Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts

Περαστικα γιοβαννα μου!ελπιζω να μεινει μονο στα δεκατακια και να μην εξελιχθει...αχ σε νιωθω ουτε εγω εχω καν δει μασκα και το εχω αγχος αν χρειαστει πως θα το δεχτει.

παντως η Ανοιξη ρε γμτ ειναι πιο υπουλη εποχη.


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

Γιοβαννα αυτο που λες με το μεγαλο παιδι και το μωρο ισχυει συνηθως οταν ειναι τα παιδια στην εκμαθηση και ερχεται το μωρο.Ομως λιγο αργοτερα ,επειδη το εχω ζησει με το παιδακι της φιλης μου, λειτουρει και θετικα πχ.αν ξερει οτι οι πανες ειναι για το μωρο θελει να διαφοροποιηθει το παιδι και να νιωθει μεγαλο.Ετσι και αλλιως ο κων/νος πια περασε την προσαρμογη του με το μωρο.Ειμαι σιγουρη οτι ξερει πλεον τις διαφορες του απο τη μικρη ,ξερει οτι ειναι μεγαλυτερος.


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Σανσααααααααννν που είσαι καλέ;;;;; Περιμένουμεεεεε:D:D:D:D

Γιοβάνα μου περαστικά σας...ελπίζω να μην χρειαστείτε μάσκες....

Κωνκων τι να σου πω.... και εγώ δεν ξέρω...μάλλον οφείλεται στην αντίδραση που λέει και η Ρίτα... σε εμάς πάντως έπιασε το να την αφήσω δυο-τρεις φορές να τα κάνει πάνω της...χαμός γινόταν ούτε ήθελε...:rolleyes: Τώρα αν λες ότι δεν τον ενοχλεί τι να πω...

Σούλα καλή επιτυχία!!!!!! με τα χέρια τι έγινε;;;:confused:

Μαρινάκι περαστικά και στη μικρούλα σου... ελπίζω να την περάσει και εκείνη ελαφριά...


UZaZp3.pngHoQqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Sun sun για πες μας!!Αγορι ψηφιζω εγω!

Σουλα καλα αποτελεσματα!!Ολα καλα θα ειναι θα δεις!!!

Μαρινα πως ειναι η μικρη?

Αρμα πηγες για υπερηχο?Τι εγινε τελικα?Μπας κι εισαι για καφε?????


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Kωνκων you speak on my mind....και εμεις τρελο προβλημα με την πανα και φοβερη αρνηση ..τις τελευταιες μερες δεν μου λεει καν οτι εχει κανει κακα ..εχουμε απογοητευτει τοσο πολυ ..βλεπω οτι πρωτα θα βγαλει ο μπεμπης την πανα και επειτα ο χρηστος ..

Διαβασα για το συστημα πως να βγαλετε την πανα σε 3 μερες και θα το δοκιμασω αλλα να ανοιξει ο καιρος για να ειναι ξεβρακωτος (και αν το δεχτει φυσικα γιατι μπορει μονος του να ντυθει...)

Γιοβαννακι περαστικα ..


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ιωαννα εγω με αυτα τα συστηματα διαφωνω καθετα...

Καθετα ομως!χαχα!

Δοκιμασε το αλλα πρσεξε μην κοψει τα τσισα και λες οτι εβγαλε την πανα και μετα του γυρισει καμμια δυσκοιλιοτητα με τα κακα κτλ.

Οσες επραξαν ετσι (διαβασε στο θεμα που εδωσα) στο τελος ελεγαν οτι τα παιδια τα κραταγαν.

Η δικη μου η γνωμη ειναι μια:Να μαθουν τα παιδια να διαχειριζονται την αναγκη τους.Σε 3 μερες βγαινει η πανα,ναι αλλα δεν μαθαινουν να εχουν σωστο ελεγχο.


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

μα εχουμε δοκιμασει τα παντα πια ...τι να τον πηγαινω συνεχεια στο γιογιο , τι να δινουμε επιβραβευση ,μεχρι και πριγκιπισσα της λεκανης δημιουργησα που φερνει δωρα αν κανει κακα , τι χορους γυρω απο το πολυποθητο γιογιο..η λεκανη περναει μεγαλες στιγμες στο σπιτι μας!!!!!


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites

πανοκουβεντα παλι ξεκινησατε αχ κουκλε στελικα το καθε παιδακι οταν εινα ετοιμο σοσο για το παιχνιδι που λεσ κων κων μου πηγενε μπρωστα του το γιογιο κ να συνεχειση να παιζη με παιχνιδια ο δικοσ μου ενασ λογο που πολλε σφορε σπροτιμα ακομη το γιγιο για τα κακα ειναι γιατι βλεεπι κατι στιν τιβη κ θελει να παιξει με τα αυτοπκινητακια τρεχη σφερα βουτα το γιογιο και καθιλονετε χαχαχα:tongue::tongue:


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites

μα εχουμε δοκιμασει τα παντα πια ...τι να τον πηγαινω συνεχεια στο γιογιο , τι να δινουμε επιβραβευση ,μεχρι και πριγκιπισσα της λεκανης δημιουργησα που φερνει δωρα αν κανει κακα , τι χορους γυρω απο το πολυποθητο γιογιο..η λεκανη περναει μεγαλες στιγμες στο σπιτι μας!!!!!

χαχαχ εισαι φοβερη ολλε στα ιδια καναμε κ φτασαμε εδω θα τα κααφερετε δεν ειναι τιποτα ;););)

α και εμεισ την εχουμε για απηλη πλεων την πανα οταν προσπαθει να μπει στο παρκο των ρωταω θεσ πανα ? οσιιιιιι οσιιιιιιιιιιιι πανα μανουλααααααααααα και δεν κανει καν την προσπαθεια χαχαχαχαχαχ και


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα και καλό μήνα!!!

Δεν σας έγραψα εχτές γιατί είπαμε να φάμε ένα σουβλάκι και της Εύας μου της έκατσε ένα ξύγκι στο λαιμό και πνιγηκε. Μέχρι να της το βγάλει ο καλός μου έχασα 10 χρόνια από τη ζωή μου. Και αφού το έβγαλε μετά έκανε κι εμετό. Ταράχτηκε πολύ το πουλάκι μου κι εγώ μαζί εννοείτε και μετά με έπιασαν πολύ έντονες συσπάσεις και ήμουν χάλια. Ευτυχώς δεν είχαμε άλλα ''παρατράγουδα''..

Τα νέα μας από τον γιατρό καλά! Ο μπεμπάκος έκανε μεν ταχυπαλμία αλλά τελικά την κάνει μόνο όταν είμαι ανάσκελα.Πρόκειται για το σύνδρομο κάτω κοίλης φλέβας(εγώ το έχω δλδ). Η μήτρα πιέζει την φλέβα αυτή και δεν στέλνει σωστά το αίμα με λίγα λόγια. Εγώ δυσφορώ και ζαλίζομαι κι εκείνος ανεβάζει παλμούς. Δεν είναι κάτι ανησυχητικό. Μείωσα κι 'αλλο ένα μισάωρο το χάπι και την άλλη Παρασκευή τα κόβω τελείως. Αν δεν γεννήσω μετά από 3-4 μέρες μπορεί να φτάσουμε πολυυυ μακριά(λέμε τώρα..). Α, επίσης μου τον έβγαλε 2600 αλλά εγώ το αποκλείω μέσα σε μια βδομάδα να πήρε 400γρ, οπότε ή μέτρησε λάθος ή την προηγούμενη ήταν πιο βαρύς.

Επανέρχομαι.


an1cCua0g410010MTA5bGR8NDc3ODg4ZGF8aSBleWEgbWFzIGVpbmFp.gif

an1cJNb0g410010MjJkfDUwMjMyNjQ3dmF8dG8gYW50cmFraSBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites

Στη δικη σας την περιπτωση Ιωαννα επειδη ειναι και φρεσκο το μωρο και τωρα αρχιζει να νιωθει ο Χρηστος οτι το μωρο ηρθε για να μεινει θα σταματουσα καθε αναφορα και προσπαθεια για 1 μηνα.Εντελως ομως.Καμμια αλλη αναφορα περα απο το ''Χρηστο οταν θελησεις τσισα ή κακα μπορεις να μου το ζητησεις να παμε στην τουαλετα οπως πανε οι μεγαλοι''.Και οχι συνεχεια.1 φορα τη μερα.

Εκανε πανω του?Καμμια αντιδραση.

Αστον να χαλαρωσει.Μετα απο 1 μηνα το ξαναπερνουμε απο την αρχη το θεμα.


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και καλο μηνααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!

Καλέ τι εχετε γραψει...δεν σας προλαβαίνω λέμε!!

Ξεκινω με τα δικα μας και αν προλάβω σχολιαζω (χαχαχαχα)

Ο μαθητης πήγε αδιαμαρτυρητα σχχολειο κατα τη διαρκεια ολης της εβδομαδας και μονο σημερα με το που κατεβηκαμε απο το αυτοκινητο αρχισε να γκρινιαζει...

Χτες τον κρατησαν για φαγητό και μου εφερε το πρωτο 10αρι,με τονο μαλιστα!!!χαχα

Αναλογα με την ποσοτητα που τρωνε τους βαζουν και τον αντιστοιχο αριθμό στο χερι, ετσι το 10 σημαινει οτι το εφαγε ολο και ο τονος οτι ζητησε κι αλλο!!!Μπιφτεκακια με ρυζακι και ντοματοσαλατα είχε το μενου.Καμαρωνε απίστευτα και το βραδυ στο μπανιο που του το εβγαλα απο το χερι με εβρισε "εισαι βλάκας!!γιατι μου το καθαρισες???":tongue:

Για να δουμε σημερα τι βαθμο θα φερει

Επίσης εκανε και την πρωτη σχολικη ζωγραφια, τι περηφανια ενοιωσα!!Οσα κορόιδευα ολα τα λούζομαι....:tongue:

Ενα χχελιδονι να το βαψουν με μαυρη κηρομπογια..Μια μουτζουρα ηταν αλλα εγω διεκρινα και εκτιμησα το καλλιτεχνικο του ταλέντο!!Καναμε και φακελο και τη βαλαμε μεσα....

O Jr ειναι μια χαρα και αρχισε να κοιμαται επιτελους και στο πλάι!!

Εγω εχω ξεκινησει τις πρωτες παραγγελιες υλικών και ευελπιστω ως το Πασχα να εχω ετοιμα τα προσκλητηρια για να ασχοληθω το επόμενο διμηνο με τα υπόλοιπα

Σας εχω χασει αλλα μια με τα παιδια, μια με το σπίτι και απο την αλλη η ερευνα αγορας για τη βαφτιση με κρατανε λίγο εκτος...

Επανερχομαι με τα δικα σας!


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

Αρμακι μου τελεια νεα.....παντως κ εγω τα παιδια δεν τα βγαζω μεγαλα (3100)μην ανησυχεις ...οσο για την ταχυπαλμια...σουπερ ομπεμπαρος...

φανταζομαι τρομαρα που περασες με το σουβλακι...μια φορα που ειχε μπουκωθει πολυ ο χρηστος (τι πρωτοτυπο)η καρδια μου πηγε κ ηρθε..

ritaki gia τον χρηστο..μετα το πασχα ειπαμε θα ξεκινησουμε προσπαθειες..


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...