Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , Angot είπε:

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

      Είναι δύο τα μωρά καλέ ! Το λέω για να μην ανχωθουν Κ άλλες κοπέλες . Στα δίδυμα σχεδόν καμία δεν μπαίνει στο μήνα της .

Voi & Noi


beba09

Recommended Posts

Υπάρχει κάποια μανούλα που έχει ψωνίσει παιδικά παπουτσάκια από εκεί και εάν ναι, έμεινε ικανοποιημένη. Είδα ότι έχουν απίστευτα χαμηλές τιμές .....και τουλάχιστον στα κοριτσίστικά ήταν πολύ όμορφα και μου φάνηκαν και ποιοτικά. Απλά επειδή ήταν τόσο φθηνά....σκέφτομαι μήπως κάτι υπάρχει που δεν το βλέπω. Λέει ότι το εσωτερικό είναι δερμάτινο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τι να πω κορίτσια για μένα ούτε λογος για παπούτσια......άλλωστε ότι χρειάζομαι το έχω ήδη ευτυχώς. Όμως πλέον το οικονομικό είναι περιορισμένο. Ούτε κατά διάνοια ακριβό παπούτσι......λυπάμαι αλλά έχει έρθει η εποχή να περιοριστούμε σε αυτά που μπορούμε. Εγώ είδα μερικά παπουτσάκια που έδειχναν πολύ όμορφα. Τα σπόρτέξ δεν μου άρεσαν. Τώρα το καλοκαίρι σκέφτομαι να πάρω ένα πρόχειρο ζευγαράκι της μπουμπούς για την παιδική χαρά και ένα καλό για έξω. Ευτυχώς σπορτέξ ήδη έχουμε.

Πω πω πολύ κρίση πρώτη φορά δεν βρήσκω δουλειά....νεκρα....μιλάμαι νέκρα όχι αστεία. Αναρωτιέμαι αν θα βρω πόσα θα μου δίνουν....... ε ρε γλέντια...!

Link to comment
Share on other sites

έχεις δίκιο, θα πορευτούμε με ό,τι έχουμε πια...εγώ λέω να της πάρεις ένα ζευγάρι και βλέπεις πως θα ναι και αν μείνεις ευχαριστημένη ξανααγοράζεις.

έτσι κι αλλιώς στις μικρές ηλικίες τα παπούτσια και τα ρούχα ανανεώνονται συχνά.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γιατί δεν κοιτάς σε στοκάδικα ή στα διαφορα αουτλετ?η ακόμα κ στα μαγαζια έχουν διαφορες προσφορες;) Δε ξερω μεχρι πόσα μπορεις να διαθεσεις και τη τιμη εχουν τα βοι&νοι αλλά εχω βρει πολλα παπουτσια για τα παιδια με 25 ευρώ...Υπαρχει κ ενδιαμεση λύση..

Link to comment
Share on other sites

Στα Voi & Noi ψώνισα του γιού μου ένα ζευγάρι μποτάκια τα οποία βγήκαν καλά. Πήρα κι εγώ ένα ζευγάρι και το μόνο που χρειάστηκε να κάνω ήταν να αλλάξω τακούνια. Κατά τα άλλα είναι οκ!

Και η κόρη μου αγόρασε ένα ζευγάρι μπότες και μετά από καθημερινή σχεδόν χρήση δύο μηνών ξεκόλησε λίγο η σόλα από κάτω την οποία και κολήσαμε.


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν κοιτάς σε στοκάδικα ή στα διαφορα αουτλετ?η ακόμα κ στα μαγαζια έχουν διαφορες προσφορες;) Δε ξερω μεχρι πόσα μπορεις να διαθεσεις και τη τιμη εχουν τα βοι&νοι αλλά εχω βρει πολλα παπουτσια για τα παιδια με 25 ευρώ...Υπαρχει κ ενδιαμεση λύση..

Μην νομίζεις καλή μου πως δεν το κοίταξα....αλλά ένα παπούτσι corcodillino έχει 30 σίγουρα, αλλά δεν μπορώ να τρέχω κάθε τρεις και λίγο στο στοκ που είναι τόσο μακριά. Αν το πιστεύεις ή όχι είχε καλοκαιρινό παιδιλάκι, που πραγματικά φαινόταν πολύ καλό με 12 ευρώ....!!!! Για αυτό και άνοιξα το θέμα. Φαινόταν ίδιο σε ποιότητα με αυτά που αγοράζω. Σε άλλα μαγαζιά που κοίταξα και δεν είδα καμία φοβερή ποιότητα και πολύ πιο ακριβά ήταν. Με ενδιαφέρει πραγματικά τα ποδαράκια της να είναι σε καλό παπουτσάκι αλλά πέρυσι έδωσα 60 ευρώ για παπούτσι που φορέσαμε στην παιδική χαρά, στην παραλία κλπ....(όλο το καλοκαίρι) και έγινε αγνώριστο από την κακοποίηση, μέσα σε μια εβδομάδα. Άσε που δεν μπορείς να έχεις μόνο ένα ζευγάρι. Θέλεις ένα για έξω, ένα για νερά λάσπες παιδική χαρά, ένα για το σπίτι......!! άσε πλεόν δεν έχω άλλα χρήματα.

Link to comment
Share on other sites

οπως ολα τα μαγαζια εχει διαφορες ποιοτητες.τα δερματινα ειναι μια χαρα.τωρα απο τα παιδικα εχω παρει σπορτεξ και ηταν οτι πρεπει.ουτε μυριζαν ουτε τιποτα.αλλα δεν πηρα απο τα πολυ φθηνα.εχω δει κατι παιδικα τελεια και θα τα παρω σιγουρα.εχει με 15 και με 20 ευρω.θα παρω τα δευτερα γιατι μου κανουν καλυτερα και εχουν δερματινο πατο.


 

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν κοιτάς σε στοκάδικα ή στα διαφορα αουτλετ?η ακόμα κ στα μαγαζια έχουν διαφορες προσφορες;) Δε ξερω μεχρι πόσα μπορεις να διαθεσεις και τη τιμη εχουν τα βοι&νοι αλλά εχω βρει πολλα παπουτσια για τα παιδια με 25 ευρώ...Υπαρχει κ ενδιαμεση λύση..
τι διαφορα εχουν τα παπουτσια των 25 ευρω σε αλλα μαγαζια απο τα φθηνα του συγκεκριμενου μαγαζιου.εχω βγαλει το συμπερασμα οτι τα περισσοτερα μαγαζια με φθηνα ρουχα η παπουτσια ειναι κινεζικα.του ζαρα ας πουμε που ειναι σχετικα φθηνα ειναι χαλια.πλαστικουρα.

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


τι διαφορα εχουν τα παπουτσια των 25 ευρω σε αλλα μαγαζια απο τα φθηνα του συγκεκριμενου μαγαζιου.εχω βγαλει το συμπερασμα οτι τα περισσοτερα μαγαζια με φθηνα ρουχα η παπουτσια ειναι κινεζικα.του ζαρα ας πουμε που ειναι σχετικα φθηνα ειναι χαλια.πλαστικουρα.

Εγώ δε μιλάω για noname αλλά για επώνυμα σε στοκ προηγούμενης χρονιάς!!!!

Καλοκαιρινά δερμάτινα αγκάθα ντε λα πράντα και γκαρβαλίν 25 ευρώ σε στοκάδικο στο περιστέρι κ άλλα....

Σε τοπικό μαγαζί στο Περιστέρι πάλι, Nike δερματινο 25 ευρώ

Link to comment
Share on other sites

τι διαφορα εχουν τα παπουτσια των 25 ευρω σε αλλα μαγαζια απο τα φθηνα του συγκεκριμενου μαγαζιου.εχω βγαλει το συμπερασμα οτι τα περισσοτερα μαγαζια με φθηνα ρουχα η παπουτσια ειναι κινεζικα.του ζαρα ας πουμε που ειναι σχετικα φθηνα ειναι χαλια.πλαστικουρα.

του zara δεν μου αρέσουν γιατί μοίαζουν ότι δεν είναι άνετα, αυτό που έκανε εντύπωση με το παπουτσάκι που είδα, τέλεια σόλα, πολύ όμορφο....εξωτερικό.

Link to comment
Share on other sites

τι διαφορα εχουν τα παπουτσια των 25 ευρω σε αλλα μαγαζια απο τα φθηνα του συγκεκριμενου μαγαζιου.εχω βγαλει το συμπερασμα οτι τα περισσοτερα μαγαζια με φθηνα ρουχα η παπουτσια ειναι κινεζικα.του ζαρα ας πουμε που ειναι σχετικα φθηνα ειναι χαλια.πλαστικουρα.

η κορούλα μου φοράει alouette μπουφάν, τιμή 90 ευρώ, αγορά στις εκπτώσεις 40....και είναι made in PRC, δηλαδή κινέζικο....όλα φτιάχνονται στην Κίνα. Σε αυτό ας μην γελιόμαστε, το θέμα είναι αν είναι καλά ποιοτικό.....;; έαν έχει σωστές προδιαγραφές;;;

αγόρασα σετάκι chief, φτιάχνονται στην Κίνα, μια χαρά ποιότητα.....12 ευρώ παρακαλώ.

Link to comment
Share on other sites

Όσο για αυτά που φτιάχνονται στην Ελλάδα, όλα είναι από Πακιστανούς. Εδώ απλά σηζητάμε εάν το συγκεκριμένο μαγαζί είναι μούφα ή όχι. Μην ξεχνάμε ότι πολλά μαγαζιά είναι ακριβότερα λόγω διαφήμισης και prestige και όχι μόνο ποιότητας. Όμως προπέρυσι έκανα την βλακεία και πήρα παπουτσάκι ισπανίας σε συνοικιακό μαγαζί και μου βγήκε μούφα και έδωσα και 35 και η πωλήτρια.....είχε και ύφος...έχουν μάθει να μην δίνουν σημασία στον πελάτη εάν δεν τους τα σκάσει χονδρά....! Λυπάμαι πλέον λεφτά δεν υπάρχουν.

Link to comment
Share on other sites

Eγω πάντως δύο ζευγάρια που έχω πάρει μια χαρά μου ήταν. ένα τρίτο που πήρα δεν έχει καλή εφαρμογή στο πέλμα αλλα αυτό το κατάλαβα από την πρώτη στιγμή που το δοκίμασα απλα μου άρεσε πολύ και την έκανα την βλακεία

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...