Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , LeneL είπε:

      Εμείς παίρνουμε ένα τεράστιο χειροκρότημα για την συνεισφορά μας στην αύξηση του πληθυσμού...

      Γενικά δε θέλω να σε αποθαρρύνω, εγώ είμαι εκπαιδευτικός και δεν πήρα κανένα απολύτως επίδομα, λόγω του συνολικού εισοδήματος το οποίο μη φανταστείς ότι ξεπερνά κατά πολύ τις 40.000. ααα πήρα 40 ευρώ και για τα δύο από το δήμο που ανήκω, για το πρώτο γάλα!

      ούτε λοχείας κύησης και 9 μηνο;  εμένα ο άντρας μου είναι καπετάνιος όποτε όπως καταλαβαίνεις με παρασύρει το δικό του εισόδημα ! το δικό μ θα το έπιανε το 40αρι 

Από Αιτωλ/νία κανείς.....???


Nadine

Recommended Posts

Καλημερα Αγρινιωτισες!!!Δε συστηθηκα δλδ εγω ε?Μονο η Nadine με ξερει.Ειμαι η Κατερινα, η μητερα μου απο Παλαιομανινα (βλαχα-οποια ξερει ριμινεστι ας μιλησει!!!) και η Παναγιωτα μου ειναι 16 μηνων!!!

γειά σου και σε εσένα αγρινιώτισα!!!Κατερίνα χάρηκα!!να σου ζήση το κοριτσάκι σου!!2 μήνες έχουν διαφορά τα κορίτσια μας!!πότε είχατε γεννέθλια;πόσο χρονών είσαι;που μένεις αγρίνιο;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 60
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κατερίνα να σου ζήσει, ο άντρας μου δουλεύει στο Πλατυγιαλι κοντά στον Αστακό. Kardies τώρα είμαι Αγρίνιο αλλά 22/12/2010 αφήνω τα παιδιά με τον σύζυγο και τις γιαγιάδες, όσο μπορούν και αυτές και εγώ θα πηγαινοέρχομαι.Εδώ δυσκολα τα πράγματα για δουλειά.

Link to comment
Share on other sites

Στέλλα τι δουλειά κάνεις; Όλοι πιανοντε!!όλοι οι καλοί χωράνε!!!

μετα απο δυο δεκαδες προκηρυξεις και λιγες λεω ειχα καποια θετικα αποτελεσματα αλλα μονο ο δημος Αθηναιων προσελαβε προσωπικο με συμβαση και εως οταν θα εχουν τα κονδυλια να μας διορισουν, απ τη μια χαρηκαμε απ την η αλλη η κριση-ατυχια για μας.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γειά σου και σε εσένα αγρινιώτισα!!!Κατερίνα χάρηκα!!να σου ζήση το κοριτσάκι σου!!2 μήνες έχουν διαφορά τα κορίτσια μας!!πότε είχατε γεννέθλια;πόσο χρονών είσαι;που μένεις αγρίνιο;

28 ετων ειμαι και η Παναγιωτα γεννηθηκε 28/7/09. Οχι, Αθηνα γεννηθηκα και μενω, και ο αντρας μου καμια σχεση με Αιτωλ/νια..η μητερα μου ειναι απο εκει και συφικα μικρη περνουσα πολυυυυυυυ καιρο στο χωριο!

Στελλα, και ο πατερας μου στο Δημο Αθηναιων με συμβαση ειναι, μακαρι να τους κρατησει ο νεος δημαρχος γιατι 59 χρονων που να βρει αλλου???

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μην απογοητευεστε!!εχει ο Θεος για ολους μας!!εγω μενω σαλαμινα!!Κατερινα η Παναγιωτα σου ειναι 3 μηνες μεγαλητερη απο την Δημητρουλα μου!!:P:p:pΠου αθηνα μενετε κοριτσια;

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μην απογοητευεστε!!εχει ο Θεος για ολους μας!!εγω μενω σαλαμινα!!Κατερινα η Παναγιωτα σου ειναι 3 μηνες μεγαλητερη απο την Δημητρουλα μου!!:P:p:pΠου αθηνα μενετε κοριτσια;

Γαλατσι μενω εγω, εσυ???Το πατρικο μου ειναι Αγιο Παντελεημονα (κεντρο) αλλα βλεπω να μετακομιζουν συντομα οι γονεις μου κοντα μας γιατι η μητερα μου κανει ολοκληρο ταξιδι καθε μερα για να ερθει να κρατησει τη μικρη...Να σου ζησει και σενα η Δημητρουλα σου με το ωραιο ονομα!!!!:)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ σαλαμίνα μένω!!είσαι τυχερή που έχεις την μάνα σου κοντά σου!!μακάρι να την είχα και εγώ,όλα μόνη μου τα κάνω παιδιά δουλειές σπιτιού και δουλειά δικιά μου!!Κάθε μέρα τρέχω σαν τον βέγγο!!!άσε!!ευχαριστώ...γεννήθηκε του Αγιου και έτσι πήρε το ονομ'α της!!Η μεγάτη την λένε ρουμπίνη-άννα!!φιλιά και τα λέμε ξανά!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις


  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 1 χρόνο μετά...

Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...