Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Μαμαδες απο κομοτηνη


Μπουμπουλιθρα

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 325
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

Να χαίρεσαι τα παλικάρια σου!!!

Στο Μαϊνα πάω.Αν και κάποιοα στιγμή παλιότερα τον είχα κόψει γιατίμε είχε μπουκώσει αντισυλληπτικά...!!!

Πήγα και αλλού, αλλά νομίζω ότι σ'αυτόν είναι καλύτερα.

Εσύ σε ποιον ήσουν?


line_flow_blue_beg_minie_time_1279771200_text_d4ef20f6f5f3f4dfeae920e5dfede1e9.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


και θα γενήσεις στη κλινική υποθέτω...

Είσαι ευχαριστημένη από τη Πράπα?

ναι ειμαι ευχαριστημενη απο την πραπα εχει 4 χρονια που πηγαινω συνεχεια σε αυτην.θα γεννουσα στην κλινικη ναι,ομως κατι προεκυψε και θα γεννησω δραμα τελικα(απο εκει ειμαστε με τον αντρα μου κομοτηνη μενουμε 6 χρονια τωρα λογο στρατου).δεν ειναι καλη;δεν ηξερα και κανεναν γιατρο οταν ηρθαμε,,τα δυο πρωτα χρονια πηγαινα δραμα αλλα μετα μου συνεστησαν αυτην και πηγα.


uQEPp2.png?NlS0EyyL

uB7Ap2.png?tjCB7VEn

Link to comment
Share on other sites

kai γω μαινα πηγα βρηκε το προβλημα μου για θρομβοφιλια με την πρωτη φορα που πηγα ειχα δυο αποβολες...πηγαινα χαμτζαδακι αρχικα γιΑΤΙ δεν ηξερα η πραπα εχω ακουση καλα αλλα δεν εχω παει τωρα αλλαξα γιατρο γιατι στην δευτερη εγκυμοσυνη δεν μου φερθικε πολυ καλα τρα παω παπαδοπουλου ειναι και απο την δραμα απο τα μερη μου αλλα αλλα μονο 2 φορες εχω παει για απλες εξετασεις .... ελσα με το καλο το παιδακι δρμα μεσα στο νοσοκομειο θα γεννησεις;;; και εγω αμα κανω τριτο σκεφτομαι εκει να γεννησω αλλα φοβαμε την καραμανιδου ...


qXcJp2.png

A7LOp2.png

Link to comment
Share on other sites

kai γω μαινα πηγα βρηκε το προβλημα μου για θρομβοφιλια με την πρωτη φορα που πηγα ειχα δυο αποβολες...πηγαινα χαμτζαδακι αρχικα γιΑΤΙ δεν ηξερα η πραπα εχω ακουση καλα αλλα δεν εχω παει τωρα αλλαξα γιατρο γιατι στην δευτερη εγκυμοσυνη δεν μου φερθικε πολυ καλα τρα παω παπαδοπουλου ειναι και απο την δραμα απο τα μερη μου αλλα αλλα μονο 2 φορες εχω παει για απλες εξετασεις .... ελσα με το καλο το παιδακι δρμα μεσα στο νοσοκομειο θα γεννησεις;;; και εγω αμα κανω τριτο σκεφτομαι εκει να γεννησω αλλα φοβαμε την καραμανιδου ...

ναι στο νοσοκομειο αλλα με συγκεκριμενο γιατρο.να σου πω την αληθεια και εγω την καραμανιδου φοβαμαι γι'αυτο και θα γεννουσα εδω στη θεομητωρ αλλα αφου αλλαξαν ξαφνικα τα σχεδια μεσα στην εβδομαδα και θα γεννησω δραμα ζητησα απο τον Γαβριηλο να με αναλαβει για να μην πετυχω την καραμανιδου.....μεσα απο δραμα εισαι;ποσα χρονια ειστε κομοτηνη;


uQEPp2.png?NlS0EyyL

uB7Ap2.png?tjCB7VEn

Link to comment
Share on other sites

Θεωρώ ότι όλοι οι γιατροί είναι καλοί μέχρι αποδείξεως του αντιθέτου....

Πράπα δεν έχω πάει καθόλου...

Παπαδοπούλου έχω τις χειρότερες εντυπώσεις.... παραλίγο να μου κάνει ζημιά.... το πρόλαβα με τον Μάινα γιατί συνέχισα να το ψάχνω... Πολύ καλή σαν άνθρωπος, να πούμε βλακείες να γελάμε, αλλά το επιστημονικό δεν το κατέχει... σορρυ...¨

Έλσα πότε γεννάς?

και τι είναι η Καρμανίδου βρε παιδιά??? Δράκουλας????


line_flow_blue_beg_minie_time_1279771200_text_d4ef20f6f5f3f4dfeae920e5dfede1e9.gif
Link to comment
Share on other sites

karamanidoy makria 2 αποβολες εκανα στην δραμα γενικα ευχαριστημενη επειδη ευτιχως ετυχε να μην ειμαι ειναι εκει στην ωρα της επεμβασεις μετα μου ειπε να περιμενω 2 χρονια χωρις να ψαξω τιποτα και θαερθει κανονικα το μωρο φυσικα εαν περιμενα εκεινη ακομα παιδι δεν θα ειχα....ο γαβρηλος ηταν στην πρωτη μου αποβολημε βοηθησε πολυ και ψυχολογικα η φιλες μου ετυχε να γεννησουν σε αυτον και ειναι πολυ ευχΑΡΙΣΤΗΜΕΝΕς ...παπαδοπουλου εχω παει 2 φορες την μια για τεστ παπ και την αλλη για απλη εξεταση δεν την ξερω πρωτη γεννα εκανα με τον μαινα στην κλινικη 2 στο νοσοκομειο αλεξανδρουπολης ο μαινας ειναι καλος στην δουλεια του αλλα στον 7 δεν μου φερθηκε καλα και εφυγα....ολοι οι γιατροι κοπελα μου στα δυσκολα φαινοντε σε μια πλη εγκυμοσυνη ολοι καλη ειναι στην γεννα θα καταλαβεις...περασα πολλα με γιατρους κομοτηνη δεν εχω κανεναν εμπιστοσυνη ολους τους ψιλοπερασα μονο για πραπα δεν εχω αποψη οταν παω για τριτο το σκεφτομαι γιατι απο γιατρους κατα εδω αστα και δεν ξανα προτεινω κανεναν γιατι το εκανα και κοντεψα να εχω τυψεις... στην ν κομοτηνη ειμαι 7 χρονια ελσα εγω οταν ρωτησα για να γεννησω εκει μου ειπαν δεν κανουν επισκληριδιο και δεν σε ξεγεννα συγκεκριμενος γιατρος οποιος εχει βαρδια φεν ξερω εαν ισχυει ακομα.... παντως ο γαβρηλος ειναι η καλυτερη επιλογη εκει και μετα κορτεσιδης... με το καλο...ευχομε με το καλο τα αγγελουδια σας ...

Επεξεργάστηκαν by Μπουμπουλιθρα

qXcJp2.png

A7LOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...