Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

ΙΔΕΕΣ ΓΙΑ ΔΩΡΑ ΠΟΛΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ..


xdespoina

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους!η οικογένεια του συζύγου μου εδώ και χρόνια έχει τη συνήθεια να ανταλλάσσει δώρα τα Χριστούγεννα.

μετά το φαγητό μαζευόμαστε γύρω από το δέντρο (τα δώρα καλύπτουν το μισό σαλόνι..γιατί είναι δώρα από 7 οικογένειες...είτε προς δύο..είτε προσωπικά...καταλαβαίνετε πόση ώρα μας πέρνει!!)ο θείος ντύνεται Αγιος Βασίλης κτλ.είναι ωραία ...δεν λέω..αλλά φέτος τα πράγματα είναι δύσκολα για όλους και έχουμε πει συμβολικά δώρα..

έχετε καμία ιδέα πρόχειρη...για ηλικιωμένους...για 40άρηδες οικογενειάρχες..για εφήβους..έχετε δει κάτι όμορφο κάπου?

με την κουνιάδα μου λέμε τι θέλουμε η μια στη άλλη οπότε δεν υπάρχει χαμένος χρόνος..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πολύ ενδιαφέρον το θέμα σου και νομίζω μας αφορά όλους!

εγώ πήρα πολλές ιδέες και από το θέμα Χριστούγεννα 2012

και σκέφτομαι λοιπόν να κάνω δώρο ημερολόγια με φωτογραφίες της μικρής μου

γλυκάκια

κρασάκι δικό μας

σαπουνάκια και αφρόλουτρα δικά μας

αγόρασα και θήκες αγιοβασίληδες για το κρασί

θα πάρω και κουτιά για τα γλυκάκια

και καλαθάκια για τα σαπουνάκια

και είμαστε έτοιμοι!;)

εμείς βέβαια δεν είμαστε τόσο πολλοί!!!ώστε να πρέπει να σκεφτώ πολλά και διαφορετικά για τον καθένα δωρο

σκέψου τι αρέσει στον καθένα ή τι τον αντιπροσωπεύει και πράξε αναλόγως!

από ρούχα

βιβλία

αξεσουάρ

ή τι μπορείς η ίδια να φτιάξεις!


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

μπισκότα χειροποίητα σε χριστουγεννιάτικα σχέδια μέσα σε όμορφες μπισκοτιέρες ή πιατέλες ή τυλιγμένα σε ζελατίνες/σακουλάκια και κλεισμένα με κορδέλες ή μέσα σε μεγάλες χριστουγεννιάτικες κούπες - έχει στο jumbo φτηνές

και all time classic Χριστουγεννιάτικο οικονομικό δωράκι τα κεριά -συνήθως κόκκινα ή χρυσά - σε οτιδήποτε μέγεθος αμπαλαρισμένα όμορφα!


Wgl2p3.png

kHoQp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εμεις πλέον φτιάχνουμε αρκετά πράγματα μόνοι μας και αρέσουν πάρα πολύ.Ειδικά με αυτό ΞΕΤΡΕΛΑΘΗΚΑΝYOzZFs.jpgΕπίσης οι παιδικοί πίνακες που έφτιαξα άρεσαν πάρα πολυ.Νομίζω οτι τ αχειροποίητα δώρα είναι τέλεια γιατί έχουν ενα κομματι απο τη ψυχή μας.Σίγουρα κοστίζουν λιγότερο.

-Αν ξέρεις να πλέκεις φτιάξε κασκόλ η σκουφάκια που γίονται εύκολα

-Μαρμελάδες και γλυκά του κουταλιού για τους γλυκατζίδες

-Πάρε χάντρες και φτιάξε απλά κολιέ η βραχιόλια

-Αγόρασε κρασιά και κάνε ενα όμορφο αμπαλαζ

-Πήγαινε σε μπαζαρ και αγόρασε βιβλία που είναι πολύ οικονομικα για τους μικρούς φίλους,διπλό το καλό!

-Γλαστράκια με μυρωδικά που θα στολίσεις με κορδελάκια,χαρούμενο και πρακτικό

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ego eftiaxa apla sokolatakia se thikes apo pagaki kardoules ta evala se oraia tsigkina koutakia kai simera arxizei i paradosi.Se alla evala glyko koutaliou kai se alla xirous karpous(tin idea tin pira apo to Ikea)Sorry gia ta greeklish alla to pc.tis douleias den exei dinatotita elinikon:evil:

Link to comment
Share on other sites

άλλο τέλειο και οικονομικό δώρο που βρήκα τελευταία είναι τα κουπόνια με διάφορες υπηρεσίες ομορφιάς.φέτος πήρα 5 κουπόνια για 45' μασάζ με 10 ευρώ το καθένα,τα έβαλα σε φακέλους με κάρτα και έγραψα ευχές.Πολύ οικονομικό και ιδιαίτερο!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

ΚΟΠΕΛΙΕΣ ΕΧΩ ΤΡΕΛΛΑΘΕΙ 1+ ΧΡΟΝΟ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ- ΟΙ ΜΑΡΚΕΣ - ΣΤΟ ΜΕΓΚΑ ΑΟΥΤΛΕΤ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ.

ΑΠΟΡΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΠΙΟ ΜΠΡΟΣΤΑ!

ΣΤΙΣ 22 ΦΛΕΒΑΡΗ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΔΩΡΟ ΤΟ ΒΑΠΤΗΣΤΙΡΙ ΜΟΥ Κ ΒΡΗΚΑ 5Ε ΠΑΝΤΕΛΟΝΙ ΜΕ ΚΕΝΤΗΜΑ ΤΣΕΠΗΣ ΚΤΛ ΣΑΝ ΤΖΗΝ ,ΕΠΩΝΥΜΗ ΜΑΡΚΑ Κ 8Ε ΜΠΛΟΥΖΑΚΙ! ΑΠΟ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΟΛΥ ΓΝΩΣΤΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ!

Κ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΜΙΑΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ, ΤΗΣ ΚΑΛΥΤΕΡΗΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ, ΝΑ ΠΑΡΩ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ Κ ΑΥΤΟΣ ΓΕΝΕΘΛΙΑ Κ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑΓΟΡΑΖΕ ΑΠΟ ΜΟΝΟΣ ΚΑΤΙ ΛΙΓΟ ΣΠΟΡ ,

Κ ΦΩΝΑΞΕ ΑΠΟ ΤΑ ΜΕΓΑΦΩΝΑ --- ΕΠΕΙΔΗ ΤΕΛΕΙΩΝΑΝ ΟΙ ΕΚΠΤΩΣΕΙΣ ΜΑΛΛΟΝ --- ΟΤΙ ΙΣΧΥΕΙ ΕΧΤΡΑ 30% ΕΚΠΤΩΣΗ !!!

ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ ΜΟΥ ΤΑ ΠΗΡΑ ΑΠΟ 40 --> 28 Ε

ΠΗΡΑ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΑΠΟ 18 --->12,5 Ε !!

ΤΟΥ ΓΙΟΥ ΜΟΥ 22---->15,5 Ε !

Κ ΜΕΤΑΝΙΩΝΩ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΗΡΑ Κ ΓΙΑ ΔΩΡΑ .ΕΧΩ ΒΑΠΤΗΣΤΗΡΙΑ ΑΝΗΨΙΑ ΚΤΛ....ΑΣΕ....


du4bvfn6x.png1389tcem0.png
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...