Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Angot είπε:

      ούτε λοχείας κύησης και 9 μηνο;  εμένα ο άντρας μου είναι καπετάνιος όποτε όπως καταλαβαίνεις με παρασύρει το δικό του εισόδημα ! το δικό μ θα το έπιανε το 40αρι 

      Τίποτα απολύτως.. όλα είναι με εισοδηματικά κριτήρια. Φαντάσου της γέννας, που είναι στα 40.000 έχει από τα πιο υψηλά κριτήρια, στα αλλά τα ποσά είναι ακόμα χαμηλότερα.

      Να πεις στον καπετάνιο ότι σου χρωστάει ένα ΠΟΛΥ καλό δώρο!

Cafe Mανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2012


sophie jolie

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 55,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • fouskitsa82

    6607

  • dolphin73

    5860

  • kalliopi poul

    5830

  • εφακη

    4884

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

ναι ειμαι λεπτουλα η αληθεια... αφου ειμαι 1.60 και πριν την εγκυμοσυνη 45 κιλα....

χα χα χα Νικη μου ετσι ακριβως ξεκινησα !!!1.60 45 κιλα και ειμαι 30 χρονων!!!αλλα τωρα με την εγκυμοσυνη εκανα ποπο και μπουτια... μαλλον λογω ηλικιας χα χα χα :tongue::tongue::tongue::tongue:


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites

φυγανε τα πεθερικα σου?

ναι μολις φυγανε 1 ωριτσα εκατσαν!!και εφεραν 2 κουτια γλυκα + 2 κουτια γλυκα που εφερε ο αντρας μου πιο νωρις...καταλαβαινεις τι γινεται μεσα στο ψυγειο...και εγω παλευω με τις καουρες μου...


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites

ναι μολις φυγανε 1 ωριτσα εκατσαν!!και εφεραν 2 κουτια γλυκα + 2 κουτια γλυκα που εφερε ο αντρας μου πιο νωρις...καταλαβαινεις τι γινεται μεσα στο ψυγειο...και εγω παλευω με τις καουρες μου...

να τα στειλεις στον αδερφο σου ή στον μπαμπα σου για να μην μπανεις στον πειρασμο!!;)

καουρες εχω κ εγω καπου καπου, οταν με πιανουν με βασανιζουν για μερες! κ ξινιλα ως τον λαιμο! γαλα κ ξινομηλα βοηθανε ειπε η γιατρος!


BJVqp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

να τα στειλεις στον αδερφο σου ή στον μπαμπα σου για να μην μπανεις στον πειρασμο!!;)

καουρες εχω κ εγω καπου καπου, οταν με πιανουν με βασανιζουν για μερες! κ ξινιλα ως τον λαιμο! γαλα κ ξινομηλα βοηθανε ειπε η γιατρος!

αχ εγω εχει 2 μερα σημερα με εχουν ξετιναξει μεχρι το λαιμο οπως ακριβως το λες ετσι ειναι...ναι αυριο θα τα εξαφανισω δεν θα αφησω ουτε για δειγμα αρκετα εφαγαν ολοι μπροστα μου μονο η μανουλα μου δεν εφαγε για συμπαρασταση...και οταν ετρωγαν τους γυρισα την πλατη...


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites

TSAF_TSOUF_PINK.jpg?osCsid=fr648mlffbks0c5fsmm5c4hrm0

kouvrlit-tsaf.jpg?osCsid=g3t3g1pa2kfdtg7rn0h0a9nfh5

kouvrlit-jungle.jpg?osCsid=c8t2r72d7nhheiot71mi5b7r94

Καλησπέρα κορίτσια σας αρέσει καμία από τις τρεις πάντες?

Πόπη Αναστασία και Γωγώ προσπαθώ να φτιάξω το σκάνερ για να σας στείλω το διαιτολόγιο μάλλον θα χώσω τον άντρα μου σε λίγο!!


zxG9p3.png

owokp3.png

Link to comment
Share on other sites

αχ εγω εχει 2 μερα σημερα με εχουν ξετιναξει μεχρι το λαιμο οπως ακριβως το λες ετσι ειναι...ναι αυριο θα τα εξαφανισω δεν θα αφησω ουτε για δειγμα αρκετα εφαγαν ολοι μπροστα μου μονο η μανουλα μου δεν εφαγε για συμπαρασταση...και οταν ετρωγαν τους γυρισα την πλατη...

εμενα απο τον πεμπτο μηνα με ξεκινησαν αυτες οι ξινιλες. αλλα τις τελευταιες μερες δεν εχω αρα κατι που ετρωγα με πειραζε αλλα δεν ξερω τι!:rolleyes:

εμενα με σπαει τα νευρα η αδερφη μου στο θεμα φαγητου. αυτη κανει διατροφη εδω κ χρονια γιατι παλια ηταν χοντρη, εχασε 20 κιλα κ τωρα φοβαται μην ξαναπαχυνει. δεν τρωει ποτε απέξω, ποτε λιπαρα, ποτε γλυκα, γενικα τιποτα παχυντικο κ περπαταει-τρεχει 1-2 ωρες τη μερα. κ αυτο το κανει εδω και 6 χρονια περιπου!!!οποτε της φαινεται περιεργο οταν της γκρινιαζω οτι θελω να φαω γλυκο! με λεει λαιμαργη κ υπερβολικη:rolleyes:


BJVqp3.png
Link to comment
Share on other sites

TSAF_TSOUF_PINK.jpg?osCsid=fr648mlffbks0c5fsmm5c4hrm0

kouvrlit-tsaf.jpg?osCsid=g3t3g1pa2kfdtg7rn0h0a9nfh5

kouvrlit-jungle.jpg?osCsid=c8t2r72d7nhheiot71mi5b7r94

Καλησπέρα κορίτσια σας αρέσει καμία από τις τρεις πάντες?

Πόπη Αναστασία και Γωγώ προσπαθώ να φτιάξω το σκάνερ για να σας στείλω το διαιτολόγιο μάλλον θα χώσω τον άντρα μου σε λίγο!!

ελα Γεωργιτσα μου!!!εμενα μου αρεσει η μεσαια σαν σχεδιο αλλα με χαλαει το χρωμα θα την ηθελα σε ροζ...και σαν δευτερη επιλογη η πρωτη πανω πανω...ψαχνεις για προικα ???ναι οποτε μπορεις στειλε την διατροφη...


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


TSAF_TSOUF_PINK.jpg?osCsid=fr648mlffbks0c5fsmm5c4hrm0

kouvrlit-tsaf.jpg?osCsid=g3t3g1pa2kfdtg7rn0h0a9nfh5

kouvrlit-jungle.jpg?osCsid=c8t2r72d7nhheiot71mi5b7r94

Καλησπέρα κορίτσια σας αρέσει καμία από τις τρεις πάντες?

Πόπη Αναστασία και Γωγώ προσπαθώ να φτιάξω το σκάνερ για να σας στείλω το διαιτολόγιο μάλλον θα χώσω τον άντρα μου σε λίγο!!

αχ γεωργια τωρα το προσεξα ..η πρωτη ειναι ιδια με την μεσαια σε ροζ χρωμα..καλα ΓΙΟΥΧΟΥ ειμαι χα χα χα


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites

εμενα απο τον πεμπτο μηνα με ξεκινησαν αυτες οι ξινιλες. αλλα τις τελευταιες μερες δεν εχω αρα κατι που ετρωγα με πειραζε αλλα δεν ξερω τι!:rolleyes:

εμενα με σπαει τα νευρα η αδερφη μου στο θεμα φαγητου. αυτη κανει διατροφη εδω κ χρονια γιατι παλια ηταν χοντρη, εχασε 20 κιλα κ τωρα φοβαται μην ξαναπαχυνει. δεν τρωει ποτε απέξω, ποτε λιπαρα, ποτε γλυκα, γενικα τιποτα παχυντικο κ περπαταει-τρεχει 1-2 ωρες τη μερα. κ αυτο το κανει εδω και 6 χρονια περιπου!!!οποτε της φαινεται περιεργο οταν της γκρινιαζω οτι θελω να φαω γλυκο! με λεει λαιμαργη κ υπερβολικη:rolleyes:

εεε πες της εγκυος ειμαι εχω και λιγουρες τι να κανουμε ??εγω πριν μεινω εγκυος ημουν τελειως μαλωμενη και με το φαι αλλα και με τα γλυκα πολλες φορες ξεχνουσα στην κυριολεξια να φαω...ετρωγα μια φορα την ημερα...και ετσι ειχα συνηθησει δεν πεινουσα...αλλα τωρα ολη μερα σκεφτομαι το φαγητο τι να κανω αλλαξε ο οργανισμος ...και θελω να τρωω συνεχεια...ασχετο αλλα με τις καουερες ουτε νερο δεν μπορω να πιω...


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites

εεε πες της εγκυος ειμαι εχω και λιγουρες τι να κανουμε ??εγω πριν μεινω εγκυος ημουν τελειως μαλωμενη και με το φαι αλλα και με τα γλυκα πολλες φορες ξεχνουσα στην κυριολεξια να φαω...ετρωγα μια φορα την ημερα...και ετσι ειχα συνηθησει δεν πεινουσα...αλλα τωρα ολη μερα σκεφτομαι το φαγητο τι να κανω αλλαξε ο οργανισμος ...και θελω να τρωω συνεχεια...ασχετο αλλα με τις καουερες ουτε νερο δεν μπορω να πιω...

το ξερω κ το νερο με χειροτερευε κ εμενα!! εγω νομιζω οτι τρωω πολυ μαρουλι αυτες τις μερες κ κατι επαθε το εντερο μου! ποναει κ υπερλειτουργει θα ελεγα!:rolleyes:

αυριο το πρωι θα παμε να κλεισουμε τα επιπλακια!!!!!:D


BJVqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια μου!!! Τόση ώρα σας διάβαζα!!!

Εμείς γυρίσαμε στις 5μιση απο τον γάμο... Κουράστηκα λίγο...

Πόπη μου μην αγχώνεσαι εγώ πιστεύω οτι πρέπει να αλλάξεις διαβητολόγο για να εισαι πιο ηρεμη!

Νίκη μου τέλεια κοιλιά και όχι μεγάλη...εμένα ειναι στανταρ μεγαλύτερη και απο την δικιά σου και απο της Σοφίας.

Σόφη μου το δέντρο πολύ καλόγουστο όπως και το σπίτι!!

Μινάκι περαστικά στην κόρη σου και στον πεθερό σου!

Αναστασία μου κουράγιο κι εσύ με τα γλυκά θα τα φας μαζεμένα!! χα χα!!!

Γεωργία μου,πιο πολύ μου αρέσει η πρωτη πάντα γιατι την ειδα απο κοντα!! Εγω εχω πάρει τα σεντόνια απο αυτη τη σειρα!!!

Σε όποια άλλη φιλενάδα είναι μέσα φιλιά πολλά!!!


1554962n1w34v73a9.gif Βικτωρία 18-01-2012

9AcEp2.png

nyy2p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...