Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , Angot είπε:

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

      Είναι δύο τα μωρά καλέ ! Το λέω για να μην ανχωθουν Κ άλλες κοπέλες . Στα δίδυμα σχεδόν καμία δεν μπαίνει στο μήνα της .

Καλημερα απο Κεντρο κι Ανατολικη Θεσσαλονικη!


Gold

Recommended Posts

Κάπου στην Κων/πόλεως με Μαρτίου έχει κοριτσάκι γυμναστήριο του Δήμου που κάνουν τμήματα.

Είχα γραφτεί, με είχαν πάρει και τηλέφωνο, αλλά ΔΕΝ προλαβαίνω πραγματικά να πάω, γιατί δεν έχουμε καμιά βοήθεια με το μικρό και δεν έχω κουράγιο. Οπότε, περπατάω.

Πάντως λέει να πας στου Δήμου, είναι και φθηνά!


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 591
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλησπέρα σε όλες τις μανούλες!!!είστε καλά? δυστυχως ουτε εγώ μπορεσα για τη συναντηση, επεφτε και λιγο μακριά ..την αλλη φορά ελπιζω να τα καταφέρω να ερθω με τις 2 μικρές! όσο για γυμναστηριο καλή φάση, θα ήθελα να παω αλλα ξέρω ότι δεν θα προλαβαινω οποτε θα αρκεστώ στη διαιτα προς το παρόν!!:rolleyes:

φιλάκια !!!!!:P:p


Osn1p2.pngnnVbp2.pngEipGp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!!

σημερα ειναι παγκοσμια ημερα οικογενειας!

να χαιρομαστε τα παιδακια μας,να μας δινει ο Θεος κουραγιο και υπομονη να τα μεγαλωνουμε χαριζοντας τα την ξεχωριστη αγαπη που αρμοζει στο καθε ενα μοναδικο ζουζουνι μας!!

φιλια πολλα σε ολες,θα επανελθω συντομα!!

x.gifr.gifo.gifn.gifi.gifa.gifempty.gifp.gifo.gifl.gifl.gifa.gifempty.gif


1066964t550bl3o0t.gif328052gqbj0xn03d.gif

Link to comment
Share on other sites

Πού είστε κορίτσια όμορφα; Δουλεύετε όλες κ εξαφανιστήκατε;

Κατ' αρχήν καλημέρα σας!!! Εγώ από χαζοκουκουβάγια θα καταλήξω Μηδεία.

Πάλι ξυπνησε το βράδυ, πάλι στριφογυρνούσε, πάλι ξαπλώσαμε αγκαλιά στο πάτωμα, πάλι καταλήξαμε στο κρεβάτι μας, όπου μας στρίμωξε σε μια γωνιά κ κοντέψαμε να πέσουμε. Καλά το τι κλωτσια έφαγα δεν το συζητώ. Μ' αυτά πιάσαμε 4:30 τα χαράματα. Τι κρίμα να μην κυκλοφορεί καφές σε μορφή που να πηγαίνει απευθείας στον εγκέφαλο!!!

Τα είπα κ ησύχασα. Καλημέρα φιλενάδες

(mamina, εξαφανίστηκες!!!)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Hello girls,

Ti kanete oles ? Diavasa ola ta nea sas,

Emeis kala eimaste , synexeia sti gyra, parko........

Pigaino kathe mera gymnastirio meta tis 7 to apogevma , gia na doyme an tha xasoyme kana gramario

Kotina tha ertheis gymnastirio parea ??

Γιατί δεν γράφεις ελληνικά κ στραβώνομαι να σε διαβάσω; Όσο για το γυμναστήριο είναι η κουβέντα που έκανα με τον άντρα μου σήμερα. Σαν να άρχισα να ψήνομαι. Για πες λεπτομέρειες κ το συζητάμε, γιατί όχι;

Σε ποιο π'αρκο πάτε, μπας κ συναντηθούμε

Φιλάκια

Link to comment
Share on other sites

Πάλι δεν σε πρόλαβα Δώρα!

Είδες αυτό που σου είπα; Κων/πόλεως με Μαρτίου, το δημοτικό;;

Πως πάς με τις ολονυχτίες;

Αχ, εμένα - ΕΥΤΥΧΩΣ - κοιμάται όλη νύχτα από 2 μηνών!

Καλό σ/κ :D.


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

΄γειά σας κορίτσια!!!!!!!!!!!:P:p με θυμάστε χάθηκα λίγο αλλά............ μάλλον θα σας τα πω απο κοντά. Διάβασα τα νέα σας να ενημερωθώ σε τι έχασα!!!! Τι έγινε σας έπιασε το άγχος της παραλίας και θέλετε γυμναστήριο. Μακάρι να είχα χρόνο είναι καλή εκτόνωση. Συναντηθήκατε έ? Ρε συ maeleni μάλλον έπεσες σε άσχημη μέρα γιατί εγώ πηγαίνω συχνά στο παιδότοπο Peter Pan και περνάμε τέλεια και τις ξέρω όλες ιδίως την ιδιοκτήτρια και δεν συμφωνω καθόλου ποιά ήταν η καστανόξανθη ή η μελαγχρινή?. Λοιπόν επειδή στην Ελλάδα όλα θέλουν μέσον όταν θα ξανακανονίσετε συνάτηση θα ενημερώσω. Τι λέτε για Τρίτη ή Πέμπτη? να σας δώ και εγώ.

Link to comment
Share on other sites

Πού είστε κορίτσια όμορφα; Δουλεύετε όλες κ εξαφανιστήκατε;

Κατ' αρχήν καλημέρα σας!!! Εγώ από χαζοκουκουβάγια θα καταλήξω Μηδεία.

Πάλι ξυπνησε το βράδυ, πάλι στριφογυρνούσε, πάλι ξαπλώσαμε αγκαλιά στο πάτωμα, πάλι καταλήξαμε στο κρεβάτι μας, όπου μας στρίμωξε σε μια γωνιά κ κοντέψαμε να πέσουμε. Καλά το τι κλωτσια έφαγα δεν το συζητώ. Μ' αυτά πιάσαμε 4:30 τα χαράματα. Τι κρίμα να μην κυκλοφορεί καφές σε μορφή που να πηγαίνει απευθείας στον εγκέφαλο!!!

Τα είπα κ ησύχασα. Καλημέρα φιλενάδες

(mamina, εξαφανίστηκες!!!)

Γεια σου kwtina δεν θέλω να σε τρομοκρατήσω αλλά εγώ κοιμήθηκα συνεχόμενα για 7 ώρες αφού έγινε 2,5 ο τρίτος μου......... δηλαδή είχα να κοιμηθώ σερί 5 χρόνια!!!!!!!!!!!!!!!! όσο υπερβολικό και αν ακούγεται είναι αλήθεια. Μπορώ να σε καταλάβω Α Π Ο Λ Υ Τ Α !!!!!! που θέλεις να γίνει Μηδεία. Υπομονή γλυκιά μου θα στρώσει που θα πάει.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου kwtina δεν θέλω να σε τρομοκρατήσω αλλά εγώ κοιμήθηκα συνεχόμενα για 7 ώρες αφού έγινε 2,5 ο τρίτος μου......... δηλαδή είχα να κοιμηθώ σερί 5 χρόνια!!!!!!!!!!!!!!!! όσο υπερβολικό και αν ακούγεται είναι αλήθεια. Μπορώ να σε καταλάβω Α Π Ο Λ Υ Τ Α !!!!!! που θέλεις να γίνει Μηδεία. Υπομονή γλυκιά μου θα στρώσει που θα πάει.

Μα η χαζομάρα έιναι ότι μια είναι έτσι κ μια αλλιώς!! Όταν κοιμόμαστε όλη νύχτα, το πρωί αισθάνομαι ότι έχω κοινηθεί εκατό ώρες!!!

Τέλος πάντων, απόψε είχαμε μια κουβέντα, ευελπιστώ ότι θα κοιμηθούμε. Μη γελάτε, το παιδί μου καταλαβαίνει όταν του μιλάς!! (εδώ μιλαει η χαζοκουκουβάγια χιχιχιχι!!!).

Αντε καληνύχτα κορίτσια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μα η χαζομάρα έιναι ότι μια είναι έτσι κ μια αλλιώς!! Όταν κοιμόμαστε όλη νύχτα, το πρωί αισθάνομαι ότι έχω κοινηθεί εκατό ώρες!!!

Τέλος πάντων, απόψε είχαμε μια κουβέντα, ευελπιστώ ότι θα κοιμηθούμε. Μη γελάτε, το παιδί μου καταλαβαίνει όταν του μιλάς!! (εδώ μιλαει η χαζοκουκουβάγια χιχιχιχι!!!).

Αντε καληνύχτα κορίτσια

Καλή ξεκούραση κοριτσάρα! Εύχομαι ολονύχτιο ύπνο :mrgreen:!


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα και από εμένα κορίτσια!

δεν θέλω να σας απογοητεύσω αλλά εμένα είναι 2μισυ και είναι μετρημένες οι φορές ή μάλλον οι νύχτες που κοιμόμαστε συνεχόμενα (αφού αν κοιμηθώ πανω από 5 ώρες το βράδυ και ξυπνήσω μόνη μου τρέχω στο δωμάτιο του να δώ μήπως έχει πάθει κάτι),κάθε βράδυ έχουμε πήγαινε-έλα και μόνο αν τον πάρω στην κρεβατοκάμαρα μαζί μου κοιμόμαστε σερή...αλλιώς κλάψτε τα!!

Για συνάντηση είμαι μέσα εκτός από Τετάρτες που τον πέρνει ο πατέρας του.Στον παιδότοπο PETER PAN έχω πάει μόνο μία φορά σε μία συνάντηση πριν 1μισυ χρόνο αλλά δεν μου πολυάρεσε,οι μοναδικοί παιδότοποι που είναι δοκιμασμένοι και οι καλύτεροι με διαφορά (προσωπικά μιλάω) είναι ο ΦΑΝΤΑΣΙΑ και ο ΠΥΡΓΟΣ ΤΩΝ ΘΑΥΜΑΤΩΝ!!!

Περιμένω νέα σας κι αν καταλήξουμε σε κάποιον θα ενημερώσω και τα υπόλοιπα κορίτσια βλ. PARENTS για την συνάντηση.

Φιλιά σε όλες και στα ζουζούνια σας

Link to comment
Share on other sites

΄γειά σας κορίτσια!!!!!!!!!!!:P:p με θυμάστε χάθηκα λίγο αλλά............ μάλλον θα σας τα πω απο κοντά. Διάβασα τα νέα σας να ενημερωθώ σε τι έχασα!!!! Τι έγινε σας έπιασε το άγχος της παραλίας και θέλετε γυμναστήριο. Μακάρι να είχα χρόνο είναι καλή εκτόνωση. Συναντηθήκατε έ? Ρε συ maeleni μάλλον έπεσες σε άσχημη μέρα γιατί εγώ πηγαίνω συχνά στο παιδότοπο Peter Pan και περνάμε τέλεια και τις ξέρω όλες ιδίως την ιδιοκτήτρια και δεν συμφωνω καθόλου ποιά ήταν η καστανόξανθη ή η μελαγχρινή?. Λοιπόν επειδή στην Ελλάδα όλα θέλουν μέσον όταν θα ξανακανονίσετε συνάτηση θα ενημερώσω. Τι λέτε για Τρίτη ή Πέμπτη? να σας δώ και εγώ.

Με το παρντόν Ολινάκι αλλά δε θα φτάσω σε σημείο να βάλω μέσον για παιδότοπο, δεν είναι του στύλ μου γενικότερα. Στο συγκεκριμένο παιδότοπο έχω πάει πολλές φορές αλλά απο υποχρέωση. Εάν είναι γνωστή σου η ιδιοκτήτρια η μελαχρινή να της πείς ότι το κυρίως παράπονο που έχω εγώ και μερικοί άλλοι είναι η έλειψη προσωπικού. Εγώ καταλαβαίνω το προβλημα βιωσημότητας που μπορεί να έχει αλλά ο παιδότοπος δεν είναι αναψυκτήριο, πάμε να είναι ασφαλείς και να περνάνε καλά τα παιδιά μας πρώτα .......και συχρόνος να πιούμε και κάτι. (ο φρεντοτσίνο που φτιάχνουν εκεί είναι τέλειος)

Φιλικά


jwWYp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...