Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ 2012


Ειρήνη

Recommended Posts

κκοριτσια μπραβο σας. και του χρονου οσες στολισατε. μαλλον αυριο θα στολισουμε και εμεις, αμα προλαβουμε. αλιως δευτερα.

εκανα και εγω μερικα να σας δειξω

τρουφακια σοκολατακια μανταρινι

162qx.jpg

Uploaded with ImageShack.us

γλασαρισμενα μπισκοτα

163yp.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Φωτισμός Είχαμε κάτι φώτα βεράντας τα οποία δεν μας έφταναν για έξω και δεν ξέραμε τι να τα κάνουμε....πρόπερσυ λοιπόν πήγα και αγόρασα κόκκινη γιρλάντα και έμπλεξα τα φώτα με την γιρλάντα.....με το ένα μακρυνάρι στολίζω τον μπουφέ και με το άλλο το σύνθετο της τηλεόρασης.....έγινε τελικά καταπληκτικό και δημιουργεί πολύ ωραία ατμόσφαιρα.....το βράδυ δεν ανάβω φώτα στο σπίτι, έχω το δέντρο και τις γιρλάντες να ανάβουν και τρελαίνομαι!!!!

Δείτε πως φαίνεται για να πάρετε μια ιδέα (τις έβαλα σκοτεινές θα να δείτε πως φαίνεται το φως όταν δεν είναι τίποτα άλλο αναμμένο!!!

8S3UFl.jpg

tjHs5l.jpg

Link to comment
Share on other sites

καλημερα και εδω να πω:P

ευχαριστουμε για τα ωραια σχολια για το στολισμο μας αλλα εχω να αναφερω με απολυτη ειλικρίνεια οτι το στολισμο στο τζακι τον εκανε ο συζυξ :oops::tongue:

να πω ομως οτι μου αρεσαν και εμενα ολα τα δεντρακια σας αν και εντυπωσιαστηκα με το ασπρο δεντρο ηταν σα δεντρο βιτρινας.

mamavasia ο στολισμος στο πασο και στη τηλεοραση μου αρεσει πολυ δινει μια αλλη ατμοσφαιρα.

φιλια πολλα για μια ομορφη μερα:P


as1cCyI0g410000MDAwNjExMmR8NTYzMjYzb2R8dGlnZXIgbm8xIGVpbmFp.gif

as1cOEg0g410000Nzc3MTE1enw1NjFkfHRpZ2VyIG5vMiBlaW5haQ.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ravt μου άρεσαν πολύ πολύ τα γυάλινα κηροπήγιά σου!και όλα τα άλλα πολύ όμορφα. όλες στολίσατε πολύ όμορφα κορίτσια!σας χαίρομαι εσας που στολίζετε πολλά. Εγω πάλι είμαι του πολύ Minimal σε όλα και να πω και την μαύρη αλήθεια βαριέμαι και το ξεσκόνισμα με πολλά στολίδια;) οπότε στόλισα μόνο το δέντρο, μια γυάλα σαν χιονόμπαλα στο τραπέζι της κουζίνας που σας είχα ανεβάσει φωτο τις προάλλες και μια μεγάλη γυάλα με μπάλες στο πάσο της κουζίνας.


Wgl2p3.png

kHoQp2.png

Link to comment
Share on other sites

Φωτισμός Είχαμε κάτι φώτα βεράντας τα οποία δεν μας έφταναν για έξω και δεν ξέραμε τι να τα κάνουμε....πρόπερσυ λοιπόν πήγα και αγόρασα κόκκινη γιρλάντα και έμπλεξα τα φώτα με την γιρλάντα.....με το ένα μακρυνάρι στολίζω τον μπουφέ και με το άλλο το σύνθετο της τηλεόρασης.....έγινε τελικά καταπληκτικό και δημιουργεί πολύ ωραία ατμόσφαιρα.....το βράδυ δεν ανάβω φώτα στο σπίτι, έχω το δέντρο και τις γιρλάντες να ανάβουν και τρελαίνομαι!!!!

Δείτε πως φαίνεται για να πάρετε μια ιδέα (τις έβαλα σκοτεινές θα να δείτε πως φαίνεται το φως όταν δεν είναι τίποτα άλλο αναμμένο!!!

8S3UFl.jpg

tjHs5l.jpg

Υπεροχα και του χρόνου!!!

Link to comment
Share on other sites

Στολίσαμε και εμείς λοιπόν και σας βαζω λίγες φωτό από το στολισμό μας.Μενει ακόμη να ολοκληρωθεί το τζακι και η κουζίνα καθως και καποιες αλλες λεπτομέριες.

Το δεντρο μας,δυστυχως το ανεβασα αναποδα

dsc04387yd.jpg

Δυο κουτια κατω από το δεντρο

dsc04371s.jpg

ο χιονανθρωπος δίπλα στην πόρτα μας

dsc04384ai.jpg

στολισμος στο μπουφε μας

dsc04379u.jpg

dsc04378os.jpg

η μποτα δίπλα στο τζακι μας

dsc04375lu.jpg


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τέλεια Χρύσα!!! πολύ ωραία όλα!!!

σε ευχαριστω Βασια ,μόλις είδα και τις δικές σου φωτό!Πολύ πολύ ομορφα!

Ο μπουφες σου,δε με τα φωτακια σούπερ!Και του χρόνου νασ είμαστε καλά:)


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

Όμορφοι όλοι οι στολισμοί! Καλές γιορτές να έχουμε όλοι! Εγώ δυστυχώς δεν σας έβαλα όλο το μπουφέ ή τη βιβλιοθήκη γιατί έχω φωτογραφίες και δεν θέλω ούτε να φαίνονται αλλά ούτε και να τις αφαιρέσω. Νομίζω πήρατε μια ιδέα αν και κάποια σημεία τα αλλάζω μέχρι τις ημέρες των Χριστουγέννων. Βρε συ Τζο, με έστειλες! Άκου στολίζω σα τη μάνα σου... Απαπαααα!

3377768440215405_Wo2U6ycp_b.jpg

80853755779628175_lfoZPaYL_b.jpg

194780752603388669_cXV2cLz1_b.jpg

111675265729549061_ybYISHbC_b.jpg

196117758744394875_uGLHUktA_b.jpg

130604457913229675_EZ4JgTfi_b.jpg

83879611781175545_OunZnA9Q_b.jpg

143270831865390646_1bMVPZta_b.jpg

985231139113702_sgf560aN_b.jpg

216383957065991413_aoufKH33_b.jpg


YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

αχ αυτό το θέλω πολύ και είναι πανέμορφο αλλά όπου τα είδα αυτά τα άτιμα τα ποτήρια-γυάλες είναι πανάκριβα:rolleyes:

Σε κρυστάλλινη μπωλιέρα δεν έχεις τίποτα?


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Στολίσαμε κι εμείς σήμερα!

Θα μου επιτρέψετε να μοιραστώ μαζί σας τη φετινή μας γιορτινή διακόσμηση

DSCN0039_640x480.jpg

Υπέροχος στολισμός.... Μπράβο κορίτσι μου και το χρονου με υγεία, σου εύχομαι! :D:D

Λάτρεψα την πόρτα και το στολιδάκι της.

Υ.Γ. Μάντεχε ποιος έχει το "υπόλοιπο" του παραπάνω σετ σου... :tongue:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια καλο μηνα και καλες γιορτες να εχουμε !!! Να ειναι αυτες οι ημερες ομορφες και Χριστουγεννιατικες για ολους μας.:P

Ειδα εχετε στολισει και εχετε πολυ ομορφες ιδεες ολες.Οσο για τις κοπελες που κανουν χειροποιητα στολιδια κλπ ενα εχω να πω ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ εγω ειμαι λιγο ακαματρα,τεμπελα κατι απο ολα.:oops:

Στολισαμε και εμεις φετος το δεντρακι μας και με χαρα θα σας το δειξω:tongue:

img3742s.jpg

Πόσο όμορφα τα έχεις κοριτσάκι μου!!! Ειδικά αυτός ο άγιος.... πανέμορφος!!!!

Υ.Γ. Εγώ δεν έχω τζάκι.............!!! :?:tongue: Σας ζηλεύω


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...