Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 15 λεπτά , Melusa54 είπε:

      Καλησπέρα! Θα ήθελα τα φώτα σας, ακολουθεί σεντόνι..

      Εχουμε ανεξήγητη υπογονιμότητα. Προσπαθήσαμε δυο χρόνια «φυσικά» 2021-2023. Παρακολουθούσα ωορρηξία, είχαμε επαφές, ούτε ένα τεστ θετικό. 
      Αποφασίσαμε να κάνουμε εξωσωματική. Φτιάξαμε δέκα έμβρυα. Όλα πήγαιναν κατ’ευχην, όλες οι εξετάσεις ή φυσιολογικές ή εξαιρετικά καλές. 
      Έμεινα έγκυος στην πρωτη έμβρυομεταφορά δυο βλαστοκύστεων 5ης ημέρας κ αιμορράγησα την 6η εβδ, εγινε απόξεση. Ιστολογική οκ. Καρυότυπος: φυσιολογικός, αγόρι.

      Κάναμε μοριακή εξέταση για μικροβιωμα με βιοψία σε υστεροσκοπηση, τίποτα. Ανεξήγητη αποβολή. 

      Δεύτερη ετ, έμεινα έγκυος. Απέβαλα την 5η εβδομάδα με φοβερή αιμορραγία. Είχαμε δει δυο σάκους, χοριακη 14000. Δεν έμεινε υλικό για καρυοτυπο.

      Απο εξετάσεις έχουμε κάνει πάνελ θρομβοφιλιας, υστεροσαλπιγγογραφια, καρυοτυπο ζεύγους, έλεγχο για αυτοάνοσα.

      Κάτι πάει στραβά αλλά δεν το βρίσκουμε και δεν μπορώ να το διορθώσω, αν διορθώνεται. Θα ήθελα εμπειριες από αλλά άτομα με «ανεξήγητη» υπογονιμότητα. Βρήκατε αιτία και λύση; 
      Τί εξετάσεις ή ποίους γιατρούς μου προτείνετε; 
      Έχω σκεφτεί για λαπαροσκόπηση για σιωπηλή ενδομητρίωση και δρομολογώ προεμφυτευτικό έλεγχο. 
       

       

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

ΜΙΚΡΟΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΣΠΙΤΙΟΥ ΠΟΥΛΑΩ ΦΘΗΝΑ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 113
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ενδιαφερομαι για επιπεδο pre lower.

γραψε τιτλους.

σου κρατησα το sentense-builder to fun with letters δεν το βλεπω.Ισως το πηρανε.Ελα να δεισ και να διαλεξεισ ο,τι θε γιατι καθε μερα φευγουν.εχω λιγα παιγνιδια αυτου του επιπεδου αλλα αξιολογα και διαφορετικα.Και παρα πολλα βιβλια.

παρε με τηλ 6946502287

φιλικα

Νανα

Link to comment
Share on other sites

http:/http://s1240.photobucket.com/albums/gg493/nanazouni//

Ανυψωτικο Τουαλλετας για μεση γονατα υσχιο και για οσους δυσκολευονται να καθησουν χαμηλα και προπαντος να σηκωθουν.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Mε ενδιαφέρουν μερικά, κυρίως για ισπανικά, γαλλικά και αγγλικά, αλλά δεν γράφεις τις τιμές τους:D

Απο 1€ τα μινι και μετα 2-3-5- τα μεσαια (τα περισσοτερα) και 3-4 μονον τομοι κανουν 10 και 15.

ισπανικα εχω και κατι αλλο ενδιαφερον θα το βαλω αυριο ,τα διδασκεις ή τα σπουδαζεις?

φιλικα

Νανα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


GROLIER SYSTEM ΑΓΓΛΙΚΑ ΜΕ ΚΑΣΣΕΤΕΣ ΚΑΙ ΜΑΓΙΚΟ ΣΤΥΛΟ ΚΑΙ 8 ΧΡΥΣΣΟΔΕΤΟΥΣ ΤΟΜΟΥΣ.ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟ ΓΙΑ ΑΡΧΑΡΙΟΥΣ ΕΝΗΛΙΚΕΣ ΜΕ ΟΧΙ ΚΑΛΗ ΜΝΗΜΗ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΔΥΣΚΟΛΙΕΣ.

http://s1240.photobucket.com/albums/gg493/nanazouni/GROLIER/

Link to comment
Share on other sites

http://s1240.photobucket.com/albums/gg493/nanazouni/ISPANIKA%20SUITABLE%20FOR%20THERVANTES%20STUDENTS/

ΜΕ ΑΓΓΛΙΚΗ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗ 8 CD KAI 1 TOMO MONO ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟΥΣ ΚΑΙ ΜΑΘΗΤΕΣ ΤΟΥ THERVANTES.ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΑΠΟ MIΣH TIMH AΠO O.TI ΓΡΑΦΕΙ ΠΙΣΩ 40 ΕΥΡΩ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΓΓΙΧΤΟ.

Link to comment
Share on other sites

Γειά σου

Στην αγγελία αυτή γράφεις όλα 2 ευρώ. Ισχύει?

Γιατί μου έστειλες μήνυμα με κάπως διαφοροποιημένες τιμές.

Επίσης ήθελα να ρωτήσω αν ισχύουν οι τσάντες:D

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό μήνυμα απο axolotl

Θα ήθελα να μου πεις τιμές για τα εξής:

1. CAMBRIGE International Dictionary of English

2. LONGMAN Dictionary of contemporary English

3. OXFORD Wordpower Dictionary

Ευχαριστώ

1. 15 €

2. 10 €

3. 5 €

ΤΗΛ ΓΙΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ 6946502287

φιλικά

Νανά

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...