Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Lila ki είπε:

      Και εγώ ξεκινάω τον Απρίλιο !!!! Αμήν όλα δεξιά !!!! Να είσαι καλα κοπέλα μου για την υπομονή και είδες όλα ανταμείβονται ! Με το καλό !

      Καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου! Να πάνε όλα καλά! 

      • Ευχή 1

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

Μπετυ μου δεν ειναι να γραψουν μονο καλα ειναι και το ποτε θα ορκιστουνε εχουμε λογο για να ανησυχουμε ακομη δυστυχως αλλα οχι οτι δε θα μπορουμε να κοιμομαστε κιολας!

Για τα εργοστασια εμαθα παλι απο γνωστο που εχει βαλει μεσον οτι παγωσανε τα αποτελεσματα και θα τα βγαλουνε το καλοκαιρι με τις μεταθεσεις γιατι δεν ειναι εφικτο να γινουνε τωρα μεταθεσεις!


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπερα κοριτσια.

Εχω παρα μα παρα πολυ καιρο να σας γραψω αλλα οποτε προλαβαινω σας διαβαζω.

μου ετυχε και μια στραβη με το σπιτι που μεναμε το πουλησαν μολις εληξε το συμβολαιο και μεσα σε μια εβδομαδα μετακομισα οποτε φανταζεστε!και το ζορι μου ητα πως δεν περιμενε η μη πω μεχρι το καλοκαιρι που κατα 95% θα παρουμε μεταθεση μπας και γλυτωσω την διπλη μετακομιση.παντως περασα πολυ μεγαλο ανχος.αυτα ειναι οι βλακειες οταν δεν εχεις δικο σου σπιτι αλλα τι να κανουμε.το καλοκαιρι παντως θα κανω μετακομιση στο τσακ μπαμ τωρα που πηρα το κολαι

καλη επιτυχια σε οσους γραφουν και ολα καλα θα πανε μην ανχωνεστε.

οσο για τα εργοστασια οι δικες μουυ ραδιο αρβυλα πληροφοριες απο μια φιλη που ο αντρας της ηταν σιγουρος πως τον πηραν λενε οτι επειδη εγιαν παρα πολλες αιτησεις θα παρουν οσους ειναι πανω απο 40 γιατι αυτοι τους συμφερουν επειδη και δεν χρειαζονται παραγωγικα ατομα και ειναι και πιο κοντα στην συνταξη.τεσπα δεν το καταλαβα καλα.

το λεω ραδιο αρβυλα αν και το ακουσε απο ατομο που ειναι μεσα στα πραγματα γιατι δεν εχει ερθει κανενα χαρτι σε καμια μοναδα.και στο επαγγελμα αυτο ξερετε πως ειναι αυτα αν δεν δεις χαρτι.

αχ οτι ειμαι καψουρα με τον γιο μου σας το ειπα!!!

οχι ε?

εχω φαει γερη καψουρα τον βλεπω τωρα που κοιμαται και θελω να τον δαγκωσω

φιλακια συμπασχουσες!!!

Link to comment
Share on other sites

Σοφια 2001 που χαθηκες?Ο αντρουλης σου εφυγε η οχι ακομα?Ειστε καλα?

Καλημερα!Την μικρη εχω παλι με βρογχιτιδα!Τα νευρα μου με αυτη τη βρογχιτιδα!Ο αντρας μου ειχε αδεια αυτες τις μερες.Φευγει απο εδω την Πεμπτη και για Αφγανισταν την Παρασκευη οποτε καταλαβαινεις αυτη την εβδομαδα δεν ειμαι και στα καλυτερα μου!$ μηνες μου φαινονται βουνο μονη με τα πιτσιρικια!

Τι να κανουμε ομως θα περασει κι αυτο!Μονο να γυρισει γερος !Εσεις καλα ειστε;!Θα φυγετε για τις γιορτες;


Σοφη Μ.:D

Link to comment
Share on other sites

Εχεις δικιο και εγω εχω ακουσει παρα πολλα.Ελπιζω να μην μας τυχει τιποτα οσο θα ειμαστε εδω.Ξερεις κανενα μαγαζι με βιολογικα φρουτα και λαχανικα? Στην Χολεβα πηγενατε για παιδιατρο?

Κι εγω στη Χολεβα τα παω και ειδικα η μικρη ειναι συνεχεια με βηχα .Την προηγουμενη εβδομαδατην πηγα 2 φορες.Αλλα ξερεις αν υπαρχει αλλος συμβεβλημενος;!


Σοφη Μ.:D

Link to comment
Share on other sites

Eve ειναι ομορφα εδω δεν λεω αν και μου την σπαει που δεν εχει σχεδον καθολου παιζοδρομια και δυσκολευομαι με το καροτσι αλλα γενικως η Χαλκιδα μου χει κατσει στο λαιμο.Ειμασταν κοντα στην πολη μας πριν ερθουμε εδω.Και ενω κανονικα επρεπε να φυγουμε απο κει μετα την πενταετια οπως ολοι,εμεις φυγαμε στα 3 χρονια.Υποψην οτι πριν την μεταθεση συμφεροντων που ο Θεος να την πει ειμασταν Κρητη για 6 χρονια.Πικρα σου λεω.Ως αναφορα τα σχολεια, η μεγαλη μου που πηγε και 2 χρονια παιδικο δηλ. παει σχολειο 4 χρονια με την φετινη χρονια εχει αλλαξει 4 σχολεια.Ευτυχως προσαρμοζεται σχετικα ευκολα.Εγω στεναχωριεμε αλλα δεν μπορω να κανω κατι γιαυτο.Και του χρονου που θα παει πρωτη παλι θα αλλαξουμε σχολειο γιατι πιθανον να μπουμε στα σοα.Και αν οχι θα ερθει στο σχολειο της γετονιας.Φετος την πηγα σε αλλα νηπια γιατι αυτα εδω ηταν αθλια.Μετα κοπων και βασανων καταφερα νατην γραψω σε αλλη γειτονια,σε πολυ καλυτερο νηπιαγωγιο.Και ποσα σχολια θα αλλαξουν στην ζωη τους!!! Δυστηχως δεν μπορουμε αυτο νατο αποφυγουμε με τις μεταθεσεις και τις μετακομισεις.

mariposa και εμενα στραβα μου εχει κατσι η Χαλκιδα!Δεν ξερω γιατι αλλα ετσι μου εκατσε απ την αρχη.Το μονο παρηγορο ειναι οτι μενουμε στα ΣΟΑ και το ενοικιο ειναι μονο 60 Ε.Βεβαια το σπτιτι ειναι μονο 60 τετραγωνικα αλλα 60 Ε το μηνα ειναι μια χαρα .Το δημοτικο ειναι κοντα γυρω στα 400 μετρα απ το σπιτι.Ο γιος μου φετος ξεκινησε δημοτικο και τις πρωτες μερες ηταν πικρα!Βλεπεις πηγε νηπιο και προνηπιο στις σερρες.Την μικρη την πηγα σε δημοτικο παιδικο σταθμο και πληρωνω 150Ε το μηνα.Ελεγα να την σταματησω γιατι δεν βγαινει αλλα τωρα που θα φυγει ο αντρας μου θα την συνεχισω.Οταν λες οτι πιθανο να μπειυε στα Σοα εννοεις του στρατου στην παλια γεφυρα;;!Αν ειναι για αυτα να επικοινωνησουμε να ερθεις να τα δεις νωριτερα!


Σοφη Μ.:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kαλημερα κοριτσια..καλη επιτυχεια στους αντρες μας που γραφουν σημερα..ας τους στειλουμε την θετικη μας ενεργεια........

εχω ενα αγχος δεν περιγραφετε ο καλος μου παλι ειναι απαθεστατος..δεν αγχωνετε καθολου... αντε να ορκιστουν κιολας οταν ερθει η ωρα να ησυχασουμε

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Καλή τύχη στις εξετάσεις!!

Σοφάκι φεύγει για Αφγανισταν ο άνδρας σου; καλό κουράγιο!!!

Απ' οσο ξέρω δεν υπάρχει αλλος συμβεβλημένος παιδίατρος στην Χαλκίδα. Αλλα για την Χολέβα δεν έχουμε ακουσει πολυ καλά λόγια. Πως σας φαίνεται εσας;


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

καλα ταξιδι να εχει,με το καλο να σου ξαναρθει στην αγκαλια σου:Dοντως να ορκιστουν να ησυχασουμε,αχ,παει και το σημερινο..400 ατομα διναν μαζι με τον δικο μου σημερα:D

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Καλή τύχη στις εξετάσεις!!

Σοφάκι φεύγει για Αφγανισταν ο άνδρας σου; καλό κουράγιο!!!

Απ' οσο ξέρω δεν υπάρχει αλλος συμβεβλημένος παιδίατρος στην Χαλκίδα. Αλλα για την Χολέβα δεν έχουμε ακουσει πολυ καλά λόγια. Πως σας φαίνεται εσας;

ναι φευγει μεθαυριο και το 4μηνο μου φαινεται βουνο!ΑΣλλα τι να κανουμε Θα περασει ο καιρος.Κι εγω στη Χολεβα τα παω αλλα δεν ξερω .Η μικρη ειναι μονιμα με βρογχιτιδα την εχω τρελανει στις εισπνοες και τιποτα!Σκεφτομαι να την αλλαξω!


Σοφη Μ.:D

Link to comment
Share on other sites

καλα ταξιδι να εχει,με το καλο να σου ξαναρθει στην αγκαλια σου:Dοντως να ορκιστουν να ησυχασουμε,αχ,παει και το σημερινο..400 ατομα διναν μαζι με τον δικο μου σημερα:D

Ευχαριστω μπετυ μου!Να σαι καλα!


Σοφη Μ.:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα!Την μικρη εχω παλι με βρογχιτιδα!Τα νευρα μου με αυτη τη βρογχιτιδα!Ο αντρας μου ειχε αδεια αυτες τις μερες.Φευγει απο εδω την Πεμπτη και για Αφγανισταν την Παρασκευη οποτε καταλαβαινεις αυτη την εβδομαδα δεν ειμαι και στα καλυτερα μου!$ μηνες μου φαινονται βουνο μονη με τα πιτσιρικια!

Τι να κανουμε ομως θα περασει κι αυτο!Μονο να γυρισει γερος !Εσεις καλα ειστε;!Θα φυγετε για τις γιορτες;

Σοφακι μου σου ευχομαι καλο κουραγιο και ειμαι σιγουρη οτι θα γυρισει γερος .Μην βαζεις κακες σκεψεις στο μυαλο σου.Λοιπον τωρα που θα εισαι μοναχουλα πρεπει να τα πουμε απο κοντα ,να γνωριστουμε.Μπορει κατι να χρειαστεις βρε παιδι μου.Θα ειναι καλο να εχεις οσους ποιο πολλους φιλους μπορεις.Οσο για τις γιορτες θα φυγουμε γυρω στης 10 Δεκεμβρη ,θα κανουμε πανω τα βαπτισια της μπεμπας μας στης 19 και μετα στο καπακι ο αντρας μου θα ερθει Χαλκιδα για δουλεια.Εγω θα μεινω πανω με τα παιδια και αυτος θα ξαναρθει για πρωτοχρονια.Τι να κανω δεν θελω να κανουμε μονοι μας εδω πρωτοχρονια.Και να σου πω την αληθεια δεν θελω να με βρει εδω ο χρονος.Μπας και γινει κανα θαυμα και φυγουμε το καλοκαιρι με μεταθεση.Χα!Χα! Μεταθεση σε ενα χρονο δεν εχει ξαναγινει!Αλλα τι να κανω και γω ονειρευομαι.

Link to comment
Share on other sites

mariposa και εμενα στραβα μου εχει κατσι η Χαλκιδα!Δεν ξερω γιατι αλλα ετσι μου εκατσε απ την αρχη.Το μονο παρηγορο ειναι οτι μενουμε στα ΣΟΑ και το ενοικιο ειναι μονο 60 Ε.Βεβαια το σπτιτι ειναι μονο 60 τετραγωνικα αλλα 60 Ε το μηνα ειναι μια χαρα .Το δημοτικο ειναι κοντα γυρω στα 400 μετρα απ το σπιτι.Ο γιος μου φετος ξεκινησε δημοτικο και τις πρωτες μερες ηταν πικρα!Βλεπεις πηγε νηπιο και προνηπιο στις σερρες.Την μικρη την πηγα σε δημοτικο παιδικο σταθμο και πληρωνω 150Ε το μηνα.Ελεγα να την σταματησω γιατι δεν βγαινει αλλα τωρα που θα φυγει ο αντρας μου θα την συνεχισω.Οταν λες οτι πιθανο να μπειυε στα Σοα εννοεις του στρατου στην παλια γεφυρα;;!Αν ειναι για αυτα να επικοινωνησουμε να ερθεις να τα δεις νωριτερα!

Σερρες πλακα μου κανεις.Εγω απο Σερρες ειμαι.Απο Σερρες εισαι η μεταθεση εκει?Καλυτερα φτηνο και ας ειναι μικρο.Εμεις εδω δινουμε 370ε για το σπιτι.Οταν λεω σοα εννοω της αεροποριας στην Ταναγρα.Καλα εκανες για την μικρη.Να ξεκουραζεσε και συ λιγο τα πρωινα.

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω στη Χολεβα τα παω και ειδικα η μικρη ειναι συνεχεια με βηχα .Την προηγουμενη εβδομαδατην πηγα 2 φορες.Αλλα ξερεις αν υπαρχει αλλος συμβεβλημενος;!

Και η μπεμπα μου το ιδιο .Και αυτη την εβδομαδα φτηνα την γλιτωσαμε.Ξεκινησε να εχει λιγο βηχα και μπουκωμα αλλα με φυσιολογικου ορους το περασαμε.Λοιπον αν δεν καταφερουμε να βρεθουμε για καφε ειμαι σιγουρη οτι θα συναντηθουμε στην Χολεβα.Και μεις σχεδον καθε βδομαδα εκει ειμαστε.Χι!Χι!Εγω ξερω οτι δεν υπαρχει αλλος συμβεβλημενος γιατρος.Δυστηχως.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Καλή τύχη στις εξετάσεις!!

Σοφάκι φεύγει για Αφγανισταν ο άνδρας σου; καλό κουράγιο!!!

Απ' οσο ξέρω δεν υπάρχει αλλος συμβεβλημένος παιδίατρος στην Χαλκίδα. Αλλα για την Χολέβα δεν έχουμε ακουσει πολυ καλά λόγια. Πως σας φαίνεται εσας;

Εμενα καλουτσικη μου φαινετε αλλα να σου πω κατι ο καλος γιατρος στα δυσκολα φαινεται.Και ευτυχος εμας δεν μας εχει τυχει κατι τετοιο.Μου τη σπαει λιγο το στιλακι της αλλα τι να κανω.Παντως δεν δινει πολλα φαρμακα εχει γνωρισει και χειροτερους.Το κακο ειναι οτι δεν το κατεχει δηλ. δεν εχει και τους καλυτερους τροπους με τα πιτσιρικια και επισης σαββατοκυρ. αν την παρεις τηλ.σε στελνει στο νοσοκομειο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...