Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 15 λεπτά , Alex@ είπε:

      Ξερω πως γινεται τις πρωτες μερες αλλα ειπα να κανω μια απελπιδα προσπάθεια..... Θα το δεχτούν άραγε να την κάνω ταυτόχρονα με την διαδικασία ετ;

      Ευχαριστώ για την απάντηση! Από το διαγνωστικό μου ειπανε πως οι ακτινολογοι αρνούνται να κάνουν στο 2ο 15νθημερο....

      Οπότε δεν ξέρω αν έχει σημασία να τον ρωτήσω  

      Δεν έχεις πρόβλημα, άλλωστε θα γίνει πριν την ετ. Απλά κλείσε ραντεβού να προλάβεις.

CAFE ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΝΑΥΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

aμαν βρε σολαρις, αυτα τα χερια σου! γιατι παιδακι μου?! για να κατρακυλησεις παλι?! κ να λεει κ να κοκορευεται?!

κ επειδη εχεις ταλεντο στο γραφειν φανταζομαι τι θα του εστειλες.

ωραια. το επομενο μνμ θα το στειλεις μετα το καλοκαιρι!!!!!!!

καλε που ειστε ολες οι αλλες κοπιλιες?

πασχαριτσα... οβερ οβερ! τι γινετε με τα σχολεια?

αυλα, ετοιμαζεσαι γαι τον αποχωρισμο?:(

παρος... που μενεις εντελει?(βριλησσια?)

φωτεινουλα, τι λεει το πολεμικο?! (πωπω, θυμηθηκα μια φορα που καναν λαθος στην δηλωση, αντι για εμπορικο βαλανε πολεμικο ναυτικο κ εγινε το ελα να δεις με τον αντρα μου.-ευτυχως πριν παντρευτουμε!-)

κ κατι τελευταιο. ειναι καμια απ την ανδρο?


xmX3p2.png

XKuXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Hellooooo girls!!!!!!

Tzini Πεντελη μένω!!! Αντε Ελάτε καμία προς τα βόρεια να κανουμε παρεουυυυλα!!!! Απο ανδρο όχι, Πάρο όμως εγωωω!!

Χαθηκα αλλα τρέχω βρε κορίτσια!!

Σε 2 βδομάδες πάω στον αντρουλη μου και έβγαλα χαλια, έκανα γενική και επειδή την άλλη βδομάδα είναι μεγαλοβδομαδα, δεν θέλω να τα έχω για τελευταία στιγμή!


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites

εξελίξεις στο ματς στεριά - θάλασσα.

μου έστειλε μόλις ένα μνμ που μου λέει οτι με άφησε επειδή θεωρεί τουλάχιστον αρρωστημένο να μπαίνω στα σαιτς και να τον ψάχνω.κι οτι είναι μόνος του και θα παραμείνει κι οτι δε χρειαζεται και δεν εχει ανάγκη κανεναν. (!).κι οτι δε μου εχει πει ποτε ψέματα κι ουτε θα το κάνει ποτε.(?).και κάτι άλλες παπαριές.και του τα πα κι εγω μετα χυμα και ησύχασα.και δεν είπε και κουβέντα.

Link to comment
Share on other sites

...του είπα σε παρακαλώ ας το αφήσουμε εδώ γιατί από τη στεναχώρια θα πάθω τίποτα και μου έστειλε ένα εσεμεσ "σε παρακαλώ προσπάθησε να ηρεμήσεις" χα χα χα χα.μεγάλε, είπα κι εγώ ενάμισο μήνα τώρα έμαθα να ζω χωρίς εσένα....

:))) ηρέμησα τώρα.Τα είπα και ξέσπασα.τι άλλο κάνετε; Μαριάν;;πως πάει;;;;

Link to comment
Share on other sites

μαϊστα! μολις εκαψα την πιτσα! πτου πτου φτουυυυυυυ!

παρος... προχτες το βραδυ ημαν πεντελη, στην κουμπαρα μαριαννα.

κ χτες το βραδυ ηταν η κομπαρα εδω! αρχικα φορτωσα μια κουνια,(μενει ακριβως πανω απο το ρεμα, σε ενα στενο που μονο με οπισθεν βγαινεις!), πηγα με το τζιπ για ευννοητους λογους κ παρκαρα απο κατω κ οχι απο πανω στον κεντρικο. κ κοψομεσιαστηκα να κουβαλαω. κ χτες μεσημερι με πηρε τφ η μαριαννου, με χιλια συγνωμη, κ μου ζητησε πισω την κουνια. εχει εναν αληταρα αντρα (ακομα δυστυχως), κ την ειχε ταξει λεει αλλου. κ επειδη ουκ ολιγες φορες την εχω δει νταουλι απ το ξυλο, εδωσα τοπο στην οργη (για αλλη μια φορα) κ δεν ξεχεστηκα με τον μαλακα της, γιατι εχω κ παιδια. κ κανει κ χρηση κοκας ο μαλακοπιτουρας. κ επιτελους την πεισαμε αρκετοι κ πηγε σε δικηγορο κ ξεκιναει τα της πολυποθητης διαδικασιας διαζυγιου. χτες εφυγε ο μαλακας κ πηγε στο αγρινιο (απο εκει ειναι η μανα του, ο πατερας του πυργιωτης) να ηρεμησει λεει. κ μετα θα του πει η μαριαννα για το διαζυγιο. κ δεν θελει να παω μαρτυρας εγω, μηπως κ γινει κανενα χοντρο σκηνικο! α! ετσι πληροφοριακα, εχει κ κουμπουρια στο πατρικο του στα μελλισια το ζωο.

κ σημερα εκλεισα κ κουνια παιδια! σας το ειπα?!

μην σοκαρεστε ειναι πραγματικοτητα. ο τυπος ηταν της θαλασσας παλιοτερα, κατωτερο πληρωμα για να κοψει τα ναρκωτικα. οταν ξεμπαρκαρε (μετα απο 3 χρονια σερι) γνωρισε την μαριαννα. απ την αρχη κατι μου βρωμαγε στο μαλακα. εκανε διαφορα σκηνικα, κ οταν καναν την κορη τσινισε που η μαριαννα δεν μπορουσε (εκ των πραγματων) να δεχετε κοσμο στο σπιτι. κ ξαναεπεσε στα σκληρα για αυτο μωρε το καμαρι μου!

κ φυσικα η μανουλα του κ ο πατερας του ειδαν την μαριαννα κ την εγκυμοσυνη, σαν διεξοδο στο προβλημα του γιου! αμ δε!

αυτος αγαπητες μου δεν θελει ενα γερο μπερντακι ξυλο, να του σακατευτουν δια παντως χερια κ ποδια, γιατι η μαριαννα θα τον τρεφει κ παλι το χαραμοφαη, θελει μια κ εξω!


xmX3p2.png

XKuXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

βρε σολαρις, τι εκαμες κ λεει οτι τον εψαχνες στα σιτες? για την τρεχουσα θεση λεει ο πυροβολημενος?! η τπτ αλλο, γιατι ντεν καταλαβα κατι αλλο εγω!

γιατί μ΄άφησε;επειδή μπήκα σε ενα σιτε να χαζέψω φωτός μπας και τον πιάσω αγκαζέ με καμία.και άλλα αντ΄άλλων είδα και άλλα αντ΄άλλων κατήλαβα και άλλα αντ΄άλλων τον έβρισα και του είπα και γεια και τέτοια και φώναζε οτι δεν μου εχει πει ψέματα και τέτοια και την άλλη μέρα η βουρλισμένη τα ξαναείδα λέω μπας και λάθος κάνω που συγχίστηκα και δεν έβλεπα καλά, και, ω, ναι, μια χαρά την είχα κάνει τη μ@λ@κί@ μου τη μεγάλη, και μου λέει αυτός, με ελέγχεις κι εμενα δε με ελέγχει κανείς κι ούτε πρόκειται ποτέ και λέω, σολάρις τέκνον, αυτός έφυγε ήδη και απλώς δε στο χει πει ακόμα.Και το οντι μετά από δυο μερόνυχτα, τρία, μου στέλνει το πασαπόρτι δε συνεχίζουμε μπορεί και να κάνω και λάθος να είσαι καλά.

και κλάμα η σολάρις και να μη μπορεί να σολάρει.γιατί με το που την έβαλε στη μασχάλη την καυτή πατάτα τις συγνώμες και τα με συγχωρείς με το κιλό του τα έστελνε.και να του εξηγεί και να του ξαναεξηγεί αλλά τπτ ο στριμένος το είχε αποφασίσει. τέλος πάντων.μόνος του θέλει να είναι γιατί είναι πολυ μεγάλος μάγκας και περνάει και μόνος του καλά και δεν "εχει ανάγκη κανέναν αυτός".

αμα σου λέει ο άντρας δεν έχω κανεναν ανάγκη.

αυτά.

χτες ξύπνησα στις 2 και έκτοτε δε ματακοιμήθηκα.κουτουλάω στους τοίχους σήμερα.ούτε καφές δε με συνεφέρνει (διπλόνε τον ήπια).

εσείς κοριτσάκιαμ; όλα καλά;;;

Link to comment
Share on other sites

αχ βρε κούκλα στενοχωρήθηκα πολύ με αυτά που έγραψες όμως φιλενάδα δεν εξεπλάγην έχω να σου πω..αει παράτα τον λοιπόν και προχώρα παρακάτω!

κάθομαι και διαβάζω συνταγές μαγειρικής γιατί ο καλός μου έκανε δηλώσεις ότι δευτέρα βράδυ θέλει πρωτοχρονιάτικο (νηστίσιμο) γιορτινό τραπέζι..για να γιορτάσουμε την πρώτη μας μέρα για το 2011 μαζί, αφού για πρώτη φορά στο έτος θα τον δω μεθαύριο..και κατασυγκινήθηκα και έχω ανασκουμπωθεί και ψάχνω συνταγές με νηστίσιμα! :shock:

ευτυχώς δεν ζήτησε και χριστουγεννιάτικο δέντρο κοριτσούδια και την γλιτώσαμε! Οπότε όπως καταλαβαινετε σε μια βδομάδα και πρωτοχρονιά και πάσχα 2 σε 1 θα κάνουμε! :D

Τζίνι ελπίζω η συνονόματή μου και κουμπάρα σου να έχει σύντομα καλά ξεμπερδέματα και την ελευθερία της! Ειλικρινά δεν το χωράει ο νους μου πως ένας άντρας σηκώνει χέρι σε μια γυναίκα!!! :evil::evil::evil:

Link to comment
Share on other sites

αχ βρε κούκλα στενοχωρήθηκα πολύ με αυτά που έγραψες όμως φιλενάδα δεν εξεπλάγην έχω να σου πω..αει παράτα τον λοιπόν και προχώρα παρακάτω!

κάθομαι και διαβάζω συνταγές μαγειρικής γιατί ο καλός μου έκανε δηλώσεις ότι δευτέρα βράδυ θέλει πρωτοχρονιάτικο (νηστίσιμο) γιορτινό τραπέζι..για να γιορτάσουμε την πρώτη μας μέρα για το 2011 μαζί, αφού για πρώτη φορά στο έτος θα τον δω μεθαύριο..και κατασυγκινήθηκα και έχω ανασκουμπωθεί και ψάχνω συνταγές με νηστίσιμα! :shock:

ευτυχώς δεν ζήτησε και χριστουγεννιάτικο δέντρο κοριτσούδια και την γλιτώσαμε! Οπότε όπως καταλαβαινετε σε μια βδομάδα και πρωτοχρονιά και πάσχα 2 σε 1 θα κάνουμε! :D

Τζίνι ελπίζω η συνονόματή μου και κουμπάρα σου να έχει σύντομα καλά ξεμπερδέματα και την ελευθερία της! Ειλικρινά δεν το χωράει ο νους μου πως ένας άντρας σηκώνει χέρι σε μια γυναίκα!!! :evil::evil::evil:

Σε πληροφορώ ότι έχω κρατήσει το χριστουγενιάτικο δέντρο ως τις

12 Φλεβάρη...:tongue::tongue::tongue:

Λοιπόν πως το βλέπεις, θα φτιάξεις νηστίσιμο γουρουνόπουλο;;;:tongue::tongue::tongue:

Κάντε το σαν τους καλόγερους, βαφτίστε το αγκινάρες και φάτε το!!!:!::tongue::-P:cool:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν δεν είναι το όνομά μου Πασχαλίτσα και δε γιορτάζω το Πάσχα!:-P Απλά η πασχαλίτσα είναι το αγαπημένο μου ζουζουνάκι!!!

Με τα σχολεία τώρα, είμαι ανάμεσα σε δυο σχολεία, το ένα είναι η Ελληνογερμανική Αγωγή και το άλλο η Εκπαιδευτική Αναγέννηση. Εντελώς διαφορετικά σχολεία, με πολύ δυνατό πρόγραμμα στα Ελληνικά και τα δυο, η ελληνογερμανική προσφέρει δυνατά δυο ξένες γλώσσες αλλά είναι πιο ακριβή, ενώ η Αναγέννηση προσφέρει μία γλώσσα δυνατά (τα αγγλικά από προνήπιο 5 ώρες τη βδομάδα)- η δεύτερη σε ήπιους ρυθμούς- και πολλά έξτρα (αθλητικά, καλλιτεχνικά κλπ) μέσα στο υποχρεωτικό πρόγραμμα χωρίς έξτρα επιβάρυνση και έρχεται κάπως φτηνότερα... Ίδωμεν, θα πάρουμε απόφαση μέσα στις επόμενες μέρες αλλά έχω εκνευριστεί με την ελληνογερμανική γιατί τη μία μου λένε δε θα κάνουν προνήπιο, την άλλη ότι έγινε τμήμα και έκλεισε, τέλος πάντων, δε μου αρέσει να παρακαλάω κιόλας...:mad: Οι άνθρωποι είναι πολύ οργανωμένοι αλλά το όλον μοιάζει με απέραντο εκπαιδευτικό εργοστάσιο...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα σε όλες ζουζούνες! Πασχαλίτσα έχω πεθάνει στα γέλια! Μου έφτιαξες την μέρα! Σε ευχαριστώ για την κατανόηση! Έφτιαξα χτες βράδυ μπακλαβά χωρίς τύψεις και σήμερα θα αποφασίσω τι βαφτίσια θα ετοιμάσω για αύριο! Σκεφτόμουν ότι αφού αποκλείεται να νηστεύσουμε Μ. Δευτέρα και δεν εννοώ μόνο το φαί..να μην έχω ενδοιασμούς γιατί εγώ νηστεύω η γυναίκα τόσους μήνες που είναι μακριά, εδώ θα κολλήσουμε! Δίκιο δεν έχω?...και δεν είμαι καμιά θεοφοβούμενη απλά Μ. Εβδομάδα πάντα νήστευα..αύριο θα σας πω τι βαφτίσια έκανα!

Πασχαλίτσα ελπίζω σύντομα να πάρετε την τελική απόφαση για το σχολείο και να είστε απόλυτα ικανοποιημένοι με αυτό!

Καλέ που ειστε και οι υπόλοιπες?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα (που για μένα θα είναι όντως μεγάλη και αντε μην πω τι άλλο θα είναι).

Σήμερα το πρωί τελικά έφυγε ο καλός μου. Δε θα ήθελα ούτε και εσείς θα θέλατε να σας περιγράψω τα δακρύβρεχτα σκηνικά που εκτυλίχθηκαν...Εγώ να τον χαιρετάω ξανά και ξανά και αυτός το ίδιο ..μετά να αγκαλιάζουμε μαζί τη μικρή μας μέχρι που και οι δυο το πήραμε απόφαση ότι έφτασε το πλήρωμα του χρόνου (κοινώς οι @@κίες κομμένες...).

Ετσι λοιπόν από σήμερα είμαι μόνη σα λεμόνι...αλλά όχι βρε δεν είμαι κ τόσο μόνη έχω την μικρή μου που του μοιάζει κ όλας (ειδικά στην ξεροκεφαλιά) και γνωρίζω ότι δεν πρόκειται να πλήξω καθόλου. Για την καθημερινή στενοχώρια αυτό είναι κάτι που εκ πείρας πλέον μπορώ να πω ότι συνηθίζεται. Ε, θα συνηθίσω και πάλι σιγά σιγά. Απλά ξέρετε, -γιατί όλες λίγο πολύ το έχετε βιώσει- ότι οι γιορτές άμα λείπει ο άντρας σας, δεν είναι το ίδιο και για εμάς και για τα παιδιά..

Τι να κάνω; ΥΠΟΜΟΝΗ όπως μου λένε όλοι και λέω κ γω στον εαυτό μου.

Κατα τα άλλα σήμερα είναι πολύ συννεφιασμένη μέρα..(πάει ασορτί με την διαθεσή μου προφανώς)...ενώ ακόμα δεν έχω παραλάβει το γαμοαυτοκίνητο διότι δεν έχουν προσωπικό στο μηχανολογικό της πόλης μας και εδώ και 10 μέρες περιμένω πινακίδες. Καλό ε;

Λοιπόν solaris χέστον τον τύπο αυτόν ρε συ έχει πολλαπλά κόμπλεξ (το λέω κομψά) και δεν αξίζει πραγματικά.

Pashalitsa στα είπα σε πμ για τα σχολεία

Paros τυχερούλα..θα πας στον άντρα σου ε; Α, με τα παιδιά πώς θα τα βολέψεις αυτή τη φορά;

Tzini τι καλέ πράγματα είναι αυτά με την κουμπάρα σου;; Μια εισαγγελική παρέμβαση θα τον στρώσει τον μάγκα μου φαίνεται. Ισως η κουμπάρα να χρειάζεται περισσότερο τη βοήθεια σου τώρα ε;

Αχ...η καλύτερη της παρέας είναι η Merjana για αυτή τη βδομάδα. Κοπελιά, εσύ κυριολεκτικά ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗ!!! :D

Λοιπόν να περάσεις καλά και κοίτα να απολαύσεις κάθε στιγμή με τον καλό σου! (τελικά ντύθηκες στα κοκκινα;; :rolleyes:)


age.png

 

Link to comment
Share on other sites

Ayla λυπήθηκα δεν ξέρεις πόσο...υπομονή.. (αυτή τη λέξη μου την έλεγε ο στριμμένος.

Αναρωτιέμαι μήπως ο στριμμένος είναι gay.Δεν εξηγείται αλλιώς να λέει είμαι και θα παραμείνω μόνος δεν έχω ανάγκη κανέναν.(δεν είπε καμία, είπε κανέναν).Μήπως.

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ!

υγεία και πάλι υγεία!!!

Link to comment
Share on other sites

Solaris, Θα μου κάνεις μια χάρη;

Δες το σαν κομβικό σημείο το φετινό Πάσχα: σταμάτα από δω και στο εξής να τον σκέφτεσαι. Σοβαρά στο λέω. Δώσε προθεσμία στον εαυτό σου μέχρι το βράδυ της Ανάστασης. Από την ώρα εκείνη και μετά μην επιτρέψεις στον εαυτό σου να μαζοχιστεί ξανά με τον να τον σκέφτεσαι! Και η μεγάλη εβδομάδα εδώ που τα λέμε ως προθεσμία στον άκρατο μαζοχισμό μεγάλο διάστημα είναι αλλά ας είναι...Δεν πα να ναι και gay και bi και ότι να ναι; Τι σε νοιάζει εσένα;;;

Λοιπόν σκέψου το σοβαρά: Θα μου την κάνεις αυτή την χάρη;;;


age.png

 

Link to comment
Share on other sites

allo και χα κοπελιες μου.

αυλα... κουραγιο. θα περασει παλι ο καιρος!

μαριαννα για πες κανενα νεο!

σολαρις κουλ νταουν!

νιχνιχνιχνοχνοχνοχ... κρονια πολλα πασκαλιιιιτσα!

μαρη γειτωνισσα τσι κομπαρας μου που εισαι?

σε πρωτη φαση την πηγα σε μια ξαδερφη μου, που ειναι υπευθυνη σε ζαρα, εκανε cv-αιτηση, κ σιγουρα θα την καλεσουν απ την inditex για ραντεβου.

για part time αρχικα (διμηνη συμβαση+ αλλη μια) k βλεπουμε. ο μαλεας γυρισε χτες κ σημερα θα του το πει μαλλον. δεν θελει να ειναι μπροστα το παιδι, για ευνοητους λογους παλι!


xmX3p2.png

XKuXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...