Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , LeneL είπε:

      Κορίτσια μου θα σας στενοχωρήσω.. αν μιλάμε για το ίδιο επίδομα, γιατί έχω αρρωστουλια τα δίδυμα και είμαι άυπνη 3 μέρες, η αίτηση φεύγει αυτόματα μόλις γεννηθούν και δηλωθούν στο ληξιαρχείο. Όταν το οικογενειακό εισόδημα είναι πάνω από 40.000, η αίτηση απορρίπτεται αυτόματα. Όπως είπε και μια άλλη κοπέλα παραπάνω, η Λίνα νομίζω, τα επίδομα είναι βοηθητικά για μεσαια- χαμηλά εισοδήματα. Με 75.000 ετήσιο εισόδημα, δε νομίζω ότι βγαίνει επίδομα. Εγώ με λίγο πάνω από 40.000 και δύο παιδιά, δεν δικαιούμαι όχι επίδομα, ούτε καν τα όρια του ΕΣΠΑ για βρεφικούς...

      περαστικά τους μωρέ τα ψυχακια 

Cafe Ιανουάριος 2010


CoffeeMaker

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ELKARAK

    4200

  • ΣΤΕΓΙΑ

    2873

  • Lorreta

    2395

  • keli

    1839

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Τζες η απονευρωση δεν ειναι τιποτα. Εγώ εκανα ριζεκτομη και τα ειδα ολα. Δηλαδη σου ανοιγουνε το ουλο, σου κοβουν τη ριζα απο το δοντι και στο ξαναραβουν. Και μετα το δοντι αντι να γινει καλά, ειναι χειροτερα και κουνιεται...κλααααααααψψψψψψψψψ


jXj1p2.png?DWVm7y7O
Link to comment
Share on other sites

Να΄μαι και γωωωωωωωωω

πρέπει να:

1. κανω μπανιο

2. συμμαζέψω

3. κανω αποτριχωση

και επειδή δεν προλαβαίνω θα κανω μονο μπανιο...μπουααααααααααα

περιμενω μια φιλη μου σε καμιά ωρα...θα τρομαξει με το σπιτι...

Ο μικρός πηγε στους παππουδες για τρελό παιχνιδι.

Εχω να πω οτι αρχισαμε να τρώμε σιγα σιγα. Ολο και καλύτερα. Ενταξει σημερα δεν εφαγε μεσημεριανο αλλά εχθες κατι καναμε.

Ελενακι σιγα σιγα θα μας πεις οτι σου λειπει η δουλεια...

Κοιταξτε, πιστευω οτι ειμαστε πιο ισορροπημενες οταν ΔΕΝ ασχολουμαστε οοοολη μερα με τα παιδιά και το σπιτι και την τηλεόραση. Εγω θα ηθελα να ειχα ενα γραφειο με σουπερ συναδελφους και κανενα ωραιο project χωρις αγχος και να δουλευω 3-4 ώρες την ημερα...γινεται;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

λορετα μια χαρα σε βρισκω.εγω παλι θα ηθελα να ημουν καποια απο το sex and the city!!!το σπιτι να ειναι ως δια μαγειας παντα καθαρο,να τρωω συνεχεια εξω και ολη την ωρα να βγαινω με τις φιλες μου και να πηγαινω για ψωνια.και ενοειται να μενω νεα υορκη το ψωνιο:Pαλλα σε αυτον τον τροπο ζωης δεν χωραει αντρας και παιδι αρα αναθεωρω γρηγορα:tongue:


OjQkp2.png?B89kEt5q
Link to comment
Share on other sites

Τζες η απονευρωση δεν ειναι τιποτα. Εγώ εκανα ριζεκτομη και τα ειδα ολα. Δηλαδη σου ανοιγουνε το ουλο, σου κοβουν τη ριζα απο το δοντι και στο ξαναραβουν. Και μετα το δοντι αντι να γινει καλά, ειναι χειροτερα και κουνιεται...κλααααααααψψψψψψψψψ

απαπα μακρυα


OjQkp2.png?B89kEt5q
Link to comment
Share on other sites

Λες τον πονο σου και ακους χειροτερα,τελικα ειναι κανονας λορετα:tongue:Να πας γρηγορα γιατι και εγω την πατησα και τωρα ειναι χειροτερα.

Θα την ειχα γλιτωσει αν ειχα παει πιο πριν,το αφησα καιρο.Και το κακο ειναι οτι δεν γινεται μια και εξω οποτε σκεφτομαι και τον πονο αλλα και οτι πρεπει να πηγαινοερχομαστε η μαμα μου κι εγω.Η οδοντιατρος ειναι Πειραια.Κλαψ θα ξεμπερδευα την Πεμπτη.:-(


Y0zHp2.png?OgArctsO
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κέλι μου αυτο που εχω να σου πω ειναι οτι η απονευρωση δεν ποναει καθόλου...

απλά θελει δυο τρεις επισκεψεις νομίζω...

αλλά φυσικά ειναι κατι κακό για τα δοντια. Εγώ ειμαι χαμένη. Εχω επιθετική νεανική περιοδοντιτιδα. Αυτο που εχουν οι παπουδογιαγιαδες και μενουνε χωρίς δοντι;;; ε αυτο...

Τζες και μενα αυτο με τις φιλες μου λειπει...Τώρα βρισκομαστε και ολο πανες αλλάζουμε. Την παρασκευη βγηκα και ενα απογευματινο ρημαδοκαφε και εκανε ο μικρος κακάκια, τρεχαμε στο σπιτι της μιας μου φιλης που ηταν κοντα, η αλλη περιμενε στο καφέ, ο μικρος χτυπιοταν...τον πηρα και φυγαμε...

PANA AND THE CITY

no sex, lot's of kakoulakia, no sleep and many many single men that don't even notice you because you always carry a baby with you...

PANA AND THE CITY...to a cinema near you...


jXj1p2.png?DWVm7y7O
Link to comment
Share on other sites

Ωωωωχ και τι θα κανεις τωρα γι'αυτο;σου εχουν πει;

Απονευρωση εχω κανει αλλη μια φορα μικρη και το θυμαμαι οτι ειναι 2-3 φορες:-(Παιδια το μωρο δεν καθεται σε κανεναν θα εχω προβλημα,ειναι πολλες οι φορες και απανωτα.Τεσπα δε γινεται και αλλιως.

Το νησι το ειδατε;εγω οχι,ειχα φυγει απο Κυριακη και γυρισα εχτες το βραδυ.Πηγα στην μαμα μου.


Y0zHp2.png?OgArctsO
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Παντου δυσκολα ειναι να παω ναι.Πηρα τα παιδια και πηγα μονη μου απο την Κυριακη για βολτιτσα γιατι τα παιδια παραπονιουνται.Δεν βλεπουμε συχνα τους δικους μας.Το απογευμα πηρα το μωρο (γιατι δεν καθοταν με τιποτα στη μαμα μου) και την μεγαλη και πηγαμε Βυρωνα στην αδερφη μου να την δω λιγο και εκεινη.

Ωραια ηταν αλλα και κουραση μαζι.Φορτωνα,ξεφορτωνα,βαλιτσες,καροτσι,στρατα,ολη την προικα δηλαδη:tongue:

Αχ η πλατουλα μου ακομα ποναει.


Y0zHp2.png?OgArctsO
Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτο περιμενω να ξεπεταχτει λιγακι και θα ειναι καλυτερα.

Πανζουρλισμος παιδακι μου γινοταν στο δωματιο,εχανε η μανα το παιδι και το παιδι τη μανα.:tongue:Αν και στο αυτοκινητο δεν πηγαιναμε πισω,μετα βιας εβλεπα να οδηγησω απο τα πραγματα.:)

Κατα τις 7 πρεπει να την κανω και βαριεμαι τρελα να βγω.


Y0zHp2.png?OgArctsO
Link to comment
Share on other sites

σορρυ που εφυγα απροοπτα αλλα ηρθε η κουμπαρα για ενα καφεδακι στα γρηγορα μεχρι να σχολασει την βαπτηστηρα μου που ειχε χορο.οσο για το pana and the city το βλεπω καθημερινα το εργακι


OjQkp2.png?B89kEt5q
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...