Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Angot είπε:

      οχι ρε συ  δεν μιλάω για τα 2400  ! μιλάω για το κυοφορίας ,λοχείας και μητρότητας ! εγώ με αυτά εχω γίνει εξαλλη αν δεν μας τα πληρώνουν ! δλδ σκέφτομαι ότι πχ θα εμένα  1 χρόνο απλήρωτη και παθαίνω σοκ…  τέλος πάντων ας αγχωθώ πάλι για τις συσπάσεις μου και θα ξανά αγχωθώ γι αυτό τον άλλο μήνα 🙄

      Όχι ρε συ απτήν στιγμή που δουλεύεις αυτά είναι στην ουσία επιδόματα που δίνουν για να μην σε διώξουν απτήν δουλειά σου. Αυτά στην ουσία προστατεύουν την εργασία σου Κ δεν είναι επίδομα για ενίσχυση.

      Αυτό το έχουν κάνει για να μείνεις έγκυος ενώ δουλεύεις . Γιατί αλλιώς δεν θα έμενε καμία γυναίκα έγκυος με το φόβο της απόλυσης. 

      Οπότε στην ουσία σου δίνει ένα βασικό μισθό για 6 μήνες Κ άδεια κ δεν επιβαρύνει τον εργοδοτη για να κάτσεις στην δουλειά Κ να μεγαλώσει Κ λίγο το παιδί . 

      Στην ουσία είναι εργασιακό δικαίωμα . 

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

κορακλα θα δω???η θα βγαλει τσουτσουνι!!!!!!!χαχαχαχαχαχχα!!!!!!!!:D:D:D:D:D

Οτι και να ειναι, θα ειναι το μωρό σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σταματησε τα προικια μεχρι τις 25 για να σιγουρευτεις!!!!!


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

χαχαχαχαχαχαχαχαχαα!!!και ολο μπεμπα τη λεω.....φαντασου να μου πει στις 25 ειναι μπεμπαρος!!!

ναι ναι!!!γερο να ειναι πανω απ ολα!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου, νάμαι και γω!! Έχω αρχίσει δειλά δειλά κ ξεμυτίζω και ενώ φοβάμαι, πολύ το χαίρομαι!!!

Τι είναι αυτά τα κουλά που διαβάζω πάλι!! Να γελάς κ να κλαις ταυτόχρονα!

ΜΑΡΑΚΙ για σένα λέω... Τη λυπάμαι φυσικά την κουνιάδα σου, προφανώς η μοναξιά την έχει βαρέσει κατακούτελα, αλλά να σου λεει τετοιες βλακείες! Εγώ δε θα της έδινα σημασία, διότι είναι προφανές οτι είναι διαταραγμένη!

Σοκαρίστηκα κ με την περιπέτειά σου με τα κιλά! Τέτοιες αυξομειώσεις βάρους, σε τόσο σύντομα διαστήματα δεν έχω ξανακούσει! Δλδ τώρα παίρνεις 6*200 μγρ θυροξίνης την ημέρα;;; Και σε φάση μή εγκυμοσύνης, πως διαμορφώνεται αυτή η δόση; Κουράγιο κ υπομονή, μετά θα φτιάξουν όλα!

ΗΛΙΟΒΑΣΙΛΕΜΑ έχεις και συ τα θέματα σου με συγγενείς, αλλά κάλλιο μακρυά και αγαπημένα (;), παρά στο σπίτι σου μέσα με προβλήματα! Απαπάπά!

ΠΑΤΟΥΣΙΤΣΑ, τι κάνεις εσύ κ η κορούλα σου; Αυριο φευγει η μαμά σου; Άμα σου πω πως και γώ φοβάμαι μη μας βγει κανά τσουτσούνι την επόμενη φορά!! Φυσικά όπως λεει κ το Ηλιοβασίλεμα πολύ σωστά, πάλι το μωράκι μας θα είναι!

ΧΡΥΝΤΙΜ μου, εχεις φτασει στα μισά εσύ κ φυσικά και αισθάνεσαι την κοράκλα σου συνέχεια! Ποτε ξεκιναει η μετακόμιση;; Κοντα είναι το σπίτι που θα πάτε;

Έχω κάτι πονάκια σήμερα.. Από αυτά που δεν θα έδινα ποτε σημασία στην πρώτη εγκυμοσύνη κ τώρα, με το παραμικρό αγχώνομαι...


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Πατουσιτσα σε αφηνω για μεσημερι. Να μαζεψω και το λαπτοπ απο την κουζινα για να στρωσω το τραπεζι να φαει ο αντρας μου οταν σχολασει!!!

Το απογευμα, αν δεν παμε θαλασσα, θα ξαναμπω αλλιως το βραδυ!!!

Τα λεμε!

ΤΣΑΟ!!!!!!!!


Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου, νάμαι και γω!! Έχω αρχίσει δειλά δειλά κ ξεμυτίζω και ενώ φοβάμαι, πολύ το χαίρομαι!!!

Τι είναι αυτά τα κουλά που διαβάζω πάλι!! Να γελάς κ να κλαις ταυτόχρονα!

ΜΑΡΑΚΙ για σένα λέω... Τη λυπάμαι φυσικά την κουνιάδα σου, προφανώς η μοναξιά την έχει βαρέσει κατακούτελα, αλλά να σου λεει τετοιες βλακείες! Εγώ δε θα της έδινα σημασία, διότι είναι προφανές οτι είναι διαταραγμένη!

Σοκαρίστηκα κ με την περιπέτειά σου με τα κιλά! Τέτοιες αυξομειώσεις βάρους, σε τόσο σύντομα διαστήματα δεν έχω ξανακούσει! Δλδ τώρα παίρνεις 6*200 μγρ θυροξίνης την ημέρα;;; Και σε φάση μή εγκυμοσύνης, πως διαμορφώνεται αυτή η δόση; Κουράγιο κ υπομονή, μετά θα φτιάξουν όλα!

ΗΛΙΟΒΑΣΙΛΕΜΑ έχεις και συ τα θέματα σου με συγγενείς, αλλά κάλλιο μακρυά και αγαπημένα (;), παρά στο σπίτι σου μέσα με προβλήματα! Απαπάπά!

ΠΑΤΟΥΣΙΤΣΑ, τι κάνεις εσύ κ η κορούλα σου; Αυριο φευγει η μαμά σου; Άμα σου πω πως και γώ φοβάμαι μη μας βγει κανά τσουτσούνι την επόμενη φορά!! Φυσικά όπως λεει κ το Ηλιοβασίλεμα πολύ σωστά, πάλι το μωράκι μας θα είναι!

ΧΡΥΝΤΙΜ μου, εχεις φτασει στα μισά εσύ κ φυσικά και αισθάνεσαι την κοράκλα σου συνέχεια! Ποτε ξεκιναει η μετακόμιση;; Κοντα είναι το σπίτι που θα πάτε;

Έχω κάτι πονάκια σήμερα.. Από αυτά που δεν θα έδινα ποτε σημασία στην πρώτη εγκυμοσύνη κ τώρα, με το παραμικρό αγχώνομαι...

Τα πονακια ειναι επειδη σηκωθηκες και οσο να ναι κουραζεσαι και με την ζεστη!!! Κάνε οπως σου ειπε ο γιατρος και ολα καλα, θα πανε!!!

Εμεις είμαστε και μακρυά και μη αγαπημενοι με τα σογια του αντρα μου!!! Αυτοί χανουν!!!;););)


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Φιλεναδες μου!!!!!!!!!!Τι κανετε καλεεεεεεεεεε??????????

Σημερα ολη τη νυχτα δεν κοινηθηκα,ζεσταινομουνα κι ενιωθα κι ενα βαρος αλλο πραγμα!!!!!

Εσεις????Οοοοοοοοοοοολες καλα????

Αυτο με τα κιλα μεγαλο θεμα!!!

Κι εγω δεν φανταζομουνα ποτε οτι το μεγαλυτερο προβλημα θα μου το δημιουργησουν ο θυρ. και το εντερο.

Και να φανταστειτε πριν 6 χρονια εχσα χωρις διαιτα 25 κιλα σε 3 μηνες!!!

Τωρα πρεπει να το παλεψω για 15.Ευτυχως ειναι το σωμα μου ετσι που δεν φαινεται,και δεν εχω και πολυ λιπος,αλλα τα κιλα κιλα!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

ΕΚΤΑΚΤΟ ΔΕΛΤΙΟ ΓΙΑ ΚΟΑΛΑΚΙ.

ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΥΓΡΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΣΤΟ ΠΕΡΙΝΕΟ,ΕΙΝΑΙ ΑΙΜΑ,ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΕΧΕΙ ΣΠΑΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΑΓΓΕΙΟ ΚΑΙ ΟΙ ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΝΙΩΘΕΙ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΝΑ ΟΦΕΙΛΟΝΤΑΙ ΕΚΕΙ.

ΟΙ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΕΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΕΣ ΑΛΛΑ Η ΑΞΟΝΙΚΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΗ ΔΕΙΧΝΕΙ ΔΙΟΓΚΩΜΕΝΗ ΤΗΝ ΣΚΩΛ.ΑΠΟΦΥΣΗ.

ΠΙΝΕΙ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΚΑΙ ΑΝΤΙΦΛΕΓΜΟΝΟΔΗ ΚΑΙ ΘΑ ΔΟΥΝΕ.

ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΙ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΤΗΝ ΚΡΑΤΗΣΟΥΝ ΕΚΕΙ ΓΙΑΤΙ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ ΟΤΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΟ ΚΑΙ ΟΙ ΧΕΙΡΟΥΡΓΟΙ ΛΟΓΩ ΑΞΟΝΙΚΗΣ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΝ ΕΠΑΝΩ.

ΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ ΘΑ ΒΡΕΘΕΙ Η ΛΥΣΗ ΠΙΣΤΕΥΩ.

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια!!!καλα εισαστε????εγω και η μπεμπουλα μου,καλα ειμαστε!!!

ξυπνησαμε πριν 1 ωριτσα....!πηρα φιλισιν και σιδηρο,θα φαω και μπαμιες που μου εφτιαξε η μαμα μου πριν φυγει!να παρω και το ασβεστιο μετα....

χθες το βραδυ που ξαπλωσαμε να κοιμηθουμε,καταλαβαινα την μικρη μου,πολυυυυυυυ αμυδρα βεβαια αλλα την καταλαβαινα....μια δεξια πηγαινε μια αριστερα.......!χαχαχαχαχαχ!!!ειχε αυπνιες η κορακλα μου!!!!!!!!!

Ααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!Πατουσιτσα μουυυυυυυυυυυ!!!!!!!!

Ενιωσες την μπεμπουλα σου???Ακουω κι εγω διαφορα στην κοιλιτσα μου αλλα δεν μπορω να καταλαβω η χαζη!!!

Αντε να περασουν οι μερες να παω να το δω το μωρακι μου,μου ελειψε!!!

Θα ειναι καλα εκει μεσα κλεισμενο??


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

κορακλα θα δω???η θα βγαλει τσουτσουνι!!!!!!!χαχαχαχαχαχχα!!!!!!!!:D:D:D:D:D

Μη σε νοιαζει συμπεθεραααααα!!!!

Θα βγουν μετα μαζι για καμακι!!!!Τοσα κοριτσια εχει ο μπαξες εδω!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μποτσακι μου!!!!!!!!!!!καλησπερααααααααα!!!καλα εισαι??????????

ειχες πονακια μαναρακι μου ε????μη φοβασαι!!!!μεγαλωνει ο μπεμπακος σου!!!!!!!!!!!!

εγω και η μπεμπα μου καλα ειμαστε!!!!!χθες δεν με αφησε να κοιμηθω.....μια πηγαινε δεξια..μια αριστερα....!αμυδρα την καταλαβαινα....αλλα την καταλαβαινα!!!στις 4 το πρωι κοιμηθηκα!!!!!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

Ααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!Πατουσιτσα μουυυυυυυυυυυ!!!!!!!!

Ενιωσες την μπεμπουλα σου???Ακουω κι εγω διαφορα στην κοιλιτσα μου αλλα δεν μπορω να καταλαβω η χαζη!!!

Αντε να περασουν οι μερες να παω να το δω το μωρακι μου,μου ελειψε!!!

Θα ειναι καλα εκει μεσα κλεισμενο??

μια χαρα θα ειναι ο μπεμπακος σου!!!!!!!!!!σουλαταρει!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D

κατι θα καταλαβαινεις λογικα!εστω αμυδρα!σιγουρα!!!!ποτε θα πας στο γιατρο??????????????


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

Μη σε νοιαζει συμπεθεραααααα!!!!

Θα βγουν μετα μαζι για καμακι!!!!Τοσα κοριτσια εχει ο μπαξες εδω!!!!!

μωρε ολο μπεμπα και μπεμπα ειμαι!!!!!!!!!το συνηθησα τωρα!!!!!!!!!!!!αν μου πει τελικα αγορακι αντε να συνηθησω στην ιδεα παλι!χαχαχαχαχαχα!!!!

μωρε γερο να ειναι!!!!!σιγουρα!!!!!!!!!!

απλα και αυτη η αβεβαιωτητα ειναι.......:confused:


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

μποτσακι μου!!!!!!!!!!!καλησπερααααααααα!!!καλα εισαι??????????

ειχες πονακια μαναρακι μου ε????μη φοβασαι!!!!μεγαλωνει ο μπεμπακος σου!!!!!!!!!!!!

εγω και η μπεμπα μου καλα ειμαστε!!!!!χθες δεν με αφησε να κοιμηθω.....μια πηγαινε δεξια..μια αριστερα....!αμυδρα την καταλαβαινα....αλλα την καταλαβαινα!!!στις 4 το πρωι κοιμηθηκα!!!!!!!!!!

Κι εγω κατα τις 6 κοιμηθηκα με χιλια ζορια.Δεν ξερω αν αυτες οι μπουρμπουληθρες ειναι ο μπεμπης μου!Που να ξερω,μηπως μου εχει ξανατυχει??Ειναι και τα εντερα που δεν μπορω να ξεχωρισω!

Την Πεμπτη θα παω στον γιατρο και στις 29 του μηνα εχω κλεισει για β'επιπεδου!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

ΕΚΤΑΚΤΟ ΔΕΛΤΙΟ ΓΙΑ ΚΟΑΛΑΚΙ.

ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΥΓΡΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΣΤΟ ΠΕΡΙΝΕΟ,ΕΙΝΑΙ ΑΙΜΑ,ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΕΧΕΙ ΣΠΑΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΑΓΓΕΙΟ ΚΑΙ ΟΙ ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΝΙΩΘΕΙ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΝΑ ΟΦΕΙΛΟΝΤΑΙ ΕΚΕΙ.

ΟΙ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΕΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΕΣ ΑΛΛΑ Η ΑΞΟΝΙΚΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΗ ΔΕΙΧΝΕΙ ΔΙΟΓΚΩΜΕΝΗ ΤΗΝ ΣΚΩΛ.ΑΠΟΦΥΣΗ.

ΠΙΝΕΙ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΚΑΙ ΑΝΤΙΦΛΕΓΜΟΝΟΔΗ ΚΑΙ ΘΑ ΔΟΥΝΕ.

ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΙ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΤΗΝ ΚΡΑΤΗΣΟΥΝ ΕΚΕΙ ΓΙΑΤΙ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ ΟΤΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΟ ΚΑΙ ΟΙ ΧΕΙΡΟΥΡΓΟΙ ΛΟΓΩ ΑΞΟΝΙΚΗΣ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΝ ΕΠΑΝΩ.

ΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ ΘΑ ΒΡΕΘΕΙ Η ΛΥΣΗ ΠΙΣΤΕΥΩ.

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ!!

ολα καλα θα της πανε!!!!!!!!!!!!ειμαι σιγουρη!!!!!!!!απλα αυτη η ταλαιπωρια.......ειναι οσο να ναι...............!!!!!!!!!!θα καθησει μερες στο νοσοκομειο?????????σου ειπε?????????

περαστηκα!!!!!!!!!!!!!!!!!καλη αναρωση να εχει το κοαλακι μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...