Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

δουλευα στην Ηλιουπολη, σχολειο εκει, φιλοι εκει...

εσυ που?????

Ελα ρε. Λοιπόν έμενα στην Ηλιούπολη 25 χρόνια.Πριν από 8 χρόνια ηρθαμε στο Γερακα. Μεναμε στην περιοχη Χαλικάκι και πήγαινα σχολείο στο 4ο Γυμνασιο και στο 7ο Δημοτικό (νηπιαγωγείο δεν γραφω).

εμενα οι φιληναδες στα Αστυνομικα. σχολειο στα Πολυκλαδικα της βουλιαγμενης, στην εισοδο με τον Λουκυ Λουκ.

κ δουλεια επι της 17νοεμβρη... τωρα μπορει να αλλαξε ονομα... πανω απο την εκκλησια, της αγ. Παρασκευης...


Νικηφόρος, 15/11/2005

Χριστιάνα, 1/12/2007

Αναστάσης, 2/11/2009

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

Αχ διακοπές, καλοκαίρι, μπάνια, ....συνεχίζω με τα λιγότερο ευχαριστα, τοπικό πάχος, κυτταρίτιδα:-(

Μαιρούλα για που ετοιμάζεστε φετος?

κυρία κυρία να το πω;;;

άσε θα σου απαντήσει η ίδια, Μαίρη πρόσεξε τι θα πεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα...

Ειπα να περασω να πω τον πονο μου...εχω χαθει εδω και 3 μερες μιας και η παραγωγη μου εχει μειωθει απιστευτα πολυ και ειμαι ενα με το πατωμα...αντλουσα επι 40 λεπτα σε ενα στηθος που ειχε να αδειασει 3 ωρες και εβγαζα 25ml γαλα με νοσοκομειακο θηλαστρο...το μωρο εκει που κοιμοταν σερι αρχισε να ξυπνα 3 και 4 φορες την νυχτα για να συμπληρωσει γευματα...ειμαι ψυχολογικα ενα κουρελι αφου το μωρο δεν περναει φαση ταχειας αναπτυξης απλα δεν ξερω τι παιζει την παρτη μου.Καθε 1 μηνα δλδ θα γινεται αυτο?!?!?!Ειμαι ενα ορθιο ζομπι κλαιω σαν μικρο παιδι απο τους πονους σε ολο μου το σωμα και απο την ψυχικη κυριως εξαντληση...κλαιω επισης και απο τις τυψεις που ειμαι ενα βημα απο το frezylac και το φαρμακειο...ακομα και τωρα που τα γραφω κλαιω...ειναι ορμονικο...?!?!?!τι να πω τετοια μειωση σε αποκλειστικο θηλασμο? Γιατι?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?

Γλυκό μου κοριτσάκι δεν ξέρω γιατί συμβαίνει αυτό αλλά να μην στενοχωριέσαι!!! Το συζήτησες με την Αγλαία; Πριν του δώσεις ξένο γάλα συζήτησε το με τον παιδίατρο και με κάποιον σύμβουλο θηλασμού.

Μη νιώθεις τύψεις καλή μου δεν είναι κάτι που θες εσύ.

Link to comment
Share on other sites

εμενα οι φιληναδες στα Αστυνομικα. σχολειο στα Πολυκλαδικα της βουλιαγμενης, στην εισοδο με τον Λουκυ Λουκ.

κ δουλεια επι της 17νοεμβρη... τωρα μπορει να αλλαξε ονομα... πανω απο την εκκλησια, της αγ. Παρασκευης...

Μαλιστα, καταλαβα. Καμια φορά κατεβαίνω για καφε στην πλατεία στο πεζόδρομο με την κουμπάρα μου - πρωην συμμαθητρια. Ωραίες εποχές, τα είχα ολα κοντά μου. Με το που πηγαμε Γερακα φρικαρα στην αρχή, ούτε Μετρο δεν είχε, λες και ζούσα στην εξορία. Τελικά σηνήθισα

Link to comment
Share on other sites

Καλημερακια ομορφουλες....

Καλημέρες!!!!

Στις 11.30 εχουμε τσίμπι-τσίμπι.....να δεις που στο τελος δεν θα παρω τα εμβολια απο το ψυγειο.

Εχετε τα αυτια σας ανοιχτα γιατι θα μας ακούσετε!!!

ελπιζω να το περασετε ανωδυνα...

Καλημερα...

Ειπα να περασω να πω τον πονο μου...εχω χαθει εδω και 3 μερες μιας και η παραγωγη μου εχει μειωθει απιστευτα πολυ και ειμαι ενα με το πατωμα...αντλουσα επι 40 λεπτα σε ενα στηθος που ειχε να αδειασει 3 ωρες και εβγαζα 25ml γαλα με νοσοκομειακο θηλαστρο...το μωρο εκει που κοιμοταν σερι αρχισε να ξυπνα 3 και 4 φορες την νυχτα για να συμπληρωσει γευματα...ειμαι ψυχολογικα ενα κουρελι αφου το μωρο δεν περναει φαση ταχειας αναπτυξης απλα δεν ξερω τι παιζει την παρτη μου.Καθε 1 μηνα δλδ θα γινεται αυτο?!?!?!Ειμαι ενα ορθιο ζομπι κλαιω σαν μικρο παιδι απο τους πονους σε ολο μου το σωμα και απο την ψυχικη κυριως εξαντληση...κλαιω επισης και απο τις τυψεις που ειμαι ενα βημα απο το frezylac και το φαρμακειο...ακομα και τωρα που τα γραφω κλαιω...ειναι ορμονικο...?!?!?!τι να πω τετοια μειωση σε αποκλειστικο θηλασμο? Γιατι?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?

ετσι που σε ακουω αρχιζω να νιωθω τυψεις για τις καταρες που σου εριξα...ξερεις για τη φωτο :tongue::tongue::tongue:. ¨οσο πιο πολυ στεναχωριεσαι τοσο θα σου μειωνεται το γαλα, και εγω που ειμαι σκραπας σε αυτα το ξερω....Ισως αδιαθετησεις...κατι ορμονολογικο τελος παντως...θα επανελθεις...

φοβερονυσταζω, φοβεροβαριεμαι, φοβεροσερνομαι, παιρνω το λεωφ. για ολους αυτους τους λογους, με πιανει ο σκ@τοβηχας, κατεβαινω σε ασχετη σταση, το κοβω με τα ποδια, ξεποδαριαζομαι, με παιρνει κ ο παυλ. τηλεφ. να με εκνευρισει περισσοτερο απ'οτι καταλαβα...

να το θεωρησω οτι η μερα εχει αρχισει τελειως λαθος??????????????

δεν σας λεω καλημερα... μπορει να σας κολλησω νυστα!

δε μας κολλας, χαιρομαστε να σε διαβαζουμε παλιο βρωμα:D:D


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα!

πως μου ειστε σημερα? ψιλογκρινια κανει σημερα, ε?

μαριανθη, μη στεναχωριεσαι κ μη κλαις!!! επηρεαζεται η παραγωγη κ απο τη ψυχολογια, ισως να ειναι κ το καινουριο θηλαστρο που θελει να το μαθεις...να ξερεις οτι ολα γινονται για καποιο λογο! κ η μαμα μου λεει το εξης σοφο: για 2 πραγματα να μη στεναχωριεσαι, γι'αυτα που γινονται κ γι'αυτα που δε γινονται.

στις βαφτισεις θα προσπαθησω να ερθω σε ολες οσες ειναι εντος αθηνων. στην ελενη που ειναι κ κοντα μου σιγουρα!

ελενη1, καλη επιτυχια με τα εμβολια! ε, μη τα ξεχασεις ομως!

εμεις κοιμηθηκαμε πολυ καλα! απο τις 7 μεχρι τις 7!!! με διαλειμα στις 10 για γαλα.


qC91p2.pngaQK1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Αχ διακοπές, καλοκαίρι, μπάνια, ....συνεχίζω με τα λιγότερο ευχαριστα, τοπικό πάχος, κυτταρίτιδα:-(

Μαιρούλα για που ετοιμάζεστε φετος?

καλημερα!!!!

λεμε να παμε σε μια φιλεναδα μου στην ροδο!!!!!!!:Dπου ειναι μες την τρελη χαρα απο τοτε που το εμαθε:D:D:D

παω να ταισω μπεμπη και επιστρεφω.....


fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερουδια τι κανετε?

Βρε μαριανθουλα μην καις κι εγω τα ιδια επαθα κ ποιο νωρις κ μη νιωθεις τυψεις!!! Ποσα παιδακια τρωνε ξενο κ δεν επαθαν τιποτα απο τη πρωτη στιγμη κιολλας...να κι εγω με ξενο μεγαλωσα γιατι η μανα ειχε πιεση και μια χαρα ημουνα που ηταν κ τοοοοσα χρονια πριν (αυτο για την κιμι να χει να λεει) οχι τωρα που τα γαλατα ειναι κ πιο εξελιγμενα αλλα να ξερεις οσο πιο πολυ στεναχωριεσαι τοσο λιγοτερο γαλα θα εχεις κι εγω επειδη εκλαιγα καθε μερα μια με τη μανα μου που ηταν (κ ειναι) χαλια μια με τον εαυτο μου αφου ουτε να φαω δε προλαβαινα...ΗΡΕΜΙΣΕ ολα καλα θα πανε...

Εγω ειδα το πιπινι εχθες ηχαν απεργια κ ετσι ηρθε κ σπιτι να δει κ τη μπουμπου αλλα την γλαστρα δεν την ποτισαμε (ηταν πτωμα επεσε για 1 ωρα υπνου κ τον λυπηθηκα και τον αφησα να κοιμηθει αλλα κ που του κ@@#3 τριφτικα με πηρε αγκαλιτσα κ κοιμηθηκε ο καημενος) η ταν κ η μπεμπα γκρινια...παιρνουμε κ την αντιβιωση..με το ζορι την πινει εντομεταξυ ειμαι να σκασω η γιατρος ειπε οτι πρεπει να κανουμε κ κυστεογραφημα για να δουμε αν προηλθε η ουρολοιμωξη απο παλινδρομιση των ουρων γιατι αν ειναι αυτο θα πρεπει να κανει θεραπεια μεχρι να φτιαξει το συστημα και αυτη η εξεταση γινεται με ξκαθετηρακι και θα φαει κ λιγο ραδιενεργεια....τι να κανω??? δε ξερω θα τρελαθω...:(:(:(

Επεξεργάστηκαν by zouzou78

hq542ekr5zay08qe.png9j0i668o8xjsckws.png

ΕΔΩ ΚΑΙΛΑΝΤΕΡ ΟΒΕΡ!!!

Link to comment
Share on other sites

η ταν κ η μπεμπα γκρινια...παιρνουμε κ την αντιβιωση..με το ζορι την πινει εντομεταξυ ειμαι να σκασω η γιατρος ειπε οτι πρεπει να κανουμε κ κυστεογραφημα για να δουμε αν προηλθε η ουρολοιμωξη απο παλινδρομιση των ουρων γιατι αν ειναι αυτο θα πρεπει να κανει θεραπεια μεχρι να φτιαξει το συστημα και αυτη η εξεταση γινεται με ξκαθετηρακι και θα φαει κ λιγο ραδιενεργεια....τι να κανω??? δε ξερω θα τρελαθω...:(:(:(

δεν ειναι τοσο σοβαρο όσο ακουγεται....πολλα παιδακια (συνηθως αγορια) ξερω που την εχουν κανει...Και μαλιστα την κανουν καθε χρονο. Αλλα πρωτα εκαναν εναν υπερηχο και μετα όλα τα αλλα.


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα...

Ειπα να περασω να πω τον πονο μου...εχω χαθει εδω και 3 μερες μιας και η παραγωγη μου εχει μειωθει απιστευτα πολυ και ειμαι ενα με το πατωμα...αντλουσα επι 40 λεπτα σε ενα στηθος που ειχε να αδειασει 3 ωρες και εβγαζα 25ml γαλα με νοσοκομειακο θηλαστρο...το μωρο εκει που κοιμοταν σερι αρχισε να ξυπνα 3 και 4 φορες την νυχτα για να συμπληρωσει γευματα...ειμαι ψυχολογικα ενα κουρελι αφου το μωρο δεν περναει φαση ταχειας αναπτυξης απλα δεν ξερω τι παιζει την παρτη μου.Καθε 1 μηνα δλδ θα γινεται αυτο?!?!?!Ειμαι ενα ορθιο ζομπι κλαιω σαν μικρο παιδι απο τους πονους σε ολο μου το σωμα και απο την ψυχικη κυριως εξαντληση...κλαιω επισης και απο τις τυψεις που ειμαι ενα βημα απο το frezylac και το φαρμακειο...ακομα και τωρα που τα γραφω κλαιω...ειναι ορμονικο...?!?!?!τι να πω τετοια μειωση σε αποκλειστικο θηλασμο? Γιατι?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?

Αχου!!!!! σε φάγαμε οι ρουφιάνες...:-(

Μην τα παρατάς βαλε το μωρο βεντουζα στο στηθος και μην κανεις τπτ αλλο για 2-3 μέρες....

Αν σε παρηγορει σου λεω πως ουτε εγω εχω πετρωματα και το γαλα τρεχει πια μονο οταν θηλαζει το μωρο.

Θα επανέλθεις,σε δοκιμάζει ο Θεος......κρατα γερά ειμαστε μαζί σου!!!!


Γιαννης 1/7/2006 - Νικόλας 20/10/2009

 

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!!

λεμε να παμε σε μια φιλεναδα μου στην ροδο!!!!!!!:Dπου ειναι μες την τρελη χαρα απο τοτε που το εμαθε:D:D:D

παω να ταισω μπεμπη και επιστρεφω.....

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:

Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι τοσο σοβαρο όσο ακουγεται....πολλα παιδακια (συνηθως αγορια) ξερω που την εχουν κανει...Και μαλιστα την κανουν καθε χρονο. Αλλα πρωτα εκαναν εναν υπερηχο και μετα όλα τα αλλα.

Αληθεια αλεκουκο να την κανουμε δηλαδη? μας ειπε κ η γιατρος μολις τελειωσει η αντιβιωση θα κανουμε τον υπερηχο και μετα της 25 μαρτιου θα πρεπει να κανουμε και την κυστεογραφια γιατι αν ειναι κατι απο θεμα ουροποιητικου θα παθενει συνεχεια ουρολοιμωξεις κ στο τελος θα πειραχτουν να νεφρα γι αυτο πρεπει να σιγουρευτουμε...Α τα εμβολια ειπα θα τα κανουμε κανονικα μονο που θα τα κανουμε αντι για αυριο την επομενη παρασκευη δηλαδη πεμπτη τελειωνει η αντιβιωση παρασκευη θα κανουμε τα εμβολια και τωρα λεει αν μπορουμε να τα κανουμε αλλα δε θελει να την φορτωσει...παντως η ζουζου σημερα ηταν καλητερα και ευτυχως εχει πολυ ορεξη για το φαγητο...αυτα!!


hq542ekr5zay08qe.png9j0i668o8xjsckws.png

ΕΔΩ ΚΑΙΛΑΝΤΕΡ ΟΒΕΡ!!!

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΛΕΣ ΚΟΥΡΑΓΙΟ...θα μεγαλωσουν τα βλασταρια και θα μας ταλαιπωρουν πιο πολυ για σκεφτειται οταν θα αρχιζουν να γκομενιζουν κ θα γυρνανε στα κλαμπ κι εμεις θα ξαγρυπναμε να τα περιμενουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!


hq542ekr5zay08qe.png9j0i668o8xjsckws.png

ΕΔΩ ΚΑΙΛΑΝΤΕΡ ΟΒΕΡ!!!

Link to comment
Share on other sites

Αληθεια αλεκουκο να την κανουμε δηλαδη? !!

Βρε Ζωη τι αλλο να κανεις??? Σε τοσο μικρη ηλικια συνηθως απο το ουροποιητικο ειναι και όχι απο μολυνση. Αλλα πολλα μικροπροβληματακια φτιαχνουν μονα τους μεχρι το χρονο. Και αφου η μικρουλα εφτασε 3 μηνων για να 'φανει΄' δε νομιζω να ειναι τιποτα σοβαρο. Τα σοβαρα φαινονται πιο γρηγορα...


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...