευτυχως εχω ενα πολυ καλο αντρα και δεν με ανχονει καθολου με το θεμα,,στα ματακια του ομως βλεπω την επυθιμια οταν κοιτα τα πιτσιρικια των γνωστων μας και απο αυτο και μονο θα βρω την δυναμη να το παλευω οσο μπορω...εσενα σου ευχομαι να μεινεις γρηγορα εγκυος και σε ολα τα κοριτσια που εχουν την ιδια αγωνια.χαρηκα που θα τα λεμε !!!:-(:-(:-(:-(:-(

Καλημερα Ιγνατια μου!!!!

Το πηρες το πμ?

:P:p


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...