Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , Angot είπε:

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

      Είναι δύο τα μωρά καλέ ! Το λέω για να μην ανχωθουν Κ άλλες κοπέλες . Στα δίδυμα σχεδόν καμία δεν μπαίνει στο μήνα της .

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

Έχω και πολύ καλά και ... "ανησυχητικά" νέα, από το σχολείο του φιογκακίου.

Πήραμε διαγωνίσματα.

Προειδοποιημένα

Μαθηματικών Α'

Ιστορίας A;

Απροειδοποίητα

Μελέτης Περιβ. Α;

Θρησκευτικών Α'

Είμαι πολύ-πολύ χαρούμενη.

Ανησυχητικό.... σημείωση από τη δασκάλα του φιογκακίου, πως τελευταία ειναι ανησυχος στην τάξη.. :|. Αχ το άτιμο παιδί....

Θα μιλήσω αύριο με τη δασκάλα.


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κορίτσια ευχαριστώ όλες για τα περαστικά σας!

μέχρι τώρα καλά πήγε η αφωνία - δεν πρέπει να μιλάω καθόλου - να δούμε αν θα μπορέσω το απόγευμα....αφού έκατσα σπιτάκι μου πάντως έκανα ενα σωρό δουλίτσες χαλαρά, έπαιξα με το αγοράκι μου όμορφα, πήγα και πήρα το κοριτσάκι μου από τον παιδικό, κάναμε κ ενα σουφλέ σοκολάτας (:cool::cool::cool:) και τώρα κοιμούνται τα ζουζούνια!


Wgl2p3.png

kHoQp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπεραααα!!!

Πως ειστε?? Εγω οχι κ τοσο καλα,απο χτες το βραδυ ο αντρας μου εχει πυρετο,πονο σε ολο του το σωμα,πονολαιμο,αδυναμια κλπ κ οπως φανταζεστε εχω αγχοθει μην κολλησουν κ τα παιδια. Απο χτες το βραδυ δεν εχουν ερθει καθολου σε επαφη αλλα οσο να ναι στο ιδιο σπιτι ειμαστε,εγω παλι ειμαι ολη την ωρα με ενα οινοπνευμα στο χερι κ τα κυνηγαω. Απο δουλειες εχω κανει πολυ καλα τα μπανια με χλωρινη,εβαλα δυο πλυντηρια με ρουχα κ σεντονια του συζηγου,ξεσκονισα κ μαγειρεψα κρεατοσουπα για ολους!

Καλαμαρακι τελεια νεα,φανταζομαι την χαρα του μπραβο σας!

Ειρηνη πολυ ωραια τα νυχια! Εκανα κ εγω σελακ για δυο μηνες αλλα ξαναγυρισα στο gel,τωρα τα αφηνω να ξεκουραστουν κ απο απριλιο θα ξανακανω!

Γιωτου κ εμεις παντα απο το υπογειο παρκιν παμε στο athens heart αλλα τα δικα μου παιδια κ μονο που θα βγουν απο το σπιτι για να μπουν στο αμαξι μπορει να την αρπαξουν!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δομνίνα και γω θηλάζω 2 χρόνια τώρα και εχω πάρει διάφορα κατά καιρούς...να ξέρεις υπάρχει μια βάση δεδομένων στο ιντενετ που βάζεις το φάρμακο που θες να πάρεις και σου βγάζει αν επιτρέπεται κατά το θηλασμό ή οχι...

Κοριτσάκι μου γλυκό σ' ευχαριστώ για την επισήμανση.. Ξέρω ότι υπάρχει το e-lactancia και εκεί με βάση τη δραστική ουσία σου βγάζει κατά πόσο είναι ασφαλές το κάθε φάρμακο αλλά εγώ γενικά είμαι κατά των φαρμάκων.. θα πρέπει να είμαι πολύ άρρωστη για να πάρω έστω και μια ασπιρίνη! Σ' ευχαριστώ πάντως και πάλι!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Έχω και πολύ καλά και ... "ανησυχητικά" νέα, από το σχολείο του φιογκακίου.

Πήραμε διαγωνίσματα.

Προειδοποιημένα

Μαθηματικών Α'

Ιστορίας A;

Απροειδοποίητα

Μελέτης Περιβ. Α;

Θρησκευτικών Α'

Είμαι πολύ-πολύ χαρούμενη.

Ανησυχητικό.... σημείωση από τη δασκάλα του φιογκακίου, πως τελευταία ειναι ανησυχος στην τάξη.. :|. Αχ το άτιμο παιδί....

Θα μιλήσω αύριο με τη δασκάλα.

Τέλεια τα αποτελέσματα του μικρού φιογκακίου σου Ειρήνη.. Είμαι σίγουρη ότι είσαι πολύ πολύ περήφανη για το αγοράκι σου..

Όσον αφορά την ανησυχία του.. απ' ότι έχω καταλάβει είναι πολύ διαισθητικό παιδάκι.. άρα είμαι σίγουρη ότι έχει πιάσει τον αρνητισμό στο σπίτι και το βγάζει έτσι γιατί δεν ξέρει πως αλλιώς να το διαχειριστεί..


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τέλεια τα αποτελέσματα του μικρού φιογκακίου σου Ειρήνη.. Είμαι σίγουρη ότι είσαι πολύ πολύ περήφανη για το αγοράκι σου..

Όσον αφορά την ανησυχία του.. απ' ότι έχω καταλάβει είναι πολύ διαισθητικό παιδάκι.. άρα είμαι σίγουρη ότι έχει πιάσει τον αρνητισμό στο σπίτι και το βγάζει έτσι γιατί δεν ξέρει πως αλλιώς να το διαχειριστεί..

Ναι, συμφωνώ. Φαίνεται πως οι κεραίες είναι τεντωμένες.

Μπράβο για τα μαθήματα!:P

Link to comment
Share on other sites

I'm back!!!(Όχι απειλητικά,μην φοβηθείτε:tongue::tongue::tongue:)

Περάσαμε υπέροχα,φάγαμε πολύ κρύο και πολύ φαγητό:D

Σας λέω ένα γεια κι ελπίζω να τα πούμε πιο μετά....!

ΓΕΙΑ

Καλώς ήρθατε!:)

Εύχομαι σύντομα και σε επόμενο ταξιδάκι!:tongue:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μου!

Εγώ πότε είμαι έτσι πότε αλλιώς.. Ώρες ώρες νιώθω χάλια και δεν μου φτανει η μέρα όλη, και άλλες φορές το ρίχνω στις δουλειές.. Σήμερα το πρωί ήμουνα τόσο κουρασμένη που ξύπνησα 8:15!!!!!!! Μέχρι να ξυπνήσω τα μικρα και να ετοιμαστούμε (έβρεχε κιόλας) φτάσαμε στο σχολείο εννιά η ώρα...

Σας διάβασα αλλά δεν θυμάμαι πολλά να σχολιάσω

ειρήνη power! ;)

καλαμαρι συγχαρητήρια για τον σύζυγό!

Περαστικά στους άρρωστουληδες!

Τα φιλάκια μου!


bgJGm7.pngHRPJm7.png7u3pm7.png
Link to comment
Share on other sites

Έχω και πολύ καλά και ... "ανησυχητικά" νέα, από το σχολείο του φιογκακίου.

Πήραμε διαγωνίσματα.

Προειδοποιημένα

Μαθηματικών Α'

Ιστορίας A;

Απροειδοποίητα

Μελέτης Περιβ. Α;

Θρησκευτικών Α'

Είμαι πολύ-πολύ χαρούμενη.

Ανησυχητικό.... σημείωση από τη δασκάλα του φιογκακίου, πως τελευταία ειναι ανησυχος στην τάξη.. :|. Αχ το άτιμο παιδί....

Θα μιλήσω αύριο με τη δασκάλα.

μπράβο ειρηνακι για το παιδάκι σου,πάντα άριστα.όσο για το ότι είναι ανήσυχος παιδί είναι περνάει και αυτό τις φάσεις του.το ίδιο μου είπε και εμένα το πρωί για την δικιά μου,άριστη σε όλα αλλά μπερδεύει το μάθημα με το διάλειμμα :confused: και είναι δευτέρα τάξη
Link to comment
Share on other sites

Οι δουλίτσες μου εγιναν αλλα στο σιδερο δεν εχω φτασει ακόμη.

Σκουπισα καλά καλά ολο το σπίτι,

ξεσκονισα παντου με ξυδι,

εκανα τα τζαμια του σαλονιου και της κουζινας,

σκουπισα τη βεραντα,

εκανα ενα πέρασμα στο μπανιο,

τακτοποιησα εννοειται,απλωσα το πρωινο πλυντηριο ,

μαζεψα τα χθεσινα και εβαλα αλλο ενα με ξεσκονοπανα και χαλακια του μπάνιου,

εριξα βραστο νερο στις οδοντοβουρτσες ,

μαζεψα ολα τα σκουπίδια,

πέρασα με ντετολ πομολα ,διακοπτες ,κοντολ ,πληκτρολογια και λοιπά,

εφτιαξα πορτοκαλάδα του γιου ,ε

τοιμασα σαλάτα και φαγαμε παρεα ολοι μαζι.

Μαζεψα την κουζινα και πηγαινοερχομαι στον μικρο που διαβαζει.Του χαλασαν και τα παππουτσια σημερα και ειμαστε για καινουρια αθλητικα...πφφφφ!


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...