Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Angot είπε:

      οχι ρε συ  δεν μιλάω για τα 2400  ! μιλάω για το κυοφορίας ,λοχείας και μητρότητας ! εγώ με αυτά εχω γίνει εξαλλη αν δεν μας τα πληρώνουν ! δλδ σκέφτομαι ότι πχ θα εμένα  1 χρόνο απλήρωτη και παθαίνω σοκ…  τέλος πάντων ας αγχωθώ πάλι για τις συσπάσεις μου και θα ξανά αγχωθώ γι αυτό τον άλλο μήνα 🙄

      Όχι ρε συ απτήν στιγμή που δουλεύεις αυτά είναι στην ουσία επιδόματα που δίνουν για να μην σε διώξουν απτήν δουλειά σου. Αυτά στην ουσία προστατεύουν την εργασία σου Κ δεν είναι επίδομα για ενίσχυση.

      Αυτό το έχουν κάνει για να μείνεις έγκυος ενώ δουλεύεις . Γιατί αλλιώς δεν θα έμενε καμία γυναίκα έγκυος με το φόβο της απόλυσης. 

      Οπότε στην ουσία σου δίνει ένα βασικό μισθό για 6 μήνες Κ άδεια κ δεν επιβαρύνει τον εργοδοτη για να κάτσεις στην δουλειά Κ να μεγαλώσει Κ λίγο το παιδί . 

      Στην ουσία είναι εργασιακό δικαίωμα . 

cafe Απριλιος 2011


Αννα25

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

τιποτα καλε κιττυ εσυ τι περιμενεις?κοριτσακι αγορακι? ειναι το πρωτο σου ?

το πρωτο είναι:P:p αγόρι καλέ , γι αυτό και τα μπλε παπουτσάκια


Γι΄αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω.....

και σε συνάντησα 7/4/2011 !!!

Link to comment
Share on other sites

Koριτσάκια καλησπέρα, καλή χρονιά και με το καλό να υποδεχθούμε τα μωράκια μας!!

Είμαι η Πολίνα, 40 χρονών :rolleyes::rolleyes: και περιμένω το 3ο μου παιδάκι (αγοράκι). Εχω ΠΗΤ 16/4, αλλά λόγω καισαρικής θα πάμε 2 εβδομάδες πίσω!!! Μπορώ να μπω κι' εγώ στην παρέα σας????:):):)


0b1qp2.pngPaB8p3.png

qjfzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Koριτσάκια καλησπέρα, καλή χρονιά και με το καλό να υποδεχθούμε τα μωράκια μας!!

Είμαι η Πολίνα, 40 χρονών :rolleyes::rolleyes: και περιμένω το 3ο μου παιδάκι (αγοράκι). Εχω ΠΗΤ 16/4, αλλά λόγω καισαρικής θα πάμε 2 εβδομάδες πίσω!!! Μπορώ να μπω κι' εγώ στην παρέα σας????:):):)

Γεια σου Πολίνα :P:p

Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κ με το καλό να έρθει και το νέο μέλος της οικογένειας !!!!!

Κι εγω 18/4 έχω ΠΗΤ , αλλά επίσης θα κάνω καισαρική


Γι΄αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω.....

και σε συνάντησα 7/4/2011 !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα κοριτσια τι κανετε?

πωλινα να σου ζησουν τα παιδακια σου με το καλο να ερθει και το αλλο!εγω εχω 7/5 πητ αλλα λογω καισαρικης και εγω θα παω για απριλιο !

Σημερα εκανα και την β επιπεδου ολα μια χαρα πηγανε ειναι 560 γρμ και τον βρηκε μια χαρα σε ολα του Αννα με το καλο και τα δικα σου αποτελεσματα ελπιζω σημερα να εισαι μια χαρα !


an1cF220g411210MjUwbHp8MzE3NTU2MGRhfHRvIGtvcml0c2FraSBtb3UgZWluYWk.gif

as1cJNk0g410000Nzc3MTE3ZHwwMDA4OTk2ZHx0byBtb3JvIG1vdSBlaW5haSA.gif

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, μανούλες Απριλίου '11. Εγώ έχω ΠΗΤ 6 Απριλίου εκτός αν τελικά η κόρη θέλει να βγει νωρίτερα και πάμε για τέλος Μαρτίου.

καλως ηρθες απ οτι βλεπω καινουρια και στο φορουμ ε? με το καλο να ερθει το κοριτσι σου εχεις αλλα παιδια? πως σε λενε ?


an1cF220g411210MjUwbHp8MzE3NTU2MGRhfHRvIGtvcml0c2FraSBtb3UgZWluYWk.gif

as1cJNk0g410000Nzc3MTE3ZHwwMDA4OTk2ZHx0byBtb3JvIG1vdSBlaW5haSA.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κουκλες

Να καλωσορισω τις καινουριες!!!!!Θα κανουμε πινακακι με πητ????θα το φτοιαξω σε λιγο αντε ετσι μπραβο να μαζευομαστε!!!!

Κατερινακι μπραβο κουκλα μου ολα καλα τωρα μεχρι τελος!!!!

Λοιπον να συστηθω ειμαι η Αννα και ειμαι καλα...χαχαχαχα λεμε τωρα περιμενω το δευτερο μου κοριτσακι μετα απο κοπο λογω στιγματος μεσογειακης.

Τελικα δεν εκανα σημερα το β επιπεδου αφου με πηρε το πρωι και κατεβαινε αθηνα να ξεγεννησει μια κοπελα και μου λεει ελα το βραδακι και με πηρε τωρα και γενναει και αλλη.....ολες μαζι πεσανε οποτε θα παω αυριο το πρωι δεν εχει αλλη που να περιμενει...χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1)KLiMT πητ 6/4 κοριτσι

2)Pola πητ 16/4 αγορι

3)Κιττυ πητ 18/4 αγορι γενναει στο Αλεξανδρα

4)Katval πητ 7/5 αγορι γενναει στην Ροδο

5)Αννα25 πητ 8/5 κοριτσι γενναει στο Γαια

Link to comment
Share on other sites

αντε αννα μου αυριο με το καλο να μας πεις τα αποτελεσματα πωπω ειναι παντως λιγο σπασιμο αυτο και εμενα μου ειχε τυχει στην προηγουμενη εγκυμοσυνη 2 φορες και δεν μου αρεσε καθολου :tongue:


an1cF220g411210MjUwbHp8MzE3NTU2MGRhfHRvIGtvcml0c2FraSBtb3UgZWluYWk.gif

as1cJNk0g410000Nzc3MTE3ZHwwMDA4OTk2ZHx0byBtb3JvIG1vdSBlaW5haSA.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...