Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2009


m4ril0u

Recommended Posts

Τωρα θυμηθηκα κι εγω να σχοληθω με τα της βαφτισης και τρεχω και δε φτανω η γελοια...

Η νονα μας ακομη δεν εχει παρει τιποτα:rolleyes:

Στην εκκλησια μας στο Βολο ολα ειναι πολυ αυστηρα, δεν επιτρεπουν καθολου διακοσμηση, απαγορευονται τα ματακια στα μαρτυρικα και πανω στο παιδι, νονα και μητερα πρεπει να ειμαστε τελειως καλυμμενες ειδικα στο πανω μερος, το μωρο μονο λευκα ρουχα η και λιγο μπλε.

Τελικα θα βαλω λουλουδια στα τραπεζια του φαγητου και θα βαλω τις μπομπονιερες στο πιατο του καθενος και θα φτιαξω στην εισοδο ενα τραπεζακι με λευκο τραπεζομαντηλο που θα εχει επανω το βιβλιο ευχων και τις παιδικες μπομπονιερες.


yey2p2.png BN4cp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 23,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • katerina26

    3392

  • anna_ath

    2130

  • fatsaki

    1775

  • Smouts

    1513

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα!!

Σας ευχαριστώ πολύ κι από'δω για τα πολύ καλά σας σχόλια.....με ανεβάσατε πολύ!!

fatsaki,όταν κάνουν παλαμάκια έχουν πολύ πλάκα...τώρα θα το κάνει συνέχεια....

Ειρήνη,μην νομίζεις,μάλλον το αντίθετο συμβαίνει...η μικρή πάει μπροστά κι εγώ τρέχω από πίσω!!Αν και ακόμα δεν περπατάει πολύ μόνη της,έχει ακόμα μια μικρή ανασφάλεια και θέλει να μου πιάνει το δάχτυλο...αλλά τις τελευταίες 2 μέρες κάνει όλο και πιό πολλές βόλτες μόνη της...έχει πολύ γέλιο!!!Νομίζω κανένα μήνα αφού κάνουν τα πρώτα βηματάκια περπατάνε για τα καλά μόνα τους...Τα κορίτσια που έχουν μεγαλύτερα παιδάκια,Κασσιανή,Μαριάννα,Ξανθή,Πόλα θα μας πουν...έτσι δεν είναι??

Κασσιανή,πολύ αυστηρή η εκκλησία!!!Πάντως οι ιδέες για τον στολισμό σας μου φαίνονται ωραίες..απλά και λιτά είναι και το καλύτερο....και τί πιό όμορφο από τα λουλούδια πάνω στα τραπέζια!!Εγώ δεν έχω σκεφτεί κάτι για τον στολισμό οτυ μαγαζιού...απλά θα μας φέρουν τα μπαλόνια,αλλά για τα τραπέζια??Θα το συζητήσω με τον σύζυγο να δω τί θα μου πει....


MRIip3.png

xnmwp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μπιζελάκι μου, δεν θυμάμαι τι έκανε ο βαγγς...έχουν περάσει και 8 χρόνια, έχουμε και μια άλφα ηλικία :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σήμερα θα πάμε γλυφάδα να δούμε μια φωτογράφο, τη sylvia gabriel, η οποία θεωρείται από τους τοπ...και δευτέρα έχουμε ραντεβού με άλλο φωτογράφο. Αντε να τελειώνει και αυτό, να κλέινουμε τα θέματά μας ένα ένα.

Κασσιανή και εγώ το φόρεμα τελευταία στιγμή θα το πάρω, να έχω χάσει όσα κιλά είναι, να μη χρειάζεται στένεμα (πολύ αισίοδοξη ακούγομαι εεεεεεε???)

Τα προσκλητήρια next week, θα βάλω photo μόλις τα παραλάβω!!!

Φιλιά πολλά!!!


0b1qp2.pngPaB8p3.png

qjfzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μολις επεστρεψα απο συνεδρια λειζερ. Βγαλαμε το μουσι!:tongue:

Ο αντρας της Εlle φοβερος γιατρος, σας τον συστηνω ανεπιφυλακτα.

Καλο σαββατοκυριακο σε ολες!!!

Πολλα φιλια στα μουστακια (τα δικα μου τα εβγαλα:o)


yey2p2.png BN4cp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κασσιανή και εγώ το φόρεμα τελευταία στιγμή θα το πάρω, να έχω χάσει όσα κιλά είναι, να μη χρειάζεται στένεμα (πολύ αισίοδοξη ακούγομαι εεεεεεε???)

Τα προσκλητήρια next week, θα βάλω photo μόλις τα παραλάβω!!!

Φιλιά πολλά!!!

Αλλα πολυ αισιοδοξη...

Εγω το αφηνω τελευταια στιγμη για να χωραω, οχι για να μην ειναι φαρδυ:rolleyes:


yey2p2.png BN4cp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κοριτσούδια!!!

Καλά έπαθα μεγάλη πλάκα πριν λίγο....ταίζω τη μικρή τη βάζω στο πάρκο να πάω το πιατο μέχρι τη κουζίνα γυρνάω κ τη βλέπω ξάπλα με κλειστά τα μάτια μέσα στο πάρκο!:shock::shock::shock: Κοιμόταν!!!! Οκ την είδα ότι νύσταζε όταν έτρωγε κ είχε γλαρώσει αλλά τόσο πολύ????:roll:

Λοιπόν κλεισαμε εντέλει κ εισιτήρια....όχι για Νυρεμβέργη αλλά για Μόναχο αφού απευθείας δεν μπορέσαμε να βρούμε καλή τιμή και θα πάμε με το τρένο που είναι μία ώρα κ κάτι....ελπίζω να μην ταλαιπωρηθούμε πολύ η μικρή κυρίως....δεν βρήκαμε κ για τις μέρες που θέλαμε(είχαμε περιθώριο 12-23) κ τελικα θα πάμε 12-20...δεν πειράζει κ αυτό κάτι είναι να ξεσκάσουμε λίγο....:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:


sjCrp3.pngUhiNp2.png

 

Link to comment
Share on other sites

Μολις επεστρεψα απο συνεδρια λειζερ. Βγαλαμε το μουσι!:tongue:

Ο αντρας της Εlle φοβερος γιατρος, σας τον συστηνω ανεπιφυλακτα.

Καλο σαββατοκυριακο σε ολες!!!

Πολλα φιλια στα μουστακια (τα δικα μου τα εβγαλα:o)

Τι ειδικότητας είναι??


sjCrp3.pngUhiNp2.png

 

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια γεια σας!

σας διαβαζω αλλα τις περισσοτερες φορες δεν μπορω να γραψω.

μπιζελακι τρελα η κορουλα σου!!!!:P:p:p και το δωματιο της κουκλιστικο!

α!και τα ολα της βαπτσης πολυ ωραια και η μαμα ΚΟΥΚΛΑ!

αννα τι ωραια που θα φυγετε!

τι αλλο ηθελα να πω...?

Link to comment
Share on other sites

Μολις επεστρεψα απο συνεδρια λειζερ. Βγαλαμε το μουσι!:tongue:

Ο αντρας της Εlle φοβερος γιατρος, σας τον συστηνω ανεπιφυλακτα.

Καλο σαββατοκυριακο σε ολες!!!

Πολλα φιλια στα μουστακια (τα δικα μου τα εβγαλα:o)

αχ κι εγω θελω μουστακι..ενταξει οχι με λειζερ λογω 2ησ εσωτερικησ πριγκιπισσασ αλλα εστω με κλωστη που μου βγαζει η σιστερ...περιμενα να περασουν οι πρωτοι μηνεσ για να μην σφιχτω αποτομα απο τον πονο και κανω καμια ζημια..

αννα τρελα η ζωουλα!!!!κατι τετοια μασ κανουν και μασ τρελαινουν..αυτο ειναι νυσταξε κ κοιμηθηκε η κοπελα!!:tongue:


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τι ειδικότητας είναι??

Δερματολογος.

Γεια σας κοριτσια. Για τις αλλεργικες κοκκινιλες που συζητουσαμε προχθες, κρεμα καλεντουλας ειπε ο παιδιατρος.

Εμεις ξεκιναμε φρεσκο γαλα τις προσεχεις ημερες. Η Μαριαλενα εχει βαρος 10850 και υψος 75,5. Οταν τη βαζω να σταθει ορθια και να κρατιεται απο καπου στεκεται, αλλα για να σηκωθει μονη της, οχι ακομα.΄Η ειναι βαρια, ή τεμπελα!:tongue: Δε συγκρινω τα παιδια μου, το καθε ενα εχει το δικο του ρυθμο αναπτυξης, και εφοσον στεκεται στα ποδια της, δεν ανησυχω.


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κορίτσια

τρέχω και δεν φτάνω αυτη η εβδομαδα μου ηταν και συνεχίζει να είναι μεσα στο τρέξιμο τωρα βρήκα λίγο χρόνο να σας διαβασω αυριο είναι η βαφτιση μας και περιμένω κόσμο απο το πρωί εχω πολύ αγχος βρε κορίτσια μου τι μ'εχει πιασει ουτε στο γαμο μου δεν εκανα ετσι.

το μικρούλι μου ευτυχως είναι καλά και σήμερα τελειώνει και η αντιβιωση.

φιλακια καλο σ/κ σε όλες.


line_m121_beg_17_time_1246593600_text_cf20e3e9fcf220eceff520e5dfede1e9.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!Μολις γυρισαμε απο το ανθοπωλειο που θα στολισει ττην εκκλησια μαζι με τη νονα της μικρης!Πιστευω να βγουν ωραια αυτα που διαλεξαμε!Επειδη στο χωρο που βρισκεται η εκκλησια στεγαζεται και το γηροκομειο του Αργους αποφασισα να κανω και ενα τραπεζι στα γεροντακια για κερασμα!Βεβαια δεν δεχονται να τα μαγειρεψουμε εμεις ουτε να παραγγειλουμε ετοιμα οποτε θα παμε τις πρωτες υλες και θα τα μαγειρεψουν αυτοι εκει .Δηλ κοτοπουλα πατατες υλικα για σαλατες και φρουτα!

Μπιζελάκι μου, δεν θυμάμαι τι έκανε ο βαγγς...έχουν περάσει και 8 χρόνια, έχουμε και μια άλφα ηλικία :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σήμερα θα πάμε γλυφάδα να δούμε μια φωτογράφο, τη sylvia gabriel, η οποία θεωρείται από τους τοπ...και δευτέρα έχουμε ραντεβού με άλλο φωτογράφο. Αντε να τελειώνει και αυτό, να κλέινουμε τα θέματά μας ένα ένα.

Κασσιανή και εγώ το φόρεμα τελευταία στιγμή θα το πάρω, να έχω χάσει όσα κιλά είναι, να μη χρειάζεται στένεμα (πολύ αισίοδοξη ακούγομαι εεεεεεε???)

Τα προσκλητήρια next week, θα βάλω photo μόλις τα παραλάβω!!!

Φιλιά πολλά!!!

Ειχαμε και μια φωτογραφο εδω στο τοπικ!Νομιζω ηταν η katped αν δεν κανω λαθος!
Μολις επεστρεψα απο συνεδρια λειζερ. Βγαλαμε το μουσι!:tongue:

Ο αντρας της Εlle φοβερος γιατρος, σας τον συστηνω ανεπιφυλακτα.

Καλο σαββατοκυριακο σε ολες!!!

Πολλα φιλια στα μουστακια (τα δικα μου τα εβγαλα:o)

:lol::lol::lol::lol::lol:γελανε και τα μουστακια μου που δεν εχω βεβαια αλλα λεμε.....:mrgreen:

1v0n7ypa5y9lur77.png
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα γατούλες με τα μουστάκια σας!

τί κάνετε?εγώ περιμένω να ξυπνήσει το μπεμπέ μου και σερφάρω.

θα δω και για καμιά προκήρυξη μπας και.....αγχώθηκα με την οικονομική κρίση! πόσο θα ζω ως ωρομίσθια και με ιδιαίτερα? δεν είμαι διορισμένη. με φαντάζομαι γριούλα με το μπαστουνάκι να πηγαίνω από σπίτι σε σπίτι για μάθημα.<<κάντε μου ένα χαμομηλάκι, να πάρω το χάπι για την πίεση και θα λύσουμε μερικές εξισώσεις>>.ουφ

τί ωραία τα της βάπτισης που οργανώνεται. εμείς το κάναμε μαζί με τον γάμο και δεν το χάρηκα. τώρα που θα έχει γεννέθλια ο μικρός θα του κάνω παρτάκι και θα τυπώσω προσκλητήρια βάπτισης με θέμα γεννέθλια για να μου φύγει το άχτι. άσχετο, αλλά οι διασκεδαστές ΦΟΒΕΡΗ ΑΝΑΚΑΛΥΨΗ. όσο θυμάμαι εκείνο το δίωρο που ο γουίνι κρατούσε απασχολημένα τα παιδάκια και δεν τρέχανε τριγύρω νιώθω μια ανακούφιση...να πάρετε οπωσδήποτε!

αργ7 τί καλή κίνηση με τα γεροντάκια! μπράβο!


HZBPp3.png
Link to comment
Share on other sites

Δερματολογος.

Γεια σας κοριτσια. Για τις αλλεργικες κοκκινιλες που συζητουσαμε προχθες, κρεμα καλεντουλας ειπε ο παιδιατρος.

Εμεις ξεκιναμε φρεσκο γαλα τις προσεχεις ημερες. Η Μαριαλενα εχει βαρος 10850 και υψος 75,5. Οταν τη βαζω να σταθει ορθια και να κρατιεται απο καπου στεκεται, αλλα για να σηκωθει μονη της, οχι ακομα.΄Η ειναι βαρια, ή τεμπελα!:tongue: Δε συγκρινω τα παιδια μου, το καθε ενα εχει το δικο του ρυθμο αναπτυξης, και εφοσον στεκεται στα ποδια της, δεν ανησυχω.

φρέσκο γάλα? μπράβο τον κορίτσαρο μας! σε ποιές περιπτώσεις αλλάζουμε το γαλατάκι?κ εγώ θα ήθελα να δώσω φρέσκο!


HZBPp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...