Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , LeneL είπε:

      Δεν είναι ανεξάρτητο εισοδήματος, έχει όριο τα 40.000 ευρώ και γενικά για τη χορήγηση επιδομάτων λαμβάνεται υπόψιν το συνολικό οικογενειακό εισόδημα άσχετα με το αν κάνει χωριστή φορολογική δήλωση το ζευγάρι. Μάλλον δεν ήξερε τι σου έλεγε στο τηλέφωνο. 

      ναι με πήραν τηλέφωνο! όπως τα λες είναι. μάλλον δεν ηξερε η προηγούμενη κοπέλα! 

μαμαδες απο ηρακλειο κρητης


CoffeeFilter

Recommended Posts

Γεια σας κοριτσια εγω δεν μενω στην κρητη η καταγωγη μου ειναι απο εκει και οι δυο γονεις μου ειναι απο Κρητη εγω εχω μεγαλωσει Αθηνα και τα 3 τελευταια χρονια μενω Παρο εχω ενα αγορακι 16 μηνων !!!!!

Να σας ζησουν τα μωρακια σας!!!!


VxBdp3.png1W51p2.pngEr8Hp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 345
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κορίτσια!!!!!

Να σας ζήσουν τα μπουμπούκια σας και καλή λευτεριά σε εμάς τις μπαλονίτσες!!!!!

Και εγώ στο Μητέρα θα γεννήσω με το Βαρανάκη και είμαι πολύ ευχαριστημένη!!!

Σας παρακαλώ όποια ξέρει περισσότερες λεπτομέρειες για μαίες και για ανώδυνο ή οποιαδήποτε άλλη χρήσιμη πληροφορία (που έχει να κάνει και με το Ηράκλειο βέβαια) Ας την παραθέσει εδώ, να πέρνουμε πληροφορίες!!!


TfLIp3.png

Yi1gp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Έχω ένα αγοράκι 3 μηνών! Γεννήσαμε 12 Αυγούστο στο Μητέρα με γιατρό τον Ξυλά. Παιδίατρο έχουμε τον Βασιλογιαννάκη. Για μαθήματα δεν ξέρω να σας πω. Ρωτήστε τον μαιευτήρα σας ή απευθείας στο Μητέρα.

Καλή ανατροφή στις υπάρχουσες μανούλες και καλή λευτεριά, με το καλό στις μέλλουσες!


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις


Εγώ προσωπικά δεν ξέρω αν και που κάνουν μαθήματα ανώδυνου τοκετού....

Θα συμφωνήσω με την female....ρώτα τον γυναικολόγο σου ή κάποια μαία....σίγουρα θα ξέρουν ;)


uV4Wp2.png

JmGUp2.png

KyXNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια έχει πάρει καμιά σας αυτό το σύστημα απόρριψης πάνας από τα mothercare?

Είναι σαν κουβαδάκι και βάζεις τα λερωμένα πάμπερς μέσα και αποφεύγονται οι οσμές στο μπάνιο...


uV4Wp2.png

JmGUp2.png

KyXNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κι από μένα κορίτσια. Κι εγώ από Ηράκλειο. Έχω τρία ζουζουνάκια 9,7 και1 έτους. Τα γέννησα και τα τρία στο Ασκληπιείο με το Μαυρογιαννάκη. Έχω παιδίατρο την Βασιλάκη-Γαρυφαλάκη Ειρήνη. Χαίρομαι πολύ που μιλώ με συντοπίτισσες.

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια έχει πάρει καμιά σας αυτό το σύστημα απόρριψης πάνας από τα mothercare?

Είναι σαν κουβαδάκι και βάζεις τα λερωμένα πάμπερς μέσα και αποφεύγονται οι οσμές στο μπάνιο...

2-3 γνωατές το έχουν πάρει και έχω ακούσει τα καλύτερα!!


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...