Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , LeneL είπε:

      Εμείς παίρνουμε ένα τεράστιο χειροκρότημα για την συνεισφορά μας στην αύξηση του πληθυσμού...

      Γενικά δε θέλω να σε αποθαρρύνω, εγώ είμαι εκπαιδευτικός και δεν πήρα κανένα απολύτως επίδομα, λόγω του συνολικού εισοδήματος το οποίο μη φανταστείς ότι ξεπερνά κατά πολύ τις 40.000. ααα πήρα 40 ευρώ και για τα δύο από το δήμο που ανήκω, για το πρώτο γάλα!

      ούτε λοχείας κύησης και 9 μηνο;  εμένα ο άντρας μου είναι καπετάνιος όποτε όπως καταλαβαίνεις με παρασύρει το δικό του εισόδημα ! το δικό μ θα το έπιανε το 40αρι 

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Έθεσε ένα πρόβλημα που είχε με τον πατέρα της και την μεταφορά του πιπίνου στο Λαύριο και προφανώς δεν της άρεσαν οι απαντήσεις που έλαβε. Εκείνη την στιγμή φάνηκε να εκνευρίζεται αλλά φαντάστηκα ότι αργότερα θα της πέρναγε. Μάλλον όχι αφού δεν μπήκε ακόμα.

Μεγεια τα ρουχαλάκια. Πως να το κάνουμε τώρα που άνοιξε ο καιρός αλλάζει και η διάθεσή μας και με μερικά ψώνια ακόμα καλύτερα. Καλοφόρετα.

Χμμμ...δεν εχω διαβασει οποτε δεν εχω και αποψη για το εν λογο θεμα...:roll::roll:

Ζωη μην χαλιεσαι...και περνα απο το καφε...:(

Ιωαννα ευχαριστω το προβλημα με μενα ειναι οτι κανω διαιτα 1 βδομαδα χανω 2 κιλα και μετα ξανατρωω και παιρνω αλλα 3...πιστευω οτι εχω μανια με το φαγητο...βουλιμια θα ελεγα καλυτερα...τρωω ανεξελεγκτα και τα παντα...:confused::confused::confused:


waWmp3.png

9LyAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

καλημερα...καλε τι κανετε???

..ναι παιχτηκε ζητημα αλλα οκ τωρα...απλα ημουν πολυ φορτισμενη εκεινη τη φαση κ ηθελα αγαπη φροντιδα κ προδερμ η αληθεια ειναι οτι δεν ηθελα να ξαναμπω γιατι δεν ειχα το κεφι αν εγραφα κατι να τα ακουσω...αλλα το μετανιωσα εντος της ημερας κ απλα δεν εχω ξαναμπει γιατι οντως τρεχω σαν το βεγγο ειμαι τοσο πτωμα που εχθες εδοσα το μωρο στη μανα μου το απογευμα κ κοιμομουν απο της 6 μεχρι της 7 το πρωι με ενα διαλημμα μιας ωρας κατα της 10 που ταισα κ κοιμησα την πιπινα!! ουτε μπανιο δε το εκανα το καημενουλι μου!! :(...εχει πεσει δουλεια στο γραφειο το 6ωρο εγινε 7ωρο εχουμε παραδοσεις τρελες κ μεχρι τον αυγουστο θα παει ετσι κ θελω να δειξω καλη διαγωγη μη τυχον μετα δεν εχει δουλεια κ με σουταρουν..εντομεταξυ τωρα το μωρο θελει της βολτες του κ το απογευμα ειναι φουλ για μενα δε θελω να φορτωνω τους δικους μου γιατι κι αυτοι κουραζονται συν οτι ο πεθερος μου εχει κι αυτος τρεχαματα με την υγεια του κ δεν πολυερχετε να κραταει τη πιπινα για να ξεκουραζονται...με τον πιπινο καλα εχει ηρεμισει κ προσπαθει περισσοτερο απο ποτε!!

Ελπιζω να στε ολες καλα...τωρα που γραφω κανω μπρεικ για μαμ!!:-D:-D


hq542ekr5zay08qe.png9j0i668o8xjsckws.png

ΕΔΩ ΚΑΙΛΑΝΤΕΡ ΟΒΕΡ!!!

Link to comment
Share on other sites

αααα η πιπινα ειναι 6980κιλα 67 ποντους υψος κ 42 κεφαλακι πηρε μονο 400γραμαρια 3 ποντους κ κεφαλακι καθολου..δεν επρεπε να παρει στο κεφαλακι κ τα 400γρ λιγα δεν ειναι κ τα κιλα? ουτε καν 7,00??


hq542ekr5zay08qe.png9j0i668o8xjsckws.png

ΕΔΩ ΚΑΙΛΑΝΤΕΡ ΟΒΕΡ!!!

Link to comment
Share on other sites

μπηκα για ενα γρηγορο μπρεικ....

ο μικρος εχει ακομα απιστευτο μπουκωμα και ξεροβηχα...δλδ παιρνοντας την αντιβιωση μας σταματησε μονο ο πυρετος που θα μπορουσε να τον σταματησει και το depon...ειμαστε στην 6η μερα και θα παρω τον γιατρο... μηπως δεν ηταν ιωση?!?!?Εντωμετακυ στο ματι του που ειναι μια χαρα τωρα ειχε σταφυλοκοκο μαλλον...λετε να τον χτυπησε και σαν ιωση??Τι να πω ειμαι πολυ στεναχωρεμενη με το βουδακι...:(

Ψωνιστηκα πηρα πολλα και ωραια πραγματα ... ετσι να με βλεπει και ο παυλιτος περιποιημενη και να με βλεπω και εγω ομορφη...η καρτα μου βογγηξε...:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

πρωτον καλα εκανες που ψωνισες...'ανεβαινεις'...δευτρον η αντιβιωση σκοτωνει ενα μικροβιο...όχι ό,τι εχει αφησει πισω του το μικροβιο...περιμενε....θα περασει και προπαντων μην γαχωνεσαι τοσο..Αντιβιωση αν μην δινετε για ψυλλου πηδημα...το ξερω ότι το ξερεις...;)

αλεκα πηρα τηλ.δεν θελουν τιποτα αλλο.

μπραβο μαιρουλα....ευχομαι να σας κανει καλο καιρο...

αααα η πιπινα ειναι 6980κιλα 67 ποντους υψος κ 42 κεφαλακι πηρε μονο 400γραμαρια 3 ποντους κ κεφαλακι καθολου..δεν επρεπε να παρει στο κεφαλακι κ τα 400γρ λιγα δεν ειναι κ τα κιλα? ουτε καν 7,00??

μπραβο ζουζου....λοιπον ακου τα και εσυ τωρα. Εδω περα ειμαστε εβδομηντα νοματαιοι...αλιμονο αν ταιριαζαμε με ολους και αλιμονο αν όλοι μας χαιδευαν τα αυτια....δεν λεω ότι δεν ειχες δικιο...και εμενα ισως να με στεναχωρουσαν αυτα....αλλα του 'φευγω και δεν ξαναμπαινω' να μην του κανεις χρηση...ειναι κριμα...περασαμε μαζι τοσα και τοσα και θα στεναχωρηθουμε τωρα για βλακειες....ξερω ότι πολλοι εδω εχουν τις αδυναμιες τους...και εγω ισως νιωθω ότι ταιριαζω πιο πολυ με καποιες ...γενικα ομως ας το κρατησουμε σε φιλικο επιπεδο εστω και με αυτες που δεν ταιριαζουμε...ενταξει ζουζουνα??

και κατι τελευταιο.....

ΤΟ ΚΙΜΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΣΠΙΤΙ!!!!!!!!!!:-D:-D:-D....σιδερενια περδικουλα...ποτε ξανα νοσοκομεια!


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κ απο μενα!!

ΚΙΜΙ μου λογικα ειστε σπιτακι σας τωρα!!σιδερενια η περδικουλα!!

ΤΖΙΑ μου τι εγινε μαρη?πες νεα για τη μικρουλα σου!!

ΖΟΥΖΟΥ μου καλως ορισες πισω!!μια χαρα ειναι η μικρη σου βρε!!!τωρα δεν παιρνουν γρηγορα κιλα ειναι φυσιολογικο!!κ ειναι κ κοριτσακι!

εγω εχτες δεν εκλεισα ματι...ο μικρος ειχε γκρινια απιστευτη...πρωτη φορα...μιξες δεν εχει.δεν βηχει,κακα κανει κμετο παραπανω,τρωει μια χαρα,τι στο καλο τον ενοχλει?εβγαλε 2 δοντια κ δεν καταλαβαμε οτι τα βγαλε!!τωρα τι εχει κ μου εκανε ετσι ολο το βραδυ...εχω εναν πονοκεφαλο αλλο πραμα...ειναι κ ο καιρος αστα να πανε...ουφφφφ....δεν εχω διαβασει παω να ριξω ενα βλεφαρο αν προλαβω...


PlbZp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ηρθααααα...καλημερα, καλη εβδομαδα κοριτσακια μου...εχθες ξεραθηκα τελικα...ειχαμε και πολυ ησυχιες και με ψιλοπηρε.....

Στο δικαστηριο αθωωθηκαμε φυσικα και ειμαι πολυ χαρουμενη....αλλα πιο χαρουμενη ειμαι επειδη βρηκα φορεμα για τη βαφτιση που θα γινω νονα -κουμπαρα.... Ενα μπλε-ηλκετρικ....πολυ ωραιοα για τα δεδομενα μου τωρα....οποτε ΕΥΗ Γ, δεν χρειαζεται αν μου κανετε κππλιμεντα για να ατα ακουω :tongue: θα τα πω μονη μου....Ειναι ωραιο φορεματακι, λιγο τσιμπμενο, μπλε ηλεκτρικ , τιραντε, μακρυ φυσικα...το εβαλα και ημουν σουπερ..

μπραβο βρε Αλεκακι για το δικαστηριο!!μεγεια κ το φορεμα!!βγαλτο μαρη μια φωτο να το δουμε!!!

Κοριτσια σημερα στον παιδικό σταθμό του Μαρκελλου ειχανε αθλητικούς αγωνες και το μεσημέρι επέστρεψε φορωντας μεταλλιο και κρατώντας ένα βραβειο!!! Το καμαρι μου. Ηρθα πρώτος, μου ειπε. Κατασυγκινήθηκα που τον ειδα.

Το απόγευμα εχουμε δοκιμαστικό στο ωδειο, για την επόμενη ταξη που θα κάνουν αρμόνιο μαζί με τους γονεις. Ειμαι περιεργη να δω αν θα του αρεσει.

Αυτα για την ωρα

συγχαρητηρια στο Μαρκελακι σου!!παντα να σε κανει περηφανη!!
θα ρθει και η ελενη 1 τωρα...ουφ, κουραστηκα σημερα...ξεχασα να σας πω ότι σημερα εχω επετειο γαμου μπουχαχα
να ζησετε κοριτσαρα μου!!!παντα αγαπημενοι να καμαρωνετε τα αγγελουδια σας!!
ενα παιδάκι που δε θηλάζει μπορει να ειναι πιο δυνατο και ανθεκτικο απο ενα άλλο που θηλάζει...αυτο παλι που θηλάζει θα ηταν ακομα πιο αδυναμο αν δε θηλαζε...τεσπα...η μικρη μου δεν ειναι το σουπερ μπεμπε...ειναι το μπεμπε μου και αυριο πάει νοσοκομειο σε ωρλ γιατι μαλλον εχει λαρυγγιτιδα:(:(:(

νοσοκομειο??γιατι νοσοκομειο μαρη?

να ζήσετε!αυριο εχει γενεθλια και ο νυσταλεων μου...

να τον χαιρεσαι!!!

εμενα μου ειπε οτι εχει ιωση...αλλα ειναι οκ...τις περνανε μονα τους..η λαρυγγιτιδα ομως μου λεει (αν ειναι) ειναι σοβαρό....

ε??μαρη δεν ειναι τιποτα η λαρυγγιτιδα...τι να πω...

αυτο ειναι το θεμα..με ρωτησε για το βηχα...δεν εχει εκτος από σημερα το πρωι πριν ξυπνησει λιγο...μου ειπε οτι μπορει να ειναι λαρρυγγομαλακία...ετσι το ειπε..αποτι καταλαβα ανατομικη ανωμαλία στον λαρυγγα..αυτη δεν ειναι ειδικη..ειπε να το δει ωρλ
χαχα ας γελασω....λαρυγγομαλακυνση ειχε κ ο δικος μου!!κ νομιζα στην αρχη οτι ειναι αρρωστος γιατι μου εκανε σαν γουρουνακι...τον παω στον γιατρο κ μου λεει ουτε ορο να μην του βαλεις εχει λαρυγγομαλακυνση κ θα φυγει με τον καιρο κ να μην ανησυχω γιατι το παιδι δεν νιωθει καμια ενοχληση...κ πραγματικα δεν περασαν πολλες μερες κ του φυγε!

απλα τελειο!!μεγειες!!

Καλημερα εχω χασει πολλααααα επεισοδια...

Αρχιζω σιγα σιγα να τελειωνω τις δουλειες μου για να επανελθω δριμυτερη...

Δεν εχω να σας πω πολλα νεα εκτος του οτι το βουδακι ειναι ακομα αρρωστο παρ'ολη την αντιβιωση που του εχω φορτωσει ... :(

περαστικα του μωρε....αλλα μη του πολιδινεις αντιβιωση κατα την ταπεινη μου γνωμη...

εχω να πω οτιο τα παιδια μου εχουν και παλι μυξουλες...αλλα το παλευουν...το στρατο τον δινω ζιρτεκ..τα μικρα μπολικο ορο..μεχρι τη βαφτιση δεν δινω τιποτα αλλο ουτε φρουτα...μετα θα το ξανρχισω..η πατατα χτες τους καλοαρεσες...συνεχιζω με αυτην και βλεπουμε..
περαστικα τους κ σε σενα!!βλεπω κανατε καλη αρχη με το φαι!!μηπως να κοψεις φρουτοκρεμες κ κρεμες κ να περασεις κατ ευθειαν στα κοκορετσια:tongue:?

Ψωνιστηκα πηρα πολλα και ωραια πραγματα ... ετσι να με βλεπει και ο παυλιτος περιποιημενη και να με βλεπω και εγω ομορφη...η καρτα μου βογγηξε...:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

μπραβο μεγεια!!!!αστην να βογγηξει να σε δει ο Παυλιτος να του ρθει ντουβρουτζας για να βογγηξεις κ συ:tongue::tongue::tongue:


PlbZp2.png
Link to comment
Share on other sites

ELA LEME KAI ΤΟ ΚΙΜΑΚΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΡΔΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΣΠΙΤΑΚΙ ΤΟΥΣ!!!!

ΘΑ ΜΠΕΙ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΝΑ ΜΑΣ ΤΑ ΠΕΙ ΚΑΙ Η ΙΔΙΑ!!!!

ΣΙΔΕΡΟΚΕΦΑΛΗ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑ!!!


ο στρατος μου ηρθε στις 24.12.2007

η δομνα και ο κωστας μου ηρθαν στις 2.11.2009

Ο ΟΥΡΑΝΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΜΟΥ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλά η δικιά μου είναι η μοναδική που δεν έχει βγάλει δόντι μέχρι στιγμής ?

Ζουζου welcome back

Κίμι μου σιδερένια η περδικούλα μας !!!

Ούτε εμένα φίλη μου... Κι εμείς φαφούτες είμαστε! Αλλά είναι μια γλύκα, δεν είναι με το φαφουτόστομα;;;;


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ομορφάκια τζαμάουα το φόρεμα... Να το πάρω κι εγώ;;;;;; Πλήηηηηηηζ! Αν θέτε δείτε και το www.asos.com εμένα με έχει σώσει αυτό το σάιτ από άποψη φορέμάτων...

Τζία τι κάνει το μπεμπέ;;;;

Εύη περαστικά ΄κούκλα μου.

Μαριάνθη με γεια τα όλα σου! Εύγε

Αλέκα ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!

Πάω για τσιγάρο...


Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!!!

λιτσακη σιγουρα τα κιλα φουσκωνουν τα μαγουλα αλλα εσενα σε εκανε γλυκια,δεν ξερω βεβαια αν ησουν ετσι και πιο αδυνατη.

δε με λες αγχωθηκες για τον καιρο της κυριακης ή μονο εγω ειμαι η τρελη????

τζια να χαιρεσαι τον συζηγο!!!!!

κιμακι σιδερενια η περδικα!!!!

ΟΧΙ ΚΑΙ ΠΙΟ ΑΔΥΝΑΤΗ ΕΙΧΑ ΜΑΓΟΥΛΑ...παντα ημουν γλυκια!!οταν θυμωνω ομως και κατσουφιαζω..συναφιαζω λεμε...δεν ειμαι για να με βλεπουν!!!οντως ο καιρος με αγχωνει...αλλα εχω εναλλακτικες...
αααα η πιπινα ειναι 6980κιλα 67 ποντους υψος κ 42 κεφαλακι πηρε μονο 400γραμαρια 3 ποντους κ κεφαλακι καθολου..δεν επρεπε να παρει στο κεφαλακι κ τα 400γρ λιγα δεν ειναι κ τα κιλα? ουτε καν 7,00??

ζωη μην αγχωνεσαι μια χαρα ειναι η πιπινα...θα τα παρει αργοτερα...

τωρα δινω συμπληρωμα τη μπεμπα!!την πατατα την καλοεφαγε παλι σημερα!!!

κοτοπουλο θα βαλω κι εδω φωτο!!!προσπαθω να κανω ενα κλιπακι στο nero για την κυριακη...ξερει καμια τι παταω???στο στρατο το ειχα κανει με ενα αλλο προγραμμα που ειχα τοτε...

δεν ειδα και την απαντηση της αλεκας για την περδικοοικογενεια...:rolleyes:;);):tongue:


ο στρατος μου ηρθε στις 24.12.2007

η δομνα και ο κωστας μου ηρθαν στις 2.11.2009

Ο ΟΥΡΑΝΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΜΟΥ!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...