Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

Ιντερνετικοί γονείς εν δράση!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

μου έστειλαν λάθος νούμερο παπούτσια από το javari.co.uk.

Τους έστειλα μειλ και μου είπαν ότι θα το διασταυρώσουν πρώτα με την αποθήκη τους και μετά θα μου απαντήσουν.

Έχει τύχει σε καμιά αυτό?? Τους ρώτησα μάλιστα ποιος θα πληρώσει τα έξοδα απόστολής.

Μήπως να τους έστελνα καμιά φωτογραφία??


line_flow_blue_beg_minie_time_1279771200_text_d4ef20f6f5f3f4dfeae920e5dfede1e9.gif
Link to comment
Share on other sites

Πάντως κορίτσια τωρα που λέτε για javari.Εμένα μου την έδωσαν!Αν θυμάστε είχα γράψει για τα παπουτσάκια που πήρα απο εκεί για τον μικρό μου κ είχαν πάνω στρασάκια..Τους έστειλα ένα mail πολύ ευγενικό πιο πολύ για να τσεκαρω αν ήταν κοριτσίστικα τελικά κ έκαναν λάθος κ μετα για το αν μπορω να τα επιστρεψω και η απαντηση με ξενέρωσε.Καταρχήν καμία σχέση με αμαζον που ντρεπόμουν απτα χίλια συγγνωμη που ζητούσαν σε περίπτωση λαθους τους.Μου είπε μέσα σε δυο προτάσεις ότι είναι unisex(ελεος) κ αν θέλω να τα γυρίσω κ να κάνουν refund.Kανένα σχόλιο για την παραπλανητική φωτογραφία που ΔΕΝ εχει ΠΟΥΘΕΝΑ στρασάκια.Τεσπα θα τα κρατησω τελικα λόγω καλής τιμής αν κ ξεκόλλησε ένα κομματακι από το δερμα ενω έβγαζα τα στρασακια!!

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί καμια μανούλα να βοηθήσει..είχα παραγγείλει από ebay,αλλά ο πωλητής έκανε λάθος και μου έστειλε άλλο χρώμα από αυτό που είχα παραγγείλει.Τι feedback να του αφήσω;;; Μου έστειλε τα μτφ που είχα πληρώσει και μου έστειλε κι αυτό το μνμ

If your conclusion for this transaction is neutral , please kindly pay attention that now ebay Neutral feedback = 1 or 2 DSR Score = Negative feedback , and any neutral or negative feedback may affect the safety of our account and turn out to be suspended by Ebay.

Ισχύουν αυτά που λέει ή τα λέει για να του αφήσω θετικό feedback?


mxOsp2.pngBr57p2.pngEWfBp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα!

Σήμερα αποφάσισα να παραγγείλω κάποια ρούχα από το next, καιρό τώρα περίμενα να στείλουν και στην Ελλάδα αλλά με αυτά που έχω διαβάσει η αλήθεια είναι οτί έχω ένα άγχος άν θα έχω ιστορίες με την DHL όπως είχαν κάποιες κοπέλες.

Αφού έκανα την παραγγελία παρατήρησα ότι στο My Account δεν υπάρχει πουθενά Order Tracking :/

Επίσης στο Custom Fees γράφει το εξής 'all shipments to destinations outside of the UK may be subject to import duties and taxes' γιατί εκτός Αγγλίας και όχι εκτός ΕΕ;

Χρόνια ψωνίζω από διάφορα sites, πρώτη φορά βλέπω τέτοια πράγματα...

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί καμια μανούλα να βοηθήσει..είχα παραγγείλει από ebay,αλλά ο πωλητής έκανε λάθος και μου έστειλε άλλο χρώμα από αυτό που είχα παραγγείλει.Τι feedback να του αφήσω;;; Μου έστειλε τα μτφ που είχα πληρώσει και μου έστειλε κι αυτό το μνμ

If your conclusion for this transaction is neutral , please kindly pay attention that now ebay Neutral feedback = 1 or 2 DSR Score = Negative feedback , and any neutral or negative feedback may affect the safety of our account and turn out to be suspended by Ebay.

Ισχύουν αυτά που λέει ή τα λέει για να του αφήσω θετικό feedback?

Ισχυει αυτο που λεει.

Αφου ο ανθρωπος χρεωθηκε και τα μεταφορικα ειναι νομιζω κριμα να του αφησεις αρνητικο ή ουδετερο feedback.

Η γνωμη μου βεβαια ειναι.

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί καμια μανούλα να βοηθήσει..είχα παραγγείλει από ebay,αλλά ο πωλητής έκανε λάθος και μου έστειλε άλλο χρώμα από αυτό που είχα παραγγείλει.Τι feedback να του αφήσω;;; Μου έστειλε τα μτφ που είχα πληρώσει και μου έστειλε κι αυτό το μνμ

If your conclusion for this transaction is neutral , please kindly pay attention that now ebay Neutral feedback = 1 or 2 DSR Score = Negative feedback , and any neutral or negative feedback may affect the safety of our account and turn out to be suspended by Ebay.

Ισχύουν αυτά που λέει ή τα λέει για να του αφήσω θετικό feedback?

Eπειδή δεν πολυκατάλαβα....

Σου έστειλε τα μεταφορικά πίσω ....το προιόν? Στο χάρισε ή σου ξαναέστειλε νέο?

Ισχυει αυτο που λεει.

Αφου ο ανθρωπος χρεωθηκε και τα μεταφορικα ειναι νομιζω κριμα να του αφησεις αρνητικο ή ουδετερο feedback.

Η γνωμη μου βεβαια ειναι.

Θα συμφωνήσω :D Τα λάθη είναι ανθρώπινα ;)

Link to comment
Share on other sites

Πάντως κορίτσια τωρα που λέτε για javari.Εμένα μου την έδωσαν!Αν θυμάστε είχα γράψει για τα παπουτσάκια που πήρα απο εκεί για τον μικρό μου κ είχαν πάνω στρασάκια..Τους έστειλα ένα mail πολύ ευγενικό πιο πολύ για να τσεκαρω αν ήταν κοριτσίστικα τελικά κ έκαναν λάθος κ μετα για το αν μπορω να τα επιστρεψω και η απαντηση με ξενέρωσε.Καταρχήν καμία σχέση με αμαζον που ντρεπόμουν απτα χίλια συγγνωμη που ζητούσαν σε περίπτωση λαθους τους.Μου είπε μέσα σε δυο προτάσεις ότι είναι unisex(ελεος) κ αν θέλω να τα γυρίσω κ να κάνουν refund.Kανένα σχόλιο για την παραπλανητική φωτογραφία που ΔΕΝ εχει ΠΟΥΘΕΝΑ στρασάκια.Τεσπα θα τα κρατησω τελικα λόγω καλής τιμής αν κ ξεκόλλησε ένα κομματακι από το δερμα ενω έβγαζα τα στρασακια!!

Εγώ στη θέση σου θα επέμενα , τονίζοντας πως στη φώτο κ στην περιγραφή δεν αναφέρονται κ πως οφειλουν να κάνουν κάτι για αυτό γιατί τα πήρα για αγορίστικα κ δεν φοριούνται από αγόρι αυτά.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


οκ..ευχαριστώ πολύ..του ζήτησα να μου στείλει εκ νέου αυτό που του παρήγγειλα και μου είπε ότι τα προϊόντα στέλνονται τυχαία και ότι δεν γίνεται να μου στείλει ό,τι του ζητάω ακριβώς..Εκτιμώ ότι μου έστειλε τα μτφ που κόστιζαν περισσότερο από το προϊόν αλλά δεν είναι απάντηση αυτή που μου έδωσε,νομίζω...θα το σκεφτώ τι θα του αφήσω.:rolleyes:


mxOsp2.pngBr57p2.pngEWfBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Kορίτσια, είχα παραγγείλει αυτό το κύπελο της avent από το άμαζον http://www.amazon.co.uk/gp/product/B003WE9HBO/ref=oh_details_o00_s01_i00

και μου έστειλαν αυτό: http://www.philips.com.ph/c/avent-baby-toddler-feeding/260ml-12m-plus-toddler-spout-scf752_00/prd/

Εδώ τα συγκρίνει η εταιρία: http://www.philips.com.ph/c/avent-baby-magic-cup/15164/cat/#compareState0=id1%3DSCF752%252F00%2Cid0%3DSCF608%252F05%2CcompareView%3Dtrue;filterState0=MCC_MAGIC_CUPS_SU_PH_CONSUMER%3Dtrue, αυτό που παράγγειλα έχει προέλευση Αγγλία, αυτό που μου έστειλαν Κίνα. Τους το κάνω θέμα έτσι δεν είναι, δεν είμαι υπερβολική, ε;


a0Nsp3.png
Link to comment
Share on other sites

οκ..ευχαριστώ πολύ..του ζήτησα να μου στείλει εκ νέου αυτό που του παρήγγειλα και μου είπε ότι τα προϊόντα στέλνονται τυχαία και ότι δεν γίνεται να μου στείλει ό,τι του ζητάω ακριβώς..Εκτιμώ ότι μου έστειλε τα μτφ που κόστιζαν περισσότερο από το προϊόν αλλά δεν είναι απάντηση αυτή που μου έδωσε,νομίζω...θα το σκεφτώ τι θα του αφήσω.:rolleyes:

Κοριτσακι βαλε το λινκ να δουμε. Μηπως εγραφε οτι στελνονται τυχαια?

Link to comment
Share on other sites

παραλαβαμε σημερα και εγω και η κουμπαρα μου τα φορεματα μας απο http://www.lightinthebox.com/, ολα αψογα!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D

Τα κινεζακια σωστοι επαγγελματιες, ειμαστε κατενθουσιασμενες!!!!!αδικα ανησυχουσα με ολες αυτες τις κακες κριτικες που ειχα διαβασει, τελος καλο ,ολα καλα;);););)


r1OMp3.png KcCbp3.png

Link to comment
Share on other sites

μου έστειλαν λάθος νούμερο παπούτσια από το javari.co.uk.

Τους έστειλα μειλ και μου είπαν ότι θα το διασταυρώσουν πρώτα με την αποθήκη τους και μετά θα μου απαντήσουν.

Έχει τύχει σε καμιά αυτό?? Τους ρώτησα μάλιστα ποιος θα πληρώσει τα έξοδα απόστολής.

Μήπως να τους έστελνα καμιά φωτογραφία??

Δεν χάνεις τίποτε να στείλεις και φωτογραφία. Εφόσον το λάθος είναι δικό τους αν σου ζητήσουν να τα στείλεις πίσω, θα σου επιστρέψουν εκείνοι τα μεταφορικά.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...