Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Οι τελευταίες απο τι παλιές (ήρθε η ωρα!!)


georgia.g

Recommended Posts

εεεεεσύ πρέπει να αλλάξεις τικεράκι και καφέ... για να μετακομίζουμε παρακάτω περικαλώ ;)

πώς τα πας? πες κανα νέο ντες!

για πες σε ποιο καφε σας βρισκω και σας εχω χασει!!!


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Venus75

    2255

  • georgia.g

    1766

  • malme

    1577

  • εφακη

    694

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ααα καλά... μην περιμένεις να βρεις καμμία και κει κλειστό είναι το μαγαζί.. από τότε που βρήκαν την άκρη με το fb δύσκολο να πετύχεις κορίτσι στα καφε..

τες πα.. όταν δεν ήμαστε εδώ ... ας πουμε οτι είμαστε εδώ...http://www.parentscafe.gr/showthread.php?t=284&page=714


U6Vip2.png
Link to comment
Share on other sites

Εφακηηηηηηηηη με το καλο να ερθει ο κανακαρης σου!!!!

Κουνελακι θελω κι εγω ΤΙΚΕΡΑΚΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!

Γλωσσουουουουουουου μου γκρινιαζεις???ξερεις ποσα βραδακια εχω μπει και δεν εχω βρει καμια σας???

Λοιπον κανονιστε ενα ραντεβουδακινα τα πουμε ολες μαζι!!!εγω την παρασκευη το εγραψα παντου οτι ειμαστε μεσα αλλα εσυ δεν ηρθες μονο να γκρινιαζεις ξερεις!!!:tongue::tongue:


nQeqp3.png

hX2Ap3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...
πολύ γουστάρω υπογραφές!!!! :D:D:D

να πω τα νεα μου

το μωρακι μου στην τελευταια μετρηση που ειμουν 22 εβδομαδων ηταν 480 γραμμα!!!ο πλακουντας μου ειναι χαμηλα και πρεπει να προσεχω για αυτο ειμαι με αναρροτικη!!!!!περιμενω και τα δικα σας νεα:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:σας φιλω!!!σας πεθυμησα!!!


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ευχομαι τα καλυτερα εφακη.Ξεκουρασου και μην ζοριζεσαι για τιποτα.Εχεις κοντα σου ατομα να σε βοηθανε???

σε ευχαριστω!!εχω την μαμα και το συζηγο !!εσυ τι νεα??


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Εφάκη εντοπισα που γραφεις και διαβαζω τα νεα σου εκει. Εγω πλεον δεν μπαινω εδω,καθοτι χαθηκαμε πλεον. Τα νεα μου ειναι τα εξης. Αρχες της επομενης εβδομαδας περιμένω τα τελικα αποτελεσματα της αμνιοπαρακεντησης και 15/12 εχω την Β΄επιπεδου. Προς το παρον ειναι ολα καλα με τον κανακαρη μου (παιρνει το βαρος που πρεπει, ο πλακουντας και το αμνιακο υγρο ειναι μια χαρα). Περιμενουμε τωρα και τα αποτελεσματα των εξετασεων την ερχομενη εβδομαδα !!!

Link to comment
Share on other sites

Εφάκη εντοπισα που γραφεις και διαβαζω τα νεα σου εκει. Εγω πλεον δεν μπαινω εδω,καθοτι χαθηκαμε πλεον. Τα νεα μου ειναι τα εξης. Αρχες της επομενης εβδομαδας περιμένω τα τελικα αποτελεσματα της αμνιοπαρακεντησης και 15/12 εχω την Β΄επιπεδου. Προς το παρον ειναι ολα καλα με τον κανακαρη μου (παιρνει το βαρος που πρεπει, ο πλακουντας και το αμνιακο υγρο ειναι μια χαρα). Περιμενουμε τωρα και τα αποτελεσματα των εξετασεων την ερχομενη εβδομαδα !!!

μπραβο καλη μου!!!σου ευχομαι να πανε ολα καλα μεχρι τελουσ!!


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εφάκη εντοπισα που γραφεις και διαβαζω τα νεα σου εκει. Εγω πλεον δεν μπαινω εδω,καθοτι χαθηκαμε πλεον. Τα νεα μου ειναι τα εξης. Αρχες της επομενης εβδομαδας περιμένω τα τελικα αποτελεσματα της αμνιοπαρακεντησης και 15/12 εχω την Β΄επιπεδου. Προς το παρον ειναι ολα καλα με τον κανακαρη μου (παιρνει το βαρος που πρεπει, ο πλακουντας και το αμνιακο υγρο ειναι μια χαρα). Περιμενουμε τωρα και τα αποτελεσματα των εξετασεων την ερχομενη εβδομαδα !!!

Αγαπη μου γλυκια

κοριτσακι μου εισαι εγκυουλα???????????????????????????????????????

Κοντευεις να γεννησεις??????????

Ειχα απο το καλοκαιρι να μπω,,,,,,,,

Κουνελακι μου ποσο μα ποσο χαρηκα,,,,να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη,,,,ολα καλα να σου πανε καρδουλα μου

Να κρατησεις ενα γερο πλασματακι στην αγκαλια σου!!!!!!!!!!!!

Εφακη μου γλυκο εσενα σου εχω ευχηθει,,,διαβασα ολα καλα πανε κ για σενα,,μπραβο κοριτσαρες μου

Χαθηκαμε ολες δυστυχως,,,,,,,το κοτοπουλακι,,,το καρπουζακι,,,η Νενουλα,,,το καμηλοπαρδαλακι,,το χαπακι,,,η Αθηνουλα,,,,,το Ιολακι,,η Ερμινα,,,, το αφεντικουλι μου,,,,

Σας φιλω,,,συγκινηθηκα με το κουνελακι μου!!!!!!!!!!!!!


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...