Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Lila ki είπε:

      Και εγώ ξεκινάω τον Απρίλιο !!!! Αμήν όλα δεξιά !!!! Να είσαι καλα κοπέλα μου για την υπομονή και είδες όλα ανταμείβονται ! Με το καλό !

      Καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου! Να πάνε όλα καλά! 

      • Ευχή 1

Koula - mares


kale

Recommended Posts

Και σε αυτά που γράφουν οι απόψεις διύστανται...Μπέρδεμα ρε παίδι μου και αυτά τα πράγματα...Πάλι καλά όπως λέει και το Dadaki που δεν έχουμε βαρύ χειμώνα...Το πολύ πολύ να πάρω ac για το σαλόνι και ένα πάνελ για τον κοινόχρηστο που συνδέει όλα τα δωμάτια...

Ψαξε.Δες σε φορουμς...

ΜΑνι μανι 2 σου βρηκα...

http://www.thegreekz.com/forum/showthread.php?655622-%CE%A5%CF%80%CE%AD%CF%81%CF%85%CE%B8%CF%81%CE%B7-%CE%98%CE%AD%CF%81%CE%BC%CE%B1%CE%BD%CF%83%CE%B7

http://www.phorum.gr/viewtopic.php?f=56&t=225013


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα κοριτσάκια μου,τι κάνετε???Εγώ είμαι λίγο κουρασμένη.Πήγα το πρωί στη δουλειά,γύρισα,μαγείρεψα,φάγαμε και έκανα μερικές δουλειές στο σπίτι γιατί είχαμε πιάσει αράχνες.Έχω και σίδερο ρε γαμώτο,αλλά θα το κάνω αύριο το βραδάκι.Δεν την παλεύω τώρα.

Ανιτάκι μου πολύ ευχάριστα τα νέα σου.Καλή αρχή κοπελάρα μου και με ένα γερό μωρό.

Ρικάκι θέλει ψάξιμο η θέρμανση και εγώ δεν ξέρω καθόλου από αυτά.Εμείς έχουμε φυσικό αέριο.

Νταντάκι χαίρομαι πολύ που περνάς καλά και ξεσκάς.Μπράβο κοπέλα μου έτσι με καλή διάθεση πάντα.

Αναστασούλα μου κουράζεσαι αγαπούλα ε?Τι να κάνεις.Το καλό είναι ότι έχετε δουλειά ευτυχώς.

Κακάο μου έχεις πολύ πλάκα στο έχω πει???

Μορφάκι τι καλό μαγείρεψες???Πώς είσαι σήμερα???Πονάς???

Ζεττάκι μου,τι κάνεις ομορφιά μου??Πώς είναι τα κέφια σήμερα???

Δημητρούλα μου ελπίζω να αναπληρώσεις τον ύπνο που έχασες σήμερα παρέα με το αγοράκι σου.Θα περάσει ο καιρός και δεν θα το καταλάβεις.Εδώ παρέα θα είμαστε.

Λαμπρινούλα μου βάρυνες αρκετά ε???Να ξεκουράζεσαι γιατί σε λίγο καιρό έρχεται το αγοράκι σου!!!!

Κοριτσάκια μου έχω ένα πρόβλημα.Τη Δευτέρα η μαμά μου έχει γενέθλια και επειδή η μέρα είναι εργάσιμη αποφάσισε να συναντηθούμε αύριο όλοι μαζί οικογενειακώς για ουζάκι και φαγάκι,πράγμα το οποίο μου το ανακοίνωσε σήμερα.Οπότε δεν θα μπορέσω να έρθω αύριο γιατί θέλει να μαζευτούμε κατά τις 12 με 12.30.Λυπάμαι πολύ κοριτσάρες μου που δεν θα σας δω,αλλά δεν μπορώ να της αρνηθώ λόγω των γενεθλίων της.Ελπίζω να συναντηθούμε σύντομα κάποια άλλη Κυριακή.

Link to comment
Share on other sites

Nai pragmatika eimaste kala tora ... Etoimazomaste kai gia tin prospathia k mpori na einai k gia auto.

Egw exo to 18 sto saloni k ena 12 sto upnodomatio. An valo to 18 na doulevei k anoikso tin endiamesi porta zestenete olo to spiti k einai teleia.

An thes mono gia tin zesti des k tis sompes kerosan. Eina apolitos asfalis, einai inverter k einai super. Gia posa tetragonika milame?

Δεν είναι μεγάλος χώρος αλλά το θέμα είναι θα πιάνει και τους κοινόχρηστους που επικοινωνούν με το σαλόνι...Το σαλόνι είναι περίπου 25τμ και στο τέλος έχει πόρτα που βγαίνει στο διάδρομο και πας στα άλλα δωμάτια...Αλλα δεν ειναι στενός ο διαδρομος είναι μεγάλος....


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites

Πανελ υπερηθρης σε μικρο χωρο μην βαλεις.Δεν ζεσταινει αν κοβεται η ακτινοβολια.Δεν θα ζεσταινει δλδ τα διπλα δωματια γιατι δεν ζεσταινει με αερα...Πρεπει να μπαινει σε χωρο που να "βλεπει" ολες τις μεριες του δωματιου.Γι αυτο εχουν βγαλει κι αυτα που μπαινουν στο ταβανι

Ε είναι αυτό που ειπα πριν ... Τώρα είμαι σίγουρη πως μιλάμε για τα ίδια. Ζεσταίνουν τα αντικείμενα. .. οι θερμοπομποι δεν κάνουν αυτό. .. η μάνα μου έχει 2 καεί όμως μονο το 1 και ζεσταίνεται ολο το σπίτι 65 τμ αλλά ξαναλέω δε τς καεί ολη μέρα


url]
Link to comment
Share on other sites

Έλα συννενοηθηκαμε... του γνωστού μου είναι ακριβώς σαν αυτά της ρεντγουελ... ακριβώς. .. η φίλη σου τα καίει ολη μέρα? Αυτος ναι.....

Οι θερμοπομποι δεν έχουν καμία σχέση με τα πανελ αυτά. .. αλλά και πάλι αν τα καις ολη μέρα δεν ξέρω. .. και επίσης είναι με πυροτουβλο? Αυτά με το πυροτουβλο δεν είναι ανάγκη να τα καις ολη μέρα.

Ναι βρε δεν ειδες τους θερμοπομπους(convectors) που μοιαζουν με αυτα της υπερυθρης;http://www.crystalaudio.gr/ProductDetails/PF-550-80.aspx

Εχουν κι αλλες μαρκες που βαζεις και σχεδια πανω και τετοια.

Τελος παντων η φιλη μου δεν το καιει συνεχεια.Δεν εχει και μωρα ουτε ειναι σπιτι ολη μερα αλλα η αλλη γνωστη που πηρε τον θερμπομπο (κονβεκτορα)αυτα δλδ που βγαζουν το ζεστο αερα τραβαει τις κοτσιδες της...Βασικα χαλασε οσα κι εγω με τη σομπα αλογονου.Γιατι μιλαμε για ενα θερμοπομπο μονο ενω η αλλη εβαλε σε ολο το σπιτι


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα κοριτσάκια μου,τι κάνετε???Εγώ είμαι λίγο κουρασμένη.Πήγα το πρωί στη δουλειά,γύρισα,μαγείρεψα,φάγαμε και έκανα μερικές δουλειές στο σπίτι γιατί είχαμε πιάσει αράχνες.Έχω και σίδερο ρε γαμώτο,αλλά θα το κάνω αύριο το βραδάκι.Δεν την παλεύω τώρα.

Ανιτάκι μου πολύ ευχάριστα τα νέα σου.Καλή αρχή κοπελάρα μου και με ένα γερό μωρό.

Ρικάκι θέλει ψάξιμο η θέρμανση και εγώ δεν ξέρω καθόλου από αυτά.Εμείς έχουμε φυσικό αέριο.

Νταντάκι χαίρομαι πολύ που περνάς καλά και ξεσκάς.Μπράβο κοπέλα μου έτσι με καλή διάθεση πάντα.

Αναστασούλα μου κουράζεσαι αγαπούλα ε?Τι να κάνεις.Το καλό είναι ότι έχετε δουλειά ευτυχώς.

Κακάο μου έχεις πολύ πλάκα στο έχω πει???

Μορφάκι τι καλό μαγείρεψες???Πώς είσαι σήμερα???Πονάς???

Ζεττάκι μου,τι κάνεις ομορφιά μου??Πώς είναι τα κέφια σήμερα???

Δημητρούλα μου ελπίζω να αναπληρώσεις τον ύπνο που έχασες σήμερα παρέα με το αγοράκι σου.Θα περάσει ο καιρός και δεν θα το καταλάβεις.Εδώ παρέα θα είμαστε.

Λαμπρινούλα μου βάρυνες αρκετά ε???Να ξεκουράζεσαι γιατί σε λίγο καιρό έρχεται το αγοράκι σου!!!!

Κοριτσάκια μου έχω ένα πρόβλημα.Τη Δευτέρα η μαμά μου έχει γενέθλια και επειδή η μέρα είναι εργάσιμη αποφάσισε να συναντηθούμε αύριο όλοι μαζί οικογενειακώς για ουζάκι και φαγάκι,πράγμα το οποίο μου το ανακοίνωσε σήμερα.Οπότε δεν θα μπορέσω να έρθω αύριο γιατί θέλει να μαζευτούμε κατά τις 12 με 12.30.Λυπάμαι πολύ κοριτσάρες μου που δεν θα σας δω,αλλά δεν μπορώ να της αρνηθώ λόγω των γενεθλίων της.Ελπίζω να συναντηθούμε σύντομα κάποια άλλη Κυριακή.

γειά σου νάντι,τι κάνεις;εγω είμαι καλά,βγήκα και έξω σήμερα...:D:D

Link to comment
Share on other sites

Ε είναι αυτό που ειπα πριν ... Τώρα είμαι σίγουρη πως μιλάμε για τα ίδια. Ζεσταίνουν τα αντικείμενα. .. οι θερμοπομποι δεν κάνουν αυτό. .. η μάνα μου έχει 2 καεί όμως μονο το 1 και ζεσταίνεται ολο το σπίτι 65 τμ αλλά ξαναλέω δε τς καεί ολη μέρα

Ααα τοτε το ιδιο λεμε ναι.Απλα μοιαζουν εμφανισιακα μεταξυ τους και ο κοσμος μπερδευεται...

Καλα εγω με θερμοπομπους παλια σε 2αρι (τους κλασικους παλιους) με νυχτερινο ρευμα μια χαρα ρευμα πληρωνα.Τωρα που εχει ακριβινει με τη σομπα αλογονου ηρθε πολυ:?


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

γειά σου νάντι,τι κάνεις;εγω είμαι καλά,βγήκα και έξω σήμερα...:D:D

Καλά είμαι Μορφάκι μου.

Μπράβο κοπέλα μου!!!Έτσι για να μην βαριέσαι κιόλας.Φαντάζομαι ρώτησες το γιατρό και σου είπε ότι είναι οκ να βγεις έτσι???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα κοριτσάκια μου,τι κάνετε???Εγώ είμαι λίγο κουρασμένη.

Καλησπέρα μωρό μου τι κάνεις?

Έχω πολύ καιρό να σε πετυχω... κουρασμένη ε?

Αχ βρε κοριτσάκι μου δουλεύεις πολλές ώρες.

Καλά είμαι.


url]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσάκια μου,τι κάνετε???Εγώ είμαι λίγο κουρασμένη.Πήγα το πρωί στη δουλειά,γύρισα,μαγείρεψα,φάγαμε και έκανα μερικές δουλειές στο σπίτι γιατί είχαμε πιάσει αράχνες.Έχω και σίδερο ρε γαμώτο,αλλά θα το κάνω αύριο το βραδάκι.Δεν την παλεύω τώρα.

Ανιτάκι μου πολύ ευχάριστα τα νέα σου.Καλή αρχή κοπελάρα μου και με ένα γερό μωρό.

Ρικάκι θέλει ψάξιμο η θέρμανση και εγώ δεν ξέρω καθόλου από αυτά.Εμείς έχουμε φυσικό αέριο.

Νταντάκι χαίρομαι πολύ που περνάς καλά και ξεσκάς.Μπράβο κοπέλα μου έτσι με καλή διάθεση πάντα.

Αναστασούλα μου κουράζεσαι αγαπούλα ε?Τι να κάνεις.Το καλό είναι ότι έχετε δουλειά ευτυχώς.

Κακάο μου έχεις πολύ πλάκα στο έχω πει???

Μορφάκι τι καλό μαγείρεψες???Πώς είσαι σήμερα???Πονάς???

Ζεττάκι μου,τι κάνεις ομορφιά μου??Πώς είναι τα κέφια σήμερα???

Δημητρούλα μου ελπίζω να αναπληρώσεις τον ύπνο που έχασες σήμερα παρέα με το αγοράκι σου.Θα περάσει ο καιρός και δεν θα το καταλάβεις.Εδώ παρέα θα είμαστε.

Λαμπρινούλα μου βάρυνες αρκετά ε???Να ξεκουράζεσαι γιατί σε λίγο καιρό έρχεται το αγοράκι σου!!!!

Κοριτσάκια μου έχω ένα πρόβλημα.Τη Δευτέρα η μαμά μου έχει γενέθλια και επειδή η μέρα είναι εργάσιμη αποφάσισε να συναντηθούμε αύριο όλοι μαζί οικογενειακώς για ουζάκι και φαγάκι,πράγμα το οποίο μου το ανακοίνωσε σήμερα.Οπότε δεν θα μπορέσω να έρθω αύριο γιατί θέλει να μαζευτούμε κατά τις 12 με 12.30.Λυπάμαι πολύ κοριτσάρες μου που δεν θα σας δω,αλλά δεν μπορώ να της αρνηθώ λόγω των γενεθλίων της.Ελπίζω να συναντηθούμε σύντομα κάποια άλλη Κυριακή.

Geia sou Nantiaki mou ... Krima pou den tha se doume avrioooooo !!!

Ala ta genethlia tis mamas einai opote den mporis na to arnithis ...


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ Σοκολατένια μου το κοιτάω και διαβάζω ότι μπορώ και μακάρι ότι και αν κάνουμε τελικά να μας βγει σε καλό...


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλά είμαι Μορφάκι μου.

Μπράβο κοπέλα μου!!!Έτσι για να μην βαριέσαι κιόλας.Φαντάζομαι ρώτησες το γιατρό και σου είπε ότι είναι οκ να βγεις έτσι???

τον ρώτησα...τον ρώτησα....μου είπε μπορείς αλλά να μην κουράζεσαι....πήγα στο μαγαζί.....ήταν και η ολγίτσα εκεί...ήθελε να την πάρω αγκαλιά....και να περπατήσουμε.........αλλά δεν την πήρα και λυπήθηκα που δεν μπορούσα να πάρω το μωρό αγκαλιά....:(:(:(

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μωρό μου τι κάνεις?

Έχω πολύ καιρό να σε πετυχω... κουρασμένη ε?

Αχ βρε κοριτσάκι μου δουλεύεις πολλές ώρες.

Καλά είμαι.

Που να με πετύχεις ρε κοπέλα μου???

Σάπμως είμαι και σπίτι το τελευταίο διάστημα???Μόνο αργά το βράδυ εμφανίζομαι και αυτό για λίγο γιατί νυστάζω.

Μπορεί τώρα να είναι κουραστικό,αλλά όταν αρχίσουν τα σχολεία θα πηγαίνω από το μεσημέρι και μετά,οπότε θα είναι πιο καλά.Τουλάχιστον έχω δουλειά,οπότε δεν παραπονιέμαι.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...