Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • τρέχα γύρευε! @linaa ο άντρας μου και κάθε ο αντρασ κάθε κοπέλας που είναι ναυτικός (πλέον γραφείου) το γνωρίζει  πως μέχρι  πριν μερικά χρόνια που ήταν η αλληλεγγύη επέδιδαν φορολογία 45% στο κράτος και πλέον 35% άρα γιατί να μην τα πάρουν; επισης εγώ πριν παντρευτώ δούλευα 12 χρόνια και πλήρωνα τον φόρο μ όπως όλος ο υπόλοιπος κόσμος, γιατί να μην τα πάρω; ναι μεν δόξα το θεό δεν είναι ότι περιμενω αυτά τα χρήματα για να ζήσω αλλά δεν θεωρώ σωστο ενώ αποδίδεις φόρο να μην έχεις ισα δικαιώματα λόγω του μισθού! και άσε τον μισθό στην άκρη , τα 12 χρόνια που εγώ πλήρωνα τον φόρο μ τι τα διαγράφουμε; χωριά ότι εχω ψυχολογικά, νιώθω ανασφάλεια άμα δεν παίρνω τον μισθό μ 🤣 δεν ξέρω ίσως το βλέπω εγώ λάθος….  

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

Μόνη μου προσπαθώ! Είχα δοκιμάσει και με διαιτολόγο έχασα στην αρχή κάποια κιλά αλλά μετά με φρέναρε και σταμάτησα. Τώρα έχω ξεκινήσει ψητά φρούτα σαλάτες δεν ακολούθώ κάποιο συγκεκριμένο πρόγραμμα. Από Δευτέρα λέω να αρχίσω τη Σκαρντειλ που έχει σίγουρο αποτέλεσμα.Την είχα κάνει και στον γάμο μου και είχα δει αποτέλεσμα άμεσα.

γεια σου πενυ...

τι ειναι καλε η σκαρντειλ...δωσε παραπανω πληροφοριες για τις πονεμενες (εμενα δηλαδη) :lol::lol::lol:


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

αρχηγε αμα σου δωσω την ξενια στο σπιτι σου να ξερεις οτι θα σου κανει ανακενηση σε κλασματα δευτερολεπτου . για ταραζαν μηλαμε οχι για κοριτσακι αμα καθομαι καθε μερα και γραφω αυτα που κανει θα παθω εγω ριξη χιαστου στο χερι μου ΧΟΧΟΧΟΧΟΧΟ!!!

ρε κουκλες το εχουν τα κοριτσακια η το δικο μου βγηκε τετοιος μπομπιρας τι να πω κατσε να σου τι αλλο εκανε εχθες για να λιωσεις χιχιχι!! θυμηθηκα κανει τοσα που δεν ξερω ποιο να πω πρωτο . εχουμε ενα χωρο με χαλικι για να περζουν τα μικρα η μαμα μου διπλα στον κηπο και φιτευει κατι καινουρια λουλουδια μαζι με δυο σακουλες κοπρια σε καποια φαση φωναζει ο μπαμπας μου την μαμα μου για να τον βοηθησε κατι . παει γυρναει και ακουω μια μανα εξαλη λεω και εγω και τι επαθαν τα παιδια βγενω απο το σπιτι εντρομη λεω και εγω κατεβενω κατω παω στην μανα μου τι να δω η ξενια ειχε κουβαλησει την κοπρια στον χωρο μετα χαλικια ολοι γιατι ηθελε να φυτεψει και αυτη λουλουδια :lol: . η μαμα μου σοκ αντε παλι πανω στο μαντρι για κοπρια :rolleyes::tongue:

Link to comment
Share on other sites

καλημερα μαεστρια...

καλημερα ζωη...

καλημερα πενυ...

καλημερα σεβουλα...

καλημερα ντελακι...

ηρθε αλλη γοργονουλα που δεν την ειδα?

καλημερα Μαρακι...

το δικο μου μαρακι ξεκιναει σχολειο τη δευτερα :D:D:D

απο σημερα ξαναμπενω πολυ ζεστα στο προγραμμα μου...η αληθεια ειναι οτι ξεφυγα λιγο την τελευταια εβδομαδα αλλα δεν ημουνα στα καλα μου...

απο σημερα δεν εχω προγραμμα απο διαιτολογο καθως δεν παιζει μια για να παω να μου ανανεωσει τη διαιτα...οποτε ειπα να το ριξω στις παραλαγες πανω στο ηδη προγραμμα που εχω...

σημερα λοιπον εφαγα το πρωι ενα τοστ με ενα ποτηρι φρεσκο χημο πορτοκαλι...

το μεσημερι κοτοπουλο με σαλατα

το βραδυ γαλα με δημιτριακα

και φυσικα αναμεσα τα φρουτακια μου...

αυτααααααα

αντε και απο δευτεραααααααααααα το Μαρακι (σ)κολειοοοοοοο :tongue::D:D:D

μπραβο πολυ καλο το πρωαινο σου και ολο το προγραμμα της ημερας !!!!

μην κανεις παραλλαγες....ξεκινησε την ιδια απο την αρχη....και ΜΗΝ ξεχνας το νερο σου Ελιζαααααααααααααααααααααααα :D

αρχηγέ μου καλημέρα!

ωραία τα νέα για τα κάστανα!

το ρυζόγαλο... από πέρισυ έχω να φάω. νομίζω ότι δικαιούμαι να κάνω το ΣΚ και να φάω δύο μπωλάκια.

Ντινάκι, καλημέρα, σε τσέχασα! sorry! δεν μας γράφεις καμιά ιστορία με τα πιτσιρίκια σου να μας ανεβάσεις λίγο; μου αρέσουν πολύ!

μπονζουρρρρ ;)

καλα αν διαβασεις τη διατροφικη αξια των καστανων θα παθεις πλακα!@!!!!.....βαλε στο google ...και θα δεις ;)

ρε συ φαε ενα μπωλ το σ/κ και το αλλο την Τριτη για παραδειγμα....οχι ολα μαζι βρε καμαρι μου ....600 θερμιδες ετσι για πλακα???...συν το φαγητο της ημερας????...πολυ ειναι.....αν το κανεις....ΜΗΝ ανεβεις ζυγαριαααα :tongue::tongue::tongue:


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

αντε καλεεεεε.....δεν θα ψαξεις καθολου...θα πας εκει που εχει και του πουλιου το γαλα (ΑΒ) και θα το παρεις :tongue::tongue::tongue:

Είναι λίγο εκτός πόλης ο ΑΒ καλό μου και δεν πάω συχνά, γι' αυτό η (λίγη) γκρίνια. :tongue:

μπραβο ρε συυυυυυ....ετσι αν κριως τα βραδια αντιστεκεσαι σε πειρασμους.....θα δεις φοβερα αποτελεσματα.....μονο και μονο απο το βραδινο....:wink:

Ναιιιιιιιι, μακάρι!!! Αχ, με ζορίζουν τα βράδια, γιατί σου 'χω πει, είμαι νυχτόβια και πως να μη τσιμπολογήσεις;; :confused:

περιμενω 4 μερες πριν την αναμενομενη περιοδο.....αλλα δε νομιζω να ειμαι....χθες ο αδερφος μου ειπε οτι αν συνεχιστει να κανω εξετασεις για χολη.....πφφφφφφφφφ

Σου εύχομαι να είσαι!

Να κάνεις ότι εξετάσεις χρειάζεται. Αμάν αυτός ο γάμος, κοντεύει να σε ξεκάνει πια! :tongue:


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

Aπό το ePortal.gr

Τα περισσότερα διατροφικά μοντέλα για την καταπολέμηση της παχυσαρκίας, έχουν επικεντρωθεί στη μείωση της πρόσληψης λίπους, λόγω...

της σημαντικής διαφοράς ενεργειακής πυκνότητας του λίπους σε σχέση με τους υδατάνθρακες και τις πρωτεΐνες. H αυξημένη πρόσληψη λίπους (κυρίως του κορεσμένου λίπους και της χοληστερίνης), μπορεί να οδηγήσει σε διάφορες ασθένειες όπως είναι τα καρδιαγγειακά νοσήματα ενώ την ίδια ώρα τροφοδοτεί τον οργανισμό με πολλή ενέργεια, δηλ. πολλές πολλές θερμίδες. Η δίαιτα Scarsdale είναι μια από τις βασικές για την απώλεια λίπους:Ημέρα 1

ΠΡΩΙΝΟ:

Καφές ή τσάι (με υποκατάστατο ζάχαρης) και ½ γκρέιπ φρουτ.

ΓΕΥΜΑ:

¶παχο μοσχάρι, κοτόπουλο ή ψάρι (απεριόριστα) + τομάτα σαλάτα + καφές ή τσαι

ΔΕΙΠΝΟ:

Ψάρι ψητό + σαλάτα με μαρούλι και τομάτα + γρέιπ-φρουτ ή πεπόνι

Ημέρα 2

ΠΡΩΙΝΟ:

Καφές ή τσάι (με υποκατάστατο ζάχαρης) & ½ γκρέιπ φρουτ.

ΓΕΥΜΑ:

Φρουτοσαλάτα (απεριόριστα) + καφές

ΔΕΙΠΝΟ:

Μπιφτέκια (χωρίς ψωμί) και σαλάτα με ό,τι μαγειρεμένα λαχανικά θέλετε.

Ημέρα 3

ΠΡΩΙΝΟ:

Καφές ή τσάι (με υποκατάστατο ζάχαρης) και ½ γκρέιπ φρουτ.

ΓΕΥΜΑ:

Τονοσαλάτα + γρέιπ-φρουτ ή πεπόνι

ΔΕΙΠΝΟ:

2 άπαχα χοιρινά μπριζολάκια + ανάμικτη πράσινη σαλάτα + καφές

Ημέρα 4

ΠΡΩΙΝΟ:

Καφές ή τσάι (με υποκατάστατο ζάχαρης) και ½ γκρέιπ φρουτ.

ΓΕΥΜΑ:

2 αυγά βραστά & τυρί cottage cheese + 100γρ χυμό + 1 τόστ + καφέ

ΔΕΙΠΝΟ:

Κοτόπουλο ψητό (χωρίς πέτσα) + σπανάκι ή πράσινες πιπεριές + καφέ

Ημέρα 5

ΠΡΩΙΝΟ:

Καφές ή τσάι (με υποκατάστατο ζάχαρης) και ½ γκρέιπ φρουτ.

ΓΕΥΜΑ:

Τυρί (όποιο θέλετε εκτός από φρέσκο) + σπανάκι + 1 τοστ

ΔΕΙΠΝΟ:

Ψάρι ψητό, μαγειρεμένα λαχανικά ή πράσινη σαλάτα + 1 τοστ

Ημέρα 6

ΠΡΩΙΝΟ:

Καφές ή τσάι (με υποκατάστατο ζάχαρης) και ½ γκρέιπ φρουτ.

ΓΕΥΜΑ:

Φρουτοσαλάτα (απεριόριστα) + 1 καφέ

ΔΕΙΠΝΟ:

Κοτόπουλο ψητό (χωρίς το δέρμα) + σαλάτα με μαρούλι και τομάτα + γρέιπ-φρουτ ή πεπόνι + καφέ

Ημέρα 7

ΠΡΩΙΝΟ:

Καφές ή τσάι (με υποκατάστατο ζάχαρης) και ½ γκρέιπ φρουτ.

ΓΕΥΜΑ:

Κοτόπουλο ψητό (ζεστό ή κρύο) + σαλάτα με μαρούλι και τομάτα + γρέιπ-φρουτ ή πεπόνι + καφέ

ΔΕΙΠΝΟ:

¶παχο μοσχάρι + ανάμικτη σαλάτα + καφές

Παρατηρήσεις

- Πίνετε τουλάχιστον 4 ποτήρια νερό ή αναψυκτικό light ημερεσίως

- Μπορείτε να προσθέτετε τα παρακάτω στα φαγητά σας :

μπαχαρικά, αλάτι, πιπέρι, λεμόνι, ξύδι, σάλτσα σόγιας, κέτσαπ, μουστάρδα.


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΟΚ δεν ειναι κακη αυτη η διαιτα ομως!!!!!!

* δεν εχει ποικιλια σε φρουτα!!!!!!!!!!!!!!!!

*δεν εχει ενδιαμεσα γευματα....που σημαινει οτι λιμοκτονεις μεχρι να ερθει η ωρα του γευματος.....πολυ κακο αυτο.....συν οτι κανομ=νικα για να λειτουργει σωστα ο μεταβολισμος μας (παγκρεας κτλ κτλ ) πρεπει να δινουμε ενεργεια καθε 4 ωρες...για αυτο λεμε φαε κατι μην αφηνεις αδειο στομαχι....εστω μια φρυγανια!!!!!!!

θελει πολυ ''δυναμη'' αυτη η διαιτα...........


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

θελει πολυ ''δυναμη'' αυτη η διαιτα...........

Παραλαγή της κλασσικής "χημικής" που λέγαμε παλιά μου κάνει εμένα.

Είναι ανθυγιεινή η τόσο αυστηρή δίαιτα όμως. Άσε που σου τη δίνει μετά και γουρουνιάζεις ασύστολα καμιά βδομάδα για να συνέλθεις.

Είχα κάνει χημική, έχασα 8 κιλά, πριν το γάμος της μιας αδελφής μου, τα ξανάβαλα ΟΛΑ.

Δεν είναι για μένα.


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

ΟΚ δεν ειναι κακη αυτη η διαιτα ομως!!!!!!

* δεν εχει ποικιλια σε φρουτα!!!!!!!!!!!!!!!!

*δεν εχει ενδιαμεσα γευματα....που σημαινει οτι λιμοκτονεις μεχρι να ερθει η ωρα του γευματος.....πολυ κακο αυτο.....συν οτι κανομ=νικα για να λειτουργει σωστα ο μεταβολισμος μας (παγκρεας κτλ κτλ ) πρεπει να δινουμε ενεργεια καθε 4 ωρες...για αυτο λεμε φαε κατι μην αφηνεις αδειο στομαχι....εστω μια φρυγανια!!!!!!!

θελει πολυ ''δυναμη'' αυτη η διαιτα...........

Γειά σου αρχηγέεεεεε!!!!!!

έχεις δίκιο!!!!!

τα ίδια ακριβώς μου είχε πει και η διαιτολόγος !!!και όταν κολλούσε η ζυγαριά με πάααααρα πολύ δυσκολία μου έδινε πιο αυστηρό πρόγραμμα-πιό πολύ έδινε έμφαση στους συνδυασμούς τροφών;)


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites

απαράδεκτη η δίαιτα! δεν θέλω να αφήσω τα κοκκαλάκια μου!

ένα μπωλάκι το Σάββατο, ένα την Κυριακή, αρχηγέ μου! αυτό εννοούσα. βέβαια παλιά, καλές εποχές, έτρωγα 2-3 τη φορά! όταν θήλαζα δε... έτρωγα 2 την ημέρα ή ρυζόγαλα ή κρεμούλες! σνιφ!

και διηγώντας τα να κλαις!

αλλά είπαμε τότε χοντρούλα, τώρα κιιουρία!

Link to comment
Share on other sites

Παραλαγή της κλασσικής "χημικής" που λέγαμε παλιά μου κάνει εμένα.

Είναι ανθυγιεινή η τόσο αυστηρή δίαιτα όμως. Άσε που σου τη δίνει μετά και γουρουνιάζεις ασύστολα καμιά βδομάδα για να συνέλθεις.

Είχα κάνει χημική, έχασα 8 κιλά, πριν το γάμος της μιας αδελφής μου, τα ξανάβαλα ΟΛΑ.

Δεν είναι για μένα.

ΣΩΣΤΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ !!!

συν οτι βρε κοριτσια μου....τα κιλα που εχετε παρει τα πηρατε μεσα σε ενα μηνα????....ΟΧΙ !!!...πως ειναι δυνατον να χαθουν σε ενα μηνα χωρις κινδυνο για την υγεια σας???? οεο????

ακραδαντα ΠΙΣΤΕΥΩ οτι οσα κιλα και να χαθουν με τετοιου ειδους διαιτες ειναι εντελως προσωρινα....γι αυτο λεμε αργα και σταθερα !!!!!....οπως η Γιωργια μας , η Ντινα , η Βικυ , η Ταρα κτλ κτλ.....:cool:


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΟΚ δεν ειναι κακη αυτη η διαιτα ομως!!!!!!

* δεν εχει ποικιλια σε φρουτα!!!!!!!!!!!!!!!!

*δεν εχει ενδιαμεσα γευματα....που σημαινει οτι λιμοκτονεις μεχρι να ερθει η ωρα του γευματος.....πολυ κακο αυτο.....συν οτι κανομ=νικα για να λειτουργει σωστα ο μεταβολισμος μας (παγκρεας κτλ κτλ ) πρεπει να δινουμε ενεργεια καθε 4 ωρες...για αυτο λεμε φαε κατι μην αφηνεις αδειο στομαχι....εστω μια φρυγανια!!!!!!!

θελει πολυ ''δυναμη'' αυτη η διαιτα...........

Να σου πω ενδοιάμεσα μπορείς να φας καρότα και σέλινο όσα θες. Επίσης την πρώτη μερα δεν πεινάς η δεύτερη είναι δύσκολη με τα φρούτα το μεσημέρι από την τρίτη δεν σε νοιάζει το φαγητό.Με αυτή τη δίαιτα έχει χάσει η μανα μου 50 κιλά (στην εγκυμοσύνη της) , εγώ 20 κιλά στο γάμο μου, η αδερφή μου 25 κιλά και η ξαδέρφη μου άλλα 20. Το καλό είναι ότι βλέπεις άμεσα αποτελεσμα και σου δίνει δύναμη να συνεχίσεις.Επίσης δεν τα ξαναπαίρνεις εύκολα.

Εξάλλου και στη διαιτολόγο που πήγαινα όταν της έλεγα ότι έχω να πάω κάπου και να κάνει κάτι να χάσω γρήγορα κάτι ανάλογο μου έδινε.

Γεια σου Ελίζα!!!!!!


Ja5zp3.png

D42op3.png

Link to comment
Share on other sites

αρχηγε αμα σου δωσω την ξενια στο σπιτι σου να ξερεις οτι θα σου κανει ανακενηση σε κλασματα δευτερολεπτου . για ταραζαν μηλαμε οχι για κοριτσακι αμα καθομαι καθε μερα και γραφω αυτα που κανει θα παθω εγω ριξη χιαστου στο χερι μου ΧΟΧΟΧΟΧΟΧΟ!!!

ρε κουκλες το εχουν τα κοριτσακια η το δικο μου βγηκε τετοιος μπομπιρας τι να πω κατσε να σου τι αλλο εκανε εχθες για να λιωσεις χιχιχι!! θυμηθηκα κανει τοσα που δεν ξερω ποιο να πω πρωτο . εχουμε ενα χωρο με χαλικι για να περζουν τα μικρα η μαμα μου διπλα στον κηπο και φιτευει κατι καινουρια λουλουδια μαζι με δυο σακουλες κοπρια σε καποια φαση φωναζει ο μπαμπας μου την μαμα μου για να τον βοηθησε κατι . παει γυρναει και ακουω μια μανα εξαλη λεω και εγω και τι επαθαν τα παιδια βγενω απο το σπιτι εντρομη λεω και εγω κατεβενω κατω παω στην μανα μου τι να δω η ξενια ειχε κουβαλησει την κοπρια στον χωρο μετα χαλικια ολοι γιατι ηθελε να φυτεψει και αυτη λουλουδια :lol: . η μαμα μου σοκ αντε παλι πανω στο μαντρι για κοπρια :rolleyes::tongue:

χαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχα....ΕΛΙΩΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :tongue::tongue::tongue:

τη θελω για μια εβδομαδααααααααααααααααααααααααααααα....μου τη δινεις??????......αχχχχχχχχχχχχχχχ λιωνωωωωωωωωωωωω :D:D:D


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

ΣΩΣΤΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ !!!

συν οτι βρε κοριτσια μου....τα κιλα που εχετε παρει τα πηρατε μεσα σε ενα μηνα????....ΟΧΙ !!!...πως ειναι δυνατον να χαθουν σε ενα μηνα χωρις κινδυνο για την υγεια σας???? οεο????

ακραδαντα ΠΙΣΤΕΥΩ οτι οσα κιλα και να χαθουν με τετοιου ειδους διαιτες ειναι εντελως προσωρινα....γι αυτο λεμε αργα και σταθερα !!!!!....οπως η Γιωργια μας , η Ντινα , η Βικυ , η Ταρα κτλ κτλ.....:cool:

ΜΑΖΙ ΣΟΥ !!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Να σου πω ενδοιάμεσα μπορείς να φας καρότα και σέλινο όσα θες. Επίσης την πρώτη μερα δεν πεινάς η δεύτερη είναι δύσκολη με τα φρούτα το μεσημέρι από την τρίτη δεν σε νοιάζει το φαγητό.Με αυτή τη δίαιτα έχει χάσει η μανα μου 50 κιλά (στην εγκυμοσύνη της) , εγώ 20 κιλά στο γάμο μου, η αδερφή μου 25 κιλά και η ξαδέρφη μου άλλα 20. Το καλό είναι ότι βλέπεις άμεσα αποτελεσμα και σου δίνει δύναμη να συνεχίσεις.Επίσης δεν τα ξαναπαίρνεις εύκολα.

Εξάλλου και στη διαιτολόγο που πήγαινα όταν της έλεγα ότι έχω να πάω κάπου και να κάνει κάτι να χάσω γρήγορα κάτι ανάλογο μου έδινε.

Γεια σου Ελίζα!!!!!!

τι να πω??...ειμαι ''άλλης σχολης'' εγω ;)

αυτα τα κιλα που εχασαν...σε τι χρονικο διαστημα ???


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...