Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 15 λεπτά , Alex@ είπε:

      Ξερω πως γινεται τις πρωτες μερες αλλα ειπα να κανω μια απελπιδα προσπάθεια..... Θα το δεχτούν άραγε να την κάνω ταυτόχρονα με την διαδικασία ετ;

      Ευχαριστώ για την απάντηση! Από το διαγνωστικό μου ειπανε πως οι ακτινολογοι αρνούνται να κάνουν στο 2ο 15νθημερο....

      Οπότε δεν ξέρω αν έχει σημασία να τον ρωτήσω  

      Δεν έχεις πρόβλημα, άλλωστε θα γίνει πριν την ετ. Απλά κλείσε ραντεβού να προλάβεις.

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts

Ναι βρε Μαρίνα μου να φάω γιατί δεν τρώω και πολύ..:lol: :lol: :lol:

Το κοριτσάκι μου πήγε για ποδήλατο.ωραία μέρα φαίνεται να έχει σήμερα! Εγώ είπα να ξεκουραστώ σήμερα και να μην πολυβγω..


an1cCua0g410010MTA5bGR8NDc3ODg4ZGF8aSBleWEgbWFzIGVpbmFp.gif

an1cJNb0g410010MjJkfDUwMjMyNjQ3dmF8dG8gYW50cmFraSBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

Ληξης συναγερμου..χαχα !!!Τωρα ρηλαξ!

Τι κανετε?

Δηλαδη Μαρινακι δεν τον ειδε η γιατρος αρα δεν εγινε διαγνωση ωτιτιδας..μπορει απλα να ειχε λιγο υγρο στο αυτακι απο τις μυξουλες ή και τιποτα και απλα να τον ενοχλουσε απο το μπουκωμα.Ο πυρετος μπορει καλλιστα να ειναι και της ιωσης και οχι της ωτιτιδας διοτι δεν περναει τοσο απλα.

Το πιθανοτερο να ειναι αυτο.Σας το ευχομαι.Μπραβο και στα 2 που ειναι καλα.

Αρμα ο θηροειδης διορθωνεται ευκολα με το αντιστοιχο χαπακι.Δεν θα ειναι τιποτα ,ολα καλα θα ειναι.

Κων κων μπραβο και στον Κωνσταντινουλη που ειναι καλα το ζουζουνι.

Πετρουλα και ο μπομπιρας μια χαρα διαβαζω!Ωραια!

Καλο απογευμα!


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κι από μας! Πήγαμε μία σύντομη βολτίτσα και τώρα τα σκατουλάκια δε λένε να ηρεμήσουν τραγουδάνε , κοιτιούνται μεταξύ τους -η Μαριαλένα ξήλωσε την πάντα) και σκάνε στο γέλιο! Δεν πάμε καλά! Η μικρή σουρτούκα άρχισε να είναι απαιτητική όταν είμαστε έξω και δεν κάθεται λεπτό, ακόμα δεν στέκεται και χτυπιέται να την αφήσω να πηγαίνει με τα άλλα παιδιά! Επειδή σπίτι είναι συνέχεια στα πατώματα και αλωνίζει δεν καταλαβαίνει γιατί έξω δεν την αφήνω! Ο Γιώργος θα βρει το μπελά του όταν αρχίσει να περπατάει, η ουρά του θα γίνει! Κατά τα άλλα, κάπως ηρεμήσαμε από μυξούλες, για να δούμε αν τη σκαπουλάραμε!

Όχι Ριτά δεν έγινε διάγνωση ωτίτιδας, απλά η γιατρός μου είπε στο τηλ ότι μόνο σε οξεία ωτίτιδα που κάνει πυρετό δίνει αντιβίωση, αλλιώς μόνο σταγόνες! Θα δούμε αν ξανακάνουμε πυρετό.


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Να σας ρωτησω κατι. Επειδή ακούω την μικρή κάπως περίεργα φοβάμαι μήπως την πιάσει κανας έντονος βήχας μεσα στη νύχτα. Τί της δίνω? Λέω να πάρω ενα τηλ. την παιδίατρο για να είμαι σίγουρη. Εχει λίγο βήχα που και που και φοβάμαι μηπως επιδυνωθεί το βράδυ και δεν ξερω τί να κάνω.

Μαράκι μου όλα καλά θα πάνε με τον θηροειδή. Είχα την εντύπωση οτι είχες και απο πριν πρόβλημα :oops: μάλλον εγω εχω το πρόβλημα με τη μνήμη μου. Μπράβο σας που περάσατε τόσο όμορφα στην επέτειό σας! Αντε του χρόνου με 2 παιδάκια στην αγκαλιά σας θα σβήσετε τα κεράκια!

Μαρίνα μου η Μαριαλλένα μεγάλωσε και ψάχνει παιδάκια:D!

Link to comment
Share on other sites

Ορό Κωνκωνάκι μου, ορό δεν μπορείς να κάνεις τίποτα άλλο σε τόσο μικρή ηλικία! Αν ακούς να μπουκώνει, να ρουφήξεις κιόλας, αν δε βγάζει μην επιμείνεις. Μακάρι να είναι η ιδέα σου!


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Οκ ρώτησα τη παιδίατρο και μου είπε αν είναι πολύ χαλια 2 εισπνοες aerolin μεχρι να την δει αυτη. Σιρόπια δεν δίνει σε αυτη την ηλικία. Ορό μου είπε να της βάζω, ανασηκωμενη με μαξιλάρια και τρίψιμο στη πλάτη! Αυτά...

Καλό βραδυ να έχουμε όλοι!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!

Το μοίρασα το γάλα.... Πολύ βάρβαρο ωράριο αυτό το πρωινό.

Η μικρή είναι καλα. Είχε λίγο βήχα όπως και την ημέρα. Θα δώ πώς θα πάει και σήμερα πριν την πάω παιδίατρο.

Μαρίνα μου μασκουλα μπεμπε δεν έχω. Στην ανάγκη θα αποστειρωνα του Κωνσταντίνου και θα της έδινα. Εχει και μεγέθη ε?:oops: Δεν το σκέφτηκα, θα πάω το πρωί να πάρω για να έχω.

Link to comment
Share on other sites

Μαρίνα μου πώς είσασταν αποψε?

Μαράκι περιμένουμε νέα απο την ενδοκρινολόγο. Σήμερα είπες οτι θα πάς?

Ρίτα μου είχες κόσμο ε? Όπως είδες δεν είναι τραγικά τα πράγματα με 3 παιδάκια στο σπίτι! ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Κωνκωνάκι, εμείς το ήπιαμε το γάλα που μας φέρατε!!!

Απ' ότι βλέπω είναι καλά η μπεμπούλα σου ε? Μπράβο!

Οι υπόλοιπες μανούλες και παιδάκια πώς είστε?

Εμείς μια χαρά! Χθες είχαμε μια πολύ γεμάτη μέρα, όπου η κορούλα μου το καταευχαριστήθηκε! Από το πρωί στις 9.00 το βράδυ μαζευτήκαμε!

Γειτονάκι, τι κάναμε? Βγάλαμε δήμαρχο? χα!χα!

Πολλά φιλιά σε όλες?


mrdIp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερααααα

Καλη εβδομαδα !!!αυτη η εβδομαδα και αλλες 2 και τεεελος ...βαραμε ληξη για 11 μηνες ..

ο μικρος σημερα πηγε καλυτερα στον παιδικο , τον πηγε ο μπαμπας του και ειχαμε μεν κλαμματα και δεν θελω να παω ζουζουνια αλλα σε ηπιο βαθμο ..Θα το κανουμε παλι ετσι αυριο ..βεβαια του εχουμε υποσχεθει ενα αυτοκινητακι απο τα cars οταν γυρισει σπιτι ...αν καθε απογευμα θελουμε και 5 ευρω για αυτοκινητακι χαθηκαμε....ας ελπισουμε οτι θα πιασει ..

Γειτονακι δεν βγηκε ο δημαρχος...μια πιθανοτητα ειχα να μας παρουν σε δημοσιο παιδικο ...παει και αυτη..

Περαστικα σε οοοολα τα αρρωστουλια...ο βηχας με αυτο τον σκατοκαιρο δινει και παιρνει ...

εμενα εχει ερθει και το πεθερικο να πλυνει την προικα του μωρου....φυσικα οπως καταλαβαινετε μεχρι την παρασκευη θα εχω ενα πληρως αποστειρωμενο σπιτι!!!!μεγαλεια....


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites

εμενα εχει ερθει και το πεθερικο να πλυνει την προικα του μωρου....φυσικα οπως καταλαβαινετε μεχρι την παρασκευη θα εχω ενα πληρως αποστειρωμενο σπιτι!!!!μεγαλεια....

Και τις κουρτίνες μην ξεχάσει!!!! :P:p:p

Καλημέρα Ιωάννα, δεν πειράζει, θα τα βάλουμε τα παιδιά μας στους δημοτικούς παιδικούς με την αξία μας!!! Δεν θέλουμε βίσματα!!!:rolleyes:


mrdIp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

αχ καλε ναι ...καλα που το ειπες !!!!τις κουρτινες....για να προλαβει και να τις κρεμασει!!!

Οσο για τον παιδικο ...ε την προσπαθεια θα την κανω και αν μας παρουν μας πηρανε...ε αν το ειχαμε το βισματακι δεν θα μας κακοπεφτε..


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!!

Πως ειναι τα αρρωστουλικα??

Εμεις ειμαστε καλύτερα, μικροι μεγαλοι!

Ιωαννα διαβαζω καπως καλύτερα ο Χρηστακος με τον παιδικό..Μακαρι να στρωσει τελειως!

Μαρακι σουρτουκευατε χτες??

Κωνκων μπραβο και στην μικρη που ειναι καλύτερα..


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...