Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Lila ki είπε:

      Και εγώ ξεκινάω τον Απρίλιο !!!! Αμήν όλα δεξιά !!!! Να είσαι καλα κοπέλα μου για την υπομονή και είδες όλα ανταμείβονται ! Με το καλό !

      Καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου! Να πάνε όλα καλά! 

      • Ευχή 1

γιατροι εοππυ


Recommended Posts

καλησπερα σας !θελω να κανω τεστ παπ και σκεφτομαι να παω σε γιατρο του εοππυ.δυστυχως εδψ στην περιοσχη δεν εχουμε καποιον.μενω στην μαγουλα αττικης.βρηκα την καραβιτη αγγελικη στο περιστερι και την τσιρκα αννα στο κερατσινι.τις ειχε καμια!θα ηθελα να ειχα μια γνωμη!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια καλησπερα!!!Συγγνωμη που μπαινω ξαφνικα στην παρεουλα σας!!!χρειαζομαι αμεσα 2 κουτια μενοπουρ γιατι δυστυχως δεν μπορω να τα βρω πια μεσω ΙΚΑ ...τα χρειαζομαι για μια πολυ καλη μου φιλη που κανει την εβδομη της εξωσωματικη..αν ακουσετε κατι στειλτε μου ενα μηνυματακι!

Σας ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
καλησπερα σας !θελω να κανω τεστ παπ και σκεφτομαι να παω σε γιατρο του εοππυ.δυστυχως εδψ στην περιοσχη δεν εχουμε καποιον.μενω στην μαγουλα αττικης.βρηκα την καραβιτη αγγελικη στο περιστερι και την τσιρκα αννα στο κερατσινι.τις ειχε καμια!θα ηθελα να ειχα μια γνωμη!

Nα πας στον Τζέμο, στο Αιγάλεω, καλός γιατρός κ ομιλητικότατος θα σου αναλύσει οτι θέλεις. Τον ειχα παλιοτερα πριν ανακαλύψω τα προβληματα μου κ ημουν ικανοποιημένη, θα ξαναπάω να μου γράψει εξετάσεις. Κ είναι κ κοντά σου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...