Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 15 λεπτά , Alex@ είπε:

      Ξερω πως γινεται τις πρωτες μερες αλλα ειπα να κανω μια απελπιδα προσπάθεια..... Θα το δεχτούν άραγε να την κάνω ταυτόχρονα με την διαδικασία ετ;

      Ευχαριστώ για την απάντηση! Από το διαγνωστικό μου ειπανε πως οι ακτινολογοι αρνούνται να κάνουν στο 2ο 15νθημερο....

      Οπότε δεν ξέρω αν έχει σημασία να τον ρωτήσω  

      Δεν έχεις πρόβλημα, άλλωστε θα γίνει πριν την ετ. Απλά κλείσε ραντεβού να προλάβεις.

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

το ευτυχημα ειναι οτι κλεινοντας το μαγαζι θα συνεχισω να δουλευω αλλιως θα φρικαρα!!!

Αχ Γιώτα μου εγω πάλι θα θελα μέχρι να γίνει και ο μικρός 2-2μιση να κάτσω σπιτι μαζί τους αλλά δυστυχώς δεν γίνεται...κλαψ κλαψ:cry:

Ειρήνη μου τέλειο το ψυγείο σου!!


Wgl2p3.png

kHoQp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Τι ωραία η θάλασσα Ειρηνάκι μου:P

Αυτό θα ήθελα τώρα, μια θάλασσα και ένα μυαλό άδειο, να το κουνάω και να κάνει γκλου-γκλου...

Και το φαγάκι σας πεντανόστιμο, φάγατε;

Αν όχι, καλή όρεξη...

Φάγαμε Ρηνάκι μου και μας βγήκε πολύ καλό το φαγάκι, ευχαριστώ πολύ.

Και γω.. το χω τόσο ανάγκη.. άλλο να στο λέω... πολύ αναγκη... :rolleyes::rolleyes:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Tι όμορφο που φαινεται το ψυγειο σου Ειρηνη!Και οργανωμενο και καθαρο!Και το φαγητό από τα αγαπημενα μου!

Ουτε εγω μπαινω ευκολα σημερα,το ίδιο μηνυμα μου βγαζει.Τελικα δεν το εχει η μερα σημερα να σιδερωσω,ηρθε ο αντρας μου και βεβαια σταματησα ,του ετοίμασα να φαει ,επλυνα και νεροχυτη ,πάγκους και λοιπά,καθησαμε λίγο καιτωρα λέω πάλι να ξεκινησω,αλλα όχι για πολύ....

Ευχαριστώ Χρύσα μου.

Μεγάλο κοπλιμέντο από σένα που είσαι τόσο χρυσοχέρρα σε όλα. Ευχαριστώ.

Να σου πω, καθαρό δεν είναι ιδιαίτερα αλλά προσπαθώ να το διατηρώ τακτοποιημένο ώστε να μην "χτυπάει" στο μάτι. Ειναι μεγάλο "βοήθεια" να μην μας χτυπάνε στο μάτι πράγματα.... μας ηρεμεί... :D

Αύριο πάλι σίδερο Χρυσάκι μου, μην πιεστείς!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Αχ Γιώτα μου εγω πάλι θα θελα μέχρι να γίνει και ο μικρός 2-2μιση να κάτσω σπιτι μαζί τους αλλά δυστυχώς δεν γίνεται...κλαψ κλαψ:cry:

Ειρήνη μου τέλειο το ψυγείο σου!!

Ευχαριστώ πολύ αγαπημένο μου! :P:p


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσακια

Και γω σημερα προσπαθουσα σε διαφορες φασεις να μπω αλλα δεν...

Η βδομαδα αυτη ειναι δυσκολη και ουτε στη μεση δεν ειμαστε ακομα.

Θα σχολιασω οτι θυμαμαι...

Γιωτα μου μη στεναχωριεσαι οσο μπορεις για το μαγαζι. Να χαιρεσαι τον αντρα σου που σε στηριζει και την κορουλα σου που ειναι καλα. Και που ξερεις καθε εμποδιο για καλο δεν λενε? Ευχομαι καλα ξεμπερδεματα με τα γραφειοκρατικα......

Μαργιω μου ψειρες ε??? Τι να πω επισης καλα ξεμπερδεματα...Εγω ξερω ξυδι πολυ ωρα στα μαλλια και μετα χτενισμα και πεφτουν ζαλισμενες...

Κικη να χαιρεσαι το κοριτσι σας. Να ειναι παντα ενα χαρουμενο παιδι.

Ειρηνη μου ωραιες φωτο...αν δεν ετρεχα σαν τρελη θα ξεκινουσα γενικη...

Χρυσακι ζηλευω τον κηπο σου. ΝΑ μας βαζις συχνα φωτογραφιες!!!!


IIk6p3.png

Qskdp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

15) Πηγαίνοντας να πάρω το φιογκάκι από το σχολείο, πήγα και ένα παμπάλαιο laptop στην ανακύκλωση συσκευών και

16) "Γέμισα" την καθημερινή κολώνια του άντρα μου

17) Ετοίμασα φάγαμε, μούρλια το φαγάκι

18 ) Μάζεψα το τραπέζι...

Γεια σας κορούλες μου.. μπήκα να σας "δω" λιγάκι πάλι.. :P

19) Πήγα το παιδί στο tae

20) Επιστρέψαμε, έφτιαξα σπανακοπιτάκια {ψήνονται τώρα}

21) Επλυνα κάποια λίγα πιατικά που βγήκαν... :rolleyes:

22) Εβαλα τη στολή του φιογκου για πλύσιμο και τακτοποίησα τα κομμάτια της εξάρτησής του

Σε λίγο θα κάνουμε τα μπάνια μας και μετά έχει ξάπλα στο δικό μου κρεβάτι για να διαβάσουμε παραμύθια! :D


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον εως τώρα έχω κάνει τα εξής!

1. περα απο ταισματα και αλλαγματα που ειναι απειρα

2. μαζεψα κατι ρουχα του μικρου που του ηταν μεγαλα για να τα εχει για του χρονου και τα αποθηκευσα

3. εφτιαξα λιγο τη ντουλαπα του μικρου

4. καθαρισα καλα το μπανιο

5. απλωσα 3 πλυντηρια

6. μαζεψα το παιδικο δωματιο που το εχουμε μονο για παιχνιδι, εκανα καλο ξεσκονισμα , καλη σκουπα και οπου μπορουσα σφουγγαρισμα

Link to comment
Share on other sites

Ειρήνη μου καποια στιγμη ειχες αναφερει 2 καλα λογια για τη μαμα μου και ειχα ξεχασει να σε ευχαριστησω !!!ευχαριστω μεσα απο τα βαθυ της καρδιας μου!!:D

επισης αγοραζεις ετοιμα σπανακοπιτακια ή φτιαχνεις μονη σου;;

Γιωτα ξερω ποσο δυσκολο ειναι να κλεινεις δικη σου επιχειρηση, ευχομαι να πανε ολα καλα στα σχεδια σου απο εδω και επειτα!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσακια

Και γω σημερα προσπαθουσα σε διαφορες φασεις να μπω αλλα δεν...

Η βδομαδα αυτη ειναι δυσκολη και ουτε στη μεση δεν ειμαστε ακομα.

Θα σχολιασω οτι θυμαμαι...

Εύα, ευχομαι να εξελιχθει καλυτερα η εβδομαδα σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα κοριτσια ο μικρος φαινεται καλύτερα!!!

Εγω αρχισα να βήχω...χο.χο

Το μεσημερι σημαζεψα αρκετά...μαγειρεψα φακες και έβρασα και παντζαρια!!!

Σιδερωσα σκουπισα και και έφτιαξα λαμπαδίτσες που τις ειχα αφησει στην μέση!

Ο μικρος τωρα παιζει...και ειπα να σας διαβάσω λιγο σας φιλω και ελπιζω το πουλάκι μου να ειναι καλυτερα αργοτερα...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια ο μικρος φαινεται καλύτερα!!!

Εγω αρχισα να βήχω...χο.χο

Το μεσημερι σημαζεψα αρκετά...μαγειρεψα φακες και έβρασα και παντζαρια!!!

Σιδερωσα σκουπισα και και έφτιαξα λαμπαδίτσες που τις ειχα αφησει στην μέση!

Ο μικρος τωρα παιζει...και ειπα να σας διαβάσω λιγο σας φιλω και ελπιζω το πουλάκι μου να ειναι καλυτερα αργοτερα...

Αχ περαστικα σας!!ασχημες ιωσεις , και εγω ταλαιπωρουμε!!

βρε κοριτσια δεν εχω δοκιμασει ποτε παντζαρια ενω τα μαγειρευω,χαχαχαχα!!!

στειλε που σε μηνυμα τη διευθυνση στο facebook να δω δουλεια σου :)

Link to comment
Share on other sites

Περασε η μερα και ουτε το καταλαβα με τις δουλειες..το πρωι αφου τελειωσα τα μαγειρεματα και για μας και για την μικρη την ταισα την φρουτοκρεμα,την αλλαξα και φυγαμε για την λαικη..ψωνισα γυρισα σπιτι τακτοποιησα τα πραγματα της λαικης,εντωμεταξυ ηρθε και ο αντρας μου με την κορη μου την εκανε μπανιο και την ελουσε και εγω εστρωσα τραπεζι φαγαμε,μαζεψα την κουζινα και ξεκινησα σιδερο,3πλυντηρια.ειχα βαλει ενα ακομη το απλωσα,καθαρισα τα ψαρακια,ετοιμασα ενα πλυντηριο για τη νυχτα και αλλαξα γλαστρουλα στο λουλουδακι που πηρα χθες..

Ειρηνη ειναι τοσο ομορφο το ψυγειο,πολυ οργανωμενο..πολυ ωραιο το φαγακι σου..τα νυχακια μου τα εβαψα ενα ροζακι..

Παω να κανω την ζουζουνα μπανακι κια μετα να κανω και εγω και να φαω γιατι πεθαινω της πεινας..


vSYvp3.png

6HIKp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κουκλες,

Κικη να χαιρεσαι την κορουλα σου να ειναι πανω απο ολα υγιης και να ειναι το προσωπακι της μονιμως χαμογελαστο.

Ειρηνη τελειο το ψυγειο,το δικο μου δεν σας το βγαζω :oops::oops: ξεκινησε ο αντρας μου διαιτα και εχει μεσα μια ολοκληρη λαικη με τοσο πρασινο σε λιγο θ'αρχισει να βελαζει:-P

Ευακι το'χω ακουσει κι εγω για το ξυδι αλλα εβαλα κατι πιο δραστικο γιατι φοβηθηκα μη γεμισουμε ολες,ευτυχως εχει λιγα μαλλακια το προλαβα και νωρις και την καθαρισα ευκολα.Αυτο του κορρε δυστυχως δεν κανει τιποτα το εβαζα κι εγω απ'οτι ακουσα λενε οτι διαρκει για 2 ωρες μετα θελει επαναληψη.

απο δουλειες δεν εκανα τιποτα ειχαμε δραστηριοτητες σημερα μονο τα βασικα ηρθε και η καμλη μου μανουλα και σιδερωσε,

καλο βραδυ σε ολες,φιλακια


Mx8hp2.png

dv8Yp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κουκλες,

Κικη να χαιρεσαι την κορουλα σου να ειναι πανω απο ολα υγιης και να ειναι το προσωπακι της μονιμως χαμογελαστο.

Ειρηνη τελειο το ψυγειο,το δικο μου δεν σας το βγαζω :oops::oops: ξεκινησε ο αντρας μου διαιτα και εχει μεσα μια ολοκληρη λαικη με τοσο πρασινο σε λιγο θ'αρχισει να βελαζει:-P

Ευακι το'χω ακουσει κι εγω για το ξυδι αλλα εβαλα κατι πιο δραστικο γιατι φοβηθηκα μη γεμισουμε ολες,ευτυχως εχει λιγα μαλλακια το προλαβα και νωρις και την καθαρισα ευκολα.Αυτο του κορρε δυστυχως δεν κανει τιποτα το εβαζα κι εγω απ'οτι ακουσα λενε οτι διαρκει για 2 ωρες μετα θελει επαναληψη.

απο δουλειες δεν εκανα τιποτα ειχαμε δραστηριοτητες σημερα μονο τα βασικα ηρθε και η καμλη μου μανουλα και σιδερωσε,

καλο βραδυ σε ολες,φιλακια

Ακομα πιο δραστικο για να καθαρισεις το κεφαλι ειναι να το περιλουσεις ρακι και να τυλιξεις πετσετα. Βεβαια κινδυνευει να μεθυσει το παιδι απο τις αναθυμιασεις.....:oops::confused:


IIk6p3.png

Qskdp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...