Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , Angot είπε:

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

      Είναι δύο τα μωρά καλέ ! Το λέω για να μην ανχωθουν Κ άλλες κοπέλες . Στα δίδυμα σχεδόν καμία δεν μπαίνει στο μήνα της .

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

εγω δεν ακουσα κατι τετοιο ουτε στα μπλογκς τα στρατιωτικα γραφτηκε μαλλον ραδιο αρβυλα θα ειναι παλι..

απλα αυτα ειναι εικασιες των ΕΜΘ που δεν ειναι μονιμοι ,τοσα χρονια δεν τους εκαναν μονιμους(αλλο και αυτο..) και φοβουνται οτι ισως τους διωξουν και απλα το θεμα πιστευω παρατραβηχτηκε και το ξεχιλωσαν...εγω για τους ΕΜΘ παντου διαβαζω που γραφουν οτι δεν θεωρουν σιγουρη την δουλεια τους

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟΥ ΕΔΩ ΚΑΙ 4 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΟΝ 5 ΜΗΝΑ!

ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΟΛΑ ΟΣΑ ΛΕΤΕ!!ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΒΡΩ ΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΟΠΟΥΔΗΠΟΠΟΤΕ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟΥ....ΜΕΓΑΑΑΑΑΛΟΣ ΡΑΤΣΙΣΜΟΣ!!!!!!!ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ.....

ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΕΝΑΝ ΜΙΣΘΟ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΒΟΗΘΕΙΑ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑ...ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ...ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΟΥΤΕ 20 ΕΥΡΩ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ.....ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ...ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ....ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΑΙΣΙΟΔΟΞΟ ΑΤΟΜΟ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ ΑΛΛΑΤΩΡΑ ΕΡΧΕΤΕ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΣΑΝ ΜΑΝΟΥΛΑ....

ΜΑΛΛΟΝ ΦΕΤΟΣ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΜΕΤΑΘΕΣΗ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΑΙ ΘΑ ΕΧΩ 3ΜΗΝΩΝ ΜΩΡΟ....ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ...ΚΑΙ ΛΕΦΤΑ ΠΟΥΘΕΝΑ..,.

Καλως ηρθες στην παρεα μας!Που ειστε εσεις? Με το καλο να ερθει το μωρακι σας!

κοριτσια διαβασα ενα αθρο στο φεις μπουκ,και το ακουσα στις ειδησεις οτι θα κλεισουν το 30 % τον στρατοπεδον ακουσατε κατι?και οτι θα διωξουν εποπ,ειναι αληθεια?:(:(:(:(:(
ΕΓΩ ΑΚΟΥΣΑ ΟΤΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ ΜΑΡΤΙΟ ΘΑ ΔΙΩΞΟΥΝ ΠΟΛΛΟΥΣ ΕΠΟΠ....ΤΙ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΕΙΣ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ.....

Καθε μερα και απο ενα δυσαρεστο νεο ακουμε! Ευχομαι να μην ειναι αληθεια.Αν γινει κατι τετοιο τι κανουμε μετα ρε κοριτσια σιγουρα δε θα χαθουμε αλλα μεχρι να ορθοποδησουμε..................

και εμενα τωρα εγραψε και περιμενουμε για την μονοιμοποιηση,θα δειξη....:rolleyes:απλα ευχομαι να μην υσχει αυτο που ακουγετε.....:(

Μια απο τα ιδια:(


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κορισια τι κανετε?εγω μολις κοιμησα την ζουζου και θα κανω κουλουρακια ρετσινας,ελατε να φαμε:P:p:p:p:p:p

κουλουρακια ρετσινας;;;;:confused::confused::confused::confused: πρωτη φορα τα ακουω τι γευση εχουν αποι ρετσινα φανταζομαι χαχαχα θα σου στειλω την μικρη μου να σε βοηθησει που κανει πλαθω πλαθω κουλουρακια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα κορισια τι κανετε?εγω μολις κοιμησα την ζουζου και θα κανω κουλουρακια ρετσινας,ελατε να φαμε:P:p:p:p:p:p

Φερνω τον καφε βαλε κουλουρακια στο πιατακι!!!!!

Μα τι χρυσοχαρα!!!! Τα κουλουρακια καννελας τελεια! θα ξανακανω αυτη την εβδομαδα εστειλα και στη μαμα μου και τους αρεσαν πολυ και τις εδωσα τη συνταγη και τα εκανε!!!!!!:lol:


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

η συνταγη αυτη ειναι απο την πρωην σποιτονοικοκηρα μου,τελειος ανθρωπος,και τα γλυκα της κολαζαν και τον ποιο αγιο ανθρωπο!!!!!!!!χι!και φυσικα τα τιμουσα παντα!!!!!!!!!!:P:p:p:p:p:p:p:p:p

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟΥ ΕΔΩ ΚΑΙ 4 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΟΝ 5 ΜΗΝΑ!

ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΟΛΑ ΟΣΑ ΛΕΤΕ!!ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΒΡΩ ΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΟΠΟΥΔΗΠΟΠΟΤΕ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟΥ....ΜΕΓΑΑΑΑΑΛΟΣ ΡΑΤΣΙΣΜΟΣ!!!!!!!ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ.....

ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΕΝΑΝ ΜΙΣΘΟ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΒΟΗΘΕΙΑ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑ...ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ...ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΟΥΤΕ 20 ΕΥΡΩ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ.....ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ...ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ....ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΑΙΣΙΟΔΟΞΟ ΑΤΟΜΟ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ ΑΛΛΑΤΩΡΑ ΕΡΧΕΤΕ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΣΑΝ ΜΑΝΟΥΛΑ....

ΜΑΛΛΟΝ ΦΕΤΟΣ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΜΕΤΑΘΕΣΗ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΑΙ ΘΑ ΕΧΩ 3ΜΗΝΩΝ ΜΩΡΟ....ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ...ΚΑΙ ΛΕΦΤΑ ΠΟΥΘΕΝΑ..,.

Καλως ηρθες στην περεα μας !Η αληθρεια ειναι οτι το να σαι γυναικα στρατιωτικου ειναι οντως αθλος αλλα να σου πω κατι;Οταν δεν υπαρχει κανενας αλλος συγγενης κοντα δενεσαι περισσοτερο και σαν ζευγαρι και σαν οικογενεια!Οσο για την μεταθεση με το μωρο μην αγχωνεσαι!Ολα θα γινουν .Εμεις μετακομισαμε απο Λαρισα για Χιο οταν ο γιος μου ηταν 20 ημερων!Ημουμν μονη και πρωτο παιδι δεν ηξερα τι να το κανω.Αλλα με την βοηθεια και την συμπαρασταση του αντρα μου ολα οερασαν.Ο γιος μου τωρα ειναι 6μιση και η κορη μου 3,5.Ειμαι μονη μου στη Χαλκιδα που ηρθαμε το καλοκαιρι και ο συζυγος στο Αφγανισταν για 4 μηνες!Γι αυτο σου λεω !Μην κολωνεις !Θα τα καταφερεις σε ολα!

Οσο για τα λεφτα οντως δεν υπαρχει βοηθεια απο πουθενα .Ακομη κοαι οι γονεις μας νομιζουν οτι οι στρατιωτικοι καλοπληρωνονται!!!

Κατανοηση και αγαπη να υπαρχει και ολα ξεπερνιουνται!


Σοφη Μ.:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Kαλημέρα κορίτσια!!!

Η Σοφία εχει δικιο σ'αυτο που λεει. Πραγματικά δεν καταλαβαίνω γιατι ολοι νομίζουν πως οι στρατιωτικοί και αναφέρομαι συγκεκριμένα στους υπαξιωματικους οπως ειναι ο ανδρας μου καλοπληρώνονται!!!!!!! Προχθες τους ενημέρωσαν πως θα βγάλουν δελτίο για να παρουν μια παραλλαγη!!!! Μετά απο 7 χρόνιααα!!!!!!! Ελεος δηλαδη!!

Όταν ακουν πως εχουμε δηλώσει την Κυπρο ως πρωτη επιλογή ολοι λενε πως θα παμε να βγάλουμε λεφτα!!!!!! Δεν καταλαβαίνει κανείς πως με 1340 ευρω εκ των οποιων τα 450 ειναι ενοικιο και κοινόχρηστα, περα οι λογαριασμοι δεκο, οι δοσεις κτλ με ενα μωρό παιδι απλα δεν βγαίνουμε οικονομικά; Γιατι δηλαδη οι αλλοι που δεν εχουν και ενοικιο στην τελική δεν βγαίνουν και εμεις που εχουμε θα πρέπει να βγαίνουμε και να μην έχουμε και ανάγκη;


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

ΕΙΝΑΙ 2,5 χρονων!!και πολυ μπουμπου!:P:p:p:pτα κουλουρακια ειναι ευκολα αν θελετε γραφω την συνταγη,η μικρη μου τρελενεται γι αυτα;)

Να σου ζησει...

δεν φοβασαι να μην την μεθυσεις;; χαχαχαχα:lol:

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα κορίτσια!!!

Η Σοφία εχει δικιο σ'αυτο που λεει. Πραγματικά δεν καταλαβαίνω γιατι ολοι νομίζουν πως οι στρατιωτικοί και αναφέρομαι συγκεκριμένα στους υπαξιωματικους οπως ειναι ο ανδρας μου καλοπληρώνονται!!!!!!! Προχθες τους ενημέρωσαν πως θα βγάλουν δελτίο για να παρουν μια παραλλαγη!!!! Μετά απο 7 χρόνιααα!!!!!!! Ελεος δηλαδη!!

Όταν ακουν πως εχουμε δηλώσει την Κυπρο ως πρωτη επιλογή ολοι λενε πως θα παμε να βγάλουμε λεφτα!!!!!! Δεν καταλαβαίνει κανείς πως με 1340 ευρω εκ των οποιων τα 450 ειναι ενοικιο και κοινόχρηστα, περα οι λογαριασμοι δεκο, οι δοσεις κτλ με ενα μωρό παιδι απλα δεν βγαίνουμε οικονομικά; Γιατι δηλαδη οι αλλοι που δεν εχουν και ενοικιο στην τελική δεν βγαίνουν και εμεις που εχουμε θα πρέπει να βγαίνουμε και να μην έχουμε και ανάγκη;

σωστηηηη......

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μεσα απο το καφε μας απεκτησα μια φιλη..

με το μελος @Λ+Ν@ που μιλουσαμε οι αντρες μας ειναι στο ιδιο στρατοπαιδογνωριστηκαμε απο κοντα και πινουμε καφεδακι...

τωρα δεν εχει ιντερνετ προς το παρων και δεν μπαινει..

στις επομενες μεταθεσεις μας αν καποιες απο εμας ημαστε στο ιδιο μερος να γνωριστουμε και απο κοντα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...