Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κορίτσια το επίδομα γεννάς τα 2400 πάνε με εισοδηματικά κριτήρια; πχ εγώ κάνω χωριστή δήλωση από τον άντρα μ! εχω χαμηλό εισόδημα! εκείνος αντίθετα έχει πχ πάνω από 100000 ! το δικαιούμαι; πήρα το 1555 μου είπαν είναι ανεξάρτητο εισοδήματος αλλά νομίζω κάνουν λάθος γιατί εγώ διαβάζω αλλά στο ίντερνετ και ότι είναι μέχρι οικογενειακό εισόδημα 40000! με μπέρδεψαν 

για φουσκωτές κοιλίτσες...συμβολικές τιμές! τζίν πρεναταλ S 40-42 + bellybands


Recommended Posts

Μερικά ρουχαλάκια εγκυμοσύνης που δεν θα ξαναχρειαστώ...ελπίζω δηλαδή:-P!Είναι σε άριστη κατάσταση. Η αποστολή με ΕΛΤΑ κοστίζει 2,5Ε.

1. Τζιν παντελόνι εγκυμοσύνης Prenatal σαν καινούργιο, φορέθηκε ελάχιστα. Μέγεθος S 40-42. Το είχα πάρει 56Ε, το δίνω 8Ε μόνο

SANY2583.jpg

SANY2584.jpg

2. Παντελόνι εγκυμοσύνης υφασμάτινο μπεζ Prenatal, σε άριστη κατάσταση, μέγεθος S 40-42, επίσης 8Ε από 56Ε που το πήρα

SANY2581.jpg

SANY2582.jpg

3. Κορσές εγκυμοσύνης, για να στηρίζει την κοιλίτσα. Mothercare, Λευκο, μέγεθος 40, το είχα πάρει 27Ε το δίνω 6Ε

SANY2586.jpg

4. Δυο Bellybands επίσης για να στηρίζουν την κοιλίτσα, για να καλύπτουν πάνω από παντελόνια κλπ, μια μαύρη και μια μωβ, 3Ε η μια.

SANY2587.jpg

5. Πουκαμίσα σε αποχρώσεις μωβ - λιλά, με βόλεψε αφάνταστα με κολάν τους τελευταίους μήνες, 5Ε. Στη φωτό έχω βάλει μαξιλαράκι μέσα για να δείτε πώς είναι με ...κοιλιά

SANY2445.jpg

6. 3 βρακάκια μιας χρήσης για το μαιευτήριο, σφραγισμένα εννοείται, από mothercare, 1Ε

SANY2589.jpg


Wgl2p3.png

kHoQp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • 2 months later...
  • 4 months later...
  • 1 χρόνο μετά...

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...