Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , LeneL είπε:

      Τίποτα απολύτως.. όλα είναι με εισοδηματικά κριτήρια. Φαντάσου της γέννας, που είναι στα 40.000 έχει από τα πιο υψηλά κριτήρια, στα αλλά τα ποσά είναι ακόμα χαμηλότερα.

      Να πεις στον καπετάνιο ότι σου χρωστάει ένα ΠΟΛΥ καλό δώρο!

      κάτσε γιατί θα τρελαθώ δεν δικαιούμαστε ούτε το 2 μηνο κύησης και το 3μηνο λοχείας ; ούτε το 9μηνο μετά; εξαλλη θα γίνω , δεν μπορεί !αυτα είναι με τα ένσημα οχι με το εισόδημα 

Koula - mares


kale

Recommended Posts


Διαφημίσεις

Κοριτσάκια μου επειδή έχω πρωινό ξύπνημα αυριο θα σας αφήσω...

Καληνύχτα και καλή μου επιτυχία...όλα να μου πάνε καλά.

Καληνυχτα!!!!!!!Κι εγω αυριο το πρωι εχω πρωινο υπνο:rolleyes::rolleyes::rolleyes:


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πυρετό δεν κάνω εύκολα....με καίει το στήθος μου...έχω μπούκωμα....βήχω..και φτερνίζομαι...αααα..έχω και πονοκέφαλο...:evil::evil:

Morfaki arrwstoula eisai,perastika

Gia too mpoukoma kane ispnoes vale an exeis viks se zesto nero k prin pesis gia nani vale viks lemo stithos k tha eisai perdiki.


image.php?u=35426&dateline=1369653980
Link to comment
Share on other sites

δλδ πάλι μια τρύπα στο νερό έκανες...:tongue::tongue::tongue::tongue:

Οχι γτ;Μου εδειξε πως να βαζω τις κλωστες(ολοκληρη ιστορια ελεος...) και γαζωσαμε και λιγο αλλα εχει πολλες ραφες και δεν τα ξερει ολα εκεινη.Κανει και κεντημα κι εκεινη δεν τα γνωριζει αυτα.Απλως θα κοιταξουμε να μου εξηγησει οτι ειναι μεσα στο βιβλιο κι απο εκει κι επειτα θα τα δω εγω.


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΜΠΡΑΒΟ, ΚΑΝΕ ΕΝΑ ΜΠΑΝΑΚΙ ΝΑ ΣΕ ΧΑΛΑΡΩΣΕΙ..!!!:P:p

ΦΙΛΑΚΙΑ....

ΑΓΑΠΟΥΛΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥ....ΜΠΡΑΒΟ...!!!!!!!!:P:p:p

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΙΣ ΝΤΑΝΙΕΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ ΜΩΡΟ ΜΟΥ..!!!!!!!;);)

ΓΙΑΤΙ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ.??? Η Ovitrelle ΚΑΙ Η Altermon ΤΙ ΕΙΝΑΙ.???:confused::confused:

νταντα γιατι αλτερμόν και γκονάλ μαζί....την ίδια δουλειά δεν κάνουν;
Που είστε??

Νταντάκι σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές...

Εσύ όλα αυτά θα κάνεις??

Ξεκινάμε οι περισσότερες λοιπόν..

Ρουμπάκι πως τα πέρασες??

Η Κακάο που είναι σήμερα???Ακόμα μπριζόλες τρώει???

Geia sas koritsia ...

Ekana lathos, den tha kanw Altermon. Ksekinaw me Arvecap gia 10 hmeres, metrao E2 kai meta ksekinaw diegersi me 300 gonal + 75 menopur.

Anitaki Ovitrelle einai stop enesi, san Pregnyl. O Mpath den thelei Pregnyl k panta kanw Ovitrelle.


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites

Geia sas koritsia ...

Ekana lathos, den tha kanw Altermon. Ksekinaw me Arvecap gia 10 hmeres, metrao E2 kai meta ksekinaw diegersi me 300 gonal + 75 menopur.

Anitaki Ovitrelle einai stop enesi, san Pregnyl. O Mpath den thelei Pregnyl k panta kanw Ovitrelle.

τώρα οκ...μου έλεισες την απορία....:D:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...