Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , linaa είπε:

      Τα επιδόματα βρε angot δεν τα δίνουν σε αυτούς που πληρώνουν φόρους . Τα επιδόματα τα δίνουν σε αυτούς που έχουν ανάγκη . Άμα ήταν έτσι Κ ο Βαρδινογιάννης είναι επιχειρηματίας 30 χρόνια Κ πληρώνει εργαζόμενους Κ φόρους κτλ δικαιουτε επίδομα γέννας η γυναίκα του... Δηλαδή μια καθαρίστρια που δουλεύει 15 χρόνια θα πάρει τα ίδια λεφτά με εσένα Κ εμένα  σαν επίδομα επειδή γέννησε . .  

      Μην μπερδεύεις τα εργασιακά δικαιώματα με τα επιδόματα. Την άδεια κ τον μισθό απτήν δουλειά σου όσο δεν δουλεύεις θα τα πάρεις. 

      Το τι κρατάνε στους ναυτικούς άσε το ξέρω από πρώτο χέρι. Αλλά αυτό δεν έχει σχέση με την περιουσία του καθένα Κ το τι έχει να πληρώσει.

      οχι ρε συ  δεν μιλάω για τα 2400  ! μιλάω για το κυοφορίας ,λοχείας και μητρότητας ! εγώ με αυτά εχω γίνει εξαλλη αν δεν μας τα πληρώνουν ! δλδ σκέφτομαι ότι πχ θα εμένα  1 χρόνο απλήρωτη και παθαίνω σοκ…  τέλος πάντων ας αγχωθώ πάλι για τις συσπάσεις μου και θα ξανά αγχωθώ γι αυτό τον άλλο μήνα 🙄

καμιά μανούλα από αλεξανδρουπολη?


CoffeeFilter

Recommended Posts

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 226
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημέρα!!!!!!!!

Κορίτσια θέλω τα φώτα σας. Για το νοσοκομείο της Αλεξανδρούπολης, αν κάνει εξωσωματικές και αν έχουν επιτυχία, αν έχει καλούς γιατρούς και γενικά ότι γνωρίζετε θα με βοηθήσει.


lqAhp2.png

Pwcfp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα! Κατάγομαι από Φέρες, αλλά μένω Θεσ/νίκη. Όσο για το νοσοκομείο δεν ξέρω αν κάνει εξωσωματικές, ξέρω όμως ότι έχει εξαιρετικούς γιατρούς. Υπάρχει ωστόσο κέντρο εξωσωματικής στον Απαλό.

Link to comment
Share on other sites

carijeza ναι κανουν εξωσωματικες στο νοσοκομειο Αλεξανδρουπολης μπορω αν θες να σου πω και το ονομα το γιατρου που τις αναλαμβανει η ξαδερφη μου μετα απο τρεις αποτυχημενες εξωσωματικες στη Θεσσαλονικη εκανε την τελευταια στην Αλεξανδρουπολη και εχει δυο πανεμορφα αγγελουδια!


που θα παει θα μου κατσει και μενα ενα παιδακι μεσα στο 2010!

Link to comment
Share on other sites

carijeza ναι κανουν εξωσωματικες στο νοσοκομειο Αλεξανδρουπολης μπορω αν θες να σου πω και το ονομα το γιατρου που τις αναλαμβανει η ξαδερφη μου μετα απο τρεις αποτυχημενες εξωσωματικες στη Θεσσαλονικη εκανε την τελευταια στην Αλεξανδρουπολη και εχει δυο πανεμορφα αγγελουδια!

θα ήθελα να μου πείς ότι ξέρεις, σ'ευχαριστώ προκαταβολικά


lqAhp2.png

Pwcfp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Κατάγομαι από Φέρες, αλλά μένω Θεσ/νίκη. Όσο για το νοσοκομείο δεν ξέρω αν κάνει εξωσωματικές, ξέρω όμως ότι έχει εξαιρετικούς γιατρούς. Υπάρχει ωστόσο κέντρο εξωσωματικής στον Απαλό.

Και πολύ καλό μάλιστα..

Δεν είμαι από Αλεξ/πολη, αλλά μένω εδώ λόγω δουλειάς.

Έχω ακούσει πολλά για αυτό! Πολλά και καλά!


TXLf.jpgPClwp2.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια γεια σας, σορι που παρεμβαινω, ψαχνω μια κοπελα κ δεν ξερω που να τη βρω!:confused:ειναι απο αλεξανδρουπολη κ εγραφε στο παρεντς: natasa31 κι εχει μια κορουλα 8 μηνων..εγραφε και στο καφε μαρτιου 2009, κι εχει να μπει παααααρα πολυ καιρο, κοντα ενα μηνα, ενω μιλουσαμε συχνα!ξερει καμια κατι;δυστυχως δεν εχω μειλ της!ελπίζω να ειναι καλα....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 2 εβδομάδες μετά...
καλημέρα!!!!!!!!

Κορίτσια θέλω τα φώτα σας. Για το νοσοκομείο της Αλεξανδρούπολης, αν κάνει εξωσωματικές και αν έχουν επιτυχία, αν έχει καλούς γιατρούς και γενικά ότι γνωρίζετε θα με βοηθήσει.[/quote

χαίρεται....είμαι από Θεσ/νίκη αλλά μένω Αλεξ/πολη και ο άντρας μου από

αλεξανδούπολη...έχω ακούσει να έχουν επιτυχία αλλά και αποτυχία..ο Νικολέτος αν δεν κάνω λάθος είναι υπεύθυνος και έχει και ιδιωτικό στον Απαλό...πάλι αυτός αλλά λόγω δημοσίου την πήρε και καλά άλλος!!!!αν και δουλεύω στο νοσοκομείο δεν ξέρω πολλά...


nAcmp3.png

uZRep2.png

Link to comment
Share on other sites

για εξωσωματικη πολυ καλη ειναι η τσικρικωνη εαν δεν κανω λαθος ειναι η μονη γυναικα στο νοσοκομειο αλεξ/πολης βρες τηλ και πιστευω θα σε βοηθησει εχω ακουση πολυ καλα σχολια ειναι ψαγμενη και αγαπαει αυτο που κανει..


qXcJp2.png

A7LOp2.png

Link to comment
Share on other sites

για εξωσωματικη πολυ καλη ειναι η τσικρικωνη εαν δεν κανω λαθος ειναι η μονη γυναικα στο νοσοκομειο αλεξ/πολης βρες τηλ και πιστευω θα σε βοηθησει εχω ακουση πολυ καλα σχολια ειναι ψαγμενη και αγαπαει αυτο που κανει..

η Τσικρικώνη δεν είναι στο νοσοκομείο..έχει δικό της ιατρείο έξω...μια φίλη πάει και είναι καλή..στο νοσοκομείο είναι η Κουτλάκη αυτή με ξεγέννησε και με παρακολουθούσε κάποτε ασχολιόταν με εξωσωματική τ΄ώρα δεν ξέρω γιατί την ανέλαβε άλλος..αν θες στείλε μνμ να σε δώσω τηλ και από τις 2


nAcmp3.png

uZRep2.png

Link to comment
Share on other sites

εχεις δικιο μπερδευτικα με το ονομα συγνωμη ...αλλα εννουσα την κουτλακη περσι που ηθελα να με εχει αυτη λογω θρομβοφιλιας δεν μπορουσε λογω πολλων εξωσωματικων και για κακια μου τυχη επεσα σε εναν μη πω καλυτερα ονομα και θα παιθενα στα χερια του τωρα εχω προχειρα κομοτηνη γυναικολογο αλλα εαν ξανα μεινω εγκυος θα ερθω αλεξανδρουπολη στο νοσ/μειο κοριτσια ποιοι γιατροι εχετε ακουση οτι ειναι καλη εαν μπορει κουτλακη θα παω σε αυτην προτιμω της γυναικες και μια φιλη μου γυναικολογος μου την ειχε προτεινει την ηξερε απο την πρακτικη της απο ανδρες ποιοι ειναι καλοι;


qXcJp2.png

A7LOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...